Opinie o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Słodko gorzki smak

Praca dla studentów na start. Potem szuka się pracy z potencjałem na awans i dobre zarobki. Tutaj pracy ciągle dochodzi a wynagrodzenie to constans i to średni w porównaniu z innymi korporacjami. Brak wczasów pod gruszą, dofinansowań do kursów językowych. Praca nudna, szybko można się wypalić. Atmosfera na plus, choć mam wrażenie że to tylko pozory bo ludzie się obmawiają wzajemnie.

@Słodko gorzki smak

przecież są darmowe kursy językowe. Sam taki dostałem od firmy.

Poprawka
@pracownik

Widocznie tylko dla wybranych, nikt nie wyszedł z tym do ludzi oficjalnie.

Uciekłem

Porównując z innymi korporacjami, Eurofins wypada bledziutko. Stawki są totalnie nierynkowe, ale jeśli tylko bąkniesz coś o tym albo zasugerujesz jakąś podwyżkę inflacyjną, z miejsca dostaniesz strzała albowiem Eurofins „nie idzie tym modelem”. Za to jest tam taki jeden ważny model, co potrafi słać do wszystkich pracowników maile, ile to kwadrylionów do potęgi entej monet zarobił Eurofins. I tak co kwartał. W tym samym czasie szeregowy pracownik produkuje „kejpiaje” w pocie palców, przeklikując myszką przez wiecznie zacinający się i zamulony AX, na którym już Jezus Chrystus dwa tysiące lat temu z hakiem liczył swoje barany Te kwadryliony musiały więc zostać po mistrzowsku zdywersyfikowane skoro na SAP-a zabrakło… Manualnej pracy jest tutaj od groma, bezustannie tworzone są raporty raportów z raportów raportów, a kiedy jakimś cudem moce raportowe się skończą, należy zaraportować od nowa. Nie ma żadnej integracji pomiędzy systemami, wszystko jest rozwalone, bez jakiegokolwiek ładu i składu. Nie korzysta się nowocześniejszych rozwiązań, praca to zwyczajna korpo-klepanina. Nie przejmuje się żadnych skomplikowanych zadań, więc jeśli jesteś typem człowieka, który chce tylko odrobić swoją pańszczyznę i zanim pójdzie do domu, pooglądać jeszcze kotki w internecie, to śmiało aplikuj do Eurofins. Nie nauczysz się tutaj niczego nowego przez miesiące, a to co masz robić ogarniesz w parę tygodni. Jakaś ścieżka rozwoju? Zapomnij. Lider pościąga znajomych z poprzedniej firmy i wszystkich wsadzi na wyższe stanowiska, nie ważne, czy mają doświadczenie i są kompetentni, czy nie. Nie ma tu żadnego pomysłu na wykorzystanie wiedzy, doświadczenia i naturalnych zdolności poszczególnych pracowników. Nie ma żadnego zróżnicowania stanowisk w obrębie zespołów. Nie ma osób dedykowanych do pisania procedur, kogoś takiego jak SME, ot jedynie, junior, regularny i senior. Poziom zarządzania zasobami ludzkimi wśród liderów jest żenujący. Lepiej nie lakuj niczego na Facebooku, bo towarzystwo wzajemnej adoracji ocieka tam podwójną porcją lukru, podczas gdy na rozgrzanych do czerwoności Teamsach, jeden nadaje na drugiego aż obrzydzenie człowieka bierze. Jeśli kadry poproszą o wypełnienie ankiety na temat firmy to broń Boże nie pisz prawdy. Kiedyś uzbierało się trochę żali, ale kadry, zamiast obgadać to z pracownikami, zrobiły dochodzenie, kto śmiał napisać TAKIE rzeczy, kto śmiał poruszyć te niewygodne fakty. Niestety, wszystko doszło do pracowników (ściany mają uszy) i teraz się dziwią, że wypełnianie tych ankiet jest na kiepskim poziomie… Czy są jakieś plusy pracy w Eurofins? 1. Nie ma wymuszania nadgodzin 2. Można załatwić każdą sprawę w czasie pracy, a potem np. zostać dłużej lub odrobić w inny dzień. I TYLE.

Zostałam
@Uciekłem

Z AXem i manualną pracą się zgodzę, ale reszta to jakieś dyrdymały. Wybacz, ale brzmisz jakbyś musiał na siłę sobie udowodnić, że musiałeś zmienić pracę. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś jakiegoś znajomego zatrudnił, no chyba, że mówisz o poleceniach na stanowisko, ale to jest w każdej prawie firmie. Piszesz, że pracownicy wiedzą o ściganiu jakiś ludzi za jakieś ankiety, ale do mnie nic takiego nie doszło - może za mało się udzielam na tych "rozgrzanych do czerwoności teamsach" - no ale jedni przychodzą do pracy a inni poplotkować. Pamiętam tylko, że na jednym z Town Hall pokazywała dziewczyna z HR te wyniki, ale chyba właśnie "sobie a muzom" te wyniki, bo akcji żadnych nie pamiętam i follow upu też nie. Także, trochę przesadzasz moim zdaniem i opisujesz jakieś sytuacje, które nie miały miejsca, które najprawdopodobniej zrodziły się w twojej głowie.

Ucieknę ;)
@Uciekłem

No tu niestety w wielu kwestiach trzeba się zgodzić. Wiele zależy od zespołu i kraju, na którym się pracuje ale no... WIELE się zgadza...

Emilia
@Ucieknę ;)

A masz doświadczenie z różnymi zespołami? Powiedz coś więcej, zastanawiam się, ile kontroli nad tym ma kandydat właściwie. Można wybrać sobie zespół albo przejść do innego, jeśli coś się nie układa? Czy jest to traktowane jako problem?

G.

Dzień dobry, mam dwa pytania: 1) Jakie jest podejście w Eurofins do home office? Czy jest możliwość pracy zdalnej na stałe, tj. z innej części Polski? 2) Na jakim systemie pracuje się w księgowości? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ali G.
@G.

1) teraz 100%, potem nie wiadomo, raczej jakaś praca zmienna, raz z domu raz z biura 2) AX Dynamics i Coupa

Adrian
@Ali G.

A jak z zarobkami to wygląda w Eurofins GSC? I czy przyjmują tam też osoby bez większego doświadczenia, świeżo po studiach? Jeśli tak, to czym mogą się tu zajmować tacy pracownicy, na jakich warunkach są zatrudnieni?

Yes
@Adrian

Jest dobrze, będziesz zadowolony. Aplikuj, warto.

@Adrian

Staże są po studiach. Ja dostałam umowę na czas określony, stawka godzinowa

katarzyna
@Adrian

zaraz po studiach, to chyba tylko staż

Obecny
@katarzyna

Niekoniecznie, czasami jest możliwość dołączenia do firmy na stanowisko juniorskie/młodszego specjalisty. Zależy to głównie od managera zespołu - jeśli nie wymaga doświadczenia to absolwenci również mają możliwość wzięcia udziału w takiej rekrutacji. Zawsze warto próbować, a nuż, a widelec, coś w naszym CV przyciągnie uwagę rekrutera/managera ;)

@Yes

A można konkretnie stawki?

@Obecny

gorzej jak się niczego nie ma... a nie badają przypadkiem umiejętności po prostu jak ktoś stażu nigdzie nie ma ale ogarnia temat? są testy czy coś?

staż
@Iza

jak się niczego nie ma to i tak wypada zacząć od jakiegoś stażu, w tej czy innej firmie

Obecny pracownik

Wypowiem się na temat pracy w GLu w SSC, Plusy: - fajna atmosfera, przyjaźni ludzie - wynagrodzenie płacone terminowo - bonus roczny - często niewiele mniej niż miesięczne wynagrodznenie - możliwość brania udziału w szkoleniach Minusy: - wynagrodzenie znacząco niższe niż w innych SSC w regionie - benefity - dość standardowe - konkurencja poszła w tym temacie znacząco do przodu - zakres pracy - praca dobra dla osób początkujących - brak możliwości na rozwój, ponieważ pracownicy nic nie kalkulują, tylko procesują tranzakcję, tak naprawdę po miesiącu wiesz już wszystko i nawet pracując kilka lat nic innego się nie robi, a nawet przeciwnie coraz więcej procesów jest automatyzowanych, wiec zadań "na myslenie" jest coraz mniej, a coraz więcej bezmyślenego klikania. - brak jakiejkolwiek analizy danych, obliczania podatków, sprawozdań finansowych itp.

@Obecny pracownik

Znacząco niższe? Przechodzę właśnie z innego SSC i jestem zadowolona (ale tam wypłaty były tragiczne), gdzie płacą wiecej?

Przemysław
@Ania

Jak jesteś zadowolona to znaczy że płacą nieźle. Powiesz na jakim poziomie? Żebym mógł ocenić czy warto aplikować.

Kasiak
@Ania

Tez sie chetnie dowiem gdzie znaczaco wyzej placa ;) i przy okazji - co za ta place wymagaja bo to tez istotne czy w miare stabilnyproces czy poczatek gdzie jest wszystko rozwalone i trzeba siedziec w kosmicznych nadgodzinach aby to ogarnac. Nic nie ma za darmo na tym swiecie

madziax
@Przemysław

Na dobrym.

@madziax

A podasz jakieś widełki jeśli możesz?

@Ania

Jaki poziom i jaka stawka?

Firma Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Commercial Contracts Counsel. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Cześć. Interesuje mnie jak OBECNIE wyglada praca w dziale PtP w Katowicach? Jaki zespół? Jakie zarobki? Czy ktoś może ogólnie napisać coś o tym dziale księgowości w tej firmie? Warto aplikować?

To ja
@Kandydat

Hej, praca przyjemna, w każdym miesiącu 5 dni praca z biura, reszta HO. Zespoły są różne, to zależy do którego trafisz. Zarobki przeciętne

Ona
@Kandydat

Zespołów jest chyba teraz sześć w ramach PtP. Jesteśmy podzieleni krajami. Obsługujemy tylko kraje europejskie, więc nie ma pracy zmianowej. Głównie jest praca z domu, chyba że ktoś woli z biura. 5 dni w miesiącu dany zespół jest w biurze, aby móc się spotkać. Jak dla mnie z nowości było to, że zespół AP przygotowuje u nas też rezerwy. Generalnie każdy księgowy ma przypisane swoje spółki i zajmuje się ich obsługą od A do Z. Oczywiście osoby z mniejszym stażem dostają prostsze spółki i mają wsparcie osób bardziej doświadczonych. Nie zostajesz z niczym sam. Same zadania są powtarzalne i dość manualne bo system AX jest mocno outdated. Ale jak chcesz coś więcej robić, to Twój team leader zawsze coś znajdzie :) Co do zarobkow, to wydaje mi się, że są konkurencyjne. Czy warto aplikować? To zależy, czego szukasz. Ja sobie cenię spokój ducha, jaki mam. To, że mogę się dogadać z moją team leaderką w każdym zakresie, że nikt ode mnie nie oczekuje niemożliwego, że mam świetny zespół, z którym lubię się spotykać. Pracowałam już w innych miejscach i umiem to docenić.

@Ona

Można wiedzieć czy junior czy mid i jakie stawki? Trudno się tego dowiedzieć

Olkus

Czy orientuje się ktoś jakich zarobków należy się spodziewać w AP/AR na stanowisku juniorskim?

Joanna
@Olkus

A co to za skrót, to jakaś nazwa stanowiska? Ja się dołączę do pytania o kase, ale na posadzie Intern in Data Analytics Team. Ile tutaj można dostać? Bo trwa teraz rekrutacja w necie, ale nie podali w ogłoszeniu widełek płacowych. Wspomniane jest tylko, że to płatny staż. Ale ile?

Stażysta
@Joanna

Staże w Eurofins są płatne na poziomie 3600 (najniższa krajowa od lipca). Stażysta co 3 miesiące podlega ewaluacji i dostaje 500 zł podwyżki. Staże są zaplanowane na 12 miesięcy.

@Stażysta

A wiesz co oferują po stażu i jakie stawki mniej więcej

Staz
@Olkus

Wychodzisz z kwota po wszystkich podwyżkach jako minimum ja jestem po stażu 4510 jak skończyłam i wynegocjowałam trochę więcej przechodząc jako junior ale dochodzi bonus roczny z dodatków czego na stażu nie ma

@Staz

4500 miałaś kończąc staz a potem wynegocjowalas więcej jako junior czy 4500 to już stawka juniora?

Jaki jest styl zarządzania w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

hezus

automatyczne pytania zespołu GoWorka są najlepsze. dalibyście sobie spokój

@hezus

Ale co z tym pytaniem jest nie tak? To jakaś tajemnica jest czy co?

Pszczółka
@Maja

te pytania pojawiają się na profilach różnych firm.Służą do podbijania dyskusji na tym pożal się boże portalu z opiniami. ludzie na tym portalu potrafią odpowiedzieć tylko jedno na takie pytanie "o nie, kijowy styl, nikt nas tu nie szanuje etc."

eurofins_pracownik
@Maja

No każdy TL jest inny, ja miałam 3 różnych i nie jestem w stanie powiedzieć, że mieli jeden styl zarządzania.

@eurofins_pracownik

aha, tylko komuś chyba chodzi o jakieś w miarę aktualne info o tym skoro teraz aplikuje? czyli odnośnie tego ostatniego da radę napisać coś więcej i kiedy to było?

Hej, czy wiecie może jak wygląda w firmie HO? Czy jest planowany powrót do biura?

@Monika

Pracujemy w trybie hybrydowym. W zależności od działu podział wygląda różnie. W księgowości jest to jeden tydzien w miesiącu z biura.

@Mariano

Tydzień w kontekście pięciu dni rozłożonych jak komu wygodnie czy tutaj chodzi o serię pod rząd? Coś szczególnego się wtedy wykonuje, że taki podział jest?

@Iza

Pięć dni pod rząd. Cały dział wtedy przyjeżdza do biura i pracuje razem. Wtedy się zwykle organizuje jakieś spotkania, albo szkolenia, ale zazwyczaj jest to ta sama praca co w domu, ale obok siedzą dziewczyny i chłopaki z zespołu i trochę można pogadać normalnie a nie tylko na teamsie.

Przemysław
@Mariano

Fajnie bo chociaż można się zintegrować i pogadać z żywym człowiekiem a nie tylko okienkiem w komputerze. Prócz pracy firma organizuje jakieś wspólne wyjścia dla pracowników? Będzie w tym roku firmowa wigilia?

@Przemysław

Był piknik niedawno i będzie impreza w grudniu

wlkp

Czy warto aplikować na stanowisko Kierowca - Próbkobiorca? Na jakie wynagrodzenie netto można liczyć? Czy auto służbowe jest do prywatnego użytku? Ile dni w tygodniu w trasie?

Kate Perry

Pracowalam w firmie jakiś czas. Na plus: atmosfera, szkolenia, elastyczny czas pracy. Na minus: bonusy (brak wczasów pod grusza, bonow na święta), brak podwyżek inflacyjnych, ciągłe raporty. Firma dobra na start,jak już się wszystko potrafi to idzie się tam gdzie dają więcej. Ja tak zrobiłam,:)

@Kate Perry

kilka sprostowań: zamiast wczasów pod gruszą mamy kafeterię mybenefit, gdzie dostajemy więcej niż byśmy dostawali na te wczasy. Podwyżki są co roku. Pracuję tutaj od trzech lat i co roku były na minimum poziomie inflacji.

Magik
@pracownik

Napisz jeszcze że bony na święta dostajesz :)

żartowniś ponury
@Magik

bonów na święta nie ma.

Klaudia
@pracownik

Kafeteria jest niestety bardzo mocno okrojona co mi osobiście się nie podoba. Przykładowo kupony do allegro można wykorzystać tylko w dwóch kategoriach, które średnio mnie interesują, to samo na empik. Wejściówki do basenów przykładowo dla dzieci od 1-5 r.ż. Nie rozumiem.. Poza tym słaby wybór obiektów, fajnych aquaparków nie uświadczysz.

Mario
@Klaudia

dowiedziałem się kiedyś, ze ten wybór jest okrojony, bo kasa na kafeterię idzie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i tam są określone prawem cele na jakie może to iść. Ja najczęściej kupuję dzieciakom bilety do kina i bony do empiku (nie widziałem, żeby były jakieś ograniczenia na kategorie), znajoma poleciała za te punkty na wakacje. Ja jestem zadowolony.

@Mario

A dużo tych punktów przez rok się może uzbierac?

Mario
@Maja

no coś ponad 1600 na rok mi wychodzi, gdyby nie brać karty multisport.

@pracownik

A czy w tym roku też są na poziomie odpowiadającym inflacji? Bo jeśli dostaliście np.w styczniu, to sam wiesz o ile ona wzrosła do dzisiaj. 16 proc. chyba w sierpniu już pękło.

Tarantula

Jeśli chcesz spróbować pracy w korpo to śmiało, fajne miejsce do zdobycia doświadczenia.pracują tutaj fajni, młodzi ludzie z potencjałem, który nie jest wykorzystywany. Dlatego jak szybko przychodzą tak szybko odchodza. Rotacja jest bardzo duża jak to w kroporacjach, każdy oczekuje czegoś innego. Zarobki średnie, inne korporacje już są daleko do przodu, z benefitami też. Tutaj nie ma bonów świątecznych przez co firma sporo traci w oczach pracowników, brak wczasów pod grusza również. Inflacja się rozhuśtała, wynagrodzenia bez zmian. Z benefitow jest kafeteria. Praca nie jest trudna, jak pracuje się długo to nic cię nie zaskoczy.atmosfera zależy od lidera. Podsumowując, szukam czegoś lepszego:)

Zdecydowanie nie polecam. Wynagrodzenie całkowicie nierynkowe i możliwości rozwoju lub awansu mocno ograniczone. Podwyżka „inflacyjna” zdecydowanie nieadekwatna… Firmie ewidentnie zależy na podniesieniu oceny na GoWorku bo próbują przynajmniej raz na jakiś czas zmotywować pracowników do dodawania opinii - to już mówi samo za siebie.

Maja

To w jakim przedziale jest tu wynagrodzenie jeśli mozna wiedziec?

kasia

a pracujesz tam nadal czy zmieniłaś na coś lepszego? widziałam że dużo szukają, z czego to wynika?

ewi

Mam mieszane uczucia co do aplikowania do tej firmy. Pani rekruterka bardzo sympatyczna, rozmowa rekrutacyjna przyjemna. Nie mniej jednak cały proces rozciągnięty w czasie. Miałam dostać informacje odnośnie statusu rekrutacji czy tak czy nie. Niestety nikt do mnie nie dzwoni ani nie odbiera ode mnie telefonów. Brak szacunku do kandydata. Jeśli cenicie sobie swój czas, nie polecam aplikować.

Ksiegowa

Praca w SSC jest rozwojowa i satysfakcjonujaca. Pracujemy na roznych procesach, mamy mozliwosc rozwoju, udzialu w szkoleniach. Jednoczesnie praca bez ciaglego stresu i nadgodzin, co po doswiadczeniach w innych firmach, bardzo sobie cenie. Polecam, zwlaszcza mlodym osobom, ktore poszukuja cennego doswiadczenia.

@Ksiegowa

A jak wyglądają te szkolenia? :) Są organizowane w czasie pracy?

Ona
@Marta

Tak, w czasie pracy.

+ dobra atmosfera,ogarnięci ludzie, szkolenia online, elastyczny czas pracy - płaska struktura, średnie możlwiości rozwoju, mało konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowana

Jak wygląda praca na stanowisku technik laboratoryjny?

Pracuję już tutaj prawie rok, od początku były pozytywne emocje - podczas rekrutacji raz poproszono mnie o bodajże dodatkowy dzień dla nich i w tym czasie rzeczywiście odezwali się z gotową ofertą. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest na prawdę bardzo dobra, zarówno jeżeli chodzi o relacje w zespole, jak i z kierownikiem. Możliwość urwania się wcześniej z pracy i odrobienia w dogodnym terminie, bez żadnych trudności, jest ogromnym atutem. Jeżeli chodzi o finanse to nie są one najlepsze ale bardziej adekwatne do ‚spokoju pracy’. Lekko denerwujące jest kiedy słyszysz, że firma tak dużo zarobiła na covidzie ale nie ma pieniędzy na potrzebne etaty…

KtośtamKtośtam

Opinia dotyczy Eurofins GSC IT Poland Sp. z.o.o. (jest też tutaj na GoWork, ale tam jak widzę nikt nie pisze opinii, więc wrzucę też tutaj :)) W Eurofinsie (dział IT) pracuję od 2,5 roku, w tym czasie pracowałem w dwóch wydziałach. Są + ale i -. + Jak dla mnie spoko wynagrodzenie (porównując i z tym jakie inne oferty mi przychodzą), jakaś tam roczna premia. + Można iść na szkolenia (też płatne) i certyfikacje + Homeoffice (w trakcie pandemii 100%, teraz oficjalnie 60%, ale zależy od dogadania się ze szefem ;)) + Fleksybilny czas pracy (chociaż to trochę zależy od stanowiska) - ja np. wolę zacząć wcześnie i wcześniej skończyć, są też chłopacy co pracują sobie częściowo w nocy bo tak wolą, itp. + Ekipa ogólnie spoko (oczywiście znajdzie się czasami jakaś czarna owca) - Korpo z punktu widzenia organizacji - ciągle zmiany w planach, managerach i strategii firmy, pod tym punktem słabo - niektóre procesy ustawione dość nielogicznie... - jak się nie trafi dobrego przełożonego to może to być naprawdę uciążliwe ( u mnie 2 ze 3 spoko) Ale ogółem nie jest źle :)

Cheschire Cat

Cześć, Jakie są widełki w dziale finansowym na najniższych stanowiskach? Ile razy trzeba być? Pozdrawiam

Alice
@Cheschire Cat

widełek nikt nie zna poza HR i team liderami. Podział jest taki, że raz w miesiącu cały zespół pojawia się na tydzień w biurze. Tak sobie to wymyślili.

Adrian
@Alice

A chociaż napiszesz ile można minimum zarobić tutaj? 3,4 tysiące? Więcej?

stażyst
@Adrian

dostaje 3000 na umowę zlecenie ale to jest dosotowsane do studiow i mozna pracwac nie cale piec dni

a23
@Alice

można się dogadać, jak nei możesz być w biurze. a o stawkach lepiej pogadać z ludźmi, każdy zarabia inaczej

doniu

Opinia dotyczy oddział u w Łodzi przy ulicy Dubois 114/115 Szczerze nie polecam, brak profesjonalizmu i szacunku dla drugiej osoby. Miałem ustalone spotkanie na godz 12:30, czekałem pół godziny na jakikolwiek kontakt kto ma po mnie zejść do recepcji/ochrony ( miał to być niejaki "pan dyrektor") W końcu wkurzony wyszedłem z budynku i w tym momencie ktoś zadzwonił przepraszając za całą sytuację. Firma do bani i poniżej poziomu jeśli na etapie rekrutacji tak postępuje!

Mariusz
@doniu

Trochę odgrzebuje temat, ale chciałem Cię przeprosić za zaistniałą sytuację. To dość specyficzna sytuacja. Nie znam szczegółów np. co spowodowało opóźnienie i dlaczego się tobą odpowiednio nie zaopiekowano. Przypadek odnotowałem i postaramy się, żeby nikogo taka sytuacja już nie spotkała. Proszę o kontakt na: recruitment@eurofins.pl, bym mógł przeprosić osobiście i zadośćuczynić za to co Panią/Pana spotkało.

Mariusz
@Mariusz

Oczywiście nie Cię, tylko Pana/Panią. Niestety nie mogę edytować wpisu.

Amanda
@doniu

Czy dostales tam prace? Ja probuje i ciagle odmowa. Pracowalam w eurofins w UK wiec myslalam ze bedzie latwiej!

Janusz
@doniu

Nie ma czego żałować. Firma uważa się za atrakcyjną a tak naprawdę zarobki bardzo słabe (mówię o kierowcy próbkobiorcy). Na moje spotkanie też się spóźnili. Nie polecam, za takie mizernie pieniądze niech sobie szukają. Ogłoszenie ciągle się pojawia.

@doniu

Niestety to prawda. Brak profesjonalizmu. Obietnica kontaktu po rozmowie i oczywiście brak jakiejkolwiek informacji, pomimo wcześniejszych pytań, czy nie rekrutuje się gdzie indziej i że informacja będzie jak najszybciej, by nie tracić kolejnego miesiąca na wypowiedzenie. Tak naprawdę wystarczyłby głupi mail, czy sms.

@Janusz

Właśnie, a mizerne to jakie? Ciągle tu zaglądam, bo chłopak myśli startować na kierowcę.

@Gabriela

Na uberze zarobi więcej

@Piotr

Ale tam dobrze jest autko mieć :/ To ile tak mniej-więcej?

Cheschire Cat
@doniu

A ktos wie jak jest w Katowicach? Co oznacza praca hybrydowa - ile razy w tyg. trzeba być? Jakie są wynagrodzenia? Jak to wygląda w dziale finansowym tutaj?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.