Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Pruszków

Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

fajn
@Administrator 25.04.2018 09:11

Ta firma jest zbyt mała, żeby toczyć bujną dyskusje na temat pracy w tej firmie. To nie jest jakaś mega korporacja z wielką rotacją i setkami zatrudnionymi pracownikami. Każdy kto chciał się wypowiedzieć, już to zrobił.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

smerf
@Administrator 09.03.2018 08:10

Przestali się sami siebie wychwalać jak poniżej. A może ich już nie ma?

Kuba

Forum jest dostępne dla wszystkich. Jak ktoś jest zadowolony z pracy w firmie nie będzie pisał nic innego.

fajnlog
@Kuba 18.01.2018 18:49

przestali coś ostatnio się samych siebie wychwalać :)

Szukasz pracy?

nnnnnnn

ktoś coś wie o oddziale magazynowym w Rudzie Śląskiej? Co się z nimi stało w Gliwicach? Jakieś świeże komentarze odnośnie ich działalności i transportów sadzy technicznej?

Gosia

Niewiarygodne, same pozytywne komentarze. Po prostu firma ideał ;-)

a ktoś tam
@cycunio kochany 27.10.2017 20:33

Zwrócicie uwagę, że te wszystkie pozytywne posty wpisane są w ciągu tych samych dniach, jeden po drugim. Widać od razu, że sami sobie te posty wpisują.

Max

Ile płacą kierowcy?

Btiner

Jest całkiem spoko, dniówki plus podstawa, zjazdy najczęściej do dogadania, chociaż czasem nie ma rady i trzeba jechać, ale to nie częsta sytuacja

Molo

szanują pracowników, pieniądze w terminie, trasy dobrze zaplanowane i da się dogadać. dziad trans to to na pewno nie jest

Berryy

Konkretny przewoźnik, nie raz korzystam i zawsze jest okej, towar dostarczony w całości i na czas.

volvo

wypłacają wynagrodzenie w terminie i zawsze na tyle ile się umawialiśmy, nie obcina po kilku miesiącach pracy jak to się często zdarza w innych firmach, że wypłacają kasę jak im się żywnie podoba

workus

dla mnie liczy się głownie to, że kasa jest wypłacana na czas (oczywiście zgodnie z umową) i że nie ma przestojów na trasach.

Net

na rynku jest bardzo duży pokręconych firm transportowych, więc łatwo się naciąć. Tutaj jest okej, płacą zawsze w terminie i nie starają się na wszystkim obcinać pensji

Stejson

teraz jest tam w porządku. Ponoć mieli lekkie zawirowania, ale już się pozbierali i działają jak trzeba. Ja zawsze miałem wszystko wypłacane tak jak trzeba to polecam

Owczar

nie ma przestojów (no może baardzo sporadycznie się coś zdarzy), a tak to cały czas jazdy. Jeśli chodzi o zjazdy to rożnie, zależy też jak się dogadasz z firmą, ale da się dojść do porozumienia tak żeby wilk był syty i owca cała. dobra firma

truetruetrue

Żeby wszystkie firmy tak funkcjonowały jak fine logistic to branża transportowa w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej, a kierowcy nie mieliby ciągłych problemów. Wypłacają pieniądze zawsze na czas, nie obcinają za wszystko co możliwe, bo mają świadomość, że kierowcy to też ludzie i potrzebują zarobić żeby utrzymać rodzinę. Ze wszystkim idzie się dogadać

bordo

Jedna z lepszych i solidniejszych firm transportowych. Zdecydowanie Polecam!! Robią dobrą robotę, płacą na czas, pracuję z nimi od dłuższego czasu, Pełen profesjonalizm

Grzesiekkk

W porządku robota. Kto pracuje, ten ma. Sprawiedliwe kierownictwo. Wypłacalni, na koniec miesiąca dobra kasa.

dejson

Praca jak każda inna, trasa czasem na luzie a czasem trzeba się trochę spiąć, zależy jak się trafi. Może nie jest idealnie, ale jeśli ktoś robi robotę ta jak trzeba to nie ma źle. Niestety przychodzą kierowcy którzy Europę znają tylko z nawigacji i myślą, że praca w transporcie międzynarodowym polega na systemie trzy dni w trasie i tydzień w domu. Tak niestety nie jest.

Fran

dobrze traktują kierowców, w porównaniu do innych firm to niebo a ziemia. w biurze ludzie kompetentni z którymi da się dogadać

Graba

Polecam współpracę. Płacą dobre stawki, zawsze w terminie.

Gabryś

Firma spoko. Szef w porządku. Kasa zawsze w terminie. Pracuje tu od jakiegoś czasu i nie myślę odchodzić no chyba ze szef mnie zwolni. Jak by ktoś coś to polecam

Kamil

Firma pierwsza klasa Podstawa+ Diety, nowe sprzęty, ogarnięci spedytorzy

Bolo

firma jest wypłacalna, spedytorzy stosują się do czasu pracy kierowcy.

Radosław

Logistyka to dla mnie czarna magia, gdyby nie oni to chyba bym leżał i płakał. Polecam wszystkim ich usługi zarówno logistyczne jak i transportowe. Doradza, pomogą, zorganizują i to jeszcze za normalne pieniądze.

Szymon

dobrze zorganizowane transporty, co jakiś czas korzystam z ich usług i do tej pory bezproblemowo. Zawsze doradzą co będzie najkorzystniejsze i szybko załatwiają sprawy

Ron

transport międzynarodowy - bardzo dobry tabor, wynagrodzenie terminowo wypłacane. Jedna z lepszych firm tego typu w okolicy

Arek

polecam te firmę jako spedycje, płatność zawsze na czas, właściciel ok zawsze można sie dogadać. Także jeżeli chcecie podjąć współpracę z nimi to polecam. Pozdrawiam

Franko

uczciwa spedycja, zawsze płacą w terminie, auta robią przyzwoite przebiegi

Kilan

jeżdżę w fine i jestem zadowolony robota poukładana, choć nie ukrywam że najwięcej można zarobić wiosna-lato bo wtedy dają lepsze stawki

Irek

Fine Logistics transport i spedycja - firma, w której pracuję od kilku lat i nie mam powodów do narzekań. Jeżeli pracujesz jako zawodowy kierowca, to musisz liczyć się z rozłąką z rodziną i najbliższymi.

Zostaw opinię o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.