Opinie o iMe Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy iMe Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie iMe Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iMe Polska S.A. w Warszawa

RadekK

Pracowałem w tej firmie rok i nauczyłem się bardzo wielu ciekawych rzeczy dzięki czemu nabyłem wiele cennego doświadczenia. Chętnie pracowałbym tu dłużej lecz firma przeniosła siedzibę helpdesku do innego miasta. Polecam tą firmę szczególnie osobom początkującym w branży IT

klaster

nie polecam, pozytywne opinie użytkowników są wymuszane i nie są prawdziwe, w większości ;) dezorganizacja totalna w firmie. szczerze odradzam.

@klaster

Hej klaster, Nie jest prawdą to co napisałeś. Nikogo do niczego nie zmuszamy ani nie wymuszamy żadnych opinii! Oczywiście, prosimy i zachęcamy Naszych pracowników do wyrażania opinii, jednak zwróć uwagę, że robią to anonimowo i piszą to co chcą. Jesteśmy start-up'em i zależy Nam na pozytywnych opiniach. Wszystkim zależy. Jeżeli chodzi o dezorganizację to mamy jasną i czytelną strukturę organizacyjną. Być może jej nie widziałeś, a szkoda. Jeżeli zwracasz się z problemem do właściwej osoby, to pomoc z pewnością otrzymasz. Na całym świecie nie tylko u Nas jeżeli pracownik nie zna struktury to niestety jego działania wprowadzają właśnie bałagan. Szkoda, że nie miałeś odwagi się przedstawić abyśmy mogli rzetelnie potraktować Twoją opinię. Miłego dnia :)

Sandra
@klaster

Zgadzam się i potwierdzam. Totalna dezogranizacja. Struktura zmienia się co 2 miesiące, ciężko za tym nadążyć. Chaos i jeszcze raz chaos.

PAWEL

Mała firma, robiąca proste rzeczy. nic górnolotnego, podstawowy helpdesk. Ludzie fajni. Można się na chwilę zaczepić, trochę podszkolić. Pracowałem trochę, ale projekty były zbyt ambitne i poszedłem gdzie indziej. Ogólnie ocena neutralna.

Mała firma, robiąca proste rzeczy. nic górnolotnego, podstawowy helpdesk. Ludzie fajni, ale bez kierownictwa i zarządu. Niewiele wymagają od ludzi jeżeli chodzi o doświadczenie. Można się na chwilę zaczepić, trochę podszkolić. Pracowałem trochę, ale projekty nie były zbyt ambitne i poszedłem gdzie indziej. Ogólnie ocena neutralna. Dramatu nie ma, ale szału też nie. Na chwilę można pójść...

Informatyk

Na początku był test, który wymaga trochę odświeżenia, później rozmowa na Skype, bardzo spoko. Następnie miałem rozmowę w siedzibie w Gdańsku, która była super, bardzo przyjemny Informatyk tam pracuje. Problemem była cena za stanowisko 1/2 onsite, 1/2 słuchawka. Nie udało się nam dogadać.

Głównie z dziedziny IT, komunikatywność no i czemu chcemy zmienić pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Bartek Wro

Praca w iMe jest pełna wyzwań i wrażeń. Nawiązywane są długoterminowe umowy z najróżniejszymi firmami w celu wsparcia informatycznego. Jako informatyk jesteś przydzielany do różnych projektów zgodnie z Twoją wiedzą IT. Jako pracownik możesz w ten sposób zarobić więcej. Firma jest wymagająca, ale nie panuje w niej rotacja osób. Duża część pracowników posiada już wieloletni staż. Osoby, które wykazują się większą wiedzą są wyłapywane oraz odpowiednio wynagradzane. Jeżeli potrzebujesz szkoleń prosisz o nie, nie spotkasz się z odmową. Jako obecny pracownik powiem, że istnieje również opisany system premiowy, na którym można dorobić się fajnych pieniążków. Praca w iMe jest szansą na rozszerzenie swojej wiedzy oraz szansą na zdobycie odpowiedniego wynagrodzenia. Bardzo się cieszę, za to, ze jestem w iMe Team. Pozdrawiam

anonim18

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna wywarła bardzo dobre wrażenie, zadano pytania ogólne oraz kilka technicznych.

Luke Skywaker

Pracuję już dwa lata i nie zapowiada się na koniec. To co mogę napisać, to że w tej firmie jest bardzo dużo zmian. W jednym tygodniu robimy coś w jeden sposób, w drugim już musimy inaczej. Jest bardzo dynamicznie, trzeba być odpornym na stres, bo Klienci często tez dają w kość. Można się tego nauczyć, ale najlepiej jak ktoś już posiada taki talent. Jak masz mocną psychikę i jesteś ogarnięty technicznie to dasz radę. Miałem kontakt z nowymi osobami, które były rekrutowane i ci co się bali szybko odpadali, bo chyba myśleli że wystarczy przychodzić do pracy i nie wiele trzeba robić ;)

Negatywy piszą byli pracownicy, którzy mają gorzkie żale bo odpali... taka prawda.Ja pracuje tu 3 lata i zal mi tych niektorych ludzi. Ale niech idą do korpo - tam dopiero zobacza :) tu przynajmniej wiesz ze pracujesz dla siebie i na siebie a nie jak wyscig szczurow gdzie masa pracy jest bez sensu. Ocen sam.

ZAWIEDZIONY

Pracowałem dość długo, a ze środka wygląda to inaczej. Zrezygnowałem ponieważ pomimo próśb nie miałem możliwości rozwijania się - na zasadzie masz zasuwać a jak starczy Ci sił to ucz się więcej sam, bezsensowne minimalne wymagania i progi do spełnienia w miesiącu (więcej, więcej, i więcej) Zgadzam się z kilkoma opiniami. Polecam studentom

@ZAWIEDZIONY

Każda osoba, która poinformuje dział HR o szkoleniach, w których chce uczestniczyć - ma taką szansę. Nie można winić Nas jeżeli to pracownikowi nie zależy. Jeżeli chodzi o wymagania - są czytelne, aczkolwiek trudne do spełnienia. Nie ukrywamy tego, za to właśnie chcemy wynagradzać pracowników. kto nie robi więcej, nie trenuje, ten stoi w miejscu i się nie rozwija - w każdej dziedzinie. Życzymy natomiast Ci sukcesów w łatwiejszej pracy :)

Karol

Nie dziwię się tymi wpisami ponieważ również słyszałem, ze firma to bardzo dobry pracodawca!!

Luke

Mój kolega u Was pracuje i mi polecił spróbować. Jestem w trakcie ostatniego semestru, jak skończę pracę to będę aplikował chyba.

@Luke

@Luke, zapraszamy :) https://www.gowork.pl/praca/ime-polska-spolka-akcyjna;pr

XYZ Pracownika ;)

Pracuję w iMe 20 miesięcy więc jestem w stanie ocenić pracodawcę i muszę powiedzieć, że zgadzam się z poniższymi opiniami o tym, że praca jest ciężka i człowiek się nieźle narobi. Z drugiej strony jestem przykładem, jak dużo można się nauczyć w krótkim czasie i jak się zmienia pensja. Więc jest to praca dla odpornych ludzi i takich, którym się chce pracować na swoje konto a nie dla zasady. Dobrze mi się pracuje Jackiem KD i finanse Wiola M, z zarządem Piotrkiem M. Poza tym cała firma to spoko ludzie jak się ich pozna. Pzdr.

M.

Pracowałem dla ime prawie 2 lata wiem jak to wyglada wewnatrz. Na pewno bardzo duzo sie mozna nauczyc jesli komus sie chce, ale też bardzo duzo wymagaja od ludzi i raczej nie posiedzis sobie w pracy na fejsie ;) jest sporo roboty, ale dobre jest to, ze jest podzial wiedzy i wiesz kto ci moze pomoc z jakims zadaniem z całej Polski, nie tylko z biura. Góra ciśniie, dlatego trzeba byc twardym. Osoby odpadają bo nie są moim zdaniem przyzwyczajone do ciezkiej pracy a potem mają żale do pracodawcy. Nie pracuje już tylko ze względow osobistych. Jeżeli chcesz tam spórbować, warto, ale przygotuj się na wyciski i żeby dużo od siebie dawać. Pozdrooo iMe Lublin!!!!

@M.

Dziękujemy i życzymy sukcesów na nowej drodze! Gdyby plany się zmieniły - zapraszamy!

PSSSAJ

Dostałem się, ale zrezygnowałem. Za duże tempo jak dla mnie, ale startup'ik fajny. W sumie to polecam.

krzysiekh

o to to, prawda

zadowolony-obiektywny

A wg mojej wiedzy i bliskiej współpracy z iMe to wygląda zupełnie inaczej Pełen profesjonalizm Fantastyczna, koleżeńska atmosfera Kadra menadżerska i zespół pracowników na najwyższym poziomie Wysokie wynagrodzenia wypłacane zawsze przed czasem Świetne warunki pracy, dobry sprzęt, komputery, telefony Pełny pakiet benefitów Możliwość pracy przy ambitnych projektach Jasna ścieżka kariery i możliwość szybkiego awansu Super system motywacyjny, premie, bonusy, możliwość korzystania z ubera, prezenty urodzinowe (usunięte przez administratora) być może nie polecasz dlatego, że nie udało Ci się zrobić kariery w iMe, fakt wymagania mają wysokie, więc może nie spełniłeś ich oczekiwań...

IME

Wewnątrz to zupełnie inaczej wygląda, 100% marketing, 0% profesionalizm

@IME

Opinie naszych pracowników mówią co innego. A najlepiej przekonać się samemu :)

Niewielka firma próbująca równać się z poważnymi korporacjami, gdzie każdy zna swoje obowiązki. Byłem jednym z niewielu, który miał pierwszy kontakt z projektem ime oraz pierwowzorem - domowyminformatykiem. Niestety jak pisali poprzednicy w firmie panuje spory chaos organizacyjny, a wszelkie zmiany odbijają się czkawką na pracownikach. Forma zatrudnienia jest zawsze kwestią indywidualną, ale nie pamiętam, żeby firma proponowała umowę o pracę komukolwiek (chyba, że miałeś bardzo twarde argumenty). Idąc dalej, HR w tej firmie nie istnieje i w każdy problem trzeba angażować odpowiedzialne osoby. Jeżeli chodzi o plusy na pewno wypłatę dostaniesz na czas. Zakres obowiązków również jest szeroki, więc doświadczenie można szybko zdobyć. Przy większych chęciach można nawet awansować, ale przez nadmiar obowiązków trzeba uważać żeby się nie wypalić. Firmę polecam na początek przygody z IT (przyjmują ambitnych bez doświadczenia), natomiast doświadczonym radzę nie tracić czasu.

@Michał

Michale, nie wiem czy jest sens dawać opinie na podstawie doświadczeń sprzed paru lat...Sporo się w iMe zmieniło od czasów, które opisujesz a najlepiej świadczą o tym opinie o firmie samych pracowników.

Mateusz

Pracuję w iMe dopiero miesiąc, ale mam już pozytywne odczucia. Przede wszystkim jest to rodzaj pracy i atmosfery, który powoduje, że chce się rano wstać i iść do pracy. Można się wiele nauczyć, bo rodzaj zadań jest bardzo, bardzo szeroki. Eksperci IT są pomocni, z chęcią współpracują lub tworzą szkolenia i są wyrozumiali. Presja o zadania raczej motywuje, poza tym nie będę przecież siedział i się obijał w pracy. Jeżeli ma się umiejętności i dobrze buduje relacje np. z oddziałem to odczucia są fajne. Myślę, że śmiało mogę polecić pracę tutaj osobom, które znają się na rzeczach IT i chcą się rozwijać. Jeżeli chodzi o wymagania to są, ale nie czuję nad sobą żadnego bata, raczej wiem i jestem świadom tego, że spotka mnie coś dobrego i zostanę doceniony jeśli będę się starał, a nie że mam nad sobą widmo kary. Wiem jakie są ścieżki kariery i są rzeczywiście nietypowe, ale co mi po typowych ścieżkach gdzie dostaję kij i marchewkę. Tutaj nie liczy się staż tylko umiejętności. W większości firm jest na odwrót w postaci kija i marchewki.

Szczery EX

Praca fajna dopóki nie musisz współpracowac z zarządem, (usunięte przez administratora) Ogólny bałagan organizacyjny choć firma jest mała.

Zostaw merytoryczną opinię o iMe Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iMe Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iMe Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iMe Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iMe Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w iMe Polska S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iMe Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 138 ocen.

iMe Polska S.A.