Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Pruszków

Opinie o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.

Kuba

Forum jest dostępne dla wszystkich. Jak ktoś jest zadowolony z pracy w firmie nie będzie pisał nic innego.

fajnlog
@Kuba 18.01.2018 18:49

przestali coś ostatnio się samych siebie wychwalać :)

nnnnnnn

ktoś coś wie o oddziale magazynowym w Rudzie Śląskiej? Co się z nimi stało w Gliwicach? Jakieś świeże komentarze odnośnie ich działalności i transportów sadzy technicznej?

Gosia

Niewiarygodne, same pozytywne komentarze. Po prostu firma ideał ;-)

cycunio kochany
@Gosia 12.10.2017 14:16

Mi też wydaje się to bardzo podejrzane Małgosiu -:). Normalnie firma cud, miód,... albo po prostu komentarze napisane dla beki -:)

a ktoś tam
@cycunio kochany 27.10.2017 20:33

Zwrócicie uwagę, że te wszystkie pozytywne posty wpisane są w ciągu tych samych dniach, jeden po drugim. Widać od razu, że sami sobie te posty wpisują.

Max

Ile płacą kierowcy?

Btiner

Jest całkiem spoko, dniówki plus podstawa, zjazdy najczęściej do dogadania, chociaż czasem nie ma rady i trzeba jechać, ale to nie częsta sytuacja

Molo

szanują pracowników, pieniądze w terminie, trasy dobrze zaplanowane i da się dogadać. dziad trans to to na pewno nie jest

Berryy

Konkretny przewoźnik, nie raz korzystam i zawsze jest okej, towar dostarczony w całości i na czas.

volvo

wypłacają wynagrodzenie w terminie i zawsze na tyle ile się umawialiśmy, nie obcina po kilku miesiącach pracy jak to się często zdarza w innych firmach, że wypłacają kasę jak im się żywnie podoba

workus

dla mnie liczy się głownie to, że kasa jest wypłacana na czas (oczywiście zgodnie z umową) i że nie ma przestojów na trasach.

Net

na rynku jest bardzo duży pokręconych firm transportowych, więc łatwo się naciąć. Tutaj jest okej, płacą zawsze w terminie i nie starają się na wszystkim obcinać pensji

Stejson

teraz jest tam w porządku. Ponoć mieli lekkie zawirowania, ale już się pozbierali i działają jak trzeba. Ja zawsze miałem wszystko wypłacane tak jak trzeba to polecam

Owczar

nie ma przestojów (no może baardzo sporadycznie się coś zdarzy), a tak to cały czas jazdy. Jeśli chodzi o zjazdy to rożnie, zależy też jak się dogadasz z firmą, ale da się dojść do porozumienia tak żeby wilk był syty i owca cała. dobra firma

truetruetrue

Żeby wszystkie firmy tak funkcjonowały jak fine logistic to branża transportowa w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej, a kierowcy nie mieliby ciągłych problemów. Wypłacają pieniądze zawsze na czas, nie obcinają za wszystko co możliwe, bo mają świadomość, że kierowcy to też ludzie i potrzebują zarobić żeby utrzymać rodzinę. Ze wszystkim idzie się dogadać

bordo

Jedna z lepszych i solidniejszych firm transportowych. Zdecydowanie Polecam!! Robią dobrą robotę, płacą na czas, pracuję z nimi od dłuższego czasu, Pełen profesjonalizm

Grzesiekkk

W porządku robota. Kto pracuje, ten ma. Sprawiedliwe kierownictwo. Wypłacalni, na koniec miesiąca dobra kasa.

dejson

Praca jak każda inna, trasa czasem na luzie a czasem trzeba się trochę spiąć, zależy jak się trafi. Może nie jest idealnie, ale jeśli ktoś robi robotę ta jak trzeba to nie ma źle. Niestety przychodzą kierowcy którzy Europę znają tylko z nawigacji i myślą, że praca w transporcie międzynarodowym polega na systemie trzy dni w trasie i tydzień w domu. Tak niestety nie jest.

Fran

dobrze traktują kierowców, w porównaniu do innych firm to niebo a ziemia. w biurze ludzie kompetentni z którymi da się dogadać

Graba

Polecam współpracę. Płacą dobre stawki, zawsze w terminie.

Gabryś

Firma spoko. Szef w porządku. Kasa zawsze w terminie. Pracuje tu od jakiegoś czasu i nie myślę odchodzić no chyba ze szef mnie zwolni. Jak by ktoś coś to polecam

Kamil

Firma pierwsza klasa Podstawa+ Diety, nowe sprzęty, ogarnięci spedytorzy

Bolo

firma jest wypłacalna, spedytorzy stosują się do czasu pracy kierowcy.

Radosław

Logistyka to dla mnie czarna magia, gdyby nie oni to chyba bym leżał i płakał. Polecam wszystkim ich usługi zarówno logistyczne jak i transportowe. Doradza, pomogą, zorganizują i to jeszcze za normalne pieniądze.

Szymon

dobrze zorganizowane transporty, co jakiś czas korzystam z ich usług i do tej pory bezproblemowo. Zawsze doradzą co będzie najkorzystniejsze i szybko załatwiają sprawy

Ron

transport międzynarodowy - bardzo dobry tabor, wynagrodzenie terminowo wypłacane. Jedna z lepszych firm tego typu w okolicy

Arek

polecam te firmę jako spedycje, płatność zawsze na czas, właściciel ok zawsze można sie dogadać. Także jeżeli chcecie podjąć współpracę z nimi to polecam. Pozdrawiam

Franko

uczciwa spedycja, zawsze płacą w terminie, auta robią przyzwoite przebiegi

Kilan

jeżdżę w fine i jestem zadowolony robota poukładana, choć nie ukrywam że najwięcej można zarobić wiosna-lato bo wtedy dają lepsze stawki

Irek

Fine Logistics transport i spedycja - firma, w której pracuję od kilku lat i nie mam powodów do narzekań. Jeżeli pracujesz jako zawodowy kierowca, to musisz liczyć się z rozłąką z rodziną i najbliższymi.

Olekkk

ja robię w transporcie międzynarodowym, stawka raczej normalna jak u innych, ale traktują nas po ludzku, trasy mamy wyznaczane w porządku

Sebix

U mnie świetnie sprawdza się współpraca z fine logistics, która kompleksowo zajęła się przewozem dużej ilości towaru od logistyki po samo magazynowanie. Dla mnie bez żadnych zastrzeżeń.

Jacek

Ja osobiście polecam. Pieniądze zawsze na czas, auta robią fajne kilometry. Miałem dodatkowo takie szczęście że spedytorem mojej firmy został były kierowca i trzeba przyznać że ma pojęcie o robocie. Praca tak poukładana, że nie ma mowy żeby kierowcy przeginali tacho albo żeby zostawił kierowcę w trasie w potrzebie.

Kowal

Ja chciałbym pochwalić spedycje Fine Logistics, za ładunki czteropojazdowe i za to, ze nie pozwalają mi się przemęczać z km, respektują moje tacho, a spedytorzy są bardzo mili (nigdy żaden z nich nie podniósł na mnie głosu, odnoszą się z szacunkiem). Dobrze się z nimi współpracuje

Apacz

Ja niezmiennie od długiego czasu korzystam z tej spedycji. Maja świetny zespól, chętnie doradza jaka drogę korzystanie będzie wysłać towar. Firma pierwsza klasa

Igorek

Polecam gorąco Fine Logistics bardzo komunikatywni spedytorzy, zero przegięć tonażowych, żadnych zbieranek, komunikacją bardzo dobra. Super się pod nimi jeździ

Kopacz

Praca uporządkowana, wiadomo jak w każdej pracy są plusy i minusy. Spedycja ogarnięta, stawki też ok. Po prostu trzeba chcieć pracować, a nie jak niektórzy, obijać się.

MARTINs

Ostatnio dla nich jechaliśmy, kasa w terminie czyli to co najważniejsze.

Roland

Fine Logistics można pochwalić chociażby za terminowość z kasą, za dobry kontakt ze spedytorem, zawsze wszędzie o każdej porze odbierze telefon, zlecenia fajne, ja jestem teraz na stałych transach Polska Niemcy

Andre

Jak dla mnie firma w porządku. Jeżdżę u nich 4 miesiąc i bez problemowo. Jak się przestrzega warunków umowy to współpraca jest na bardzo dobrym poziomie.

Kicaj

Pracuje z nimi ponad trzy miechy, płatności w terminie, rzadko kiedy czekam na załadunki, robię międzynarodówkę, wcześniej na kraju. Jak dla mnie ok, nie miałem żadnych dziwnych sytuacji. Mam nadzieję, że się to nie zmieni :)

Urban

Umowa o pracę, kasa na samym początku może nie jest powalająca, ale da się osiągnąć dobre wyniki i wtedy wypłata jest na godnym poziomie.

Arnold

Ja o tej firmie mam pozytywne zdanie. Wprawdzie jeżdżę z nimi od 2 miesięcy, ale mogę już co nie co powiedzieć. Jeżdżę głownie Niemcy, Francja, Beneluxy przez 2 tyg. tylko raz zdarzył mi się przestój dłuższy ale ogólnie płynnie idzie robota. Nie mogę narzekać. Jeśli chodzi o pieniądze to jak dla mnie i na moje potrzeby jest całkiem w porządku. Nie planuje póki co się z nimi rozstawać.

Fido0

Trasy dwutygodniowe, co drugi weekend auto na bazie. Sporo km, stawki nie najgorsze, zawsze może być lepiej, ale najgorzej też nie jest. :) Mam dobrego spedytora, który dobrze prowadzi auto, przez dwa msc miałem tylko dwa przestoje dwa dni wiec nie jest zle.

Fircyk

współpracuję z nimi od kwietnia i wszystko dobrze się układa. Auto nie stoi tylko jeździ cały czas, pieniądze fajne i na czas . Wystarczy dobry kontakt ze spedytorem i trochę pojęcia o transporcie

Nnnn

Firma jak każde inne. Kilometry robię, pieniążki mam na koncie na czas, spedytor dobre kursy daje więc aż chce się jeździć

Oskar

Firma dobra i wypłacalna. Jeżdżę u nich już 4 miesiące i pieniądze mam zawsze na czas. Długo się zastanawiałem ale jest bardzo dobrze. Pierwszy miesiąc był trochę kulawy, a teraz git

iko

jezdze z nimi od jakiegoś czasu, bodajże 9 mc mi idzie i nie mam żadnych problemów, km są stawki nie najgorzej co do płatności terminowo, więc nie ma co szukac dziury w calym

Alipr

jest dobrze, auta w trasie, spedytor do dyspozycji- kumaty chłopak. Czego chcieć więcej :)

user

Ogólnie warunki są ok, zarabiam tyle ile mi odpowiada. No i umowa jak wszędzie, trzeba pilnować dokumentów bo to podstawa do wszelkich rozliczeń, ogólnie polecam :)

maciekmaciek

Jezdze na kraju, od jakiegos miesiaca. Pierwsze FV zeszły . 5 dni przed terminem Polecam

Konrad

Mam u nich 2 auta na międzynarodówce i jedno na Polsce. Dużo kilometrów. Stawki jak podobne jak wszędzie. A co do płatności... jeżeli pilnuje sie dokumentow to platnosci sa na czas. Ja już jeżdżę 5 miesiąc, mam stale linie i wszystko jest w porządku. To chyba o czymś świadczy...

Zostaw opinię o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.