Opinie o Pattonair Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pattonair Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pattonair Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pattonair Poland Sp. z o.o. w Wrocław

zainteresowany

Pracuje ktoś z Was w biurze na ul. Robotniczej? Jak wygląda kwestia zarobków w tym miejscu w porównaniu do średniej wrocławskiej? Czy stabilność jest mocną stroną pracy w tym miejscu? W końcu przez covid przemysł samolotowy mocno podupadł. Jak dokładnie wygląda ten wywiad kandydatów z policją?

Obecny pracownik
@zainteresowany

Firma jeszcze nie taka korpo. Fajni ludzie, zarobki ok, caly czas nowe role sie pojawiaja. Dobrze mi sie tu pracuje i polecam. Wywiad z Policja - u mnie ograniczylo sie sprawdzenia dowodu i czy byly wpisy w kartotece.

@Obecny pracownik

Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na stanowiskach inżynieryjnych, przedział?

Komu lub gdzie można zgłosić (usunięte przez administratora) w Pattonair?

zainteresowany

Czy można dowiedzieć się jak wygląda praca na stanowisku Material Controller w biurze na Robotniczej? Dzięki.

Parasol

Bardzo duże obciążenie praca, szczególnie w działach finansowych, co widać po ciągłej rotacji pracowniczej. (Firma nie obsadza tych działów wystarczająca ilością pracownikow w szczególności dział AP!) Duży volume pracy, ciągle dodatkowe raporty, zakaz nadgodzin. Brak czasu nawet na przerwe. A to wszystko nie przekłada się na zarobki. Nie polecam, kto mądry ten ucieka.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pattonair Poland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Ciekawy

Jak kształtują się zarobki w biurze na robotniczej? Chodź mi np. o stanowisko Quality Technical Lead.

lol
@Ciekawy

dużo bym się nie spodziewał...kokosów nie będzie...ot zwyczajna korpo firma gdzie im więcej ludzi tym płace w dół

Nie ma kursów językowych dla pracowników. Firma udaje, że jakieś ma, ale są tylko dla wybranej garstki. I to dosłownie garstki bo reszta pracowników o takowych możliwościach nawet nie została poinformowana.

Pracowniczka

Z tego co sobie przypominam to kursy językowe były kiedyś wprowadzone dla pracowników biurowych którzy prowadzą rozmowy/spotkania z anglikami. Nie słyszałam wcześniej aby firma prowadziła taki kurs dla wszystkich. Przynajmniej ja takiej opcji nie miałam.

@Pracowniczka

To nie jest tak że firma zaproponowała kursy... To właśnie ci pracownicy którzy pracują z Anglikami wyszli z taką inicjatywą. I zanim to zostało zaakceptowane i wprowadzone minęło kilka miesięcy...

Gdzieś, kiedyś

Kursy zostały stworzone na wniosek tej garstki pracowników. Zanim doszło do ich skutku minęło kilka dobrych miesięcy Sam pracodawca nie wyszedł z taką inicjatywą.

Niepolecam

Zdecydowanie odradzam udawanie się nawet na rozmowę rekrutacyjną. Dojazd beznadziejny nawet z centrum miasta dwie linie podmiejskie kursujące średnio co półtorej godziny. Przed podjęciem pracy wymagane zaświadczenie o niekaralności oraz... wywiad środowiskowy policji, a to wszystko za 3000 brutto. Wymagania kosmiczne a od siebie nic w zamian.

Kaczor
@Niepolecam

dojazd beznadziejny? Przecież tam dojeżdża kilka autobusów, tramwaje oraz pociąg!!!! do rynku tramwaj jedzie 5-7 minut i to kilka linii jedna za drugą. Masakra ten twój komentarz.

Danuta
@Kaczor

Szanujemy to, że masz nieco inne zdanie niż użytkownik @Niepolecam, jednak bardzo Cię proszę, żebyś wypowiadał się na forum w bardziej spokojny sposób. Na pewno jesteś zatrudniony w Pattonair Poland, a więc najlepiej będzie, jak opiszesz nam tego pracodawcę z własnej perspektywy. Jest to szczególnie ważne, bowiem nie mamy zbyt wielu informacji na jego temat. Jak wygląda system wynagrodzeń pracowników: składa się jedynie z samej podstawy, czy możecie liczyć na jakieś dodatki?

Orzeł
@Danuta

Pomijając godziny dodatkowe dla chętnych, można otrzymać nagrodę od przełożonego do 500 zł dodatkowo za wiedzę oraz umiejętności w 5 procesach 500 zł po 100 za każdy Chcesz, masz ???? kwestia zaangażowania Za premie świąteczna można spokojnie święta zrobić, a i na prezenty wystarczy

Tomasz
@Orzeł

Może dodałbyś kilka słów o systemie szkoleń w Pattonair Poland. Nowi pracownicy mogą na nie liczyć, czy tylko dłużej pracujący i są one w firmie nagrody. Firma dba o pracownika i pozwala mu się rozwijać i awansować? Dla ambitnych osób, które chcą związać z firmą swoją karierę zawodową to bardzo istotne informacje.

Orzeł
@Tomasz

„ Firma dba o pracownika i pozwala mu się rozwijać „ - hmm?? Powiem tak - z zespolu 6 osób awansowało na stanowisko operations controller, 4 osoby na stanowiska Team leadera, 1 na stanowisko Customer Stock Controller oraz 1 na stanowisko Training Coordinator - firma zdecydowanie daje możliwości rozwoju

Tomasz
@Orzeł

To bardzo dobra wiadomość. Ambitne osoby, które zechcą aplikować będą mogły mieć możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kariery. Czy te awanse, o których piszesz wiązały się też z podwyżką? Są szanse na kursy i szkolenia branżowe, które dają nowe uprawnienia? Będę wdzięczny za te informacje.

Niepolecam
@Kaczor

Tak, zdecydowanie tramwaj z rynku na Psie Pole , na które nie jeżdżą nawet tramwaje jedzie 5-7 minut ...

Renata
@Niepolecam

Jak dla mnie zaświadczenie o niekaralności jest słusznym wymogiem. Ale o co chodzi z tym wywiadem środowiskowym policji? W jakim celu przeprowadzane są takie wywiady?

U
@Renata

Praca jest związana miejscami z wojskiem i obronnością (części, jakie są kupowane, składowane itd.). Stąd taki wymóg.

Spokojnie, Czyli jaka?

Bob
@Niepolecam

Zaświadczenie o niekaralności kosztuje 30zl i jest zwracane przez pracodawcę z pierwszą wypłatą. Poza tym wymagane jest jak już się dostaniesz...

Hanna
@U

Dziękuję za informację na temat charakteru pracy w firmie Pattonair Poland. A możesz wyjaśnić na czym polega ten wywiad środowiskowy policji, o którym wspomniane jest w pierwszym komentarzu?

@Niepolecam

W Polace, w firmie w której obraca się częściami militariami warunkiem koniecznym jest zaświadczenie o niekaralności i wywiad... to nie jest widzimisię firmy, a warunek prawny..

A zarobki są na wysokim poziomie? Nie narzekacie ?

WL

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko biurowe. Wstępna rozmowa z HR i test z excela - pomyślnie, natomiast w międzyczasie otrzymałem inną ofertę i nie dokończyłem procesu rekrutacji. Niemniej kontakt z pracownikami HR-owymi był bardzo profesjonalny i w porównaniu do kilku innych firm, wliczając korporacje, do których aplikowałem, podobał mi się najbardziej. W razie potrzeby chętnie do nich powrócę.

@WL

Mozesz napisac cos wiecej o tescie? Moj ma trwac az 70 minut :O Byl podchwytliwy, z jakimis dziwnymi funkcjami, czy raczej standard z pivotami i vlookupami?

Lol
@Kandydat

Hej, dajcie proszę znać czego można dokładnie spodziewać sie w tym teście?

Adek

Jak wam się pracuje na magazynie ? Jaka jest atmosfera między pracownikami? Podzielcie się uwagami.

Yezzy
@Adek

Generalnie większość pracowników jest z okolicznych wiosek, są to prości ludzie i tak trzeba z nimi rozmawiać. Nie wiem jak reszta ale akurat moja sekcja niby była spoko ale za plecami było mega obgadywanie zarówno między sobą ale również z leaderem. Często było obrzucanie się winą wzajemnie za niewykonaną pracę, po czym zwoływano zebranie, i mówiono że wszyscy jesteśmy jednym teamem i pracujemy razem. Nadzór ma kompletnie zerowe pojęcie o tym jak rozmawiać z pracownikami, jedyne co potrafią to opier***, można zapomnieć o rzeczowej rozmowie bo jedyne co co usłyszy to pretensje. Ja akurat łatwo się dopasowuje i nie biorę wszystkiego do siebie więc dało się przeżyć. Tqk to wyglądało jeszcze kilka lat temu, nie wiem może teraz coś się zmieniło.

nick
@Adek

Atmosfera jest tragiczna, większość bab, które narzucają swoje głupie wieśniackie poglądy bądź obnoszące się ze swoją orientacją albo tak mądre że do końca życia będą fizycznie tyrać, a myślą że pozjadały wszystkie rozumy we wszystkich kwestiach. Obgadywanie, ploty są tam na pierwszym miejscu, osoby tam pracujące mają swoje życie tak bardzo nudne, że z przyjemnością zajmą się Twoim. Sama praca nie jest skomplikowana czy ciężka, pieniądze też ok, ale przez samą atmosferę nie da się wytrzymać na dłuższą metę, no chyba że potrafisz totalnie mieć wszystkich w *. Obgadują nawet liderów, którzy jako jedyni utrzymują ten statek na powierzchni, żaden powtarzam żaden lider im nie pasuje, pracownicy są najmądrzejsi często z wykształceniem podstawowym bądź zawodowym, myślą że gdyby nie oni firma by upadła. Żenada i śmiech.

Gregor

Gdyby nie lider tyran wszystko było by ok.

@Gregor

Cześć, Możesz napisać coś więcej na ten temat?Chodzi może o nieumiejętną współpracę lider-pracownik i czy taki problem występuje? Jak wygląda ogólny stosunek do pracownika?

@Gość

Wszyscy wiecie o co chodzi. Są osoby wrażliwsze które schodzą po końcu zmiany zrezygnowane niektórzy mało nie plączą. To jest forum obiektywne warto żeby każdy wiedział ku przestrodze że wcale nie mala tu takiego miodu. A ten co nas pogania powinien mieć lepszą kontrolę przez przełożonych.

Gosc
@Gregor

"Są osoby wrażliwsze które schodzą po końcu zmiany zrezygnowane niektórzy mało nie plączą". Czy lider zmusza pracownika do efektywniejszej pracy i kieruje się odpowiednimi granicami? Czy problem pojawiał się wcześniej i był zgłaszany? Jaki stosunek jest na codzień do pracownika? Czy oczekiwania w stosunku do zarobków nie są zbyt wymagające?

@Gosc

nie zna granic ...

ktoś
@Gregor

Wiem kim jesteś i wiem co chcesz wiedzieć ale tutaj chyba nikt Ci tego nie powie. Sam możesz ocenić kto jaki jest!. Pozdrawiam

Lilith

Hej, Widzę sporo ofert pracy w firmie,proszę powiedzieć ile trwa proces rekrutacyjny? Czy to prawda,że oprócz wywiadu z policją żeby dostać się do firmy,kandydat musi dostać zgodę od Angielskich właścicieli I to oni potwierdzają kandydatów?

Abrakadabra
@Lilith

Krótki, nie

Work_Serv
@Abrakadabra

Czy możecie powiedzieć więcej o procesie rekrutacyjnym? Wspominacie o wymaganym zaświadczeniu o niekaralności przez pracownika,wywiadzie z policją a czy są jeszcze inne kwestie,które musi spełnić potencjalny pracownik? Jak długo zajmują formalności,by pracownik był gotów do pracy? Każda informacja będzie cenna dla kandydata.

Vox
@Work_Serv

na tyle długo że kandydaci zdążą znaleźć lepszą pracę gdzie indziej ;]

Jan
@Lilith

Wywiad z policją buahahahahahs co tu się dzieje

Mateusz

Szukają i szukają i szukają non stop kogoś do pracy. Oferują 2500 netto to co się dziwić. Firma na zadupiu to kolejny minus. Nie polecam!!!!!!!

Szukamodpowiedzi

Czy na stanowiskach finansowych można brać home office?

Ciekawski

Na jakie benefit mogą liczyć pracownicy centrum usług wspólnych na robotniczej? Czy są jakieś dodatki przed świętami? Po jakim czasie od zatrudnienia przysługują dodatki wakacyjne? I co chodzi z kartami pre-paid? Czy da się dorobić z nadgodzin? I najważniejsze czy są coroczne podwyżki wynagrodzeń?

Fresh

Jak wygląda ten cały wywiad środowiskowy od pracodawcy, o co chodzi w tym wszystkim, pytam ponieważ pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Przychodzi policja do domu czy jak?

@Fresh

Również podpinam się pod pytanie. Na czym polega ten wywiad?

stróż
@Fresh

Cześć. Wywiad środowiskowy polega na tym, że przychodzi dzielnicowy do domu. Przepytuje z rutynowych rzeczy i to tyle. To Policja przeprowadza wywiad nie pracodawca.

pasto

Witam, jakie są opinie nt stanowiska Material Controller? Jak wygląda dzień pracy, ilość obowiązków do czasu pracy itp?

@pasto

Też chętnie bym się dowiedział. Może ktoś coś więcej o tym napisać? Jak w praktyce wygląda praca na tym stanowisku, jak dużo jest obowiązków? Jakie są realne zarobki na start i ewentualne zwiększenie stawki później? Każde informacje mile widziane :)

zazazaza
@pasto

Duży jest przemiał pracowników na tej pozycji? Któryś już raz w przeciągu roku widzę ofertę na to stanowisko.

@Margo
@zazazaza

Czesc, z tego co wiem to dzial bardzo sie rozwija i stad nowe ogloszenia.

pytanie

Jak wygląda elastyczny czas pracy na stanowiskach biurowych, o którym mowa jest w ogłoszeniach o pracę?

Komano
@pytanie

8-9 czyli żaden elastyczny

Ciekawy

Witam. Jaka pensja na magazynie? Prawda, że 4500 brutto na start?

Czy Pattonair Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@IZZ

umowy o prace

Zostaw merytoryczną opinię o Pattonair Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pattonair Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pattonair Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pattonair Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pattonair Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Sienna 82
    00-815 Wrocław

Pattonair Poland Sp. z o.o.