Opinie o EnMS Sp. zo.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EnMS Sp. zo.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EnMS Sp. zo.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EnMS Sp. zo.o. w Mielec

Czy nowo zatrudnione osoby w EnMS Sp. zo.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Monia

Umowa jest podpisywana na okres próbny trwający 3 miesiące. W tym czasie pracownik wdrażany jest w swoje stanowisko pracy - proces ten różni się zależnie od stanowiska. W dziale sprzedaży i obsługi klienta za wdrażanie oraz szkolenia odpowiedzialny jest Dyrektor Handlowy, analogicznie dołączając do działu technicznego jest się pod opieką Dyrektora Technicznego. Za pozostałe stanowiska np. administracyjne lub księgowe odpowiedzialny jest Prezes Zarządu. Po okresie próbnym zawierana zostaje umowa na czas nieokreślony. W związku z powyższym komentarze o tym, że pracownicy zarabiają poniżej najniższej krajowej jest pomówieniem, ponieważ wszystko jest kontrolowane przez Urząd Skarbowy.

Atmosfera, o którą ktoś spytał mnie również by interesowała, z czego wynika brak odpowiedzi? Potrzebuje rozeznać się w tegorocznych warunkach płacowych dla Specjalisty ds. technicznych. Kiedyś w ofercie widełki sięgały kwoty 5 500 zł. w tym roku jest może więcej?

abcd Nowy wpis

Do osób które aktualnie pracują lub niedawno pracowały. Czy słabe warunki pracy, niskie pensje i zła atmosfera w pracy nadal się utrzymuje czy może coś się zmieniło?

Czyli tak już dla jasności jakie będą stawki teraz od stycznia? Ktoś pisał, że niemożliwym jest by aktualni pracownicy zarabiali poniżej minimalnej. Interesują mnie przy tym aktualne perspektywy zarobkowe. Ktoś tez pytał niedawno o rekrutacje, ale mnie ogłoszenie się nie ukazywało. Kiedy były prowadzone jakieś ostatnie?

Iwona

Żaden z obecnie pracujących pracowników nie zarabia minimalnej krajowej. Nawet po podniesieniu stawki, która będzie obowiązywać od stycznia w dalszym ciągu żaden z pracowników nie ma zarobków poniżej tej kwoty.

@Iwona

Dziękuję za informację. co natomiast z samym temat podwyżek w takiej sytuacji? czy będą one opcjonalne? Chyba, że do wyrównania płac dochodzi w całkiem innych okresach? Jeśli tak to jakich?

Ciekawy Nowy wpis

Czy posiadacie w swojej firmie auta służbowe? Na jakiej zasadzie działają auta służbowe Są do dyspozycji dla każdego pracownika technicznego? Czy może każdy pracownik techniczny ma swoje auto? Czy trzeba dojeżdżać prywatnym autem do klienta?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EnMS Sp. zo.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w EnMS Sp. zo.o.?

Iwona

Etapy rekrutacji zależą od tego na jakie stanowisko są aplikowane. Podstawowo jest to weryfikacja złożonego CV, kontakt telefoniczny i rozmowa kwalifikacyjna w biurze. Stanowiska techniczne dodatkowo obejmuje test sprawdzający wiedzę, składający się z kilku pytań. Po tym etapie następuje ustalenie warunków pracy, skierowanie na badania lekarskie wstępnie a następnie, podpisanie umowy o pracę na okres próbny (3 miesiące) oraz etap wdrażania na stanowisko (w tym przekazywanie loginów, sprzętu IT, szkolenia itd.). Po 3 miesiącach zawierana jest umowa na czas nieokreślony.

cichy

Witam widzę oferta jest na pracuj.pl na audytora technicznego w Rzeszowie umowa o pracę widełki 5-6tys. brutto prawda to ? Coś się zmieniło ? po tych opiniach to nie wiem czy aplikować

@cichy

O, widzę ze widełki wzrosły. Z rok temu jak szukali to było od 4,5 do 5,5 tys. chociaż nie wiem dlaczego nie wyświetla mi tej oferty, o której właśnie dajesz tu znać, cos źle wpisuje? Ja już kiedyś obserwowałem firmę tylko ze nie na Rzeszów, myślicie, że warunki mocno się różnią ze względu na lokalizacje?

Jednak Pana pamięć trochę myli. Rok temu "widełki" nie były mniejsze, a większe. Było to ogłoszenie na inne stanowisko - z większym zakresem obowiązków. Na tem moment na stanowisko "Audytor energetyczny-Specjalista ds. analiz energetycznych" jest prowadzona rekrutacja, a wynagrodzenie nie będzie niższe niż to podane w ogłoszeniu. Dokładna stawka zależy od wykształcenia, doświadczenia i samodzielności w działaniach. Nie ma znaczenia, czy praca będzie wykonywana w siedzibie firmy w Chorzelowie czy w biurze w Rzeszowie. Wynagrodzenie jest ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, po ustaleniu zakresu wykonywanych działań. Dodatkowo opracowany został system premiowania, który obowiązuje pracowników Działu Handlowego i Działu Technicznego.

Nie

@xx

Czyli jak wyglądają pierwsze dni zaraz po udanej rekrutacji? W ogłoszeniach widziałam, że normalnie pisali o umowie o pracę. Chodzi teraz o jakiś okres próbny? Ile mógłby trwać?

@Sylwia

Po zakończonym etapie rekrutacji dostarczamy wypełniony kwestionariusz osobowy, aby firma mogła przekazać dane potrzebne do badań wstępnych oraz BHP. Następnie podpisywana jest umowa o pracę.

Monia
@Iwona

i potem już następuje jakieś specjalne wdrożenie w miejsce pracy? jakich wtedy szkoleń należy się spodziewać? kto jest odpowiedzialny za procesy związane z wdrożeniem?

@Monia

Sylwia

Pisali tu kiedyś o głodowych stawkach i jakoś jak jestem teraz na stronie w ofercie dla audytora energetycznego to nie ma konkretnych kwot podanych... Da ktoś widełki i opowie o pracy na tym stanowisku na chwilę obecną? jak jej zorganizowanie wygląda?

@Sylwia

To były stawki podane dla pracowników w biurze, w siedzibie, a nie audytorów energetycznych.

Sylwia

No to tym bardziej skoro nie pisali ogółem a widać, że siedzisz chyba w temacie a raczej siedziałeś, to odniesiesz się jakoś do wynagrodzenia za pracę audytorów? Jako kto pracowałeś tutaj tak właściwie?

@Sylwia

Szanowna Pani, nie polecam kompletnie, płaca poniżej najniższej krajowej

@xx

poniżej? jakim sposobem miałoby się to odbywać legalnie? można dopytać o szczegóły? jak mieliby to robić?

Aktualnie

Witam, czytając te bzdury byłych pracowników EnMS tracę wiarę w ludzi. Obecnie pracuje w tej firmie ponad 2 lata i bardzo sobie chwalę, począwszy od kierownictwa a skończywszy na zarobkach. Negatywne komentarze dotyczą osób które mało robily a chciały zarabiać i jeszcze awansować. Po roku pracy nie potrafiły same sklecić maila do klienta, tylko czekali aż im kierowniczka napisze lub wiecznie pretensje bo nie będą dzwonić do klienta lub CRM-u używać. Tak samo "Pani z biura" która była mistrzem "spychologi" i kopała dołki pod innych do szefa. Sorry ale takich egzemplarzy i obiboków nie potrzebujemy. To nie miejsce dla osób które chcą odwalić tzw "8 godzin" i nic nie dawać od siebie. Rozwój i większe zarobki są jak najbardziej możliwe, tylko trzeba na to zapracować, nie są na tacy podawane. Mamy super klimat i relacje w teami-e, benefity oraz premie.

@Aktualnie

Skad to wzielas? Zaplacili Ci za wystawienie opinii? Pracujac w tej firmie jakis czas temu placili nawet mniej niz minimalna, o jakich Ty benefitach i premiach mowisz? Pracownicy byli odpowiedzialni za wiele rzeczy, przynosili zysk firmie, a nigdy nie otrzymali grosza wiecej. Za mniej niz minimalna niestety nie chce sie robic niczego wiecej, oczekujesz czegos od pracownika to zaplac chociaz minimum

@Aktualnie

Pewnego czasu, kilka lat temu w ciagu pol roku zwolnilo sie okolo 90% pracownikow. Wszyscy byli leniami? Szczerze ale ta firma była dobra tylko w jednej rzeczy, znajdowaniu pracownikow. Naprawde mieli swietnych ludzi, do tego zgranych. No ale... zmarnowali przez swoje rozne "januszowskie" decyzje. Ludzie mieli dosc. Nawet jezeli kogos to osobiscie nie dotykalo to widzial jak sie traktowalo jego kolegow i kolezanki. Jak sie wymaga od innych to pasuje tez wymagac od siebie. Niestety.

@Adam

nieaktualne informacje

Aktualne
@@Aktualnie

Oczywiscie, ze informacje sa aktualne, oczekuja wynikow zawyzonych jak nie wiem co a placa niestety marna. Kierowniczka slaba a zespol bez zadnego zgrania, prosze nie wypisywac takich glupot

Jagoda

Pracuję w EnMS od kilku miesięcy. Cały zespół mocno się wspiera a w pracy panuje przyjazna atmosfera - czego dowodzi fakt że często spotykamy się nawet po pracy:) Organizowane są spotkania integracyjne i ciekawe szkolenia. Gdy pojawią się jakieś problemy rozwiązujemy je wspólnie - dotyczy to zarówno oddziału w Rzeszowie jak i Chorzelowie. Kierownictwo jest otwarte na pomysły i propozycje zmian. Ania ( dyrektor sprzedaży) jest wyrozumiałą i bardzo empatyczną osobą - zawsze znajdzie wyjście z sytuacji i udzieli wsparcia. Dziewczyny z działu sprzedażowego mają duże doświadczenie którym chętnie się dzielą . Firma ciągle się rozwija, poszerza gamę produktów, realizuje nowe projekty . Dodatkowo dla oddziału w Rzeszowie tworzy się nowe, komfortowe, stylowo urządzone biuro. Polecam pracę w EnMS i zapraszam do naszego teamu !

@Jagoda

Opinia wyssana z palca, nic takiego sie tam nie dzialo i nie dzieje. Pani Ania woli dodawac filmiki na instagramie.

xxx

Ogromny stres ? Możecie podać przykład jakiś mocno stresujących sytuacji ?

po co
@xxx

Przecież ktoś już odpowiadał to po co znowu pytać?

do xxx
@xxx

Może np. wielce doświadczona kierowniczka z Rzeszowa, która stoi nad Tobą i mówi, ze jak nie zrobisz czegoś tam to wylecisz. Ciągle czepiająca się na każdym kroku a sobą niewiele reprezentująca. Chyba, ze swój profesjonalizm pokazuje w postaci nagrywania filmów na instagramie to rozumiem. Nie polecam.

była pracownica
@do xxx

Albo tworzenie atmosfery, że pracodawca robi wielką łaskę, że zatrudnia, a pracownik to jest niewdzięcznik.

@była pracownica

Dla kierowniczki Ani pracownik jest niewdzięcznikiem przecież ona wszechwiedząca często na pracy zdalnej siedząca i się obijająca.

Weronika
@była

To straszne co piszecie. Ktoś tam w ogóle jeszcze chce pracować? Może warto gdzieś zgłosić to nieciekawe zachowanie względem pracowników?

@Weronika

@Weronika, nikt tam nic z tym nie zrobi, szefostwo jak i ''kierowniczka'' to jedno wielkie crew zwalniający pracowników jak chcą. Nie pasuje Ci to znajdą nastepnego co bedzie chwile pracował za tą (usunięte przez administratora)

była

Zaletą pracy w EnMS-ie jest bardzo doświadczona kierowniczka z Rzeszowa, której "doświadczenie" ma się nijak do pracy rzeczywistej. W filmikach które codziennie wrzuca na instagram, potrafiła się szczycić jak ktoś wysyłał CV do prezesa firmy z informacją że szuka pracy w której może nagrywać filmiki ma instagramie, a prezes jej to przesłał i nic sobie z tego nie robiła tylko bimbała. Dziwne podejście też prezesa tej firemki gdzie utrzymuje nic nie robiącą kierowniczkę która przez parę miesięcy nie potrafi zatrudnić pracownika.

Była pracownica

Ja np dostałam wypowiedzenie mimo sumiennie wykonywanej pracy zajmowałam się przetargami, mimo że zadaniem moim było dzwonienie i pozysk klienta, Pani kierownik zajęta była prowadzeniem konta na Instagramie, bądź "pracą zdalną" czyli siedzeniem i nic nie robieniem w domu. Firma zero rozwojowa, brak poszanowania pracownika, niskie zarobki, brak premii. Zdecydowanie nie polecam pracy w EnMS Inżynieria.

Sisisi
@Była pracownica

Witam. Czy mozna jakis kontakt do Pani?

@Sisisi

W jakim celu?

Była pracownica

duży stres, brak systemu motywacyjnego, mała pensja

do xxx

widziałam ogłoszenie o pracę w firmie EnMS, poważnie tak bogata firma płaci takie pensje głodowe ?

pracowałam w enms
@do xxx

Tak. Czy firma bogata to bym polemizowała

szef je sałatki za 2,50 tak bogata firma

były

Atmosfera fatalna jak w byle jakim januszexie. Zarządzanie przez zastraszanie, niska pensja, lista obowiązków mega długa. brak premii, benefitów Chcą dorosłych ludzi na zlecenie zatrudniać zamiast na umowie o pracę nie polecam

agnieszka

też kiedyś pracowałam w tej firmie i nie polecam

Była pracownica

Chociaż współpracę z EnMS zakończyłam trzy lata temu, do tej pory niesmak pozostał... Zarządzanie poprzez stres, brak elastyczności. Co do pozytywnych opinii tutaj to są właśnie sprzed mojego odejścia i sami możecie sobie odpowiedzieć, dlaczego osoby podpisują się pod nimi z imienia i nazwiska. W przeciągu kilku miesięcy z firmy odeszło mnóstwo ludzi, co wystawia recenzję systemowi zarządzania. Nie polecam.

@Była pracownica

Potwierdzam, również nie polecam. Szkoda życia na pseudo pracę w tej eksperymentalnej firemce.

kandydatka

do EnMSU pracować nie idziemy, za grosze pracować tam nie będziemy, proponują (usunięte przez administratora) pieniądze, duży zakres obowiązków, odbyłam rozmowę z Panią chyba kierownik biura, zlecenie na okres próbny, zdecydowałam że poszukam lepszego pracodawcy

potencjalna kandydatka

dalej w EnMS Inżynieria jest wakat ?

Zostaw merytoryczną opinię o EnMS Sp. zo.o. - Mielec

• Jak się pracuje w EnMS Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EnMS Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EnMS Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EnMS Sp. zo.o.
3.5/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Kazimierza Jagiellończyka 13 lok. 20
    39-300 Mielec