Opinie o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa Młynarska 42

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa Młynarska 42

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak szefostwo w mytaxi Polska sp. z o.o. traktuje ludzi?

Smiths Nowy wpis

To jakieś nieporozumienie z Państwa strony jest i o ile ta praktyka jest systemowa - znacząca nieuczciwość. Zamówiliśmy taksówkę, wybraliśmy pierwszą dostępną opcję bodaj za 23 złote – po dziesięciu minutach oczekiwania kierowca zrezygnował z kursu, pojawiła się opcja następnego wyboru wybraliśmy kurs za czterdzieści złotych, następny kierowca jechał do nas 10 minut – my spędziliśmy czas na dworze lub jak kto woli polu i wtedy na dwie minuty przed dojazdem drugi kierowca zrezygnował z kursu. Wybraliśmy droższą opcję – jedyną wtedy dostępną za 63 lub 69 złotych taksówka miała się pojawić za dwanaście minut po 10 minutach znowu rezygnacja i kolejny kierowca rzekomo zmierzający w naszą stronę – anulowaliśmy kurs po mniej więcej minucie i to tylko dlatego tak długo, że aplikacja się zawiesza. Wybraliśmy innego dostawcę – Ubera i za 7 minut przyjechała ich taksówka, która zawiozła nas za 43,10 PLZ. Odczekaliśmy przez was 40 minut na ulicy Puławskiej w zimnie i wy macie czelność obciążać nas 10 złotymi za waszą nieudolność i brak kierowców? Wasi wschodni kierowcy widać już nie chcą obsługiwać polskich klientów i wybierają sobie klientów według własnego uznania i wygody, a wam w celu jako takiego wiązania końca z końcem zostało naciąganie klientów na opłaty za rezygnację z przejazdu. Proszę wypłacić mi 30 PLZ za mój czas i rezygnację przez waszych kierowców z obsłużenia mnie. Granda w biały dzień.

Julia Nowy wpis

Czy firma zatrudnia początkujących taksówkarzy? Szukam pracy, głownie na nocki i weekendy, chciałam zasięgnąć u was informacji, czy mogę mieć elastyczny grafik i liczyć na jakieś bonusy od szefa?

Waldek Nowy wpis

Z tarczy mogą skorzystać firmy przewozowe a taksówkarze już nie.

Brałeś udział w rekrutacji do mytaxi Polska sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
Wiktoria D

Ja jeżdżę i ludzie mnie podziwiają. Jestem oklejona i zarabiam. Lepiej jeździć jak stać jak te dziady z wąsami

@Wiktoria D

Chyba zniewolenia

Hej, czy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Prezes

Płacimy

Tomasz
@Prezes

Możesz podać jak stawka obowiązuje podczas nadgodzin i czy jest odpowiednio wyższa od podstawowej? Interesują mnie też inne dodatkowe benefity, które mogą podwyższyć wypłatę. Napisz o tym proszę.

Roci
@Tomasz

Stawka za nadgodziny x 5

BlackBoss
@Tomasz

Służbowy samochód, tablet z internetem, pakiet socjalny, ubezpieczenie. Czego chcieć więcej.

Dariusz

U ktos odkopuje stare tematy z przed paru miesiecy ale mozna tylko zobaczyc jak litry tanialy Kurs ktory byl za 20 jest za 12 a normalnie wychodzi 29,60. To jest cala polityka . Ludzie sa dziwni : Jak lepiej pracowac 10h po 5pln za godzine. Czy Pracowac 5h godzin po 10pln za godzine . Wszyscy normalni juz odeszli kierowcy i pasazerowie nikt nie chce taplac sie w blocie . Kazdy kiedys przejzy na oczy lepiej wczesniej niz pozniej.

Endrju

Praca marzeń... dla tych ,którzy NIE POTRAFIĄ LICZYĆ .

Bodek

Co nie którzy nie trzymają ciśnienia, ale i tak jest dobrze. Klient się skarży że nie może zamówić lita. Tak trzymać kierowcy taxi ( prawilni )

Pedro

@Grzesiek Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi? To forum pracownicze ,więc trudno zrozumieć.

Grzesiek

Jakość zniknęła Ilość nie jakość

mytaxi to bardzo rozwojowa firma. Pracuję w niej od dwóch lat i nigdzie się nie wybieram :) Atmosfera, ludzie

@Monika

Możesz trochę bardziej opisać... O tej pracy... Ile zleceń w ciągu dnia .. w nocy i week. Jak wychodzisz miesięcznie.. Ile jeździsz godzin.??

goran
@Michał

Biorą wszystkich jak leci, coraz słabiej ze zleceniami, nawet po 2 złote się czeka po pół godziny na strzał za 20 pln... Byłem dzisiaj w biurze i kolejka do rejestracji... masakra Niedługo odejdą im najlepsi kierowcy i dostaną po (usunięte przez administratora)

Dyzio
@Monika

Chyba od dwóch lat jeździsz na taksówce i nie masz pojęcia jaka może być atmosfera i zgranie taksówkarzy w innych korporacjach.

Zuz
@Monika

CHyba pracujesz na etacie, nie jako kierowca.... a firma to kierowcy nie biuro... dziękuję :P

Katarzyna
@Zuz

Polemizowałabym, firma to wszyscy pracownicy. Ale wracając do faktów o pracy w mytaxi. Jesteś jednym z kierowców? Myślisz, że obecne warunki, jakie oferują kierowcą są OK i jak one wyglądają?

Taxi

Czy jest ktoś kto potrafi wytłumaczyć po co są te dopłaty do kursów dla kierowców skoro mytaxi twierdzi że są one większe niż wskazanie Taksometru, czy jest to celowe robienie sobie kosztów, czy ucieczka od podatków, + zmiana nazwy, bo skoro wg mytaxi wskazanie Taksometru jest mniejsze od ceny z dopłatą to czemu nie może być normalnie jak było do tej pory tylko jakieś zabawy, kombinacje z dopłatami, a tylko jak chcą bardzo wydawać pieniadze i dopłacać to niech dopłacają różnicę między niższym (wg mytaxi) wskazaniem Taksometru a ceną którą zapłacić ma pasażer przecież wtedy mniej wydadzą a kierowcy będą jeżdzić normalnie na swoich stawkach, taryfach, strefach, i czasach. Powrócić do normalności. Czyli tak jak kiedyś było % promocje. A może to jest przygotowanie do jazdy za 1,50 bo zabraknie dopłat i co wtedy ?. Może ktoś to sensownie wytłumaczy, może dobrze by było wiedzieć o co chodzi, a może wrócić do normalności z taxometrem a pasażerom dawać wszystkim np 25, czy 30, 40 a może 50 % jeśli tak usilnie mytaxi chce wydawać pieniądze. A stawki ustalić w całej Polsce na 2,40, dbać o pasażera firmowego .

Ya_kza
@Taxi

Kolego to nic innego niż pozyskiwanie i przyzwyczajanie klientów ubera. Twoim kosztem byłe mytaxi przygotowuje pracę dla dwustu niewolników, których zatrudni po Nowym Roku zgodnie z nowymi regułami dotyczącymi Taxi. B

@Ya_kza

Czyli na jakich zasadach mytaxi (dla ścisłości obecnie FREE NOW Polska Sp. z o.o.) zatrudnia kierowców? W jaki sposób jesteście rozliczani? Jesteście niezależnymi kierowcami?

@Julia

Teraz jako Julia ? Zadzwoń na Mlynarska to się dowiesz.

@Adam

Chyba mnie z kimś mylisz - nie jestem w żaden sposób powiązana z tą firmą. Chcę jedynie uzyskać jak najwięcej rzetelnych informacji na jej temat. Może w związku z tym będziesz jednak tak uprzejmy i mi powiesz, jak są tam rozliczani kierowcy?

@Taxi

Zacznijmy od tego że prowizja od kierwcow jest liczona z vat 23%. Druga sprawa to jak klient placi to dostaje rachunek bez VAT (kwota netto to kwota brutto) trzecia sprawa to to że rząd zwiększył obroty na ryczałt z myślą o uber i free now bolt. DOBRZE MYŚLISZ TO JEST PRALNIA

@Julia

Mogę przesłać rozliczenia, chcesz ?

Katarzyna
@Artur

Nie ma takiej potrzeby, dzięki. Też szukam jakiegoś info na temat pracy w mytaxi. Jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

Może wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych kierowców?

Hoff

Właśnie widziałem kolejny kurs który wisi codziennie i był wyceniany zawsze 19.79 był wyceniony 14/30. Kurs 5 km prosta matematyka nawet jeżdżąc po 2 zł 5 x 2= 10 + 8 za wejście równa się 18 a nie 14,30 (usunięte przez administratora) Ile wcześniej wisiała czasówka 13 km wyceniona 27 80 a z licznika bez korków czy 2 zł Wychodzi 34 No ale jak do tych 27 dodać 7 bonusu to wychodzi 34 czyli My Taxi dokłada mi moje własne pieniądze bo mi z licznika należy się 34 Więc Jak można nazywać to bonusem to jest wyrównanie i to bez czasu przejazdu . Jaki trzeba mieć tupet żeby wmawiać nam że daje mi się bonus to nie żaden bonus tylko to co mi się należy bo z licznika wychodzi więcej daje nam się bonus nic nam nie dajecie tylko okradać e i dajecie część z naszych pieniędzy z powrotem nazywając to bonusem Niestety ktoś jest tam tak głupi że wymyśla to myśląc że my jesteśmy głupi i nie wyciągając wniosków po tym jak ostatnio tyle kierowców się rozkleiło

Hoff

Przede wszystkim chodzi o to że najpierw kierowcy nie chcieli brac Lite Ponieważ były marnie wycenione później Poprawiono wyceny plus dodawano jeszcze dopłaty często po 5 zł żeby brać tylko Lite i wtedy jeszcze się to opłacało tym samym przyzwyczajają z klientów do Lite i teraz kiedy 90% kursów zamawianych przez klientów to Lite ponownie obniża się wyceny i teraz jesteś zmuszony jeździć tak jak było wcześniej czyli praktycznie 2 zł bez żadnego czasu postoju przejazdu lub nie będziesz zarabiał bo 90% to właśnie kursy live ale żeby poprawić ci psychikę My Taxi wpaja nam że daje nam bonus żeby wychodziło to dobrze tylko dzisiaj miałem już dwa kursy które z licznika Miałem właśnie 6 a drugi 7 zł wychodziło więcej niż wycena My Taxi czyli te 7 zł My Taxi nie robi mi łachy i nic mi nie daje żadnego bonusa tylko daj mi moje pieniądze bo razem z bonusem tyle wychodzi z licznika Patrzyłem też na niektóre czasówki Słuchajcie kurs 13 km wyceniony 27,90 czyli złoty 40 za kilometr Oczywiście plus 7 zł pseudo bonus Który jest mój wychodzi z licznika 34 czyli tyle samo co po dopłacie. Co jeszcze w tym samym czasie akcja Poleć kierowcę No tak najpierw dobre wyceny chętnie polecasz kierowcę mówisz mu jak jest super jak dobrze wycenione kursy on przychodzi po czym teraz okazuje się że będzie jeździł po 2 zł nawet i w nocy ha ha ha robią z nas Baranów próbują z każdej strony

praca

najnowszy pomysl to pomylka ryczlt -cena umowna czy ktos sie ze mna na cos umawial aplikacja ma kojarzyc pasazera z licencjonowana taxi a nie decydowac o cenie nie powinni ingerowac w cene tylko pobierac prowizje za swoja prace . jesli sie nie wywiazuja ze swoich zadan powinno zostac to zlikwidowane=zamkniete =zakazane proba zarobku na czyjejs szkodzie.

mariusz

jakosc spada pasazerowie problemowi cena to nie wszystko zrobil sie przewoz

a180

jaka atmosfera przeciez nikt z nikim nie ma kontaktu chyba ze dostaniesz dwie 1 albo co pol roku pokazac auto ogolnie dostajesz apke login i wszystko w twoich rekach 12h jezdzic codziennie i cos zostaje (30-31 dni) taka praca srednie kursy 2-5 km. nic ciekawego ani nic specjalego aplikacja docenia ciaglosc i systematycznosc jesli chcesz z doskoku to raczej nic tu nie zarobisz chyba ze ratuje cie z 50pln dziennie . prowizje nie do konca sa czytelne zwlaszcza pobieranie procentowe za platnosc przez apke . od napiwkow tez jest pobierana prowizja .

@a180

Czy czas pracy, o którym wspominasz, jest od czegoś konkretnego uzależniony? Czy każdy ma obowiązek pracy w takiej ilości godzin, czy istnieje możliwość wyboru? Zechciej proszę powiedzieć, jak to wygląda.

Julia

@anonymous, taką opinię powinieneś przekazać bezpośrednio mytaxi Polska, ponieważ dotyczy usług świadczonych przez tę firmę. Na tym forum powinny znajdować się głównie komentarze dotyczące mytaxi Polska jako pracodawcy, aby mogli się z nimi zapoznawać Ci użytkownicy, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

mytaxi Polska sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 20 ocen.

mytaxi Polska sp. z o.o.