Wafelek na sabinowskiej

Opinie o Wafelek na sabinowskiej

Airam

Byłam tam dzisiaj i bardzo się rozczarowałam. Kupowałam arbuz. Na metce na arbuzie jest cena 0,99 za kg, a na paragonie 1,49. Niby to tylko 1 zł na zakupie ale tak sie nie robi. Kasjerka to zauważyła, bo 2 razy skanowała produkt, ale nie rczyła powiedzieć mi to. Ja dopiero w domu zorientowałam się

Klient

Byłem dziś klientem tego sklepu. Ruda pani w pinglach każdego klienta uważa za potencjalnego złodzieja. Nie wiem, może mało jej placą, może stary jej nie puknął.. Może to ten ryży kolor.. Bywałem tam często, ale dziś był ostatni raz. Stracili klienta. Tematu bardziej rozwijać nie będę ale ta pani powinna zamiatać ulice a nie pracować w spożywczym. Co do samego sklepu nie mam zastrzeżeń ale są też inne sklepy..

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wafelek na sabinowskiej - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wafelek na sabinowskiej