Opinie o Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich w Świdnik

Cześć :) czy będą może nowe oferty pracy na BOK? Pracowałam pare lat już na infolinii i nawet dobrze mi szło wiec chętnie sprawdziłabym sie w państwa firmie :D gdzie mogę szukać ofert ? I ile mniej więcej zajmuje wdrożenie i nauka schematów obsługi klienta ?

Ktos na pewnk Nowy wpis

Swidman (usunięte przez administratora) placimy za 500mg/s a. Dostajemy tylko100mg/s

Klarysa Nowy wpis

Chciałabym się przyjąć do tej firmy na stanowisko w dziale technicznym. Czytam w internecie, że w tym akurat miejscu pracują sami mężczyźni. Jeżeli mam wykształcenie i odpowiednie doświadczenie, to mam szansę na pracę na tym stanowisku pomimo tego, że jestem kobietą? Jak to działa? Napiszcie, bo szukam nowego miejsca zatrudnienia :)))

Przemek Nowy wpis

Polecam gorąco! Miła i szybka obsługa. Parametry internetu zgodne z ofertą. Współpracujemy od wielu lat i nigdy nie było problemów.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich na stanowisko Instalator / Monter Sieci FTTH? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Krystyna

Nie widzimy z mężem żadnych ofert pracy, a jest zainteresowany stanowiskiem montera. Jak aplikowaliście? Jaka rotacja jest wsród monterów? Dwa lata temu ktoś napisał, że benefitów prac, wypłaty też takie sobie.. świat idzie do przodu, zmieniło się coś jeśli chodzi o warunki? Jest lepiej?

Aleksandra

Jestem zadowolona z obsługi w Swidman S. C. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie. Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół.

Krystyna
@Aleksandra

Zauważyłaś może, czy zespół jest ten sam? Czy widzisz jako klient często nowe twarze? :) Chciałabym aplikować, i tak się zastanawiam, czy aktualnie jest szansa na to ;)

Karol

Interesuje mnie praca w firmie na infolinii jeśli chodzi o obsługę klienta. Widziałem że pracują tu konsultanci help-desk. Ktoś mi podpowie jaki jest grafik i czy jak jeszcze studiuje to mógłbym wpasować się godzinowo? Jest do tego elastyczne podejście i można ustawić sobie odpowiadającą zmianę?

User

W życiu się człowiek do nich nie dodzwoni bo telefon wyłączony. A technicy nie mają pojęcie co nawet mówią.

ela615

Proszę o opinę: czy transfery z oferty sprawdzają się w realu???

yanko
@ela615

Poland EPIX.Warszawa-KIX - EPIX 89.46.144.37 Poland EPIX.Katowice - e-Poludnie 178.216.40.202 Świdman ma dwa wyjścia na światowy internet, nie chwali się prędkością portów więc max 1 Gbps czyli ma maksymalnie 2Gbps na świat. Super dostawca.

Czy Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich zapewnia kartę multisportu?

Jedyne co mogą zapewnić to nieterminowe wypłaty, obcięcia pensji z byle powodu, A jedyne na co ich stać to pączek za 20gr z biedry w tłusty czwartek

Gretta

Ostatnio zglosilam sie do dzialu technicznego z prosba o pomoc. Oto odpowiedz, ktora dostalam: Predkosc nalezy sprawdzac na kablu a nie przez wifi u Pani nic nie jest podlaczone kablem a my staramy sie, kladziemy swiatlowody na wsiach a klienci zamieniaja to na wifi. Ktore jest bardzo zawodne i niestabilne. Zmusilo to nas do edukowania spoleczenstwa i zamiescilismy bardzo dobry artykul na naszej stronie swidman.pl jest w aktualnosciach tylul "Masz slabe WiFi w domu ?" zapraszam do przeczytania i obejrzenia filmiku. Ani artykul ani filmik nie jest naszego autorstwa. Pracujemy od godz. 10 w razie pytan prosze o kontakt z serwisem 81 458 00 01

Gretta
@Gretta

No i pomogło? Zaczął dobrze działać Internet na kablu. Poza tym to nie jest forum do wyżalania się

Alina

Jaka umowa i zarobki sa w dziale technicznym?

Posiadam internet Świdman ponad 5 lat. Wszystko super działa. POLECAM !

Ulka

To jest forum pracownicze więc klienci nie powinni tu pisać swoich uwag.

niko

Świdman (usunięte przez administratora) Jak się zadzwoni do nich to jest ok na 1 -2 dni szmaty (usunięte przez administratora) i tyle o płaceniu regularnym to przypominjaą ażeby net był taki jaki jest na umowie to w (usunięte przez administratora) mają. Mam nadzieje że w Śwdniku pojawi się inna firma oferująca dużo lepszy ineternet to (usunięte przez administratora) nie wytrzyma konkurencji i upadnie Jak się wtedy będę cieszył. (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) ze Świdmana.

Kamon

Ta firma niedba o klienta ciagle awarie i brak internetu jak zglaszam awarie w piatek wieczorem to serwis nie przyjedzie i jestem bez internetu i laskawie pojawiaja sie w poniedzialek.Jak zwykle tlumaczac sie ze znowu ktos rozwalil skrzynke rozdzielcza a ja (usunięte przez administratora) jestem bez internetu a placic musze regularnie.Lepszy intenet i tanszy mam w telefonie i o niebo szybszy nie polecam Swidmana i zrywam umowę.

L.......a1

Moje sugestie dla Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich: Witam. Miałam przyjemność korzystać z serwisu firmy Świdman. Problem, z którym się zgłosiłam został rozwiązany . Bardzo dziękuję pracownikowi serwisu. Pan wykazał się dużą dozą cierpliwości , taktu i wyrozumiałości wskazując krok po kroku czynności, które mam wykonać w celu usunięcia "usterki". Życzyłabym sobie i innym tak profesjonalnej obsługi klienta w każdej firmie. Polecam firmę Świdman Lubię atmosferę w Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich za: Profesjonalnie i miło

gość

Nie spotkałem się jeszcze w 21 wieku z takim dnem, początki internetu i lepiej wszystko chodziło, (usunięte przez administratora) i cwaniaki, serwis i jakakolwiek pomoc z ich strony to fikcja, beznadziejni i prymitywni monterzy, czekam końca umowy, którą niestety związała się żona, mam na szczęście również internet polsatu (o niebo lepszy) wiec nie pozostaję bez internetu

Bogdan
@gość

Rozumiem, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta korzystającego z usług internetowych firmy Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich. Możesz napisać, jak długo korzystasz już z internetu od tego dostawcy? Czy zawsze miałeś problemy, o których napisałeś w komentarzu, czy może zaczęły się one od niedawna? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Darek
@Bogdan

U mnie na początku było okay. Po kilku tygodniach wszystko zwolniło, więc zrezygnowałem.

Bogdan
@Darek

Próbowałeś może dowiedzieć się od właściciela firmy Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich, dlaczego z upływem czasu jakość korzystania z internetu znacznie się pogorszyła? Czy ma to związek z problemami technicznymi w Twojej miejscowości, czy może z tym, iż zbyt dużo osób korzysta już z jednej linii? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Niezadowolony

Internet beznadziejny. Co chwile brak sygnalu. Wlasciciel zapytany o przyczyne zignorowal sprawe nie odpowoadajac ma pytanie. Obradzam.

Pracownik Świdmana

Polecam moją firmę, jest dobra i macie tu robić zakupy, pozdrawiam cieplutko

Niezadowolony
@Pracownik Świdmana

A moim zdaniem jest beznadziejny. Ciekawe ile dorzicaja do wyplatydomu za taki komentarz xD

niko
@Pracownik Świdmana

(usunięte przez administratora) się

Zostaw merytoryczną opinię o Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich - Świdnik

• Jak się pracuje w Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich?

Zobacz opinie na temat firmy Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich?

Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Kosynierów 4 lok. 7
    21-040 Świdnik