Begom Sp. z o.o.

Przejazdowo

Opinie o Begom Sp. z o.o.

wegon

No raczej wypłacają pieniądze na czas @kiko, nie słyszałem, żeby były jakieś duże opóźnienia. Z resztą na forum nie widać, żeby ludzie narzekali, poza tym z tego co wiem to można w tej firmie liczyć także na premię

MF

UWAGA!!!! Żadnych zaliczek. Nie do odzyskania. Właściciel NIE oddaje latami. Czas na Sąd. Z łobuzami tek trzeba

BEGOM

Bez względu na to gdzie leży prawda, bardzo dziękujemy za wszystkie opinie. Teraz wiemy, że nawet gdy bardzo się staramy zadowolić nasz zespół to nie zawsze nam się udaje. Dołożymy jeszcze więcej starań i bardziej zwrócimy uwagę na to aby spełniać oczekiwania naszych pracowników bo to oni tworzą naszą firmę.

Oszukany

Chyba idę do sądu odzyskać Swoje pieniądze. Facet nie płaci z premedytacją. Cwaniaczek, [usunięte przez moderatora] jakich mało !!!

B.E.G.O.M

Pan [usunięte przez moderatora] wybudował Sobie pałac w Przejazdowie, pokupował nowe bryczki a ludziom nie płaci !!!! Ostrzegam, uważać na tego [usunięte przez moderatora] !

Żołnierz Begomu za 3,5 zł./h

BEGOM - i robi się cieplej ;). Cokolwiek by to znaczyło ;).

???

Kto jest tym interesującym ludziem w tej firmie ?

Zostaw opinię o Begom Sp. z o.o. - Przejazdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Begom Sp. z o.o.