Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Pruszków

Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Ponad rok w firmie

Pozytywne opinie, które tu są bez wątpienia dodawane są przez pracowników z biura w Pruszkowie, pewnie (usunięte przez administratora) mial coś napisać to nikt by nic nie zrozumial, kto pracował ten wie. W firmie nerwowa atmosfera to podstawa, co chwilę są próby obciążania kierowców za to, że(usunięte przez administratora) zapomniał o oddzielnym numerze przesyłki i nie zaladowali 2 palet w miejscu załadunku. Nieudolność tego czlowieka przekracza wszelkie granice, nadal nie ma zielonego pojecia o transporcie i czasu pracy. (usunięte przez administratora)jest jedną wielką krzykaczką, która nie wie co to szacunek do pracownika. Z tą kobietą lepiej nie mieć kontaktu, niejednokrotnie któryś z kierowców został wyśmiany gdy miał prośbę do niej. (usunięte przez administratora) jest jedynym człowiekiem, z którym można się dogadać jesli coś potrzeba. Niestety jest nad Nim(usunięte przez administratora), która podcina mu skrzydła i (usunięte przez administratora) nic nie może zrobić. Zarząd firmy to dno i metr mułu, tu wolą nie miec pracowników niż utrzymywać dobre relacje z Nimi. Nawet w przypadku braku kierowców bez wahania zwalniają kolejnego lub mówią wprost, ze "droga wolna jak nie pasuje" a nastepnie zaczynaja się telefony, żeby ktos został tydzień lub dwa dłużej w delegacji. Wypłaty powinny być 10 kazdego miesiąca bez podziału na podstawę i delegacje jednak jest inaczej-podstawa wyplacana jest od 10 do 12 a delegacje od 13 do 16, jednak nikt się na takie coś nie zgadzał, po prostu się spoźniają. Nie polecam

windykacja na koszt dłużnika

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817.

Krzysqbacq

Pracuję od lipca, zero lipy, wyplat na czas, systemy jak dogadane tak jest, z biurem kontakt bezproblemowy- pomogą, doradzą rozumieją człowieka. Polecam każdemu. Pozdrawiam zadowolony kierowca:)

nurt
@Krzysqbacq 07.10.2018 23:02

Kto z Was tym razem wpisał sam sobie tą opinię? :)

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

fajn
@Administrator 25.04.2018 09:11

Ta firma jest zbyt mała, żeby toczyć bujną dyskusje na temat pracy w tej firmie. To nie jest jakaś mega korporacja z wielką rotacją i setkami zatrudnionymi pracownikami. Każdy kto chciał się wypowiedzieć, już to zrobił.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

smerf
@Administrator 09.03.2018 08:10

Przestali się sami siebie wychwalać jak poniżej. A może ich już nie ma?

Kuba

Forum jest dostępne dla wszystkich. Jak ktoś jest zadowolony z pracy w firmie nie będzie pisał nic innego.

fajnlog
@Kuba 18.01.2018 18:49

przestali coś ostatnio się samych siebie wychwalać :)

nnnnnnn

ktoś coś wie o oddziale magazynowym w Rudzie Śląskiej? Co się z nimi stało w Gliwicach? Jakieś świeże komentarze odnośnie ich działalności i transportów sadzy technicznej?

Gosia

Niewiarygodne, same pozytywne komentarze. Po prostu firma ideał ;-)

cycunio kochany
@Gosia 12.10.2017 14:16

Mi też wydaje się to bardzo podejrzane Małgosiu -:). Normalnie firma cud, miód,... albo po prostu komentarze napisane dla beki -:)

a ktoś tam
@cycunio kochany 27.10.2017 20:33

Zwrócicie uwagę, że te wszystkie pozytywne posty wpisane są w ciągu tych samych dniach, jeden po drugim. Widać od razu, że sami sobie te posty wpisują.

Max

Ile płacą kierowcy?

Btiner

Jest całkiem spoko, dniówki plus podstawa, zjazdy najczęściej do dogadania, chociaż czasem nie ma rady i trzeba jechać, ale to nie częsta sytuacja

Molo

szanują pracowników, pieniądze w terminie, trasy dobrze zaplanowane i da się dogadać. dziad trans to to na pewno nie jest

Berryy

Konkretny przewoźnik, nie raz korzystam i zawsze jest okej, towar dostarczony w całości i na czas.

volvo

wypłacają wynagrodzenie w terminie i zawsze na tyle ile się umawialiśmy, nie obcina po kilku miesiącach pracy jak to się często zdarza w innych firmach, że wypłacają kasę jak im się żywnie podoba

workus

dla mnie liczy się głownie to, że kasa jest wypłacana na czas (oczywiście zgodnie z umową) i że nie ma przestojów na trasach.

Net

na rynku jest bardzo duży pokręconych firm transportowych, więc łatwo się naciąć. Tutaj jest okej, płacą zawsze w terminie i nie starają się na wszystkim obcinać pensji

Stejson

teraz jest tam w porządku. Ponoć mieli lekkie zawirowania, ale już się pozbierali i działają jak trzeba. Ja zawsze miałem wszystko wypłacane tak jak trzeba to polecam

Owczar

nie ma przestojów (no może baardzo sporadycznie się coś zdarzy), a tak to cały czas jazdy. Jeśli chodzi o zjazdy to rożnie, zależy też jak się dogadasz z firmą, ale da się dojść do porozumienia tak żeby wilk był syty i owca cała. dobra firma

truetruetrue

Żeby wszystkie firmy tak funkcjonowały jak fine logistic to branża transportowa w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej, a kierowcy nie mieliby ciągłych problemów. Wypłacają pieniądze zawsze na czas, nie obcinają za wszystko co możliwe, bo mają świadomość, że kierowcy to też ludzie i potrzebują zarobić żeby utrzymać rodzinę. Ze wszystkim idzie się dogadać

bordo

Jedna z lepszych i solidniejszych firm transportowych. Zdecydowanie Polecam!! Robią dobrą robotę, płacą na czas, pracuję z nimi od dłuższego czasu, Pełen profesjonalizm

Grzesiekkk

W porządku robota. Kto pracuje, ten ma. Sprawiedliwe kierownictwo. Wypłacalni, na koniec miesiąca dobra kasa.

dejson

Praca jak każda inna, trasa czasem na luzie a czasem trzeba się trochę spiąć, zależy jak się trafi. Może nie jest idealnie, ale jeśli ktoś robi robotę ta jak trzeba to nie ma źle. Niestety przychodzą kierowcy którzy Europę znają tylko z nawigacji i myślą, że praca w transporcie międzynarodowym polega na systemie trzy dni w trasie i tydzień w domu. Tak niestety nie jest.

Fran

dobrze traktują kierowców, w porównaniu do innych firm to niebo a ziemia. w biurze ludzie kompetentni z którymi da się dogadać

Graba

Polecam współpracę. Płacą dobre stawki, zawsze w terminie.

Gabryś

Firma spoko. Szef w porządku. Kasa zawsze w terminie. Pracuje tu od jakiegoś czasu i nie myślę odchodzić no chyba ze szef mnie zwolni. Jak by ktoś coś to polecam

Kamil

Firma pierwsza klasa Podstawa+ Diety, nowe sprzęty, ogarnięci spedytorzy

Bolo

firma jest wypłacalna, spedytorzy stosują się do czasu pracy kierowcy.

Radosław

Logistyka to dla mnie czarna magia, gdyby nie oni to chyba bym leżał i płakał. Polecam wszystkim ich usługi zarówno logistyczne jak i transportowe. Doradza, pomogą, zorganizują i to jeszcze za normalne pieniądze.

Szymon

dobrze zorganizowane transporty, co jakiś czas korzystam z ich usług i do tej pory bezproblemowo. Zawsze doradzą co będzie najkorzystniejsze i szybko załatwiają sprawy

Ron

transport międzynarodowy - bardzo dobry tabor, wynagrodzenie terminowo wypłacane. Jedna z lepszych firm tego typu w okolicy

Zostaw opinię o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.