Opinie o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

toolmaker

Cztery etapy rekrutacji??? Zajmujecie się fizyką (usunięte przez administratora), teleportacją, biocybernetyką, prekognicją lub telekinezą? Nie, badacie żarcie dla psów i konserwy rybne! Zejdźcie na ziemię.

foolmaker
@toolmaker

naprawdę zestawiasz fizykę i biocybernetykę z prekognicją i telekinezą? Odpadłeś na pierwszym?

kandyd
@toolmaker

ja mialam rozmowe przez telefon i potem spotkanie. Po spotkaniu maila byc odpowiedz finalna. Była akurat na nie, ale nie mówił nikt o tylu etapach.

Niezadowolona

Witam. Aplikowalam na stanowisko asystenta ds. administracji. Moja rekrutacja trwa od zeszłego roku. Na początku telefon, spotkanie pierwsze, spotkanie drugie z dyrektorem... I od dwóch tygodni cisza. Widziałam już tu wpis o tym, że rekrutacja trwa zbyt długo i to jest fakt. Cały ten czas można było przeznaczyć już na szkolenie. Druga sprawa, to pytania z komputera. Na rozmowie kwalifikacyjnej z dyrektorem odpowiadanie na pytania od dyrektora: - Jakiego nie chciałabyś szefa, czy praca dla Ciebie jest ważna, co sprawia Ci w życiu największa trudność itd. Serio? Czy tego wymaga porządny pracodawca? Poważny pracodawca to taki, który po krótkiej rozmowie z Tobą wie, czy Cię zatrudnia czy nie i albo wysyła Cię na szkolenia i pracujesz albo po prostu Ci podziękuje i życzy sukcesów. Przemyslcie proszę swoje rekrutacje, bo przez miesiąc taki pracownik zrezygnuje z waszego owijania i wybierze konkretną pracę, tak jak i było w moim przypadku. Czas to pieniądz.

@podzielam
@Niezadowolona

masz rację - czekanie na odpowiedź od zeszłego roku jest nie do pomyślenia. Po drodze były święta, sylwester, święto trzech króli. Tyle się wydarzyło, a firma nie mogła się odnieść do twojej osoby. a co do pytań to też kiedyś dostałam takie pytania na rozmowie - co kogo obchodzi jakiego szefa chcę mieć. Jaki będzie to będzie. I tak będzie szefem, który będzie mnie denerwował ;) albo to pytanie, czy praca jest dla ciebie ważna? Oczywiście, że jest ważna - gdyby dawali pieniądze bez pracy, to nie byłaby chyba. ja sobie myślę, że powinien być przepis, który mówi, że pracodawca powinien już na rozmowie powiedzieć kandydatowi czy go zatrudni - a nie jakieś takie "zadzwonimy do Pani" i powinien byc zakaz zadawania (usunięte przez administratora) pytań. Powinno być szybko i na temat, a nie mydlenie oczu. W tym czasie można iść do innej pracy, albo na inną rozmowę, a nie tak czekać jak (usunięte przez administratora) aż się odezwą.

@zima

Witam, czy są jakieś pozytywne strony pracy w księgowości w eurofins w Katowicach? Z tego co czytam jest straszna rotacja pracowników i chaos organizacyjny. Ile czasu ludzie tam wytrzymują?Nie wiem jak się pracuje w korporacji. Możecie mi coś przybliżyć wiecej.

Aivi
@@zima

Myślę, że praca nie jest ani gorsza ani lepsza niż inne - wszystko zalezy od podejścia. Ja, szczerze mówiąc uważam, że Eurofins na tle innych firm oferuje lepsze warunki i, przede wszystkim, atomosferę. Nie jest to typowa korporacja i wiele rzeczy można załatwić albo zainicjować 'na miejscu'. Momentami jest ciężko, fakt, bo firma przenosi procesy z innych krajów do Katowic i zawsze, nie tylko tutaj, wiąże się to z chaosem i lekką dezorganizacją, ale, gdy już wszystko jest ustabilizowane spokojnie da się pracować. Myślę, mimo wszystko, że warto spróbować - nic się nie traci a można jedynie zyskać :)

Disappointed

Jeżeli ktoś spodziewa się firmy z działającymi systemami, sprawną organizacją i zaplanowanymi działaniami to niech nie wybiera Eurofins. Shared serice center w Katowicach jest w rozsypce, chociaż mydli oczy sztucznymi sukcesami oraz planami na przyszłość. Nic nie jest przemyślane, decyzje podejmowane są po omacku. Człowiek jest traktowany jak robot, a management jedyne co potrafi to zajmowanie się rzeczami nieistotnymi. Nie ma co liczyć na liderów. Nie ma co liczyć na rozwój personalny. Nie co liczyć na szybką stabilizację. Człowiek pracuje dłuższy czas i nie widzi żadnego progresu. Polecam jedynie osobom zdesperowanym i studentom chcącym zdobyć trochę doświadczenia.

Zdesperowany Student
@Disappointed

Tak, SSC jest w rozsypce i dlatego ciągle dodaje nowe stanowiska pracy. Przejmowanie nowych krajów wymaga dość karkołomnych planów, a jednak nowe kraje są przejmowane przez SSC. Sukcesy nie są sztuczne mają odwzorowanie w liczbach i faktach, które są przekazywane chociażby podczas Town Hall meeting. Owszem niektóre decyzje są podejmowane szybko, ale czasem tego wymaga biznes inaczej stanęlibyśmy w miejscu. Jesteśmy na rynku jako SSC od dwóch lat, trudno żeby zastanawiać się miesiącami nad usprawnieniami - niestety czasem te decyzje są błędne, ale nie stać nas na długie dywagacje, bo pracujemy na bardzo konkurencyjnym rynku. Praca w SSC polega na tym, że wykonuje się pewien wycinek działań. Najczęściej wycinek łatwo powtarzalny. W każdym SSC jest podobnie. Praca może wydawać się rutynowa i powtarzalna dlatego, że taka jest. Na litość, czego można oczekiwać po pracy w SSC? Firma jest nowa, rozwijająca się, jakże tu oczekiwać szybkiej stabilizacji? To nie jest firma dla osób szukających takowej. Rozwój personalny? Naprawdę? Na jogę idź, albo pomedytuj jak ci brakuje rozwoju personalnego.

Disappointed
@Zdesperowany Student

Bardzo ciekawa obrona firmy, przyznaję. Wiadomo, że prowadzenie SSC nie jest łatwym zadaniem, ale proszę jak to jest możliwe, że przejęte dawno spółki dalej nie są ogarnięte? Jak można pracować na systemach, które nie działają? Może ktoś najpierw powinien przemyśleć kilka rzeczy, zaplanować, a nie rzucać się z motyką na słońce jak to jest w tej chwili. Wszyscy dają z siebie wszystko, a jedyne co dostają w zamian to jeszcze więcej pracy, bo te wspominane oferty pracy chyba nie dają takiego skutku jak powinny. Firma jest młoda, ma prawo rozwijać się w swoim tempie. Ale oprócz numerków i wciskania kitów na town hall meetingach powinna również zadbać o komfort pracy. A jeżeli nie uważasz, że pracownik w firmie powinien się również rozwijać to już Twój problem.

TomHol
@Zdesperowany Student

...wewnętrzne przepychanki świata rekrutacyjnego odbijają się czkawką nie tylko na ekonomii ale również na życiu społeczeństwa, rodzinnym również. Zastanawiające jest jednak, dlaczego korporacje i firmy decydują się na degradację własnych departamentów HR. Z doświadczenia wiem, że ogromna grupa personelu rekrutacyjnego mogła by być również dobrymi pracownikami, jednocześnie wykonując obecne funkcje - Nie do końca jestem pewien czy wzorowanie się na krajach agencyjnych jest zdrowym posunięciem. Moja aktualna praca w dużej mierze polega na weryfikowaniu bezpieczeństwa i możliwości gałęzi logistycznych, produkcyjnych, konsumpcji dóbr etc. Może dlatego mam oczy otwarte i nie boję się z czystym sercem powiedzieć, że tak ogromnych pogwałceń praw pracowników, niebezpiecznych warunków pracy, zaniżania płac, nadużyć środków stymulujących, dewastacji środowiska, oraz przyszłościowej znieczulicy, jeszcze nie widziałem. I nie będę ukrywał, że wygląda na to iż jednym z grubszych filarów tych okoliczności są właśnie firmy rekrutacyjne. Proszę nie odebrać mnie źle, opisuję sytuację Brexitowego kraju a nie Polandii. Podsumowując, zanim kogoś wyślecie na tak zwany kontrakcik, proszę się upewnić, że nie będzie musiał żyć w chlewie - kosztorys życia, to bardzo proste zadanie. A jeżeli ktoś uważa, że wnoszenie na rynek personelu który pracuje za miskę ryżu cały miesiąc jest sukcesem, ja osobiście jestem innego zdania.

Firma Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Commercial Contracts Counsel. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
kandydatka

Proces rekrutacyjny w Eurofins jest najdłuższym procesem w jakim kiedykolwiek brałam udział. Ciągnął się dosłownie miesiącami. Pierwsza rozmowa przez telefon, potem kolejna w biurze Eurofins w środku dnia (czyli w pracy musiałam wybrać dzień urlopu), testy online (dość trudne, ale okazuje się, że do przejścia), potem kolejna rozmowa, która miała być finalną (kolejny, już drugi dzień urlopu wybrany w mojej obecnej pracy). Bardzo pozytywny feedback managera. Zostałam poinformowana, że decyzja będzie podjęta w przeciągu tygodnia. Minęły dwa, trzy tygodnie i cisza. Następnie zaproszenie na kolejna, trzecią rozmowę "face to face", która miała być już tylko formalnością przed podpisaniem umowy. Z mojej strony to kolejny, już trzeci dzień z mojego urlopu, aby podejść do biura Eurofins na ponoć "15 minutowe spotkanie przy kawie, które będzie już tylko formalnością". Nikt nie zaproponował mi kawy, a spotkanie było bardzo formalne, kolejna rozmową kwalifikacyjną (ponownie te same pytania co wcześniej, tylko zadawane przez innego managera) i trwało blisko godzinę. Uzyskałam informacje, że decyzja będzie podjęta w przeciągu dwóch dni. Parę dni później informacja, że decyzja zapadnie jednak nie teraz, a za 2-3 tygodnie. Minęły dwa miesiące i cisza. Firma wydawała się poważna, rozmowy kwalifikacyjne choć dość ciężkie, to jednak przebiegały profesjonalnie i feedback był bardzo pozytywny. Niestety brak szacunku do czasu osoby ubiegającej się o pracę (wybrałam 3 dni wolnego i poświęciłam dużo czasu na testy). Pracę znalazłam w innej firmie i jeżeli tak wygląda podejście do pracownika, to cieszę się, że tam nie pracuję.

Eurofins GSC
@kandydatka

Witam dziękuję za podzielenie się opinią, weźmiemy ją pod uwagę przy planowaniu kolejnych rekrutacji. Cieszę się, że ocenia Pani nasze spotkania jako profesjonalne i jednocześnie z przykrością czytałem o czasie, jaki poświęciła Pani na proces i czasu oczekiwania na kolejne decyzje. Staramy się z naszej strony o ustalenie z managerami decyzji jak najszybciej, niestety nie zawsze jest to możliwe. Nie wynikało to z braku szacunku dla Pani czasu, ale z sytuacji biznesowej tego konkretnego stanowiska. Przepraszamy za niedogodności, których Pani doświadczyła w czasie rozmów z nami. pozdrawiam Mariusz Perlak Talent Acquisition Manager

Zp
@Eurofins GSC

Ja też nie doczekała sie telefonu z informacją o decyzji.

Eurofins GSC
@Zp

Witam nie zawsze informujemy kandydatów telefonicznie. Często wysyłamy do osób aplikujących do naszej firmy e-maila z podziękowaniem za poświęcony czas i udział w procesie.

KarolinaH
@kandydatka

Napisz proszę na jakie stanowisko aplikowałaś?

@Eurofins GSC

Ja nawet maila nie otrzymałam, a minęło już... 9 miesięcy. Przeszłam przez 4 etapy, doszłam do ostatniego spotkania z dyrektorem zarządzającym. Bardzo słabe CandidateExperience, ale widzę, że to u was norma.

Analizujący

Witam Czy mogłby ktoś przybliżyć jak w tej firmie wygląda praca na stanowisku kierowcy/próbkobiorcy ? W jakich godzinach pracuje kierowce ? I przede wszystkim za ile :) ?

Wiecie czy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Aivi

Każdy pracownik Eurofins otrzymuje laptop. Co do komórki to zalezy to oczywiście od stanowiska i potrzeb

Dana
@Aivi

Tylko, że w Eurofins Gsc jest limit max 3 dni pracy zdalnej miesiecznie

@Dana

4 dni w miesiącu

Tasiorek

Nie polecam. Radzę trzymać się z daleka ze względu na brak szacunku do pracowników, brak jakichkolwiek szans rozwoju kompetencji w formie szkoleń, micromanagement w arcymistrzowskiej formie, ciśnienie na tickety, nadgodziny, nowe kraje niezależnie od tego czy jest gotowość operacyjna czy nie. Poza tym, kierownictwo (TL, Ops Man) na poziomie żenująco niskim, ze słabymi kompetencjami liderskimi. Podsumowując - zdecydowanie nie polecam, za żadne pieniądze.

Justyna
@Tasiorek

Bardzo jednoznaczne w odbiorze jest Twoje zdanie na temat pracy w Eurofins GSC Poland. Piszesz o braku szkoleń organizowanych przez pracodawcę - a gdyby ktoś zechciał pójść na jakimś we własnym zakresie, to czy ma szansę na, na przykład, częściowe pokrycie kosztów?

Chciałeś to masz
@Justyna

Nie - dofinansowanie to tylko bajka.

Sprawiedliwie
@Justyna

No tak, orwellowska nowomowa w eurofinsowym wykonaniu. Sr*ją na Ciebie, to mów, że sam poślizgnąłeś się na g***ie. Tasiorek napisała prawdę o Euroszajsie to dziunia Justyna, pracownik HR zaraz przybył na ratunek firmie Eurofins w poprawie wizerunku. Gdyby jedynym problemem z firmą Eurofins był brak dofinansowań do szkoleń to ta strona by inaczej wyglądała. A tak to dział HR to the rescue, malowanie trawy na zielono.

Justyna z HR :)
@Sprawiedliwie

To nie Ja napisałam :) Nie ma żadnej Justyny w HR Eurofins. Dużo w twojej wypowiedzi jakiś skrótów myślowych. Zakładasz, że Tasiorek jest kobietą. Zakładasz, że w HR pracuje jakaś Justyna, która maluje trawę na zielono. W twojej wypowiedzi ogólnie brakuje faktów. Nie brakuje jednak obraźliwych słów, wręcz wulgarnych. Mało rzetelna i profesjonalna opinia - o ile tak można nazwać twój wpis. Tam na dole masz taki baner z Bogusiem Lindą - taka akcja, że hejt to nie opinia. Pooglądaj sobie.

kandydat

Opinia na temat procesu rekrutacyjnego Na początku wszystko wydawało mi się ok, miły kontakt, wszystko wyjaśnione, szybki kontakt po 1 etapie. Drugi etap też w miarę ok, ale informacja zwrotna z tygodniowym opóźnieniem i też brak informacji, że opóźnienie takie wystąpi. Jeśli chodzi o 3 etap, to rozpisywać się nie będę, chociaż tutaj mam bardziej konkretne zarzuty. I informacji zwrotnej nie otrzymałam w ogóle, nawet takiej automatycznej z systemu, że proces zakończony i nara (chociaż uważam takie maile za porażkę i brak poszanowania). żenada

kandydatka
@kandydat

miałam identycznie, brak szacunku do kandydatów

Hej, czy ktoś może podpowiedzieć, jak wyglądają testy do rozwiązania przed rozmową w Eurofins? Abstrakcyjny i logiczny na przykład? Da się to znaleźć gdzieś w internecie, żeby przećwiczyć?

@Anna

Anno niestety nie udostępniamy naszych testów w Internecie. Przeprowadzamy je dla lepszej i bardziej obiektywnej oceny osoby, której chcielibyśmy zaproponować zatrudnienie. Nie stanowią one jedynej podstawy przy podejmowaniu takiej decyzji. Liczy się także rozmowa z naszymi managerami i specjalistami z działu HR, podczas których uzupełniamy wiedzę o kandydacie do pracy u nas. Testy składają się z kilkunastu pytań. W przypadku stanowisk w dziale księgowości jest to test z wiedzy księgowej i dodatkowo test sprawdzający umiejętność wyciągania wniosków bazując na materiale abstrakcyjnym - prosimy o dopasowanie kolejnego "obrazka" w serii. W przypadku stanowisk w innych działach przeprowadzamy testy Cubiks - Logiks. Testy można przećwiczyć tutaj: https://practicetests.cubiks.com/ Zapraszamy do składania aplikacji do nas i liczymy, że przekonasz się, że warto u nas pracować. pozdrawiamy Eurofins GSC Polska (Katowice)

Kamila

Cześć, na jakie zarobki można liczyć pracując na stanowisku młodszego administratora master data?

ciekawa

Czy można w jakijś sposób dodzwonić się do odziału Eurofins w Katowicach? Podany na stronie numer 327810710 nie istnieję.

@ciekawa

Rzeczywiście numer do Eurofins Polska podany na stronie tymczasowo nie działa. Przepraszamy za niedogodności. Proszę napisać czego dotyczy pytanie, odeślemy Panią do odpowiedniej osoby.

Ciekawa
@Eurofins Katowice

Pytanie dotyczy zatrudnienia w kompanii, chcę się skontaktować z oddziałem kadrów

Wanda
@Ciekawa

@Ciekawa daj znaj czy udało Ci się skontaktować z działem kadr. Możesz powiedzieć nam na jakie stanowisko chcesz aplikować? Czy Twoja decyzja o podjęciu pracy wynikła z odczytanych opinii na GoWork? Forum jest miejscem, które ma na celu pomoc dla przyszłych kandydatów w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Mamy nadzieje, że w Twoim przypadku tak właśnie było. Opowiedz nam jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna i czy podczas rozmowy sprawdziły się opinie z którymi zapoznałeś się w wątku firmy.

@Ciekawa

Witam, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt pod adres: recruitment@eurofins.pl

jb

Podobno dobrze płacą, ale słyszałem też parę negatywnych opinii co do warunków pracy. Rekrutacja to test numeryczny na czas bez kalkulatora

aivi
@jb

Warunki pracy są bardzo dobre - wszystko zależy od tego, jak sobie ustalisz pracę - da się spokojnie z wszystkim wyrobić jeśli się jest rzetelnym i sumiennym - znajdzie się czas i na pracę i na kawę i obiad ze znajomymi w kuchni. Reksutacja polega na wypelnieniu testów (na księgowych mówimy o teście z ogólnej wiedzy księgowej + test abstakcyjny - podobny do IQ) - wszystko w miarę proste i spokojnie do przejścia

Zuz

Co to znaczy ekstyczny czas pracy? Czy mogę przyjść na godzinę na którą chce? Jest to dlA mnie ważne przy małym dziecku

Eco
@Zuz

Praca 7-9 zaczyna się kiedy sie chce i 15-17 wychodzisz po 8h, przerwy normalne, co jest plusem nie trzeba odrabiać lunchu

Justyna
@Eco

Dobrze, że zechciałeś pomóc użytkownikowi @Zuz, udzielając rzeczowej odpowiedzi. Chętnie poznalibyśmy trochę więcej szczegółów na temat specyfiki pracy w Eurofins GSC Poland. Eurofins to wiodąca międzynarodowa grupa laboratoriów, osiągająca przychód na poziomie 3 miliardów rocznie, zatrudniająca 45 000 pracowników w 650 laboratoriach w 45 krajach na całym świecie. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć, jak przedstawia się tam kwestia wynagrodzenia. Czy powiedziałbyś, iż jest już ono na wysoce zadowalającym poziomie?

Kol
@Eco

na wyższych stanowiskach czyli seniorzy, team liderzy i wszyscy wyżej zarobki są wysokie. Jako juniorzy i "normalni" pracownicy nie liczyłbym na wysokie zarobki

hejho
@Kol

obecnie widelki dla new joinerow ksztaltuja sie nastepujaco: - junior

hejho
@hejho

obecnie widelki dla new joinerow ksztaltuja sie nastepujaco: junior

Adrian
@hejho

No niestety, dwa razy próbowałeś nam powiedzieć na jakim poziomie kształtują się widełki dla juniora i dwa razy nie wyszło. Liczymy, że do trzech razy sztuka, bo taka informacja na pewno jest cenna dla ludzi myślących o zatrudnieniu w Eurofins GSC Poland. Zachęcam też wszystkich znających firmę od środka do dzielenia się opiniami na temat warunków pracy, atmosfery wewnątrz zespołu, warunków finansowych i kontaktu z przełożonymi.

Romek

Cześć, Podzielcie się opinią na temat Account Manager. Ile na takim stanowisku się zarabia brutto? Poproszę o opinię.

chętny do pracy

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku próbkobiorca? Jest to praca zmianowa? Czy ktoś jest w stanie napisać co mniej więcej firma proponuje na start?

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się informacją na temat wynagrodzenia na stanowisku Accountant (OtC / PtP / GL). Jaki poziom angielskiego jest wymagany na te stanowiska? Dodam tylko, że jestem osobą z 14-letnim stażem w branży bankowość i finanse. Na jakie wynagrodzenie i benefity można liczyć? Czy jest możliwość elastycznego czasu pracy i home office?

Marianos
@123

Hej. Co do zarobków to różnie to wygląda, także ja ci nie pomogę. Podobno HR robił jakieś porównania i zarobki są "konkurencyjne". Angielski - chodzi o to, żeby się dogadać, przeczytać maila etc. w Biurze nie ma wielu obcokrajowców, więc raczej mówimy po polsku. poniżej masz informacje o elastycznym czasie pracy - możemy przychodzić rano między 7-9. Z home office jest dziwnie, jedni mają drudzy nie. W Księgowości nie mamy tej opcji. Jest w innych działach. Z 14 letnim doświadczeniem, to możesz już chyba startować na seniora, ale to ocenią już na miejscu. Co do benefitów to zbieramy punkty na takim programie MyBenefit, jest Luxmed i ubezpieczenie. Także standard.

Jan

Hejka, Pracuje w firmie od roku. Wiecie jak jest - w kazdej firmie sa rozne procesy rekrutacyjne i rozna klutura pracy. Ja jestem bardzo zadowolony - firma sie rozwija i z kazdym miesiacem zatrudniaja wiecej ludzi. Napewno specyficzne miejsce do pracy - bardzo wiele sie wymaga od pracownikow - ale jednoczesnie wiele im sie oferuje, a atmosfera jest bardzo wesola. Napewno warto porozmawiac z ludzmi, ktorzy tam pracuja niz czytac wypociny flustratow ktorzy okazali sie niewlasciwymi kandydatami.

Qwerty
@Jan

Frustratów? Dobre sobie. Rzeczywiście, Eurofins GSC to jedyna firma okolicy i "okazanie się niewłaściwym kandydatem" skutkuje obniżeniem samooceny i problemami psychicznymi. :P

...
@Jan

A nie pisze to czasami Pan Bartosz? Jakos tak pasuje do Pana ????

@Jan

Dział działowi nie równy, ale pracując w dziale finansowym można się szybko zniechęcić poprzez ciągłe zderzanie się ze ścianą. Przede wszystkim brakuje kultury organizacyjnej i ludzi którzy by rozwiązywali codzienne problemy. Praca owszem zapowiadała się jako wyzwanie i na początku była duża motywacja w zespole, ale wystarczyło kilka miesięcy by czar prysł. To nie prawda że ludzie się nie nadają do tej pracy, to raczej ludzie mają na tyle godności żeby nie dać się tak traktować.

Xxx
@Jan

Zauwaz, ze pisza to rwniez pravownicy. Badz byli pracownicy. Ja rowniez szukam innej pracy bo Eurofins to porazka. Nadgodziny, dociskanie targetow na maxa przy ciaglych problemach technicznych...

@Jan

Moze osoba, ktora wczesniej pravowala w jakiejs malej firemce docenia ze niby eurofins rak duxo oferuje, w rzeczywistości nie oferuje nic poza ogolnie przyjety standard, prywatna opieka i system kafeteryjny... Brak mozliwosci nauki jezykow, przyjmuja cie z konkretnym jezykiem a potem go nie mozesz uzywac, bo okazuje sie ze niby jest niepotrzebny... Z nikad nie uzyskasz wsparcia, jak masz ponadmiare obowiazkow to uslyszysz, ze zle masz poukladane priorytety. Nie licz na pomoc. Non stop odchodza ludzie, a wielu wciaz szuka nowej pracy.

toto
@Ania

Dokładnie.. Jak byłam na rozmowie to rekruterka podekscytowana wymieniała kolejno to co mogą mi zaoferować a jak zaczęła opowiadać o systemie kafeteryjnym MyBenefit to myślałam, że wystrzelę z butów... :) powiedziałam tylko znudzonym głosem, że nie musi mi opowiadać o tym systemie, bo mam go również w obecnej pracy. Mina bezcenna... :) Generalnie uważają się za jakiś bogów a mają wszystko to co inne firmy plus widełki zarobków dużo niższe niż w innych firmach.

@toto

Mają za to cos czego w zadnej z szanujacych się firm nie ma. Mianowicie bałagan, zero poszanowania dla zycia prywatnego, i przekonanie o tym, ze nadgodziny to norma...Mianowice jest to norma w zle zarzadzanych firmach

JAck
@Jan

podasz do siebie kontakt??

Chicom

zaczęłam w tamtym roku pracę, poki co rozwojowe miejsce, dużo nowych rzeczy, wszystko co było mówione na rozmowie się sprawdza, wszystko było przez panie z HR wyjaśnione, pytania po angielsku do przejścia, mam B1/B2 a poszło dobrze - pytania typu coś o mnie, stres, różne sytuacje opisać podczas pracy (opowiedzieć)

Helena
@Chicom

Cześć, też jestem na poziomie b1/b2 z angielskim i zastanawiam się czy to wystarczy (nie chodzi mi o rozmowę rekrutacyjną tylko w pracy). Możesz mi powiedzieć jak to jest? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? ;)

Chick
@Helena

W SSC, spokojnie, jest raczej pisemny, mniej rozmawiania

Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko pracownika laboratorium chemicznego, w Łodzi. Proszę o jakieś informacje na temat pracy w laboratorium.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.