Opinie o Centrum Informatyki "ZETO" S.A. w Białystok

counter
2 21 20 5 1
asd

psełdomenagerów, pisać się naucz analfabeto. Dziwisz się, że nie chcą Cie zatrudnic?

Tak4Nie3
przemo Nowy wpis
@asd

Wszystko inne dobrze napisał więc może to była taka aluzja do ich inteligencji, ale skoro nie skumałeś to może też jesteś psełdomenagierem?

Tak1Nie
Zwyczajny Nowy wpis

Na początek firma może i OK, bo możesz się czegoś nauczyć, jeżeli masz chęć do nauki, ale na dłuższą metę sposób zarządzania jest nie do przyjęcia. Brak planu rozwoju - na poziomie firmy i na poziomie pracownika. Gdy zostaniesz przyjęty na określone stanowisko, to możesz na nim zostać do końca, jeżeli nie jesteś znajomym królika. Podwyżki są obiecywane, a potem praktycznie nigdy nie są dotrzymywane. Jak się nie podoba - do widzenia. Pracownik z jednej strony ma dużą samodzielność, z drugiej strony nie ma praktycznie żadnego wsparcia w kadrze kierowniczej. Ta firma ma praktycznie wszystkie wady korporacji, za to żadnych jej zalet:) ZETO żyje przeszłością, wydaje jej się, że jest znaczącym graczem na rynku, a tak naprawdę jest cieniem dawnej siebie. Atmosfera w pracy zła - niepewność co do losów firmy przekłada się na nerwowość i brak zaufania pomiędzy pracownikami. Odradzam.

Tak2Nie2
ciekawski Nowy wpis
@Zwyczajny

a masz odwagę się przedstawić? jesteś obecnym czy byłym pracownikiem? bo że nie jesteś znajomym królika to już wiemy...

TakNie2
Zawiedziony Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę to zależy do jakiego działu się trafi, bo to ludzie tworzą atmosferę. Jeśli chodzi o dział urządzeń fiskalnych to nie polecam, omijać szerokim łukiem. Jeśli jest tam nadal kierownik o którym wcześniej pisano to znaczy, ze nic się tam nie zmieniło i nie zmieni. Jeśli ktoś lubi wyzwania i ma zdrową psychikę to będzie to dla niego niezłe wyzwanie. Trzeba liczyć na złośliwości, szpiegowanie, inwigilacja pełną gębą. Kierownik zawsze ma tam rację i nic tego nie zmieni. To jedyny pracownik który tam pracuje inni oszukują, obijają się itd. Zresztą tylko on tam pozostał ze starej kadry, która właśnie dzięki niemy zmieniła pracę, reszta to nowi pracownicy. Co do zarobków to nie liczcie na kokosy. Na początek to co Państwo przykazało, a potem jak się "wykażesz" możesz liczyć na podwyżkę tak maks pod 3k. Do Izy, właśnie to uczyniło wiele osób i chyba to nie jest koniec z odchodzeniem z tej firmy ludzi. Jak widać każdy kto sie szanuje to czyni. Firma zmieniła się przez lata na gorsze i to widać gołym okiem. Kiedyś miała renomę i była szanowana. Teraz kto słyszał o ZETO :-)

Tak3Nie
Iza

Fajna firma i dobry pracodawca więc jeśli ktoś narzeka niech zmieni firmę!

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dziewczyny jaki styl panuje w Centrum Informatyki "ZETO" S.A.?

Tak1Nie
Nana
@Pytanie

jest w porządku :)

TakNie2
brodatek

Mam nadzieję, że ta cisza to znak, iż dobrze się tu pracuje. Mam zamiar aplikować i fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej.

Tak2Nie2
Zuzanna

Czy znajdzie się na forum pracownik Centrum Informatyki "ZETO" S.A. pracujący na stanowisku stwrwisanta systemów fiskalnych? Na stronie internetowej firmy, widać właśnie taką rekrutacje. Może ktoś opisać, jak wygląda praca w praktyce? Czy warunki zatrudnienia i środowisko pracownicze są zadowalające?

Ktoś
@Zuzanna

Szczerze nie polecam. Dostaniesz oferta za minimalną stawkę, później obietnicę, że jak się wykażesz inicjatywą to masz szanse na podwyżkę (mowa tu o 100-200zł rocznie). Częste nadgodziny, wyjazdy w delegacje które nie liczą się do czasu pracy (brak za nie wynagrodzenia). Kierownik tego działu jeśli nadal jest ten sam to porażka na całej linii. Wydaje polecenie a następnego dnia nie pamięta co zlecił i się przyp… psychicznie można się wykończyć. Do tego nadużywa swojego stanowiska i traktuje podwładnych jak „podludzi”. Jak widać pracownika szukaj, szukają i szukają a znaleźć nie mogą ;) Odradzam jeśli się szanujesz i cenisz swoje zdrowie. PS. Ktoś niżej dobrze napisał, że dyrekcji chyba zależy na tym, aby kierownicy byli skłóceni z pracownikami, bo łatwiej nimi zarządzać.

Tak3Nie
Zuzanna

@meks dalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę.

meks

to na pcozatek jest zle ze zgadasz sie pracowac za najnizsza krajowa? Wiadomo ze trzeba sie przemeczyc i jest to uciazliwe ale jak pozniej po 3 mieisacach cie zatrudnia dostanieszz wiecej wiec aplikuj nic nie tracisz

TakNie

Po rozmowie nie można się spodziewać niczego. Jak zgodzisz się na 1750 brutto, to pracujesz. Po trzech miesiącach będziesz miał dość i tak w kółko. BTW czego można się spodziewać po tym zas...nym mieście? Tu nigdzie nie dostaniesz więcej niż 3 patyki, nawet jak masz wiedzę i doświadczenie, no chyba że jesteś czyimś pociotkiem. Wtedy wiedza nie potrzebna.

Tak8Nie

marian

marnie czyli ile, bo to jest pojęcie względne? czego można się spodziwac na tej "rozmowie"

joxer

zlozylem podanie, a juz nastepnego dnia oddzwonili i na rozmowe zaprosili na 8.04, ale skoro marnie placa to bede musial im podziekowac, bo mam do nich z 150km

TakNie1

biedak

jak sytuacja wygląda na stanowisko specjalista ds.wdrożeń? Bardzo często te ogłoszenie się pojawia na pracuj.pl czyżby mieli problem ze znaleziem kogoś konkretnego czy sami tak pracowników wymieniają?

nowy

czyli nie polecacie tej pracy jak sie nie ma znajomosci?

Tak2Nie
nick_nick

Niestety zgadzam się z przedmówcą, praca jest bardzo nisko płatna, nie ma podwyżek. Podejmuje rozmowę na temat podwyżki, to słyszy się: "na Twoje miejsce jest dużo chętnych więc jak się nie podoba to można się zwolnić i nikt Cię tutaj nie trzyma". Wysoką pensję oczywiście mają osoby z konotacjami rodzinnymi, a osoba z zewnątrz(która przeważnie ma dużo większą wiedzę merytoryczną) dostaje najniższą krajową i występuje wielkie oburzenie jeżeli stwierdzi, że to za mało. Generalnie na start ok, ale tylko na krótko, bo ciężko się utrzymać z tak fatalnie niskiej pencji...

Tak7Nie
kolt

Rozmowa kwalifikacyjna to było obiecanie gruszek na wierzbie, kierownictwo słabo rozwinięte intelektualnie-opinie typu zawsze znajdziemy kogoś po studiach będzie wdrażał i klepał projekty za miskę ryżu, nie dość tego w działach atmosfera fatalna szczucie jednych na drugich bo skłóconymi łatwiej rządzić, kierownicy szczują z polecenia dyrektora a on udaje biednego wujka który nic nie może:).Ja szczęśliwie pracuje już w innej firmie Zeto białystok odradzam no chyba że chcesz osiwieć i mieć deprechę- nie licz na zarobki 2000 brutto to kwota jaką dostaje pracownik z doświadczeniem we wdrożeniach, następnie jak się doprasza i jest dobry to co roku 100 brutto dorzucą. Słyszałem że ma tą firmę wykupić ASSECO świetna wiadomość może rozgoni tych psełdomenagerów od wdrożeń systemów i polepszy atmosferę pracy i zarobki.

Tak7Nie

Zostaw opinię o Centrum Informatyki "ZETO" S.A. - Białystok

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.
2/5 Na podstawie 21 ocen.