Kaizen Group

Siemianowice Śląskie

Opinie o Kaizen Group

Karolina

Jak sie w firmie pracuje? Czy zarobki są w miarę godziwe? Mam nadzieję , że ta cisza na forum to wynik dobrej pracy w firmie.

Weronika

Jak oceniacie Kaizen Group jako pracodawcę? Wszystkie komentarze pochodzą z ubiegłych lat. A jak na tę chwilę przedstawia się firma? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym dobrze byłoby powiadomić przyszłych kandydatów?

łysy

Nie jest cieżko, wypożyczają sprzęt bankietowy i to wszystko.

falingo

Sprzedaż door to door to nie jest łatwo psrawa na prawdę cieżko robić coś takiego bez dobrego nastawienia. Wynagrodzenia to też na pewno sprawa indywidualna, a praca w sprzedaży do najłatwiejszych nie należy. jak ktoś jest chętny do takiej pracy to musi sięnastawić na pracę. a co do samej firmy to chciałbym też się sam czegoś dowiedzieć.

kook

Może ktos napisać na co orientacyjnie można liczyć, w takiej sprzedaży door to door w Kaizen Group, bo wiem, że w branży jest naprawdę spory rozstrzał wynagrodzeń. W ogóle duże mają wymagania, jak sprawdzają moje umiejętności podczas rozmowy rekrutacyjnej? Pytają o techniki sprzedażowe, czy o co takiego?

Jo

Podobno się rozpadli i przenieśli do Katowic. Wie ktoś pod jaką nazwą teraz działają??

ja

Kaizen group z P [usunięte przez moderatora] na czele to [usunięte przez moderatora] jakich malo. wisi mi kase. w jeden misiac zarobilam uwaga 80 zeta i jeszcze z tego za paliwo odciagnąl. [usunięte przez moderatora]

ktoś

człowieku nie masz pojęcia o socjalizmie.... wtedy też się [usunięte przez moderatora]widać że nie pamiętasz tych czasów to się nie wypowiadaj a najlepiej zapytaj rodziców czy rzeczywiście było wszystko za darmo ty ośle a wracając do pracy to jak firma nie płaci za robote to może niech da w ogłoszeniu o prace że poszukuje wolontariusz i pracodawca ma problem z głowy

nie cyfry tylko polsatu, jak nawet na rozmowie nie potrafisz porządnie słuchać to nie dziwie się, że nadal szukasz pracy....

Byłam na umówionym spotkaniu i jestem rozczarowana. W ogłoszeniu praca miała być w punkcie obsługi \\\"na miejscu\\\", po czym na rozmowie dowiedziałam się dokładnie, że chodzi o sprzedawanie cyfry i chodzenie po ludziach. Tylko zmarnowałam czas na tych [usunięte przez moderatora].

dzieki za opinie,właśnie od razu oni mi śmierdzieli,dlatego nawet się na zaproszone spotkanie niewybieram,naciągacze!!!ludzie uczciwie szukają zarobku,a pacany [usunięte przez moderatora] szukaja jeleni...

firma prowadzona przez młodego cwaniaczka [usunięte przez moderatora]robota dla ludzi bez ambicji łazisz po domach i wciskasz ludziom neta i polsat ile sprzedasz tyle masz kasy bywa że przez miesiac zarobisz 300zł śmieszne ;/ i żałosne

Ciekawe!

Myślę, że ukazujesz bardzo egoistyczną postawę wobec innych. Jak możesz twierdzić, że ktoś, kto sobie nie radzi jest baranem. Już w takiej wypowiedzi śmierdzi na odległość twój brak szacunku do drugiej istoty ludzkiej, a ujawnia się chęć tylko i wyłącznie zysku.

be

na jaką ofertę wysłałeś CV?? z góry dzięki

Praca polegająca na wciskaniu ludziom Polsatu cyfrowego w każdy możliwy sposób- czym im to potrzebne czy nie. Wynagrodzenie uzależnione od efektów oszukiwania ludzi. Podpiszesz umowe masz kase, nie podpiszesz nie masz...

Zostaw opinię o Kaizen Group - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaizen Group