Opinie o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. w Pruszków

Berryy

Konkretny przewoźnik, nie raz korzystam i zawsze jest okej, towar dostarczony w całości i na czas.

volvo

wypłacają wynagrodzenie w terminie i zawsze na tyle ile się umawialiśmy, nie obcina po kilku miesiącach pracy jak to się często zdarza w innych firmach, że wypłacają kasę jak im się żywnie podoba

workus

dla mnie liczy się głownie to, że kasa jest wypłacana na czas (oczywiście zgodnie z umową) i że nie ma przestojów na trasach.

Net

na rynku jest bardzo duży pokręconych firm transportowych, więc łatwo się naciąć. Tutaj jest okej, płacą zawsze w terminie i nie starają się na wszystkim obcinać pensji

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Stejson

teraz jest tam w porządku. Ponoć mieli lekkie zawirowania, ale już się pozbierali i działają jak trzeba. Ja zawsze miałem wszystko wypłacane tak jak trzeba to polecam

Owczar

nie ma przestojów (no może baardzo sporadycznie się coś zdarzy), a tak to cały czas jazdy. Jeśli chodzi o zjazdy to rożnie, zależy też jak się dogadasz z firmą, ale da się dojść do porozumienia tak żeby wilk był syty i owca cała. dobra firma

truetruetrue

Żeby wszystkie firmy tak funkcjonowały jak fine logistic to branża transportowa w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej, a kierowcy nie mieliby ciągłych problemów. Wypłacają pieniądze zawsze na czas, nie obcinają za wszystko co możliwe, bo mają świadomość, że kierowcy to też ludzie i potrzebują zarobić żeby utrzymać rodzinę. Ze wszystkim idzie się dogadać

bordo

Jedna z lepszych i solidniejszych firm transportowych. Zdecydowanie Polecam!! Robią dobrą robotę, płacą na czas, pracuję z nimi od dłuższego czasu, Pełen profesjonalizm

Grzesiekkk

W porządku robota. Kto pracuje, ten ma. Sprawiedliwe kierownictwo. Wypłacalni, na koniec miesiąca dobra kasa.

dejson

Praca jak każda inna, trasa czasem na luzie a czasem trzeba się trochę spiąć, zależy jak się trafi. Może nie jest idealnie, ale jeśli ktoś robi robotę ta jak trzeba to nie ma źle. Niestety przychodzą kierowcy którzy Europę znają tylko z nawigacji i myślą, że praca w transporcie międzynarodowym polega na systemie trzy dni w trasie i tydzień w domu. Tak niestety nie jest.

Fran

dobrze traktują kierowców, w porównaniu do innych firm to niebo a ziemia. w biurze ludzie kompetentni z którymi da się dogadać

Graba

Polecam współpracę. Płacą dobre stawki, zawsze w terminie.

Gabryś

Firma spoko. Szef w porządku. Kasa zawsze w terminie. Pracuje tu od jakiegoś czasu i nie myślę odchodzić no chyba ze szef mnie zwolni. Jak by ktoś coś to polecam

Kamil

Firma pierwsza klasa Podstawa+ Diety, nowe sprzęty, ogarnięci spedytorzy

Bolo

firma jest wypłacalna, spedytorzy stosują się do czasu pracy kierowcy.

Radosław

Logistyka to dla mnie czarna magia, gdyby nie oni to chyba bym leżał i płakał. Polecam wszystkim ich usługi zarówno logistyczne jak i transportowe. Doradza, pomogą, zorganizują i to jeszcze za normalne pieniądze.

Szymon

dobrze zorganizowane transporty, co jakiś czas korzystam z ich usług i do tej pory bezproblemowo. Zawsze doradzą co będzie najkorzystniejsze i szybko załatwiają sprawy

Ron

transport międzynarodowy - bardzo dobry tabor, wynagrodzenie terminowo wypłacane. Jedna z lepszych firm tego typu w okolicy

Arek

polecam te firmę jako spedycje, płatność zawsze na czas, właściciel ok zawsze można sie dogadać. Także jeżeli chcecie podjąć współpracę z nimi to polecam. Pozdrawiam

Franko

uczciwa spedycja, zawsze płacą w terminie, auta robią przyzwoite przebiegi

Zostaw merytoryczną opinię o Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. - Pruszków

• Jak się pracuje w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.?

Fine Logistic Sp. z o.o. Sp. K.