PBR Media

PBR Media
1 2

Opinie o PBR Media

Olaf

Nie polecam zleceń dla PBR Media. O wynagrodzenie upominałem sie kilkakrotnie, dopiero po przedsądowym wezwaniem do zapłaty zostało mi wypłacone. Internet jest zasiany ich ogłoszeniami, w których ukrywają nazwę pracodawcy (ankieter, tester, badania publiczne itd itp). Nikomu nie polecam współpracy z taka firmą.

piotr

Tylko pogratulować takiej organizacji pracy. po zakończonym zleceniu 4 miesiące oczekiwania na wypłatę, bo ciągle coś przeliczają, bo ciągle coś sprawdzają .... a teraz 10 marca a na pit dalej czekam, obawiam się że jeszcze długo będę prosić i dobijać się aby go dostać. Telefony nie odpowiadają, na maila ktoś raz na tydzień raczy odpowiedzieć. przestrzegam. Zero kultury

Zostaw opinię o PBR Media - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBR Media