Opinie o Centrum Informatyki "ZETO" S.A. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Informatyki "ZETO" S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Informatyki "ZETO" S.A. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Informatyki "ZETO" S.A. w Białystok

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Centrum Informatyki "ZETO" S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Handlowiec. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Milano Nowy wpis

Witam Może ktoś ma jakieś informacje na temat pracy na stanowisko handlowca? Zarobki informacje o pracy itd. Ostatniego czasu szukają na kilka stanowisk kasy fiskalne i IT

Godziny zależne od działu oraz stanowiska? jakby nie patrzeć faktycznie handlowiec może mieć nieco inaczej niż inni. Z tym ze nadgodziny występują czy nie? mnie interesuje praca jako programista PHP widnieje taka oferta właśnie na stronie. możecie wstępnie napisać mi ile trwa proces rekrutacyjny i w jaki sposób przeprowadzana jest sama rozmowa? część techniczna?

Czy Centrum Informatyki "ZETO" S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anonim Nowy wpis

To zależy od działu i stanowiska ale co do zasady tak. Godziny pracy różnią się w zależności od działu i stanowiska.

Firma Centrum Informatyki "ZETO" S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Administrator IT. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zeto jest dobra firma na start. Niestety duży odpływ doświadczonych pracowników wymaga wielu nakładów na własny rozwój, w prywatnym czasie. Dodatkowo brak usystematyzowanego procesu onboardingu, często nawet połączonego ze zdziwieniem osób zarządzających o niewiedzy pracownika. Jeśli szef wie co się dzieje na rynku to wynagrodzenie rośnie. Jednakże system wynagrodzeń oparty o „stała” ale uznaniowa premie która stanowi duża cześć wynagrodzenia stworzony jest po to by ukarać odchodzącego pracownika. Generalnie polecam osobom na start, które gotowe są poświecić czas by coś zmienić w swoim życiu. Nie jest to dobre miejsce dla specjalistów z doświadczeniem. Generalna stabilizacja połączona ze stagnacją. Kiepski pakiet benefitów pozapłacowych. Całkiem niezła atmosfera w pracy.

Maja

Pytanie tylko kiedy planowane są nabory? Zakładka z karierą mimo wszystko jest obecnie pusta... Ciekawe, że podobno dobre na start a z onboardingiem jakieś nieścisłości mogą być... Mimo wszystko jaki staż pracy mniej wiecej polecasz? po jakim czasie dowiem się wszystkiego co trzeba?

@Maja

Nie wiem kiedy są planowane nabory. Pytanie nie do mnie. Jeśli zamierzasz startować do nowej branży to warto. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby dojść do jakiegoś poziomu wiedzy. Co do etapu w którym będziesz gotowa pójść gdzieś dalej to sprawa indywidualna. Wydaje mi się ze przy obecnym rozwoju technologii nigdy nie ma etapu w którym wiesz wszystko co trzeba.

Edyta

Szukam informacji dla wujka o stanowisku Monter instalacji niskoprądowych i elektrycznych, bo widziałam w necie ofertę. I mam pytanko odnośnie kasy. Jaka jest pensja? Chodzi zwłaszcza o osobę, która ma jakieś 8 lat doświadczenia. Ktoś wie?

Izabela

Cześć, przejrzałam oczywiście starsze opinie o tym miejscu pracy, jakim jest Zeto. Niektóre osoby pisały, że nie ma tam za bardzo szans na jakikolwiek rozwój zawodowy czy osobisty. Chciałbym się dowiedzieć, czy coś się zmieniło w tej kwestii i czy ogólnie waszym zdaniem jest to prawda. Jak to wygląda obecnie?

xD
@Izabela

Nic się nie zmieniło :)

@xD

Bardzo zastanawiające, że "były pracownik" wie cokolwiek o obecnej sytuacji, brak w tym jakiejkolwiek logiki.

Julia
@MAG

A skąd wiesz, że ten użytkownik jest byłym pracownikiem,skoro nawet nic na to by nie sugerowało?

@Julia

Ponieważ pod nickiem jest to wyraźnie napisane :)))

Maja
@MAG

Haha, kolejny raz się z czymś takim spotykam, że ludzie tego "nie dostrzegają" ??? Przecież jak byk napisane jest. I niby masz rację, ale co jeśli ma kontakt z ludźmi z firmy? ;)

@Maja

Może ma, widocznie z takimi, którzy całe życie lubią narzekać i nie potrafią zmienić pracy, która im nie odpowiada. Mi i wielu innym osobom od dawna bardzo dobrze się tu pracuje. W ZETO jest świetna atmosfera, mnóstwo mądrych i fajnych ludzi, a zarobki takie, jakie kształtuje rynek pracy :)

Małgorzata

No widzę że zarobki małe, szanse na podwyżkę małe.. no a są chociaż jakieś benefity?

Studenciak

Jeżeli traktujesz prace jako prace i nie zależy Ci na rozwoju ani na awansie to śmiało to miejsce dla Ciebie. Natomiast jeżeli chcesz godnie zarabiać, poszerzać swoje umiejętności i pnąć się po szczeblach awansu no to poszukaj czegoś innego. Firma nadaje się na okres przejściowy/ studiów jezeli niczego innego nie znajdziesz. Bardzo stare technologie (głównie utrzymanie i rozwój), brak organizacji pracy, transparentności kto co robi tez nie ma, brak komunikacji, testy jednostkowe ? Po co to komu? Działa? to na produkcję. Pomijając fakt ze duzo studentow przychodzi odbębnić praktyki i siedzą w telefonie, a mimo to ich kod ładuje na produkcji. Rewizje kodów napisanych przez studentów praktykantów mozna tez włożyć między bajki. Siadaj i rób. Żadnego czasu na przygotowanie się czy poznanie technologii. Na to powinieneś mieć czas w domu. Tutaj trzeba wytwarzać produkt na wczoraj. Ogólnie ludzie są zajefajni i niektórzy z nich to dobrzy specjaliści, ale jako firma słabieńko. Ps błędy ortograficzne pozostawiam specjalnie bo nawet nie chce mi się poprawiać, ważne że działa... tzn da się zrozumieć.

Iwona
@Studenciak

Dziękuję za szeroką tematycznie opinię. Zainteresowało mnie jednak to, co napisałeś o godnych zarobkach. Jak z tym jest w ZETO? Może porównasz pensję do popularnego miernika, jakim jest najniższa krajowa? To da nam pojęcie, na ile można liczyć w Centrum.

Studenciak
@Iwona

Minimalna krajowa na start i później długo, długo nic

Iwona
@Studenciak

Dziękuję za Twoją reakcję. Ile czasu może potrwać to "długo" w ZETO? Trzy miesiące na okresie próbnym, czy też raczej trzy lata? Pytam, bo długo dla każdego znaczyłoby co innego...

Iza

Fajna firma i dobry pracodawca więc jeśli ktoś narzeka niech zmieni firmę!

XD
@Iza

Widzę zarządzenie od prezesa bylo napisać pozytywna opinie :)

Zastanawiające

Szkoda, że osoby z którymi jest rozmowa mają małe umiejętności, do tego nie dotrzymuja słowa. Reasumując nie polecam.

asd

psełdomenagerów, pisać się naucz analfabeto. Dziwisz się, że nie chcą Cie zatrudnic?

przemo
@asd

Wszystko inne dobrze napisał więc może to była taka aluzja do ich inteligencji, ale skoro nie skumałeś to może też jesteś psełdomenagierem?

Zwyczajny

Na początek firma może i OK, bo możesz się czegoś nauczyć, jeżeli masz chęć do nauki, ale na dłuższą metę sposób zarządzania jest nie do przyjęcia. Brak planu rozwoju - na poziomie firmy i na poziomie pracownika. Gdy zostaniesz przyjęty na określone stanowisko, to możesz na nim zostać do końca, jeżeli nie jesteś znajomym królika. Podwyżki są obiecywane, a potem praktycznie nigdy nie są dotrzymywane. Jak się nie podoba - do widzenia. Pracownik z jednej strony ma dużą samodzielność, z drugiej strony nie ma praktycznie żadnego wsparcia w kadrze kierowniczej. Ta firma ma praktycznie wszystkie wady korporacji, za to żadnych jej zalet:) ZETO żyje przeszłością, wydaje jej się, że jest znaczącym graczem na rynku, a tak naprawdę jest cieniem dawnej siebie. Atmosfera w pracy zła - niepewność co do losów firmy przekłada się na nerwowość i brak zaufania pomiędzy pracownikami. Odradzam.

ciekawski
@Zwyczajny

a masz odwagę się przedstawić? jesteś obecnym czy byłym pracownikiem? bo że nie jesteś znajomym królika to już wiemy...

Zawiedziony

Jeśli chodzi o pracę to zależy do jakiego działu się trafi, bo to ludzie tworzą atmosferę. Jeśli chodzi o dział urządzeń fiskalnych to nie polecam, omijać szerokim łukiem. Jeśli jest tam nadal kierownik o którym wcześniej pisano to znaczy, ze nic się tam nie zmieniło i nie zmieni. Jeśli ktoś lubi wyzwania i ma zdrową psychikę to będzie to dla niego niezłe wyzwanie. Trzeba liczyć na złośliwości, szpiegowanie, inwigilacja pełną gębą. Kierownik zawsze ma tam rację i nic tego nie zmieni. To jedyny pracownik który tam pracuje inni oszukują, obijają się itd. Zresztą tylko on tam pozostał ze starej kadry, która właśnie dzięki niemy zmieniła pracę, reszta to nowi pracownicy. Co do zarobków to nie liczcie na kokosy. Na początek to co Państwo przykazało, a potem jak się "wykażesz" możesz liczyć na podwyżkę tak maks pod 3k. Do Izy, właśnie to uczyniło wiele osób i chyba to nie jest koniec z odchodzeniem z tej firmy ludzi. Jak widać każdy kto sie szanuje to czyni. Firma zmieniła się przez lata na gorsze i to widać gołym okiem. Kiedyś miała renomę i była szanowana. Teraz kto słyszał o ZETO :-)

Dziewczyny jaki styl panuje w Centrum Informatyki "ZETO" S.A.?

Nana

jest w porządku :)

brodatek

Mam nadzieję, że ta cisza to znak, iż dobrze się tu pracuje. Mam zamiar aplikować i fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej.

Zuzanna

Czy znajdzie się na forum pracownik Centrum Informatyki "ZETO" S.A. pracujący na stanowisku stwrwisanta systemów fiskalnych? Na stronie internetowej firmy, widać właśnie taką rekrutacje. Może ktoś opisać, jak wygląda praca w praktyce? Czy warunki zatrudnienia i środowisko pracownicze są zadowalające?

Ktoś
@Zuzanna

Szczerze nie polecam. Dostaniesz oferta za minimalną stawkę, później obietnicę, że jak się wykażesz inicjatywą to masz szanse na podwyżkę (mowa tu o 100-200zł rocznie). Częste nadgodziny, wyjazdy w delegacje które nie liczą się do czasu pracy (brak za nie wynagrodzenia). Kierownik tego działu jeśli nadal jest ten sam to porażka na całej linii. Wydaje polecenie a następnego dnia nie pamięta co zlecił i się przyp… psychicznie można się wykończyć. Do tego nadużywa swojego stanowiska i traktuje podwładnych jak „podludzi”. Jak widać pracownika szukaj, szukają i szukają a znaleźć nie mogą ;) Odradzam jeśli się szanujesz i cenisz swoje zdrowie. PS. Ktoś niżej dobrze napisał, że dyrekcji chyba zależy na tym, aby kierownicy byli skłóceni z pracownikami, bo łatwiej nimi zarządzać.

Zuzanna

@meks dalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę.

meks

to na pcozatek jest zle ze zgadasz sie pracowac za najnizsza krajowa? Wiadomo ze trzeba sie przemeczyc i jest to uciazliwe ale jak pozniej po 3 mieisacach cie zatrudnia dostanieszz wiecej wiec aplikuj nic nie tracisz

Po rozmowie nie można się spodziewać niczego. Jak zgodzisz się na 1750 brutto, to pracujesz. Po trzech miesiącach będziesz miał dość i tak w kółko. BTW czego można się spodziewać po tym zas...nym mieście? Tu nigdzie nie dostaniesz więcej niż 3 patyki, nawet jak masz wiedzę i doświadczenie, no chyba że jesteś czyimś pociotkiem. Wtedy wiedza nie potrzebna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Informatyki "ZETO" S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Centrum Informatyki "ZETO" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Informatyki "ZETO" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.