Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich

Super internecik

Lechu

Internet jest OK!

Sławomir Gałgan

Internet wszystko ładnie śmiga. Żadnych zastrzeżeń. Dobry kontakt z Centrum Obsługi Klienta i bardzo miły personel. Będę polecał internet każdemu znajomemu bo na prawdę warto! Polecam cieplutko!!!!

Waldek
@Sławomir Gałgan 24.11.2017 20:49

Jestem tego samego ZDANIA !!!!!

Kowalski

Jak dobrze, że przeniosłem umowę do Świdmana :D

Janek

Internet jest dobry przypadł mi do gustu

Piotr Panecki (Trawniki)

LUDZIE Z MURZYNSKIEJ CHATY ZROBILI BY SOBIE ANTENE Z BAMBUSA I KABLE Z TRAWA TO BY MIELI WIEKSZE POBIERANIE I WYSYLANIE NIZ SWIDMAN. NEANDERTALCZYCY BY POGARDZILI TAKIM DEGENERATEM

@Piotr Panecki (Trawniki) 24.11.2017 10:51

To napisał mój kolega w moim imieniu na ten komentarz nie wyraziłem zgody.

JW
@Piotr Panecki (Trawniki) 24.11.2017 10:51

Dzień dobry ten komentarz nadany przez Piotra został napisany przez mojego kolega który się nazywa Jakub W. w celach humorystycznych.

waq

no cóż... miałem brać, ale podziękuję, nie tylko w internecie takie opinie

Dghjkvdfh

Internet porażka.Wiecznie coś nie działa. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!nie podpisujcie z nimi umowy!!!!!!!!!!!

mariusz

Niekompetencja totalna .Obsługa z poziomu monopolisty dzwoniłem nie mogli znaleść ulicy na kalinówce, zaprosili mnie do siedziby firmy do pana który jest od map. pana nie było i nikt inny nie mógł tego zrobić .mówie zostawie numer działki i dwa numery telefonu do kontaktu.Pani że nie chce ale chce mój dowód osobisty i tak pogadaliśmy sobie ... (może dlatego że blondynka).. stanowczo nie polecem na numery podane do obsługi nie można się dodzwonić -mówi nie ma takiego mumeru

grzeGosz

ogólnie internet nie działa jak należy, telewizja niby taka nowoczesna miała być, ale w TKŚ lepiej działała... tak więc ja szczerze odradzam, czekam na koniec umowy i zmieniam, zapewne wrócę do TKŚ

999ms

Pan chyba miał zamiar dodać ten komentarz 1kwietnia ale internet jakiś wolny.

Marek - klient od wielu lat

Czytając te wasze opinie mam wrażenie, że pisze tutaj tylko konkurencja, jestem klientem Świdman od wielu lat i nie mam zamiaru zmieniać tego dostawcy, zapytacie dlaczego, a no dlatego że: 1. Już nie pamiętam żeby była jakakolwiek awaria 2. Internet jest na poziomie takim jakim oczekuje 3. A jeśli zdarzył się jakiś problem to zawsze mogłem dodzwonić się na serwis i wyjaśnić sprawę, mają telefon w weekendy i święta 4. Mają punkt obsługi klienta w galerii i można tam załatwić sprawy umowy w sobotę czy nawet w niedzielę 5. Przedstawiciele handlowi dzwonią z nowymi ofertami i proponują wizytę w domu u klienta w celu podpisania umowy I teraz niech mi ktoś napisze, że „Takie usługi świadczą inni w naszym „mieście” czytaj przedmieściu Lublina” to mogę tylko wyśmiać.

Niezadowolony

Nie polecam dostawcy. Obsługa klienta na poziomie dno i jeszcze niżej. Omijajcie szerokim łukiem.

Pracownik Świdmana

Polecam moją firmę, jest dobra i macie tu robić zakupy, pozdrawiam cieplutko

Niezadowolony klient

Internet tragedia. Kiedy zadzwoniłem na serwis i po zgłoszeniu awarii serwisant się rozłączył. Kolejne próby dodzwonienia się skutkowały odrzucaniem rozmowy. Zgłosiłem również awarię przez ich tą platformę i też żadnej reakcji. Chyba nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Sprawa zgłoszona do UKE oraz zbieram dokumenty aby mieć dowody do zerwania umowy z winy operatora. Ewentualnie jeżeli ktoś jeszcze ma problemy z dostawcą to może zbierzemy się i złożymy pozew zbiorowy? Nauczymy ich jak mają traktować klientów.

Potwierdzam jebac swidmana, mojemu koledze Gta V pobieralo mu sie dwa tygodnie

ChujWDupie

Wy pokraki najgorsi dostawcy z miasta ktore nie powinno byc miastem tylko wsią z jedym mieszkancem (dostawcą) jestescie ponizej dna mariańskiego wasze serwery to chyba tiger bonzo robił po pijaku nawet mi was nie żal po prostu żenada internet smiga jak mucha bez skrzydeł szkoda strzepuic dalej mordy na ten wasz "Świdman" elo

Masz w 100% rację.

Amrol

Internet tragedia... Czasem internetu nie ma nawet kilka dni, bo mają "awarię" innym razem zamiast 10mb/s jest jedynie 0,25mb/s. Nie polecam tego dostawcy, niestety w Świdniku wybór marny :/

DZJZZ

Internet jest słaby,wolny,niestabilny i tragiczny. Internetu częściej niema niz jest

NołINTERNET

Internet jest tragicznie słaby.

Marecki

Nie wiem o jakim Świdmanie piszesz ale jeśli chodzi o tego ze Świdnika to lepszej firmy nie znam, zawsze mozna się dodzwonić na telefon serwisowy późnym wieczorem weekendy czy nawet święta i serwisanci zawsze pomogą.

Loris

Czasem mi się wydaje że wpisy na takich stronach to tylko wymiana zdań miedzy dana firmą a konkurencją. Internet w świdmanie działa mi bez zarzutu w wakacje przedłuzałem umowe 55 zł za 100mega to żadne pieniądze, wątpie żeby pracownicy pracowali na czarno i się tak angażowali że przedstawiciel przyniósł mi umowę w sobotę do domu, nie musiałem nawet ruszać się z domu Pozdrawiam

arotek

haha banan to pewnie pracujesz w świdmanie bo jest on znany z reklamowania siebie pod postacią innych ludzi...dział techniczny to śmiech na sali, jak u mnie podłączali internet kilka lat temu to się zastanawiałem czy wiedzą co robią...już u nich od dłuższego czasu nie jestem...po za tym słyszałem, że manipulujecie prędkościami internetu, żeby przyoszczędzić, a ludzie u was bez umowy pracują...

banan

Od kilku lat korzystam z neta od Świdmana i nie pamiętam żeby były jakieś problemy. Obecnie najlepsza oferta w mieście mam 50 mbit/s za 35zł

Max

Totalna zlewka klientów, niestabilny internet . Dział techniczny to tylko numer telefonu a zero pomocy, nie mówiąc o weekendach. Mozna dzwonić i nic.

Zostaw opinię o Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świdman S.C. Mariusz Bzowski Dariusz Drelich