Opinie o Mexller Firma Handlowa Artur Nowak w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mexller Firma Handlowa Artur Nowak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mexller Firma Handlowa Artur Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mexller Firma Handlowa Artur Nowak w Częstochowa

Kaska Nowy wpis

Pracowalam w firmie 3 lata ale urodzilam dziecko i odeszlam, fajnie mi sie pracowalo i dostalam rower sluzbowy!

Jak wygląda ścieżka kariery w Mexller Firma Handlowa Artur Nowak? Czy trudno jest zdobyć awans?

Robert Nowy wpis

W sezonie jest duzo pracy i mozna zarobić dobra kase ale poza sezonem nie ma tyle pracy, od lat tu pracuje i jestem zadowolony, negatywne opinie sa ewidentnie od jakiegos klienta ktory pewno nie wywiazal sie z zobowiazan finansowych a takich niestety nie brakuje:( pozdrawiam

Ryszard Nowy wpis

Bardzo fajna firma, jest na rynku ponad 20 lat, zawsze pracuje tam w sezonie, kasa jest na czas, mozna dorobic nadgodziny

Coli

Hahaha no wlasnie jak jest komus dobrze to nigdy nie napisze a jak cos jest zle to ludzie wypisuja takie bzdury bo pewnie zbankrutowali przez wlasna nieudolnosc i zazdroszcza innym...

Pracuje w tej firmie od 7 lat jestem bardzo zadowolona, czasami sa problemy z klientami np taki jeden mitas ostrzegamy wszystkich producentow rowerow przed nim. Jest (usunięte przez administratora) wyludza towar i nie placi, ostrzegam innych producentow. Czesto musze sie zmagac z takimi problemami wlasnie poza tym wszystko ok.

Janina

Tak kupiłam owy taki rower który nie wytrzymał miesiaca gdyz rozleciały mu sie widełki a gwarancjie mogłam sobie zachowac dla siebie gdyz firma wypieła sie i nie chciała naprawic .nigdy juz nie kupie rowera tej firmy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mexller Firma Handlowa Artur Nowak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Klapek

Kupuje od nich rowery od 25 lat, rowery jak na tak atrakcyjna cene sa bardzo dobre jakosciowo. Firma daje terminy platnosci, ma fajna estetyczna kolorystyke i design, cena jest ok i jakosc rowniez. Obsluga w biurze bardzo empatyczna i pomocna. Nie jest to wielka firma tylko rodzinne przedsiebiorstwo ktore ceni klientow

Mama

Ja mojej corce co 2 lata kupuje rowery w tej firmie, za darmo mi go serwisuja ( mieszkam niedaleko nich) zawsze otrzymuje darmowe gadzety, ostatnio wymieniono mi detke j koszyczek i nie wzieli za to kasy, wiec ja uwazam ze obsluga klienta jest super. Mili ludzie, ładne estetyczne rowery wg mnie nie ma sie do czego przyczepic

Aleksander

Bardzo dużo pozytywnych opinii o szefie. Czytam, że chętnie pomaga oraz płaci, kiedy się go poprosi. Jak ta pomoc wygląda? Pomaga osobiście rozwiązać problem czy załatwia kurs podnoszący kwalifikacje?

@Aleksander

Mnie wyslano na targi do Chin i na szkolenie do biura rachunkowego. Dla dziecka raz w roku dostaje rower, prezenty drobne ale dostajemy, praca jak praca:)

Emilia

To ile ta firma działa na rynku skoro ktoś pisał że pracuje w niej 20 lat? Musi być mega poważna. Lubię takie firmy!

Kamil

Czy ta firma przyjmuje chętnie studentów do firmy ?

Jaki jest wkład kierownictwa Mexller Firma Handlowa Artur Nowak w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robert

pracuje 20 lat, szef jest bardzo pomocny

michał š.

dobrze płaci i zawsze na koniec tyg jak sie chce , szefowa jest surowa ale nawet prawnika dali jakem problem mial

G

to jest tak wspaniala firma ze o cokolwiek mnie poprosza to zawsze im pomoge

Dg

Płaca tygodniowki jak sie aby chce i zaliczki, mozna dostac umowe ale aby na pol roku bo na caly rok nie potrzebuja. Ale jak sie chce to poza sezonem inna robote dadza.

Piter74

Porażka i tyle.

Krzysiek

pracuje na produkcji, kasa w każdo sobote

byly pracownik
@Krzysiek

płaca kiedy sie ich poprosi, pensje sa nawet 25, dzieki szefowej

Poszukujący

Witam Widzę super opinie o firmie. Jestem w szoku gdyż z reguły na gowork ludzie piszą różnie. Czy firma poszukuje załogi do biura np.handlowiec? Po takich wypowiedziach aż chce się iść tam do pracy.

Soyhollo

super szef i szefowa, fajne biuro czysciutkie, pachnace, szefowie zawsze ze wszystkim pomagaja swoim pracownikom

Szwagier Kolaska

Jest spoko, daja zaliczki, szef surowy ale pomaga jak co trzeba

Joanna

Jak sie rzetelnie pracuje, szef czy szefowa to doceniaja, lubie ta firme i po macierzynskim wroce

Ziggi

Bardzo fajna szefowa, pomocna, fajna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Mexller Firma Handlowa Artur Nowak - Częstochowa

• Jak się pracuje w Mexller Firma Handlowa Artur Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Mexller Firma Handlowa Artur Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mexller Firma Handlowa Artur Nowak?

Mexller Firma Handlowa Artur Nowak
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Romera 4 lok. 20
    42-215 Częstochowa