Mexller Firma Handlowa Artur Nowak

Opinie o Mexller Firma Handlowa Artur Nowak

Krzysiek

Bardzo dobrze się pracuje

Krzysiek

pracuje na produkcji, kasa w każdo sobote

Rafał

Pracowalem na produkcji, kasa na czas, jak wczesniej potrzebna nie ma problemu, na wakacje samochod sluzbowy jak potrzebny, spoko szef

JLo

Pracuje juz kilka lat, jest w porzadku, zdrowe normalne relacje.

Robert

pracowalem na montazu, pensja raz w tygodniu, szef albo szefowa placo zaliczki, spoko

Kasia

Firma Mexller jest jedynym polskim producentem rowerów, pracują w niej przemili ludzie, którzy są niezwykle pomocni i mili. Oferowane rowery szczególnie damskie i dziecięce mają niezwykły design, kolorystykę oraz super profesjonalne wykonanie. Rowerki są wyjątkowe, kolory niepowtarzalne a cena bardzo przystępna. Bardzo gorąco polecam.

Marek

Pracowałem jako pracownik fizyczny, byłem zadowolony bo pensje płacono raz w tygodniu

Sissi

Pracowałam tam przez 4 lata, bardzo miło wspominam ten okres i zarobki również, polecam, super firmowe imprezy i atmosfera

kasia

tak pracowalam tam przez 2 lata, mily wlasciciel. Wychowywalam dzieci wtedy sama.. i nigdy nie bylo problemu zeby sie wczesniej zwolnic

Zostaw opinię o Mexller Firma Handlowa Artur Nowak - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mexller Firma Handlowa Artur Nowak