Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

Białystok

Opinie o Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

Zuzanna

Czy znajdzie się na forum pracownik Centrum Informatyki "ZETO" S.A. pracujący na stanowisku stwrwisanta systemów fiskalnych? Na stronie internetowej firmy, widać właśnie taką rekrutacje. Może ktoś opisać, jak wygląda praca w praktyce? Czy warunki zatrudnienia i środowisko pracownicze są zadowalające?

Zuzanna

@meks dalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę.

meks

to na pcozatek jest zle ze zgadasz sie pracowac za najnizsza krajowa? Wiadomo ze trzeba sie przemeczyc i jest to uciazliwe ale jak pozniej po 3 mieisacach cie zatrudnia dostanieszz wiecej wiec aplikuj nic nie tracisz

Po rozmowie nie można się spodziewać niczego. Jak zgodzisz się na 1750 brutto, to pracujesz. Po trzech miesiącach będziesz miał dość i tak w kółko. BTW czego można się spodziewać po tym zas...nym mieście? Tu nigdzie nie dostaniesz więcej niż 3 patyki, nawet jak masz wiedzę i doświadczenie, no chyba że jesteś czyimś pociotkiem. Wtedy wiedza nie potrzebna.

marian

marnie czyli ile, bo to jest pojęcie względne? czego można się spodziwac na tej "rozmowie"

joxer

zlozylem podanie, a juz nastepnego dnia oddzwonili i na rozmowe zaprosili na 8.04, ale skoro marnie placa to bede musial im podziekowac, bo mam do nich z 150km

biedak

jak sytuacja wygląda na stanowisko specjalista ds.wdrożeń? Bardzo często te ogłoszenie się pojawia na pracuj.pl czyżby mieli problem ze znaleziem kogoś konkretnego czy sami tak pracowników wymieniają?

nowy

czyli nie polecacie tej pracy jak sie nie ma znajomosci?

nick_nick

Niestety zgadzam się z przedmówcą, praca jest bardzo nisko płatna, nie ma podwyżek. Podejmuje rozmowę na temat podwyżki, to słyszy się: "na Twoje miejsce jest dużo chętnych więc jak się nie podoba to można się zwolnić i nikt Cię tutaj nie trzyma". Wysoką pensję oczywiście mają osoby z konotacjami rodzinnymi, a osoba z zewnątrz(która przeważnie ma dużo większą wiedzę merytoryczną) dostaje najniższą krajową i występuje wielkie oburzenie jeżeli stwierdzi, że to za mało. Generalnie na start ok, ale tylko na krótko, bo ciężko się utrzymać z tak fatalnie niskiej pencji...

asd

psełdomenagerów, pisać się naucz analfabeto. Dziwisz się, że nie chcą Cie zatrudnic?

kolt

Rozmowa kwalifikacyjna to było obiecanie gruszek na wierzbie, kierownictwo słabo rozwinięte intelektualnie-opinie typu zawsze znajdziemy kogoś po studiach będzie wdrażał i klepał projekty za miskę ryżu, nie dość tego w działach atmosfera fatalna szczucie jednych na drugich bo skłóconymi łatwiej rządzić, kierownicy szczują z polecenia dyrektora a on udaje biednego wujka który nic nie może:).Ja szczęśliwie pracuje już w innej firmie Zeto białystok odradzam no chyba że chcesz osiwieć i mieć deprechę- nie licz na zarobki 2000 brutto to kwota jaką dostaje pracownik z doświadczeniem we wdrożeniach, następnie jak się doprasza i jest dobry to co roku 100 brutto dorzucą. Słyszałem że ma tą firmę wykupić ASSECO świetna wiadomość może rozgoni tych psełdomenagerów od wdrożeń systemów i polepszy atmosferę pracy i zarobki.

Zostaw opinię o Centrum Informatyki "ZETO" S.A. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Informatyki "ZETO" S.A.