Opinie o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. w Pruszków

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Cześć zastanawiam się nad zatrudnieniem , podzielicie się opinią jak się w Niemczech pracuje na niemieckiej umowie ? Ostatnio brak opinii czy atmosfera się zmieniała pozdrawiam i czekam na opinie.

Marcin Nowy wpis

Witam, myślę o podjęciu pracy jako kierowca, macie jakieś świeże opinie?

Gienek Nowy wpis

Panowie kierowcy napisze szczerze dajcie sobie spokój z tą firmą.

Katarzyna Nowy wpis
@Gienek

Może jednak napisałbyś szczerze, dlaczego odradzasz jeżdżenie w Fine Logistic? Jeśli wytłumaczysz, jakie są minusy zatrudnienia (a może są też jakieś plusy), ktoś skorzysta z Twojej opinii i podejmie decyzję sam.

Słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje i jak ją przeprowadzają?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Tomasz

@Rufieplay A niby jak ten wpis ma się do opinii o firmie i pracy? Bardzo dobra firma, wszystko jest w jak najlepszym porządku

Rufieplay

Miałem zdanie o waszej firmie dobre do puki nie wykryto korona wirus brak renkawiczek płynów do czyszczenia pomieszczeń i podstawowych co są dostempne w karzdym sklepie czy hurtowni jak sprzątaczka ma sprzątać 1/2litra płynu na cały miesiąc ?

Szymon

Wiadomo czy aktualnie Fine Logistic poszukuje nowych pracowników? Dajcie znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakie warunki zatrudnienia proponują. Czekam na komentarze.

Filipek

Może firma potrzebuje kierowcy? Świetne opinie mają w internecie

LKW
@Filipek

Te świetne opinie to oni sami sobie nadają. Daj sobie spokój.

Toll
@Filipek

Nie polecam pracy w Finelogistick, pracowałem przez 2 lata brak wypłat w terminie , pieniądze + to że jest mieszkanie może Okey ale jeśli by się zmieniła organizacja i kadra „zarządzająca” nie mająca pojęcia o tym co się dzieje na codzień. Jeśli się ma jakiś problem to nikt z biura nie odbiera telefonów, obciążają kierowców o byle głupotę i dodatkowo atutem pracy na niemieckiej umówię daje dużo do życzenia, 1/2 etatu najniższe ubezpieczenie i w dodatku tak przeliczane wypłaty że nigdy się nikomu nie zgadzają pieniążki za przepracowany czas... szkoda sobie strzępić nerwów na prace w tej firmie. Serdecznie nie pozdrawiam Pani A. Pana.A którzy kłamią jak tylko się da .

Windykacja na koszt dłuznika

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817.

Ponad rok w firmie

Pozytywne opinie, które tu są bez wątpienia dodawane są przez pracowników z biura w Pruszkowie, pewnie (usunięte przez administratora) mial coś napisać to nikt by nic nie zrozumial, kto pracował ten wie. W firmie nerwowa atmosfera to podstawa, co chwilę są próby obciążania kierowców za to, że(usunięte przez administratora) zapomniał o oddzielnym numerze przesyłki i nie zaladowali 2 palet w miejscu załadunku. Nieudolność tego czlowieka przekracza wszelkie granice, nadal nie ma zielonego pojecia o transporcie i czasu pracy. (usunięte przez administratora)jest jedną wielką krzykaczką, która nie wie co to szacunek do pracownika. Z tą kobietą lepiej nie mieć kontaktu, niejednokrotnie któryś z kierowców został wyśmiany gdy miał prośbę do niej. (usunięte przez administratora) jest jedynym człowiekiem, z którym można się dogadać jesli coś potrzeba. Niestety jest nad Nim(usunięte przez administratora), która podcina mu skrzydła i (usunięte przez administratora) nic nie może zrobić. Zarząd firmy to dno i metr mułu, tu wolą nie miec pracowników niż utrzymywać dobre relacje z Nimi. Nawet w przypadku braku kierowców bez wahania zwalniają kolejnego lub mówią wprost, ze "droga wolna jak nie pasuje" a nastepnie zaczynaja się telefony, żeby ktos został tydzień lub dwa dłużej w delegacji. Wypłaty powinny być 10 kazdego miesiąca bez podziału na podstawę i delegacje jednak jest inaczej-podstawa wyplacana jest od 10 do 12 a delegacje od 13 do 16, jednak nikt się na takie coś nie zgadzał, po prostu się spoźniają. Nie polecam

krócej w firmie
@Ponad rok w firmie

Potwierdzam tę wypowiedź, wszystko święta prawda. Szkoda, że Administrator kasuje nazwiska.(usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Ponad rok w firmie

Wypowiadasz się negatywnie na temat konkretnych osób, nie piszesz jednak zbyt wiele o samej pracy. Rozumiem, że jesteś zatrudniony na stanowisku kierowcy? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Wspomniałeś, że wypłacany jest dodatek za delegacje, a czy jest też jakiś system premiowy, benefity pozapłacowe? Czy praca jest zmianowa?

fryzjer
@Aleksandra

Chodzi Ci o pracę na wyjazdach jako kierowca czy o pracę w biurze w Pruszkowie?

Praca jak najbardziej w porządku tylko jak dojdzie do kontaktu z dwoma panami i panią z dołu którzy nie mają pojęcia co do czasu pracy kierowców i mówią ,,od kiedy Litwa jest na wschodzie" to potrafią zniechęcić każdego a co do wypłat to też nie są słowni.

Krzysqbacq

Pracuję od lipca, zero lipy, wyplat na czas, systemy jak dogadane tak jest, z biurem kontakt bezproblemowy- pomogą, doradzą rozumieją człowieka. Polecam każdemu. Pozdrawiam zadowolony kierowca:)

nurt
@Krzysqbacq

Kto z Was tym razem wpisał sam sobie tą opinię? :)

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

fajn

Ta firma jest zbyt mała, żeby toczyć bujną dyskusje na temat pracy w tej firmie. To nie jest jakaś mega korporacja z wielką rotacją i setkami zatrudnionymi pracownikami. Każdy kto chciał się wypowiedzieć, już to zrobił.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

smerf

Przestali się sami siebie wychwalać jak poniżej. A może ich już nie ma?

Kuba

Forum jest dostępne dla wszystkich. Jak ktoś jest zadowolony z pracy w firmie nie będzie pisał nic innego.

fajnlog
@Kuba

przestali coś ostatnio się samych siebie wychwalać :)

nnnnnnn

ktoś coś wie o oddziale magazynowym w Rudzie Śląskiej? Co się z nimi stało w Gliwicach? Jakieś świeże komentarze odnośnie ich działalności i transportów sadzy technicznej?

Gosia

Niewiarygodne, same pozytywne komentarze. Po prostu firma ideał ;-)

cycunio kochany
@Gosia

Mi też wydaje się to bardzo podejrzane Małgosiu -:). Normalnie firma cud, miód,... albo po prostu komentarze napisane dla beki -:)

a ktoś tam
@cycunio kochany

Zwrócicie uwagę, że te wszystkie pozytywne posty wpisane są w ciągu tych samych dniach, jeden po drugim. Widać od razu, że sami sobie te posty wpisują.

Max

Ile płacą kierowcy?

Btiner

Jest całkiem spoko, dniówki plus podstawa, zjazdy najczęściej do dogadania, chociaż czasem nie ma rady i trzeba jechać, ale to nie częsta sytuacja

Molo

szanują pracowników, pieniądze w terminie, trasy dobrze zaplanowane i da się dogadać. dziad trans to to na pewno nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. - Pruszków

• Jak się pracuje w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.?

Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Parzniewska 4
    05-800 Pruszków

Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.