Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Twojpaniwladca

(usunięte przez administratora) jeśli wchodzisz tu obrażać ludzi to lepiej WGL nie wchodź(usunięte przez administratora) fakt że bez nadgodzin się pogorszylo, dobrze że zabrali premię bo teraz każdy ma po równo jeśli sumiennie chodzi do pracy, a swoje zapędy do ublizania ukraincom zostaw dla siebie, kierownicy są w większości w porządku i inteligentni Ale znajdzie się wyjątek taki jak ty

Jatylkonachwilę
@Twojpaniwladca

Śmieszny jesteś kapciu, czepiasz się o obrażanie ludzi, a sam co robisz? Wy się nigdy nie zmienicie. Tylko zawiść i zazdrość. Nawet nie wiecie jak dzięki wam szanuje swoją obecną pracę. Dziękuję wam, za każdym razem jak mi się nie chce iść do pracy to mysle, że kiedyś z wami współpracowałem i od razu biegnę do swojej. Wam się już totalnie w Maflow w głowach pomylilo. Coraz mniej człowieka w człowieku. Jak dobrze, że mnie ten proces do samozatracenia już nie dotyczy. Święta idą bądźcie dla siebie mili cymbały.

Pol

Nie trzeba wyjeżdżać do Meksyku Meksyk jest tutaj to co się ostatnio tu dzieje wczoraj było dobre dzisiaj jest niedobre a ty zwykły operatorze bądź mądry i pisz wiersze

On

Dorcia daje premie dziewczynom w ciuchach? Ludzie, otwieramy lumpeks

toronto
@On

Nic tylko rekrutować nowych :D Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole. Wynagrodzenie: Ubiór i wyżywienie. :D

Dariusz
@toronto

Czy wyżywienie i ubiór jest dodatkowym składnikiem wynagrodzenia? A jak stawka wynagrodzenia podstawowego?

Ccccc
@On

Nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś ale u nas w firmie wszystkie dziewczyny są w ciuchach.

Czy jest możliwość w Grupa Maflow pracy na część etatu?

Ona

Raczej nie

Dariusz
@Ona

Skoro jest tylko możliwość pracy na cały etat, to czy mógłbyś dodać więcej informacji o grafiku? Jest elastyczny i układany tak, że można pracę połączyć z innymi obowiązkami na przykład nauką.

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
jozek

dobre czasy dla pracowników Maflow Toruń się dawno skończyły

Xyz

Jakie?

...
@jozek

Były w ogóle takie czasy?

Jozek
@Xyz

Były takie czasy co można było dodatkowe nadgodziny 3 soboty plus niedziela

PatoStreamer
@Jozek

Zapomnij to już te czasy nie wrócą, jest coraz więcej pracy za mniej kasy i tak już będzie, żaden nowy dyrektor tego nie zmieni.

paleciak
@Jozek

Przecież nadgodziny cały czas są.... dla jakości i liderów.

Jasiu
@jozek

Tylko narzekać potraficie a gdzie jest lepiej

W sedno
@Jasiu

Otóż to. Nigdzie, drogi Panie. Nigdzie nie jest lepiej. Pamiętam jednego z ustawiaczy z gięcia, który odchodził do innej firmy, bo wiedział że mamy za dużą ekipę ustawiaczy i prawdopodobnie czeka go zwolnienie. Złapał mnie wtedy za barki na palarni i powiedział "szanuj Firmę, bo złapaliśmy tu pana Boga za nogi". I miał rację. Najwyższe pensje w Toruniu, uczciwe zasady i życzliwa kadra. Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto narzeka.

Syntetyczny Bóg
@W sedno

Piękne słowa... Łza w oku się kręci i spływa po policzkach za każdym razem kiedy czyta się tyle ciepłych słów. Przestańcie wreszcie narzekać na pracodawcę i weźcie się do pracy, bo swoimi wpisami tylko odstraszacze, nowych, młodych i perspektywicznych pracowników, którzy z wielką dumą zasilali by szeregi zakładu.

Buhahah
@W sedno

Ej ten towar to masz od Piotrka? Dobrze klepie widzę ;)

Ra-V
@Syntetyczny Bóg

Popieram, podejście wielu pracowników zdradza brak wiary

Ciriciribambam
@Ra-V

Wybacz, ale zakład i szefostwo samo zapracowało sobie na takie opinie. Byliśmy na Śląsku były obietnice które później się nie spełniły. Do tego dołóż sobie późniejsze traktowanie pracowników i podejście do nich. Dochodzi do tego bezkarność niektórych osób jak np Marta Sz, Adam Ś, Bąk, Beny itp. Więc w co mamy wierzyć? W kolejne puste obietnice? Było mnóstwo młodych perspektywicznych pracowników, co zrobiła nasza firma? Pozbyła się ich, sami ich zwalniali lub zrobili wszystko żeby sami odeszli. Mam dołożyć kilka innych przykładów? Jeden jest dwa komentarze wyżej. Taki Piotrek był ze mną na Śląsku, potem gnił w tej pracy itp, od ponad roku tu nie pracuje, a jak widać wyżej łatkę którą mu przykleliliscie bez żadnych dowodów nadal za nim krąży. Osobiście nic do nie go nie mam, ale po co znów głupio go wciagacie w jakieś gierki? Nie dziwi mnie fakt, że wszyscy narzekają, a robić nie ma komu. Więc może pan/pani z biura produkcji przestanie chwalić firmę na tym portalu byle kogoś przyciągnąć bo jeden komentarz pozytwny vs 1800 negatywnych nic nie znaczy. Może się pochwalcie ile komentarzy to usuneliscie z nadzieją że to pomoże. Dziękuję za uwage...

karma
@Ciriciribambam

Zapomniałeś o KRÓLOWEJ zakładu czyli przesympatycznej, empatycznej i wiecznie uśmiechnięta Madam O...

Ciriciribambam
@karma

Oj tam oj tam, jednakże KRÓLOWEJ KUKURYDZY nie pominąłem. Myślę jednak, iż każdy sam sobie rozwinie skrót itp ;) W naszej firmie każdy przecież jest miły, więc nie musiałeś/musiałaś o tym wspominać.

Stuff

Boryszew Group wydała swoje wyniki H1 2019. Skonsolidowane przychody grupy H1 2019 osiągnęły 3,2 mld PLN. W okresie sprawozdawczym Skonsolidowany zysk EBITDA wyniósł 229m PLN, natomiast skonsolidowany dochód netto wyniósł 73M PLN. W H1 2019, Boryszew Group spędziła 89M PLN na projektach inwestycyjnych, głównie w segmencie metali (66m PLN) i segmencie motoryzacyjnym (22M PLN). Ponadto Grupa Boryszew znacząco obniżyła swój kapitał roboczy netto. Dla grupy Boryszew jako całości, spadła o prawie 15% kwartał na kwartał.

było minęło

Sam już się zwolniłam Nie polecam tam pracy szczególnie na zmianie 03.Wynagrodzenie tragedia,organizacja pracy tragedia,Rządzi tam Ukrainka która jeszcze miesiąc temu wywalała polaków by jej znajomi z Ukrainy pracowali bo były soboty i premie zresztą tylko dla Ukrainy i 3-4 osób kierownika. Skończyły sie bonusy nie ma kto tam pracować bo nagradzani już dawno sie wynieśli zostali ci którym zależało ale tez odchodzą jeśli tak byli traktowani. W nowej pracy widzę ta różnice jakości.

Ju tu dawno nie robie
@było minęło

Wiec od roku nic tu sie nie zmieniło. Więc ukrajna dalej rządzi

Jacek

O pracy w firmie Maflow mogę powiedzieć jedno

Centrum

Powiem jedno, to co się dzieje w biurach to jest kpina. Jeden wielki (usunięte przez administratora) wszyscy siedzą na goworku i bzdury wpisują. Robią nagonki raz na jednego to na drugiego rządzi tą firmą trolli p. Madam O. Miałem styczność z tą kobitą, jest to bardzo paskudny ciemny charakter jedzie na innych plecach, i lubi robić wokół siebie zamieszanie. Niesprawiedliwie traktuje ludzi ma grono swoich pochlebcow ze zm.03 A reszta się nie liczy. Nie potrafi rozmawiac z ludzmi wywyzsza sie chociaz tak na prawdę nic specjalnego nie prezentuje. Jest kilka fajnych i normalnych ludzi ale nie będę pisał kto bo będzie na nich nagonka.

Święta prawda!

Lulilu
@Centrum

Witam mam takie same wrażenia, lubi wykorzystać człowieka a później udaje że nie zna. Jest miła tylko wtedy gdy zależy jej na czymś a gdy osiągnie cel to ma cie w (usunięte przez administratora)

Crocco
@Centrum

Prawda Madam O i jej pieski że zmiany 03.

PatoStrimer
@Centrum

A pan Gołąbek to co? - też ciężko "pracuje" u pani Madam O. hi hi...

Zbłąkana owieczka
@PatoStrimer

O co w ogóle chodzi z zm. 03 ? Jaki znowu Gołąbek ? Pogubiłem się.

Aaa
@Zbłąkana owieczka

Jestem z zmiany 03AA ale nie wiem kto to ta madam O.? I co o chodzi?

Anonimowa

Jak tam mafloki w okularach? Nagany za ich brak lecą jak... (tu dokończcie sami) ;)

lutowanie

po raz kolejny grupa ludzi opuszcza maflow. śmieszne to i żałosne Tak wszyscy uciekają, po raz kolejny kolejne 300 osób ucieka z maflow a prawda taka ze w 3 ostatnie tygodnie odeszło kilka osob osoby i kilka nascie osob czeka z polecenia zeby tu przyjsc. Ale nie zatrudniaja bo nikogo nie potrzebuja Ja byłam w pracy cały miesiąc, nie narobiłam się I dostałam ze wszystkimi dodatkami 3400 brutto. Pracuje na lutowaniu dostała premie :) mała ale zawsze:) Jak nie będzie mnie 2 dni przez L4 dostane 520 zł mniej logiczna matematyka. Nie pamietam zebym kiedykowlwiek tyle tu dostala. przesatncie pplakac i zwalniajcie sie wszyscy. ale jak zwykle na tym chacie siedze 3 osoby Pan K Pan A i Pani DO A im tu dobrze

Ona
@lutowanie

Ja też miałam 3.200 brutto tyle że netto to niecałe 2.300

Auuu
@Ona

Ja dostałem 3100 netto, zmala roznica, że nie w tej firmie ;)

@lutowanie

Tylko że nowy pracownik nie dostanie tyle co Ty. A na lutowaniu jest dodatek za lutowanie .

Tomasz
@Alum

Poza podstawową pensją są jakieś systemy motywacyjne poza dodatkiem za lutowanie? Ciekawi mnie, czy pracownik, który zaangażowany jest w wykonywanie swoich obowiązków, może liczyć na dodatki w postaci premii bądź nagród. Napisz, proszę, czy firma Grupa Maflow dba o pracownika pod tym względem.

@Tomasz

Jest dodatek stażowy i premia za nie chorowanie. Tyle zostało po podwyżce. Ale jest karta zywieniowa

@Tomasz

Zasady przyznawania premii są bardzo niejasne. W dziale w którym my pracowaliśmy, większe premie dostawali ulubieńcy. Ci którzy byli bardzo zaangażowani, ale szef ich nie za bardzo lubił dostawali o wiele mniejsze, bądź w ogóle. Za parę usprawnień, które wprowadziłem nie dostałem nic, chociaż były one bardzo pomocne i zajęły dużo czasu i wysiłku, pochwałę dostał za nie zupełnie ktoś nie związany z tematem. Nie pracuję już od kilku ładnych miesięcy, informację których udzielam mogą być przestarzałe, lecz z tego co wiem kierownictwo zostało to samo, więc przypuszczam, że dużo się nie zmieniło.

Tomasz
@Anonim

Dziękuję za odpowiedź. Skoro system premiowania był niejasny, to chciałbym poruszyć nieco inną, ale równie ważną kwestię. Mianowicie mógłbyś napisać, jak za czasów Twojego zatrudnienia wyglądała atmosfera w firmie Grupa Maflow? Skoro jak stwierdziłeś, niektóre premie były mało zrozumiałe, to ciekawi mnie, czy nie rodziło to żadnych konfliktów w zespole pracowniczym?

@Tomasz

Teraz nie ma premi i długo pewnie nie będzie.

Rysiek z Klanu
@Alum

(usunięte przez administratora)wylatuje za ocean no to chyba się polepszy w końcu, chociaż przez 2 miesiące

@Alum

To nie wiem w jakiej Ty firmie pracujesz, że dostałaś 3.200brutto. Bo w Toruniu nie toć, że masz najniższą to jak Cię nie ma w pracy 2 dni to zabierają wszystkie dodatki I premie. Są tam ludzie pracujący od początku firmy I nigdy nie zobaczyli wypłaty 2.500. Pozdrawiam

@Anonim

Ja ani razu od 3 lat nie zobaczyłam nawet 2,300 (nie licząc wczasów) i to w Chełmku..

szukam pracy

Ile obecnie firma płaci na produkcji?

Natalia
@szukam pracy

Nie widziałam nigdzie, by w Maflow szukali w chwili obecnej pracowników na produkcję. Ale może po prostu nie przejrzałam dokładnie wszystkich ogłoszeń. Mam nadzieję, iż ktoś szybko udzieli Ci tej informacji. A powiedz, jakie - mniej więcej - wynagrodzenie spełniłoby Twoje oczekiwania?

Ja tez szukam
@Natalia

3.5tys na rękę

szukam pracy
@Natalia

min.3500 brutto

@szukam pracy

Ile firma Maflow wypłaciła za urlop dany w Lipcu za 3 dni 75zł to smiech na sali.

Pasuje
@szukam pracy

To zapraszam do Maflow. Tu właśnie tyle mniej więcej zarabia operator po podwyżce. Dokładne zarobki są rozpisane przez kogoś z zarządu kilka postów niżej. Poszukaj sobie, post zaczyna się słowami "dalej będziecie tak pluć". Do tego mamy kartę Sodexo, która nie jest odliczana od wypłaty. Jeśli ktoś chce zarobić więcej, to może przychodzić w weekendy. W firmie panuje przyjazna atmosfera, starania ludzi są doceniane. Praca tutaj się opłaca!

Xxx
@qaz

To i tak dużo ja dostałem 26.70 zl

Nie kłam
@Pasuje

Końcówka wpisu to bajki dla dzieci? Po co kłamstwa? Czyżby już nikt nie chciał pracować w naszej firmie?

@szukam pracy

3,5 na rękę?? Haha! Śmieszny żart!

@Prawie była pracownica

Chyba z dużym stażem + lutowanie...

Jozek

Ogólnie mijać firmę Maflow Toruń wielkim łukiem. Początki tej firmy były fajne ale teraz są do (usunięte przez administratora)

Ccc

Trzy działy nie potrzebne GET . TECHNICZNI. I UTRZYMANIE RUCHU. To może bedzie cos z tej firmy

kiedyś operator
@Ccc

Utrzymanie ruchu potrzebne na zmianę wystarczy jeden kierownik po co tylu jak sa liderzy. Kierownicy to zamęt i tak oni nic nie ogarniają często to fikcyjne posady.Jeden kierownik i liderzy to max tym bardziej ze ludzie sami to ogarniają . Maflow to fabryka i produkcja.A ludzi wokół tej produkcji coraz więcej, więcej niż operatorów każdy chce zaistnieć,ciągle sie ktoś kreci,ciągle pyta,ciągle coś mądruje ze wie lepiej przestawia,przezbraja itd .później ciężko to przywrócić bo człowiek zostaje sam z problem i trzeba kogoś wołać z utrzymania ruchu,oczywiście na koniec zmiany operator dostaje po (usunięte przez administratora) bo wydajność 60% .SERIO WIELE OSÓB NIC NIE WIE I NAWET SIE NIE ORIENTUJE KAŻDY MA INNE OCZEKIWANIA I INNE UWAGI I DECYZJE. Praca staje sie tu dodatkiem do ciągłego zamieszania w ten sposób spada wydajność,przez głupie i ciągle wnikanie co robisz, operator nie jest wstanie dopilnować procesu produkcji,powoduje to stres czasami ludzie podczas zmiany dostają kilka informacji dotyczącej produkcji(często błędnych których wogole sie nie stosuje) danego przewodu po 2-3 h trudno ustalić kto ma racje i pracuje sie na wyczucie z obserwacja kto idź i komu co powiedzieć by sobie nie zaszkodzić , produkcja w tym zakładzie nie jest az tak skomplikowana jak wielu to nakręca powodując totalne zamieszanie dajcie ludziom spokojnie popracować !

Lala

Były podwyżki czy wszystko się uspokoiło? Żadnych postów czy szefostwo zabronił cos pisać?

rocky

Nadal tak bedziecie pluc? operator produkcji za bycie miesiac w pracy dostanie 3300brutto Nadal jestescie pewnie ze znajdziecie lepsza prace w Toruniu. Teraz to kolejki beda sie ustawiac

Xxxx
@rocky

Chyba coś piłeś albo z czegoś spadłeś .....ciekawe kto tyle dostanie .....

@rocky

3300 brutto, skąd ty wziąłeś tę liczbę?

@rocky

WYSTARCZY ZACHOROWAĆ NA JEDEN DZIEŃ I FIRMA CIE ZA TO UKARZE ZABRANIEM TEGO DODATKU. TERAZ TRZEBA DO PRACY NAWET CHORYM PRZYCHODZIĆ.

gosc
@02

2250 450 obecnosc 120 stażowe 170 sodexo 80 dostatek za nockę I uznaniowka ma.jezzcze być:)

@gosc

Nie będzie już uznaniowych, więc nie wiem z czego tu się cieszyć

Śmiech na sali
@gosc

Chyba, że pracujesz mniej niż rok, wtedy zarobisz 1900 zł pracując na trzy zmiany, oczywiście pod warunkiem, że będziesz we wszystkie dni :) A z tego co było mówione znikają premie uznaniowe.

Były
@rocky

Wpadam do was w takim razie, zadzieram kiece i lecę buhhhaa

Kamil
@.

Premie to czynnik bardzo motywujący do pracy. Szkoda, że zostaną zniesione. Czy zamiast premii uznaniowych będą jakieś inne gratyfikacje jak dodatki za pracę zmianową lub za wykonywanie obowiązków po godzinach? Chętnie dowiem się coś więcej na ten temat.

Rrrrr

Tak, już znalazłem.

Obserwatorka
@Kamil

I bardzo dobrze bo premie trafiały ciągle do 3-4przydu..pasów i cichodajek .Dawno powinien ktoś to kontrolować z góry.

Bum
@gosc

2250 było obecność plus premia 350 zł też była prawie co miesiąc na stażowe się nie łapie bo pracuje krócej niż rok reszta bez zmian także u mniej podwyżki za bardzo nie widać

@qaz

Panie (usunięte przez administratora)i tak nic z tym nie zrobimy ????

stal
@Śmiech na sali

No i będzie prawie tak samo jak było.

WOJEK SAM
@Obserwatorka

Cichodajek jest sporo. Zreszta każdy to widzi kto z kim sypia i kto z kim romansuje i kto nie narzeka bo ma dobra wypłatę. Pozdrowienia dla E.

Przemysław
@WOJEK SAM

Wasze ostatnie wpisy skupiały się na premiach za pracę w firmie Grupa Maflow. W niektórych komentarzach pojawiała się informacja o pracownikach z Ukrainy stąd też mój post i pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy nie ma problemów ze zgraniem zespołu pracowniczego zatrudnionego przez pracodawcę? Mam tu na myśli informację, czy nie ma problemów z komunikacją z pracownikami Ukraińskimi? Proszę o odpowiedź.

józwek pierdział w wózek
@Kamil

Nie będzie motywującej to na (usunięte przez administratora)się spuszczać . Odpękać tylko 8 h i do domu. Jaka płaca taka praca

Maflobot
@rocky

Pomyśl logicznie jakie podwyżki i jakie 3300 ! A tak poza tym chyba pracujesz dzień z nocą i nie znasz reali ! Podwyżki jakie zostały wprowadzone to ewidentnie mogą być nazwane podwyzkami w kilku przypadkach gdzie zostaną odczuwalne przy pensji ! Firma zarobiła i zyskała dużo więcej zabierając dotychczasowe wszystkie premie ! Ludzie bez przemyślenia skusili się na przedstawione warunki i jak narazie to większość straciła a nie zyskała !

@rocky

To ciekawe jaką stawkę miałeś przed podwyżką ?

Karl
@gosc

Jakie sodexo? Przecież nam to od wynagrodzenia odciągają ! A wy wieżycie w bajki :)

Produkcja

Pracuje tu siedem miesięcy powiedzie mi czy tylko mi sie wydaje czy GAT jest potrzebny oni tylko chodzą oni cos wogule robią????

Były
@Produkcja

Śmichy chyhy i smartfon, widzę nadal się nic nie zmieniło heee

pie****y prądem
@Produkcja

pudła przesuwają to poważna robota

Xyz
@Produkcja

Piszą zdania bez błędów :)

Abc
@Xyz

Serio? Wydaje mi się, że nie wszyscy.????

Arr

Trzeba było tylko mieć paszport i znać się chodź trochę na montażu.. Wlazenie w du.. nic tu nie ma do rzeczy.. Ale poco ta Ruda tam pojechała to nie wiem...

poinformowany

Czyli wszysko jasne. (usunięte przez administratora) Nie doczeka do końca roku. Przyszła kryzka na Matyska W jego miejsce (usunięte przez administratora) Ciekawe czy (usunięte przez administratora)dołoży cegiełkę do pozbycia się (usunięte przez administratora) Czy dalej będą kombinkwali razem czy jednak(usunięte przez administratora)pozostanie sam na polu walki.

Cccc
@poinformowany

Nie jestem w temacie o co kaman

Przeciw
@poinformowany

Krystianek go pogrąży. Poczuł krew. Teraz nie odpuści. Po trupach do celu.

@Przeciw

Lepiej poczuć krew niż sraczke...

@poinformowany

O kim mowa? Nie jestem w temacie, coś więcej można na temat.

Pogięty

Kto oprócz mnie widział kierownika z 02 z gięcia, jak spał na nocach? Nagrywajcie go, jeśli potrafi mobingowac ludzi to mu się odwdzieczymy

Mariusz
@Pogięty

W tego typu firmach (usunięte przez administratora) to normalność, mają z tego przecież większą kabze.

Mony
@Pogięty

To nie pierwszy raz biedak taki zmęczony musial być

Janusz
@Mony

Co się dziwić ma ogarniętego lidera co się bardziej na kierownika nadaje niż on to się może przespać

Szukam
@Janusz

Bez Lidera nic by nie zrobił ,to lider powinien być kierownikiem a on śmieszny "Pan Kierownik " co najwyżej hmm..... nawet nie wiem czy znalazłoby się jakieś miejsce dla niego w tej firmie .

Osrrwt oo r
@Mony

Przestał się drżeć na ludzi to zaczął spać może coś na uspokojenie bierze

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.