Opinie o Ampli HR w Kraków

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie. Naszą misją jest odkryć i wzmocnić Twoje umiejętności i kwalifikacje, pomóc Ci w zmianach i wspólnie doprowadzić do nowej, satysfakcjonującej pracy. Zapewnij sobie lepszą przyszłość, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampli HR w Kraków

Patrycja

Wyjechałam pierwszy raz za granicę do pracy właśnie z Ampli Hr. To była bardzo dobra decyzja. Znaleźli mi fajny hotel, odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania, a po przyjeździe pisali smsy/e-maile czy wszystko w porządku :) Polecam

@Mefi chef, czy wyjeżdżając do pracy w Anglii za pośrednictwem firmy Ampli HR potrafiłeś porozumiewać się w języku angielskim? Jeżeli nie to czy na miejscu można było porozumieć się w jakiś sposób z pracodawcą nie znając języka? @Jacob, czy była to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem agencji Ampli HR? Jak ocenisz kontakt ze strony agencji pracy? Jesteś zadowolony z poziomu obsługi pracownika w tej firmie? Napisz coś na ten temat.

Jacob

Bardzo dobra współpraca oparta na konkretach, na miejscu wszystko jak powiedziano. Praca dla elektryka w NL.

Zbyszek

Lubie ich

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ampli HR na stanowisko Elektryk przemysłowy (Holandia)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
perfect_weather

Hej ludziki, jedzie ktoś może teraz do hotelu do Anglii za pośrednictwem Ampli? Ja jadę i chętnie popiszę. Zapraszam do kontaktu perfect_weather@op.pl

jasiek

Dziękuję za dobrą pracę i godziwe zarobki w Holandi i pozdrawiam.

Martin

Polecili mnie do pracy jako kucharz w Angli w takim małym hoteliku, jest ok, duzo godzin pracuje ale jest gites

Mefi chef

Polecam współpracę z nimi. Dostałem szansę jakiej nie chciał mi zapewnić nikt na powrót po długim czasie do pracy w kuchni. Trafiłem do pubu w Anglii - sieciówki, gdzie zastałem dokładnie, a nawet lepsze warunki niż mi przedstawiono oraz podwyżke niedawno. Dla kucharzy mają sprawdzonego pracodawcę. Pozdrawiam.

Artur , nazwisko znane w agenc

Witam. Jak na chwile obecną jestem zadowolony z w/w agencji . Wyjechałem do pracy jako elektryk do Holandii, gdzie zdałem egzamin na VCA , po czym dostałem dobrą prace i okazuje się ,że i również dobre wynagrodzenie. Wiadomo, znasz angielski, jesteś elektrykiem z krwi i kości , umiesz dogadać się z ludźmi, to będziesz zadowolony. Ja jestem.

słomka

Witam, ja na porsbe mojej rekruterki umiezczam opinie jak najbardziej pozytywna. Nie wiem jak tam inne pokojówki trafiał, ale ja jestem zadowolona z hotelu w walii nad samym morzem. Jestem tu od miesiąca. Polecam.

Krzychu21

Witam! Ja mam z nimi dobry kontakt. Wysłali mnie na przyzwoitą prace do Holandii. Polecam ze swojej strony.

Xywa

Bardzo dobra agencja,kontakt z nimi bez problemu

Magda

Dzien dobry -polecili mnie do pracy w Szkocji jako General w małym hotelu -bardzo dobrze trafiłam -sami prosili o opinie i w razie czego kontakt gdyby coś było nie tak -polecam

Kucharz

Jestem zadowolony z pracy jako kucharz

Ryś

Dzieki nim pojechałem do super pracodawcy w Szkocji .Pracuje jako kucharz w małej restauracji, Wszystko ok, okolica piękna dziewicza tylko odludzie straszne tutaj ale dobrze że na mieszkaniu mam internet to mam łącze ze światem,pozdro

zadowolony

Mają bardzo ciekawe lokalizacje pracy dla kucharzy. Pojechałem za ich poleceniem do hotelu na wyspie Jersey.jest pieknie, okolica mega, hotel też ok.

Filip

Uwaga na ta Firme obiecuje 600 euro tygodniowo, okazuje sie ze po przepracowaniu 5 dni wychodzi 350 euro, a na dodatki trzeba czekac miesiacami. 350 euro mozna z palcem w (usunięte przez administratora) zarobic na szklarni bez doswiadczenia. Elektromonter 350 euro wstyd

@Filip

Szanowny Panie, nigdy nie otrzymaliśmy zgłoszenia o takiej sytuacji. Ponad to, kontrakty nie opierają się na słownych obietnicach, gdyż kandydaci przed rozpoczęciem pracy otrzymują pisemną umowę z podanym wynagrodzeniem. Prosimy o bezpośrednie zgłoszenie podanej sytuacji do nas wraz ze swoimi danymi, ponieważ kandydata o imieniu Filip nigdy nie rekomendowaliśmy jako elektryk w Holandii.

Filip

Tomy

Rzetelna agencja jeśli chodzi o pracę w Holandii dla elektryka.

konrad123
@Tomy

Zgadza sie! pozdrawiam

Czarek

Ampli HR ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie coś o kierunkach gdzie proponują pracę.

nick
@Czarek

to zalezy czego szukasz, wszystko masz na ich stronie przecież...

Zostaw merytoryczną opinię o Ampli HR - Kraków

• Jak się pracuje w Ampli HR?

Zobacz opinie na temat firmy Ampli HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ampli HR?

Ampli HR
3.7/5 Na podstawie 39 ocen.