Piwpol Płock Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Piwpol Płock Sp. z o.o.

Natalia

@Monika a czy pracownicy Piwpol Płock mogą korzystać z jakiś dodatkowych benefitów? To dobrze, że uczciwie pracujący są zadowoleni z zatrudnienia w firmie. To bardzo pozytywny sygnał. Dla wielu osób informacja o dodatkowych benefitach jest kolejnym motywatorem do aplikowania.

Monika

pracowałam tam wcześniej i powiem wam tak: lenie, obiboki i nieuczciwi nie mają co tam szukać bo są szybko rozszyfrowani może czasami przez jakiś czas tolerowani i ci co narzekają to tak jak napisał jeden oceniający w nich jest coś nie tak , uczciwie pracując można być zadowolonym bo praca przyjemna przywracają ludziom zdrowia trochę jak by ich nie było to wielu by latało po lekarzach, znachorach a czasami wystarczy popić na przykład Javy i organizm odkwaszony bez leków fajna atmosfera i klient który tam przychodzi jest zadowolony i wdzięczny szkoda że jeszcze tak wielu naszych mieszkańców nie wie o ich 30 letnim istnieniu polecam wszystkim wody /bankowo z uzdrowisk/ i warto iść tam do pracy ocenia pozytywnie

student -pracownik

słuchajcie czytałem te opinie o nich i powiem że ten koleś "bebe" co napisał w 2015 roku to zrobił chyba ze złości a może go pogonili a może to on sam robił to co napisał bo teraz w te wakacje pracowałem u nich i naprawdę porządna firma co uzgodnili to zapłacili nawet się umówiłem że zadzwonię jak będę znowu chciał popracować i zarobić ale potrzebują na pewno kierowcy młodego fajnego z BC i dziewczyny potrafiące coś z księgowości ze smykałką handlowca Tam naprawdę atmosfera jest fajna chce się pracować zachęcam wszystkich młodych jak ja ale muszą coś potrafić są ok .

Natalia

Aktualnie poszukują kierowców oraz handlowców @RadosławzGostynina oferują umowę o pracę i gwarancję wolnych weekendów

Radosław z Gostynina

koleś też słyszałem że potrzebują dziewczyny fajne które znają się na kompie i księgowości i chłopaków sprytnych,uczciwych i miłych no i pracowitych takich z charakterem

Paweł z Płocka

firma dobra też słyszałem od kolegi że potrzebują do pracy dziewczynę /podobno taką co umie też coś z księgowości/ i chłopaków na magazyn ,kierowcy trzeba wystartować może będzie można się tam dostać

Marcel

to dobra firma oni w Płocku pierwsi wprowadzili wody z uzdrowisk ,pierwsi rozwozili po domach/osobach prywatnych/ tak mi opowiadała moja mama bo my też jesteśmy ich odbiorcami chyba ze 20 lat podobno nie ma nigdzie już takiej firmy która by się zajmowała tylko wodami i to w taki sposób ktoś tu nawet napisał że panie z obsługi klienta zawsze proszą o kupowanie wody pod kątem zdrowia bo " i tak za tą wodę trzeba zapłacić więc warto pod regenerować zdrówka" inni sprzedawcy mają wody tylko chodliwe takie co idą w dużych ilościach bo zarobek na wodach to chyba słaby interes .,ale nie powiem mnie się ich praca podoba naturalna regeneracja zdrowia to teraz będzie podstawa bo czytałem wile artykułów że nasze kochane antybiotyki i suplementy kupowane w aptekach mały dają skutek wiec ludzie będą uciekać do ziółek ,pszczółek ,wód i to co naturalne jeszcze chodzę do szkoły ale tam chciałbym pracować bo to wdzięczna praca /odrobinę zdrówka dla innych/ wystawiam im b.dobra opinię bo warto mała ale solidna firma.

olek

potwierdzam również pozytywne komentarze załoga zgrana fajni ludzie ale są specyficzną firmą bo wody wszędzie jest dosyć w każdym sklepie tylko u nikogo nie dowiesz się na co jaka i co pić pod kątem zdrowia ,mają mało znane wody z uzdrowisk i okropnie dużą konkurencję a naprawdę prawie na każdą chorobę mogą zaproponować wody lecznicze /a wodami można się podleczyć/ jestem ich stałym starym klientem

Adrian90

Potwierdzam pozytywne komentarze. Fajni ludzie, zgrany team. To widać na każdym kroku. Kupuje tam wodę, a mój wujek pracował w Piwpolu ponad 10lat i zawsze sobie chwalił, przede wszystkim atmosferę, spokój i życzliwość. Pozdro

Marzena84

Jestem ich Klientką od 2010 roku i z tego co widzę pracują tam cały czas Ci sami pracownicy. Gdyby było tak źle jak co niektórzy tu piszą to raczej rotacja byłaby co kilka miesięcy. Panie przy obsłudze bardzo miłe i pomocne. Zawsze mi doradzą jaką wodę zamówić. Mają ogromną wiedzę nt. wód i dla nich to chyba raczej misja niż zwykła sprzedaż jak w Auchan. Panowie są przesympatyczni i zawsze chętni do pomocy. Jeszcze nigdy nie pozwolili mi dzwigać nawet 1 zgrzewki. Nie wiem jakie są warunki wewnątrz firmy, ale na zewnątrz wygląda to bardzo dobrze i nie sądzę, żeby ktoś się chciał męczyć w firmie, aż tyle lat gdyby było coś nie tak. Na stronie czytam, że działają na rynku już 28 lat, więc nie mogą sobie pozwolić na słaby team. Zawsze się znajdzie ktoś kto nie pasuje, jest leniwy, albo mnie wymagania jak Królowa Elżbieta - a takich trzeba eliminować z dobrego teamu. Ja tam jestem zadowolona i też daje pozytywa!

shetts

No oczywiście, że jest dobra do zdobywania doświadczenia i kwalifikacji @pozon.

Sławek

Witam ja wystartuję za kierowcę może w tym roku mi się uda bo znowu jestem bez roboty, a znajomy mój jest ich klientem i mówi że warto mają wymagania ale i ograniczenia w ilości pracowników jak wszędzie ????

JAN

Potrzebują serwisanta ,elektryka coś takiego słyszałem od kumpla

jarek

grzesiek warto dostarczyć cv jak będą potrzebowali to się odezwą jak do mnie tam jest ok.klient ma rację jest tam obsługa super

Grzesiek

Witam czy nie orientujecie się czy są przyjęcia jakieś teraz ?

klient

uważam ze atmosfera w firmie jest ok.,lubię wodę często kupuje tam własnie pracownicy są fajni obsługa również zawsze wkładają mi towar do bagażnika, widać że team zgrany i że się lubią sprzedają wody pod kątem zdrowia ,sami pytają co dolega klientowi i podpowiadają którą wodę warto popić. Zawsze kupuje dziadkowi. Ja tam daje POZYTYWA

sławek

ja też chciałem się tam przyjąć ale się nie udało ale tam mają tylko tylu ile jest potrzeba pracują od 7-15.00 płacą na czas i co więcej chcieć ale będą jeszcze próbował bo u nas dostać normalną pracę graniczy z cudem

j23

pracowałem przez wakacje zapłacili w/g umowy i ja jestem zadowolony ale współczuję tym niezadowolonym bo to w nich widocznie jest problem

radek

ja tam pracowałem popieram Marka jak ktoś jest pracowity to pracuje długo , leni i nieuczciwych nie tolerują a tak poza było ok.

marek

firma jest ok. tylko trzeba pracować szybko łapią kto jest leń

grzegorz

sam tam byłe i nie przyjmowali ale myślę że ten co wyjechał z tym Braciakiem to musi się zastanowić nad tym czy spoko braciak był pracowity czy może olewał robotę a tam chłopaków jest mało więc nikt za niego nie chciał pracować albo może chodziło o coś innego,a może do nich nie pasował tak też bywa nie oceniam bo po takich wypowiedziach zawiedzionych lub zwolonych wniosków nie wyciągam

grzegorz

zawiedziony

Bylem tam kilka razy ale mi się nie udało dostać może innym razem ,chciał bym tam parcowac wbrew tym niektórym durnym opiniom wiec poczekam ale nie myślę wypisywać że mój brat ,swat czy inny z rodziny tam pracował i narzekał jest to głupi ok.

Jurek

ciekawy jestem kto tak świetnie poinformowany jest o tych WZ-kach ,a może odpowiedzi udzielał pracownik który to robił ,sam chciałem tam się dostać do pracyw maju ale już kogoś przyjęli ,więc chyba te oskarżenia o złodziejach to pisał zawiedziony że się tam nie dostał sam bo z tego co słyszałem to tam płacą na czas i nie oszukują

NIC TYLKO ŚMIECH

MUSZĘ DO WAS NAPISAĆ CHŁOPAKI BO ROZWESELILIŚCIE MNIE OGROMNIE BO JAK KTOŚ MOŻE ROBIĆ TYLKO KANAPKI TO SPOKO ZGŁOŚCIE SIĘ DO PIZZERII TAM TEŻ MOŻE JEST LEKKO ALE I ZAROBKI SĄ LEKKIE MOŻE NAWET BARDZO

facio

ludzie tylko narzekacie już nawet nie będę tego czytał potraficie tylko krytykować nie znam tej firmy ale słyszłem Ze jest tam spoko

gość

popieram czytającego opinię cwaniak na siłownię jesteś cienias butle są 20 kg kanapki lubisz robić więc pomyliłeś adres pracowałem i wiem nie jest lekko ale zapytam gdzie cię posadzą ? wszędzie trzeba pracować mam pomysł wystartuj na radnego tam tylko debatują jest lekko zapewniam cię .

czytający opinie o piwpolu

czytam szczególnie opinie te dwie ostatnie i myślę że się panowie nakręcili bo ostatnio tam pytałem o pracę na kierowce i na pewno od co najmniej trzech lat jeżdżą te same chłopaki bo często ich widzę więc jak masz możliwość lepiej zarobić to czy zagranicą czy w Polsce to tam się zatrudnij u nich niestety taka jest specyfika pracy ale o tym mówią jak za ciężko to idę tam gdzie jest lżej . ale niektórzy wolą posmęcić po krytykować .ok! ponarzekać i po krytykować

cwaniak007

ZGAdzam sie z kolegą jak wyżej lepiej iść do MAKA pracować i kanapki robić zamiast 30 kilogramowe butle robić gdzie pottem łapa odpada!

kalwi007

A ostatniego argumentu jakiego użyje to taki: że czemu na waszej stronie internetowej jest oferta pracy ta sama od 2 lat??? jeśli było by tak dobrze płatne to z pewnością byście kogoś na stałe przyjęli.

NickKarter

Ja jako student pracowałem tam przez pierwszy miesiąc za 7,30zł a potem podnieśli mi na 9zł a na końcu do 10zł. Tak jak miałem powiedzenia na rozmowie.Czym bardziej sie starasz tym wiecej dostajesz. Pamiętam że jeszcze napiwki Klienci dają, zwłaszcz starsze emerytki - największe! Nie jest tak źle.Wiem co mówie bo w Hiszpanii zapieprzałem w pocie czoła na plantacji. No ale parafrazując kolegę leniuchów nie brakuje w (...) Polsce.

emcx

Witam wszystkich. Jeśli chodzi o moją opinię to faktycznie ludzie mili ale atmosfera to za mało teraz się wycwanili i za ciężką robotę fizyczną płacą 6zł......... Żenada .... a powinni za to przynajmnie 10zł płacić. w Dodatku zatrudniają tylko studentów a raczej jeleni do roboty za grosze to od nich nie odporwadzają składek tak wiec samo mowi za siebie.... dobrze ze chociaż są wypłacalni..... Ja za cały dzień pracy dostałem 40zł około a jak poszedłem na zakupy wydałem 70 wiec nawet na dojazdy by nie wystarczyło. pozdrawiam i nakłaniam wszystkich nie idźcie tam bo kapitalistów nie brakuje w tym [usunięte przez moderatora] Płocku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

face

mój braciak pracowal tam kiedys ale oczywiscie 1 sezon tak jak ktos wyzej napisal i to chyba było lato a potem no niestety roboty nie bylo, atmosfera tez przez pierwsze 2 tygodnie w miare ale potem juz wielkie szefostwo niezadowolone chodzilo i dzien dobry nie odpowiadalo, pamietam ze nie spodobalo mu sie tam no i chyba kasa w ogole nieadekwatna do wykonywanej roboty

Sam jesteś żenujący... chyba coś przekombinowałeś, że ci umowy nie przedłużyli. Pracowałem tam kilka ładnych lat i zawsze było spoko, ludzie wporządku, a szefostwo zawsze szło człowiekowi na ręke. Nigdy nie było takich akcji a przecież w firmach jest różnie.....

Olaf21

Potwierdzam! Załoga bardzo zgrana, a szefostwo też spoko! Ogólnie atmosfera dość miła. Nigdy nie było żadnych \"akcji\", człowiekowi chciało się przychodzić do roboty! A co najważniejsze ze zakład ciągle się rozwija. Trochę żałuje ze sam odszedłem, bo ciężko jest się tam dostać. Wydawało mi się ze gdzie indziej będzie mi lepiej, a w rzeczywistości było tylko gorzej!!!

bebe
@Olaf21 07.03.2012 21:36
Potwierdzam! Załoga bardzo zgrana, a szefostwo też spoko! Ogólnie atmosfera dość miła. Nigdy nie było żadnych \"akcji\&quo...

Złodzieje. Pracowałem u nich to wiem. Woda zamawiana na telefon. Na WZ 6 baniek - na fakturze 10. W dużej firmie się nie zorientują i zapłacą. A nam, pracownikom najlepiej za najniższa wypłate pracować.

Zostaw opinię o Piwpol Płock Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piwpol Płock Sp. z o.o.