Akces Mariusz Sławiński

Gdańsk

Opinie o Akces Mariusz Sławiński

ania f

firma zrobiła mi generalny remont łazienki, razem z projektem naszkicowanym przez właściciela efekt wyszedł super wszystkim polecam

poszkodowany

[usunięte przez moderatora] Pracownicy jak i sam właściciel firmy nie mają pojęcia ani doświadczenia w pracach budowlanych. Prace są wykonywane niestarannie przez co dochodzi do zniszczenia materiału. Przykładem może być zniszczenie kilkunastu metrów kafli, których nie potrafili ułożyć na prostej powierzchni jaką są płyty gipsowe. Prace wykonuje jeden \"specjalista\" z pomocnikiem, który z racji wieku nie ma jakiegokolwiek doświadczenia czy umiejętności. Nie polecam nikomu tej firmy, nawet wrogowi.

Zostaw opinię o Akces Mariusz Sławiński - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces Mariusz Sławiński