Opinie o Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych w Świętochłowice

Bywi

Cóż mogę powiedzieć... Byłam widziałam, pracowałam i co........!!! Wypieprzyli mnie... Dlaczego?? Niewiadomo. Ponoć nie wyrabiam normy. A to jest standard przy wypowiedzeniu bez jakiejkolwiek przyczyny.. Powiem krótko DNO NIE POLECAM!! PIEKŁO NA ZIEMI!! I tak jak kolega wyżej napisał brygadzista fałszywy i nie pomaga a wręcz szkodzi!!

trsl

Instal to dno !!! Nie POLECAN NIKOMU!!! Mowia wam glupoty o normach i tak dalej.to jest niemozliew zeby sie wyrobic jak przy stole jestes.A jak juz cie daja na maszyne to najgorsze referencje.Spoiwo sie plata brygadzista nigdy czasu nie ma zeby ci pomoc 15 razy trzeba sie go prosic nie chce wymieniac zmiany bo bym mu wstydu narobil jaka z niego dupa ze ogarnac nic nie umie.Aha zarabiac to zarabiaja STARRZY PRACOWNICY co jak by spojrzec w jego karte pracy to sam normy nie wyrabia !!! Ale dziwnym trafem wyplaty ma 2 razy tyle co ty.I jeszcze jedno pozdrowienia dla IWONY z dolu ona jest Ok

Ukar

Warunki socjalne mogły by być lepsze, ale robią remont stołówki i szatni, więc może za kilka tygodni będzie lepiej

a

ok

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dep631

Pracuje od kilkunstu dni, jest ok. Problemem jest zmianowka.

oj zwykla ciekawosc

Czemu nie podpisales sie pod wypowiedzią ?:D haha

Wkurw....

Mialem tam isc w srode, ale ze względu na te opinie nie pójdę. Z deszczu pod rynne.. widze, ze tu wszedzie dookoła same obozy porobili, brak słów. Oby te wszystkie obozy pracy splajtowaly!!!!!

żal mi ciebie. a tak na inny temat. to czytałeś łyska z pokładu idy? jestem pod wrażeniem

patol2

Swietochlowickiwielkichuj.u zamiast obrażać tu ludzi może weź sie za robote!!takie zachowanie jeśli można tak to nazwać jest wręcz żałośnie płytkie!!,ale tak to jest jak ktoś jest całe życie (gnojony,itd)gdzies musi chociaż sobie poklikac bzdury bo odwagi nie posiada by powiedzieć komuś co o nim myśli jak to jest?! A już wiem oceniam ciebie według siebie!!!!!żal!!!

Dziękujędobranoc

Drogi Rafale. Na zebraniach nie ma co się odzywać, bo nie dość że słowa pracowników macie w głębokim poważaniu, to na drugi dzień jak ty to obrałeś w słowa za Swoją "odwagę" stracisz prace. Nie ważne czy ma się rację czy nie prawda zawsze w oczy kole. Nie wiem czy chcesz przypodobać się komuś czy naprawdę bolą Cię wypisane słowa pracowników byłych czy też dalej pracujących, ale doskonale każda z osób pracujących na produkcji zgodzi się w 99% że komentarze powyżej to prawda. Zacznijcie szanować Swoich pracowników, a wtedy nie będzie prawda tak dla Was bolesna... Jest również pozytywna strona tego medalu, pracując w instalu można poznać naprawdę wiele fantastycznych i wartościowych ludzi, to byłoby na tyle. Pozdrawiam. ;)

robol

Ja wcale nie zaprzeczam ze tak nie jest,ale po co tu to wszystko wypisywac.Trzeba mowic wprost a nie nudy zastepowac siedzeniem w necie.pozdr.

robol2

Witam ! pracuje w instalu juz dosc czasu, i zgadzam się z Robolem wyżej ! jesli jestes takitaka odwaznay to się podpisz pod swoją opinią. Może w instalu nie ma jak w luksusowych firmach , ale jezeli ktos cos ma do powiedzenia to wypowiada sie na zebraniach ! i jak mu nie pasuje , to zmienia prace i tyle. ! wszyscy sa odwazni przez internet i wypisywać głupoty ale zeby isc i powiedzieć wprost to juz się boi i woli sie napinac w necie , zalosne i tyle ! 5 !

robol

Witam!Mam wrazenie ze to jest jedna I ta sama osoba pod innymi nickami.Dlaczego sie nie podpiszesz Nazwiskiem?Czego sie boisz jak juz nie pracujesz.Jak Cie beda chcieli sprawdzic to Cie dopadna po IP.Bylo wiele zebran trzeba bylo sie odezwac.Teraz odwaga?Chyba ze nadal pracujesz?To jak Ci az tak zle to sie zwolnij.Nie mi dane sie tu wypowiadac czy jest dobrze czy tez zle bo nie mam zamiaru w necie wylewac zalow.Nielepiej mowic wprost???Masakra.Pozdrawiam

niewolnik

dokładnie. praca dla niewolników jakiś. a rafał pie**li głupoty. niech idzie na produkcje i spróbuje z niej utrzymać rodzinę. życzę powodzenia.

MUZYKA JEST SMIESZNE

TO CO WYPISUJA LUDZIE TO PRAWDA

Eksniewolnik

Niestety na wysokość zarobków mają wpływ "brygadziści". Dobra pracę dają kolesiom. Jest jeden ktory sie stara wszystko wykonać,ale też go niszczą. Dwoch pozostalych to tragedia, lizodup kierownika i dobiera sobie ludzi na zmianę niszcząc nowych, drugi boi się własnego cienia. Brygadzistów,którzy byli za ludzmi zniszczono psychicznie, bo nie potrafili lizać dupy "idealnym pracownikom". Nie polecam pracy, z tego co wiem po paru latach zarobki zamiast rosnąć....spadają.

Fourteenwords88

Ktoś nawiązywał do ukrainców znam paru i oni nie pozwolili by sobie na takie traktowanie, szybko odegrali by się a z firmy zostały by fundamenty pozdro !

Fourteenworlds88

Inwigilacja na kazdym kroku , krzesła smierdzą opadają w doł tyle chociaz zrobcie dla tych biednych ludzi a nie trakujecie ich jak goja dajac "jałomużne "xD jak swiniom w chlewie

pan siebie

Witam...ten kto pisal to sprostowanie to pwenie jeden z tej dwójki dyrektor lub lierownik.Zgadzam sie ze wczesniejszymi opiniami w instalu zarabiaja tylko starzy wyjadacze robiac praktycznie tylko referencje ktore sie oplacaja.jest tam jedno wielkie kolesiostwo i falszyzm wsrod pracownikow.do kierownika nie ma nawet po co chodzic ze swoimi pretensjami i niesprawiedliwoscia bo zaraz nakabluje brygadziscie a ten w odwecie ukarze cie dajac najgorsze zlecenia.nowi pracownicy tak naprawde nie maja szansy sie wybic gdyz zgrzewaja same najgorsze referencje na co dzien.no chyba ze akurat jakies ksiezniczce nie chce sie siedziec na maszynie albo maszyna nawala to nowy pracownik ma zaszczyt dostac lepsza robote ktorej i tak nie zrobi dlatego ze zgrzewa to raz na jakis czas wiec wychodzi na jedno dniowka i tak do dupy.Odciagaja za zle sztuki ,buble, jak juz minie twoj czas ochrony ktory trwa miesiac.po nim nawet robisz jakas referencje drugi raz w duzej odleglosci czasowej to nie mozliwoscia jest nie narobic bubli.starzy pracownicy pracujacy kilka lat tez buble robia tylko sa one w dziwny sposob ukrywane.dziwia sie ze ludzie wynasza bo pracownicy strasza ze za buble wyrzucaja z pracy.Nie polecam tej firmy gdyz tam nie ma przyszlosci nie zarobisz na rodzine.chyba ze jestes bliskim kolesiem brygadzisty i wlazisz mu w dupe albo kobieta brygadzisty te osoby tylko tam zarabiaja nie narobiac sie za wiele.reszta musi zapierdalac jak woly by zarobic marne 1300zl

biały-murzyn

Zgadzam się z opiniami wyżej. Zatrudniając się w instalu poznacie wielu ludzi ponieważ jest tam dużo rotacja ludzi. Za wypłatę z instala akurat opłacicie sobie rachunki w wynajmowanym mieszkaniu. Taka prawda że odkąd zmienił się dyrektor to była dobra firma ale odkąd jest nowy dyrektor tomek to firma traci w moich oczach. Najlepiej to zatrudnijcie sobie Ukraińców. Rzućcie im te ochłapy w postaci 1000 zł a oni będą za nie jebać cały dzień jak murzyni. Teraz trochę o dniu w instalu. Na początku robisz wszystko pomału więc jeśli wejdziesz na maszynę to przykładowo na jednej z nich zarobisz 54 zł BRUTTO a będziesz siedział 8h. Śmiech na sali. Dodatkowo jeśli zepsuje Ci się maszyna to zanim ją brygadzista naprawi minie z 10-20 minut(a psują się dosyć często) to tracisz czas a nie zarabiasz. Tak samo jak są zebrania zawsze o 14 więc zmiana wcześniejsza siedzi godzinę dłużej za darmo a zmiana popołudniowa traci godzinę pracy. Kasę z wypłaty odliczą Ci za wszystko co jest tylko możliwe nic nie popuszczą. Jak jest dużo pracy to trzeba pracować w sobotę i czasem w niedziele oczywiście nie są płatne 100% tylko jakieś marne 30% PODOBNO. Tak samo nocki niby są płatne ale jakoś nie wydaje mi się. Jeszcze te ich śmieszne hasło o jakości a tak naprawdę to w dupie mają jakość liczy się dla nich tylko zysk. Śmieszna firma powinni ją zamknąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Materiałów Elektroinstalacyjnych?

2.2/5 Na podstawie 10 ocen.