Opinie o iMe Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy iMe Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie iMe Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iMe Polska S.A. w Warszawa

Bardzo duże rozczarowanie... Nie polecam!!! Żałuje że nie mogę się podpisać ale to niezwykle zawistne środowisko - omijajcie..

@Anna

Pani Anno, Posługuje się Pani ogólnikami. Bardzo proszę o merytoryczny komentarz, tylko wtedy informacja ma sens i możemy się do niej odnieść. O ile oczywiście nie jest Pani naszą konkurencją i faktycznie doświadczyła Pani nieprzyjemności z naszej strony...

WaszEx

Ogólnie prace oceniam na duży minus. Pracowałem w tej firmie dość długo, ale z przykrością muszę stwierdzić, że nie jest to miejsce "na zawsze". Jest to dobra firma, aby pójść, złapać doświadczenie (a można, jak się chce), nabić lat do CV. Nic na poważnie niestety. (usunięte przez administratora)Ogólny chaos organizacyjny i strukturalny - pomimo podziału obowiązków i tak o wszystkim decydują 2-3 osoby niekoniecznie techniczne i niekoniecznie rozumiejące działanie firmy IT. Zakres obowiązków jest masakrycznie wielki - każdy jest od wszystkiego i ma się znać na wszystkim - dla mnie trochę niepoważne. (usunięte przez administratora) Jak ktoś myśli o poważnej pracy i poważniej firmie to szukajcie gdzie indziej.

Guide

Polecam :) pracuje od 2 lat, jest naprawdę spoko. Testów się nie bójcie. Jak ktoś dobrze ogarnia temat to da rade.

Panie Doświadczony, prosimy o więcej informacji. Dlaczego nie poleca Pan pracy w iMe? Wszystkie konstruktywne uwagi na pewno rozważamy. Zależy nam aby jakość świadczonych przez nas usług była jak najwyższa i aby budować przyjazne i pełne wyzwań środowisko pracy dla obecnych i przyszłych pracowników.

Informatyk

Na początku był test, który wymaga trochę odświeżenia, później rozmowa na Skype, bardzo spoko. Następnie miałem rozmowę w siedzibie w Gdańsku, która była super, bardzo przyjemny Informatyk tam pracuje. Problemem była cena za stanowisko 1/2 onsite, 1/2 słuchawka. Nie udało się nam dogadać.

Głównie z dziedziny IT, komunikatywność no i czemu chcemy zmienić pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Klaudia

Kupiłam zdrapkę na poczcie i faktycznie pomogli. Naprawili mi kompa w 10 minut!!!! A myślałam, ze to ściema! Hahaha. Zwracam honor chłopaki ;)

@Klaudia

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Od tego jesteśmy ;)

pawel

to firma dla najlepszych niestety dlatego ze jeśli będziemy słabi cierpi nasi klienci, nasi bliscy praca tu jest wyzwaniem dla zarządu bo musi sprostać wyzwaniom klientów i rynku i naszych iMe kolegów bo musza nadarzyć :) (usunięte przez administratora)

@pawel

To prawda...sporo wyzwań przed nami wszystkimi, ale kto da radę jak nie my?! ;) na iMe zawsze można liczyć.

Przyjdź i się przekonaj ;) zapraszamy :)

Damian

Jak można do Was aplikować?

@Damian

Damian, wszystkie nasze aktualne rekrutacje można znaleźć na naszym profilu gowork w zakładce "oferty pracy". Jeśli nie prowadzimy obecnie rekrutacji na stanowisko, którym jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV na adres: hr@imeworldwide.com. skontaktujemy się kiedy pojawi się wakat odpowiadający Twoim zainteresowaniom.

Hania

Mam przyjemność pracować w iMe od kilku miesięcy, ale już doskonale wiem, że zagrzeję tu miejsce na dłużej. Co powoduje, że chcę tu być? Przede wszystkim niesamowita atmosfera i kreatywny zespół. Co więcej, motywuje mnie to, że mam dużą swobodę działania. Mogę realizować własne projekty i pomysły. To pomaga mi się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

@Hania

Haniu, dziękujemy za Twój dotychczasowy wkład i trzymamy kciuki za dalsze projekty :)

Bolek

Zajefajne imprezy integracyjne na wypasie! :) :)

@Bolek

Bolek, cieszymy się, że lubisz nasze wyjazdy integracyjne - już planujemy kolejne :)

A.

Nie ma się tu jak obijać, ale atmosfera rekompensuje wszystko. Mega dużo się uczę. Polecam...

Wspaniali, młodzi ludzie. Szybka profesjonalna obsługa, która rozwiąże każdy problem z komputerem, dodatkowo w przemiłej atmosferze. Można naprawdę zwrócić się z każdym problemem IT, oni nie zawiodą. Czego chcieć więcej? Polecam wszystkim :)

Krzysztof, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jesteś z nami i życzymy dalszych sukcesów i coraz więcej wyzwań ;)

Krzysztof

Jestem w iME od kilku miesięcy i przyznam otwarcie to czysta przyjemność, poznałem tutaj ludzi, którzy potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę. Pracując tutaj no nowo zacząłem cieszyć się życiem a każdy nadchodzący dzień jest jak kolejna strona w pasjonującej książki, której wprost nie możesz się doczekać :)

Krzysztof

Łuki

Super atmosfera! Wspaniali ludzie!!!

@Łuki

Łuki, dziękuję za Twoją opinię. iMe tworzymy razem - przez ludzi i dla ludzi :)

Sebastian

iMe jest firmą dla osób, które lubią wyzwania. Duża dynamika i szeroki zakres realizowanych projektów pozwalają na budowanie wszechstronnej wiedzy oraz doświadczenia biznesowego. Z firmą jestem związany od praktycznie samego początku. Przedsiębiorstwo pozwoliło mi się bardzo rozwinąć zarówno kompetencyjnie jak i personalnie. iMe ponadto to zespół młodych, świetnych specjalistów, którzy wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć. Nie ma tutaj raczej miejsca na przeciętność, dzięki czemu atmosfera pracy jest bardzo przyjacielska i naprawdę wyjątkowa. Pracę w iMe polecam specjalistom do zadań specjalnych, którzy są pewni swoich kompetencji i umiejętności. :)

@Sebastian

Sebastian, cieszymy się, że jesteś z nami ;) życzymy dalszych sukcesów w iMe !

...

Pracuje w iMe jakiś czas, na tyle długi aby wiedzieć co i jak. Osoby pracujące w iMe możemy podzielić na 3 grupy. Tych którym się chce- są za to odpowiednio wynagradzani, tych którym się nie chce i chcą coś w zamian- utrzymują się w firmie na stałym poziomie finansowym oraz na tych, którym się nie chce i rozstają się dosc szybko z iMe. Mnie się chce, więc idą za tym zarobki. Wymagania od szefostwa są wysokie, ale do spełnienia i adekwatne do zarobków. Polecam iMe dla ludzi którzy są ambitni i chcą iść do przodu. Jedynym minusem jest śmieciowa umowa.

@...

Czyli w firmie przeważają umowy o dzieło nawet wśród docenianych pracowników?

@Zainteresowany

Panie Zainteresowany, w iMe Polska 99% umów to umowy o pracę i tę formę zatrudnienia preferujemy. Z osobami wykonującymi dla nas zlecenia lub konkretne dzieła zawierane są umowy adekwatne do przedmiotu współpracy.

wielokropek

Młody zespół, szeroki zakres komunikatywności ze wszystkimi członkami firmy, rzeczywiście jest mocna selekcja i za razem presja, natomiast działa to (według mnie) motywująco na pracownika. Świetna firma!

Jan

Pracuję w iMe Polska od początku. Atmosfera jest bardzo fajna, wszyscy są ze sobą po imieniu - biuro, informatycy, kierownicy, prezesi. Wszyscy są młodzi. Organizacja pracy jest super dynamiczna, ale nie każdemu może to odpowiadać. Dziś robiłeś to, za tydzień robisz coś innego ;) Dzięki temu można naprawdę wiele się nauczyć z rożnych obszarów. Ścieżka kariery mega nietypowa, nikt z moich znajomych takiej nie widział ;) Imprezy firmowe są średnio raz na pół roku i każdy jest zaproszony. Wymagania od ludzi strasznie wysokie, jest mocna selekcja, ale jak już zostajesz to na stałe. Powiem szczerze, że takich nowoczesnych firm w Polsce jest mało.

Zostaw merytoryczną opinię o iMe Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iMe Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iMe Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iMe Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iMe Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w iMe Polska S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iMe Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 138 ocen.

iMe Polska S.A.