Alfanet Marcin Małolepszy

Opinie o Alfanet Marcin Małolepszy

Czy pracownikom przysługują premie lub prowizje? Z zakładki z pracą wiem, że aktualnie nie ma prowadzonych naborów, nie mam przy tym także wglądu do ogłoszenia, by móc to bezpośrednio sprawdzić. Zainteresowało mnie to w oparciu o stwierdzenie dotyczące tracenia klientów, czy bezpośrednio jest to odczuwalne w zarobkach?

Gracjan Nowy wpis

Też nie polecam internetu od alfa netu zakupiłem usługę 600 na 75 i co nawet po kablu wolno gry chodzą a każdy z was to olewa dzwoniąc wysyłając e maile macie w kliena gdzieś tak więc następnej umowy nie zrobimy a nowym klientom radzę trzymajcie się zdala

To ten napis o tym, że nie ma ofert już od dłuższego czasu widnieje? Ktoś spytał później o to czy urlop jest w 100% płatny, nie rozumiem czemu miałby nie być? Ale pytanie tylko czy każdy jest zatrudniony na umowie o prace? można wybrać inna formę?

Glana Nowy wpis

Do montażu internetu światłowodowego sąsiadka poleciła mi firmę Alfanet i to była znakomita podpowiedz. Korzystam już z usługi dwa lata i jestem bardzo zadowolona.. Kilka razy byłam zmuszona zasięgnąć porady w firmie i zawsze otrzymałam ja szybko i merytorycznie. Polecam te firmę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani Justyny Dyńska, osoba bardzo profesjonalna, życzliwa i mila. Szczególnie doceniam cierpliwość pani Justyny, która profesjonalnym doradztwem potrafi uaktywnić w kliencie ukryte techniczne talenty. Podziwiam Panią za to Pani Justyno. Zycze Pani Justynie i całej firmie Alfanet wszystkiego najlepszego, Pozdrawiam Grażyna

Czy po rozmowie w Alfanet Marcin Małolepszy rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy urlop w Alfanet Marcin Małolepszy jest płatny 100%?

Jaga

Na ten moment nie ma otwartych procesów rekrutacyjnych? Przynajmniej taki napis widnieje teraz w sekcji za pracą. moja uwagę po prostu zwróciła ta ostatnia opinia, posiadam doświadczenie w doradztwie, wiec ciekawią mnie przy tym bieżące warunki pracy, jak duży zespół się zatrudnia? czy będzie się rozwijał?

Iwona

Polecam firmę Alfanet, korzystam z z usług internetowych firmy od wielu lat, zawsze służą swoją wiedzą i pomocą. Teraz dodatkowo rozszerzam ofertę o telewizję i mam nadzieję, że także będę zadowolona. Szczególne podziękowania dla pani Justyny Dyńska, która w profesjonalny sposób doradziła wybór oferty, wszystko jasno wytłumaczyła, a dodatkowo można było sobie pożartować ;) oby więcej takich pozytywnych osób w firmie!! Rozmowa przebiegła bardzo miły sposób.

Widzę w zakładce z pracą tutaj na forum ze jak na razie nie ma przyjęć. ale czy od nowego roku będzie można się jakichś spodziewać? Macie jakiś sygnał? Po przeczytaniu opinii od klientów zaczęły mnie interesować aktualne warunki dla doradców. Już kiedyś widziałam dawniejsze oferty w internecie, ale raczej nie są już aktualne. czy średnie zarobki są w ogóle możliwe do określenia?

Renata D

Bardzo dziękuję za szybką i skuteczną interwencję. Pan Dominik jest kompetentnym i z inicjatywą pracownikiem. Polecam.

Grzegorz

Witam . Był szybkinet z Koniecpola podpisałem umowę i było O.K. Po zmianach na alfanet zaczeły się problemy z prędkością . Mam umowę pierwszą podpisaną na 10M (to mi wystarczyło) po przejęciu przez alfanet mam 2M do 4M ,chyba że zadzwonie i się upomnę , ale to na dwa dni jest jak w umowie . Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) tylko na czym . Jeśli jestem podpięty na serwerach w to samo łącze od początku to co im zależy przepinać w gorsze , abonament płacę regularnie . Dziwne że jak zadzwonie i się upomnę jest dobrze , przypadek , czy kombinacje w ustawieniach

Wojtek Z

Na chwilę obecną wielka (usunięte przez administratora) Był koleś, podpisaliśmy umowę miałem otrzymać telefon w dniu następnym kiedy będzie podłączenie/ insyalacja tv i neta. Wspomnę tylko że całe okablowanie mam w mieszkaniu. Czekam już 9 dzień bez tv bez netu z małym dzieckiem i nie raczył się nikt odezwać. Zaczekam jeszcze dzień po majówce jeżeli nikt się nie skontaktuje ze mną zrywam umowę.

kodi

Bardzo miła obsługa naprawdę Pani Justyna Dyńska kierownik sprzedaży wyjaśniła wszystko poleca !!!!!

@kodi

Z jakim problemem jako pracownik się spotkałeś, że trzeba było jakiś konkretnych wyjaśnień? Często tego typu sytuacje podczas pracy tutaj się zdarzają? Na jakie wsparcie jeszcze można przy tym liczyć?

Emilia

nie wiem na ile w tym jest prawdy ale nawet jeśli to między nimi praca jest poukładana? czyli wobec tego jak się perspektywy na awans prezentują? jakbym chciała przeskoczyć na stanowisko kierownicze to jakie warunki musze przy tym tak właściwie spełniać?

Ewela

Świetna jakość usługi instalator Tomasz świetnie wykonał swoją prace.

Zuzanna

Cześć, jak to jest z tą pracą jako pracownik biurowy z ogłoszenia, ktoś pracował na tym stanowisku? Wymagają dużego doświadczenia? Niestety nie widzę nigdzie takich informacji, więc pomyślałam, że tutaj zajrzę.

Miracle

Masakra!!!Od trzech tygodni proszę aby mi przeniesiono internet i telewizję na inny adres.Pomimo wielu telefonów i próśb do tej pory jestem ignorowana,mają mnie gdzieś.Tak się nie robi,tak się klientów nie powinno traktować- żenada.Więcej z tą firmą niechcę mieć nic do czynienia.

Pomoc techniczna alfanet
@Miracle

Witaj Miracle. Bardzo chcemy zadziałać i wyjaśnić Pani sprawę, ale nie możemy z powodu braku danych. Prosimy skontaktuj się z nami 34 333 60 00. Napewno uda nam się szybko zadziałać i wszystko naprawić. Pozdrawiamy

Katarzyna

Witam, jak oceniacie internet z alfanetu? I ile mega bitów na sekundę polecacie by internet chodził fajnie płynnie?

Emilia

w ostatnim czasie sporo opinii od klientów się zebrało i zaczęłam się zastanawiać jak właściwie się tu pracuje. Ile obecnie zarabia tu serwisant i jak jest rozliczany za pracę?

kamil

internet wolny. Mimo, że to światłowód to dodatkowo jest podłączony kablem wprost do komputera a i tak nie można nawet w nic zagrać (ping w grach na serwerach polskich/europejskich wynosi zawsze ponad 100ms a w pewnych momentach 500ms+). Koszt 100zł czyli normalna cena ale nikomu nie polecam

GiniuBaby

od kilku miesięcy borykam się z problemem. przerywania sieci nie tylko ja w mojej okolicy podczas gry online .dzwoniłem już z tym do dostawcy Marcina każdy wie jakiego. przyjechali . i powiedzieli mi ze to wina serwerów gry albo nowego kompa z xkom(czestochowa)... każdej gry? a fps i ms skacze jak (usunięte przez administratora) podczas mojej gry co 3minuty .możne czas na konserwę starych klientów i pomyśleć jak utrzymać swoich żywicieli co by mordki nie poszły do radiówki która pracowała stabilniej?

Bogdan
@GiniuBaby

To samo było u mnie serwisant powiedział,że mam za stary komp,kupiłem nowy i często jest to samo.

NieBogdan
@GiniuBaby

Od kiedy fps są uzależnione od stabilności połączenia z internetem?? XDD co do pingu skoro ping skacze tylko na grach Online a przy pingowaniu stron ping jest stabilny to chyba jest coś nie tak z kompem a nie z netem

@NieBogdan

Tak sądzisz? A to nie jest przypadkiem tak, że im więcej urządzeń np., korzysta to wtedy ping skacze? Jak odpalisz sobie pobieranie gry na jednym kompie a na drugim gierkę to większa szansa, że będzie wyższy niż gdyby bez pobierania. Może za słabe łącze?

IwonaN

Jestem po montażu internetu I jestem bardzo zadowolona:)) Bracia Mruk spisali się na 6+. Montaż prawie bezkolizyjnie, precyzyjnie I czysto. SUPER panowie! Infolinia Alfanetu dostarcza wyczerpujące informacje, Pani konsultantka przemiła I bardzo pomicna:)) oby wszyscy tak działali;)) pozdrawiam serdecznie Iwona Nowak

Karol
@IwonaN

Jaką ci zamontowali przepustowość internetu? Masz światłowód? Powiesz ile płacisz za abonament bo jestem ciekawy czy mają konkurencyjne ceny?

Klient
@Karol

Ceny jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfanet Marcin Małolepszy - Częstochowa

• Jak się pracuje w Alfanet Marcin Małolepszy?

Zobacz opinie na temat firmy Alfanet Marcin Małolepszy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfanet Marcin Małolepszy?

Alfanet Marcin Małolepszy