Opinie o Zerke Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zerke Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zerke Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zerke Sp. z o.o. w Płock

Lepiej zatrudnić się bezpośrednio u pracodawcy a nie przez firmę? A to takie proste? Ktoś taka sugestie podsunął, ale teraz przy tym zaczął mnie zastanawiać sens istnienia firmy w tym kontekście… Obecnie widnieje także oferta dla koordynatora prac, jestem tu ze względu na nią. Czemu jeszcze nikt nie udzielił opinii w tym zakresie? czy ktoś ma jakieś doświadczenie z zatrudnienia na tym stanowisku?

była pracownik

chcesz być koordynatorem? zarezerwuj sobie po 10-12 godzin dziennie i soboty na pracę. W niedzielę bądź pod telefonem. Przeczytaj dokładnie jaką umowę dostaniesz i zapytaj o zakres obowiązków. Firma ma 'dziadowskie ' stawki dla pracowników których będziesz koordynował. Ciągła rotacja, a pretensje do Ciebie,że nie dopilnowałeś. Dodatkowo ciągłe telefony od byłych pracowników, którym dano kary finansowe lub w ogóle nie wypłacono za kilka dni pracy. Jeśli jesteś kandydatem, który spuszcza głowę, przemilcza, jest dyspozycyjny min. 6 dni w tygodniu i będziesz pracował najlepiej za najniższą, to idealna praca dla Ciebie.

Krysia

A od strony biura jak teraz praca może wyglądać? widziałam opinie na forum od jednej pani dotycząca warunków, zauważyłam także w sieci ofertę pracy dla speca od rekrutacji stąd zainteresowanie. Jaki jest konkretnie system wynagrodzenia? został w treści opisany jako atrakcyjny. Chodzi o system prowizyjny? opisze ktoś szerzej warunki?

@Yana

na pewno musisz wyhodować grubą skórę. Są pupilki, możesz być na początku jednym z nich a za plecami powiedzą na Ciebie (usunięte przez administratora) jak tylko coś pójdzie nie tak. Nie szukają pracownika na 8h, tylko najlepiej dostępnego nawet w weekendy. jeśli jesteś rekruterem nastaw się na to, że nie ma złej godziny na maila, telefon itp.

Administrator Nowy wpis

W mieście Płock były ciekawe oferty pracy na Specjalista ds. Kadr i Płac. Co powiecie o zarobkach w firmie Zerke Sp. z o.o.?

I to są według Ciebie te „atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia” z opisu? w prawdziwe faktycznie nie ma żadnej premii wpisanej, ale wspomniano o możliwości awansu w kadrach. Na jakie stanowiska istnieje taka możliwość?

xx

zakłady pracy współpracują z agencjami, aby zapewnić sobie pracowników, ale to pracownik decyduje czy chce pracować przez agencję czy bezpośrednio u pracodawcy - lepiej być zatrudnionym bezpośrednio, lepsze warunki finansowe. co do koordynatorów-pracy bardzo dużo, robota ma być zrobiona to pracujesz nawet w weekendy

Tosia
@xx

I wtedy te weekendy jak będą płatne tak docelowo? Jeśli bezpośrednio będzie się zatrudnionym to można wtedy myśleć o lepszej stawce? czy to o to z tym chodziło? Ne ma kogo prosić o wsparcie czy tez poradę?

x Nowy wpis
@Tosia

jak jesteś zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, to masz lepszą stawkę godzinową

była pracownik Nowy wpis

Marigo

odradzam pracę i współpracę, w moim przypadku brak płatności za legalne faktury,których firma nie chce uznać,posługując się kłamstwem.

20 zł za godzinę na spawaniu? Czy możecie zaktualizować jakoś te kwotę, która ktoś z rok temu podrzucał w komentarzach? Właśnie wisi oferta w sieci, a ze mam doświadczenie to się zainteresowałem. Wole jednak wiedzieć na jaka kasę wstępnie się zgłaszam. Same warunki tez możecie ogólnie ocenić o ile da rade?

obiektywny

stawki bardzo niskie 20,21,22 zł zależy gdzie ciebie wezmą?, nie polecam, lepiej zatrudnić się bezpośrednio u pracodawcy a nie przez zerke

Aplikowałeś do Zerke Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Dzień dobry. Widziałam ofertę pracy na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego w oddziale Płock. Chciałabym się dopytać jak wygląda atmosfera w biurze, a także jakiego można spodziewać się wynagrodzenia? Czy prawo jazdy faktycznie jest konieczne na tym stanowisku, czy nie trzeba go posiadać?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zerke Sp. z o.o.?

xyz

najniższa krajowa przeważnie i dodatkowo zleceniówka na którą się dogadasz.

Zuzia
@xyz

Było w jednym wątku napisane cos o pracy w weekendy. Ona wtedy jak docelowo będzie opłacana? Zależy to tez od tego w jaki sposób może się ogadasz czy cos w ten deseń?

Krysia

XXX
@Krysia

nie polecam. Chamstwo góry, chociaż na początku wydają się normalni to potem wychodzi szydło z worka. Zebrania kilka razy w tyg lub kilka razy dziennie bez poszanowania czasu pracy. Zostawanie po godzinach. Spotkania pod sam koniec pracy bez pytania czy komuś to przeszkadza i czy może zostać po godzinach. Ludzie w biurze -część super ekipa, ale to nieliczni. Jesli nie chcesz nabawić się nerwicy - polecam odpuścić.

@XXX

Z czego wynika taka rozbieżność w ekipie? Omawiasz warunki w jednym dziale czy kilku? Ja i tak od kolejnego roku będę czegoś szukać jak na razie po okolicznych firmach patrzę i ta mi wyskoczyła. oprócz rekrutujących jest ktoś jeszcze? Mam doświadczenie w administracji ale tez chętnie się przyuczę? Mają tu jakieś szkolenia?

Yana
@XXX

Mogę prosić o wiecej informacji na temat pracy i "góry" , byłam na rozmowie i nie wiem czy się zdecydować

@Yana

Ma Pani już ofertę? Po jakim czasie od rozmowy jest ona składana? Czy chodzi może o stanowisko rekrutera? Ja będę na nie raczej aplikować ale chce wiedzieć czy jest sens? HR funkcjonuje nieco bardziej „odrębnie” od pozostałych działów?

Olek

Dobra współpraca dobre biuro agencyjne, praca łatwa

Zbigniew

Wypłata na czas, jasne warunki umowy i bardzo fajni ludzie w pracy. Moim zdaniem i męża bo wspólnie pracujemy warto nawiązać współpracę,

Beata

witam, widziałam na stronie ofertę dla rekrutera ciekawa jestem jak warunki pracy wyglądają w praktyce. zastanawia mnie stwierdzenie o jasnej ścieżce zawodowej, co firma mogła mieć prze to na myśli? I na jakie zarobki udaje się obecnie podczas pracy tutaj wyjść?

Zerke
@Beata

Witam. Proszę przysłać CV na rekrutacja@zerke.pl

Tomasz Jędrzejczak

Witam, pracuje dla nich jako monter, jest w porządku kasa na czas, godne warunki mkieszkaniowe.

Jakub

Współpraca z Państwem to czysta przyjemność , bardzo dziękuję za dopasowanie pracownika tymczasowego do naszych potrzeb. Serdecznie pozdrawiam Jakub

Janek

Zerke Produkcja zatrudnia na najniższą krajową a ewentualne różnice w stawce godzinowej wypłacane są pod stołem w kopercie.Nadgodziny i soboty normalna stawka bez 50 ,100 .

Barbara
@Janek

A wszystkie soboty pracujecie i są obowiązkowe?

Spawacz
@Janek

Na spawaniu 20zl na h żal mi ludzi co tam robią. Szukają jelenia do pracy

Beata

W jednym z komentarzy pojawiło się info, że podobno większość zatrudnionych jeszcze 3 lata temu była Ukraińcami. Chodziło o oszczędności na stawkach. Czy do teraz tak jest, że mniej Polaków jest w firmie czy jednak wyrównali trochę te stawki?

Czy Zerke Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Beata

I o czym konkretnie są te szkolenia? Dotyczą tylko i wyłącznie branży firmy czy starają się też poszerzać horyzonty swoich pracowników? Często są organizowane?

Czy w Zerke Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zerke

Tak.

Jacek

Czy trzeba mieć duże doświadczenie jako ślusarz żeby być przyjętym?

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

@Jasiek

Firma z tego co wiem potrzebuje caly czas pracownikow, nie wiem tylko czy chca oni polakow, bo wiekszosc zatrudnionych to ukraina. Nie oczekuj tam dobrej stawki, stanowisko ślusarz ale nie oczekuj ze bedziesz uzywal tylko szlifierki, ale rowniez spawal. Ukraina ma po 13zl/h, polak 14zl/h, nie polecam ani Zerke ani Modular system

Spawanie

Jak ktoś chce tyrac za glodowe pensje chodzić do firmy na piechotę 40 min odstawić działkę Pani z agencji za łóżko to spoko. Za nadgodziny odrabia się na urlopie. Bardzo nie uczciwi.

@Spawanie

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź. Obawiam się, że nie dla wszystkich użytkowników jest ona zrozumiała. Co masz na myślisz pisząc "chodzić na piechotę 40 min"? Czy chciałeś poruszyć temat transportu pracowników na miejsce pracy?

!!!!!
@Spawanie

Z tego co wiem to firma wypłaca za wszystkie nadgodziny i godziny nocne. A jak chce się jeździć do pracy autem to trzeba je sobie kupić. Nikt nie zmusza do mieszkania na kwaterze firmowej - można samemu wynająć sobie mieszkanie.

Brylant

Lepiej do Modularu się przyjąć, bo płacą za nadgodziny 50% i ogólnie lepszą kasa

Zostaw merytoryczną opinię o Zerke Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Zerke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zerke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zerke Sp. z o.o.?

Zerke Sp. z o.o.
  • Pl. Stary Rynek 9