Opinie o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Sceneria Agencja Aktorska, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sceneria Agencja Aktorska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

cicha myszka
Klient

Współpraca z tą agencją zapowiadała się cudownie, niestety wyszło jak wyszło. Po pierwsze zostałem\zostałam okłamany\okłamana w sprawie wynagrodzenia- co innego obiecujecie, a co innego dajecie. Kolejna sprawa, nadgodziny. Jeżeli plan trwać ma 12h i przedłuży się o godzinę, czy dwie, to naturalnym jest, że powinno się wypłacić odsetki. Ostatnia sprawa- uporządkujcie sprawy odnośnie informowania uczestników, o tym co i jak. Podsumowując, jestem bardzo niezadowolona ze współpracy.

Ula

Dużym plusem Scenerii jest ilość zleceń. Na niektórych planach było bardzo fajnie (pozdrawiam opiekuna Ernesta i Paulinę). Jeśli zdarza się słaba atmosfera na planie to wynika ona najczęściej ze strony produkcji a nie agencji. Obecnie czekam na przelew od nich, co jest dla mnie dosyć trudnym doświadczeniem, bo czekam ze zrobieniem niezbędnych zakupów jedzeniowych i tak z każdym dniem jest mi ciężej. Pewnie gdy sprawa zostanie uregulowana to chętnie zgłoszę się ponownie do nich na plan, bo mimo wszystko jestem wdzięczna za to, że w trudnym dla mnie czasie, ta praca jest. I czasem jest na prawdę miło :) Pozdrawiam

Były Statysta Agencji Sceneria Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Z Agencją sceneria jako statysta zacząłem współpracować w 2019 roku bodajze. Wierzcie mi , wszystko było ok aż do pewnego momentu. Pani Justyna , która często pisała do mnie z zleceniami i zawsze o mnie pamiętała napisała do mnie kiedy byłem na popołudniowej zmianie w pracy. Zapytała się mnie wtedy co robię w godzinach 6 - 9:40? odpowiedziałem że mam na 14 do pracy wiec mam ten okres czasu wolny. Zapisała mnie na plan , który jeszcze w ogóle był niedaleko mojego miejsca pracy. Na drugi dzień wstałem o godzinie 4 aby z Bemowa dostać się na ul. Chełmską na przymiarki bo tak pasowały mi połączenia, Justyny nie było na planie było dwóch innych opiekunów i w sumie dopiero o 9:40 dowiedziałem się że plan trwa do godziny 17 conajmniej. Aha? poszedłem do opiekuna wyjaśnić całą sprawę pokazując mu SMS a on do mnie że jeżeli jest taka sytuacja to ja powinienem powiedzieć o tym wcześniej. Aha? dostałem informacje że plan trwa 4 godziny xD dodatkowo zagrożono mi że jeżeli opuszczę plan mogę ponieść kare finansową za niewywiązanie się z umowy. Aha? nie podpisałem jeszcze żadnej umowy. Byłem lekko zestresowany ponieważ była już to godzina 11 i pomimo tego że to było niedaleko mojej pracy to i tak musiałem wrócić z Rogalińskiej na Mokotów na chełmską po rzeczy i musiałem sam zorganizować sobie tam dojazd. Cudem ten pan zadzwonił , Justyna potwierdziła że tak się ze mną umówiła i ok. Pan dał nam do podpisania umowy i powiedział że nie ma pieniędzy przy sobie i mamy w tygodniu iść do biura scenerii i nam wypłacą. Pomyślałem sobie „hm, ok „ m.in pomyślałem tak ponieważ nie wypłacono mi za nadgodziny z poprzedniego plany który przedłużył się o jakieś 3 godziny gdzie dobrze również wiedzieli że muszę wstać o 4:50 rano żeby wstać do pracy a na planie byliśmy do 1:30 mniej więcej a musiałem się dostać z śródmieścia na Bemowo. No więc na drugi dzień a był to piątek pojechałem po swoje należyte mi pieniądzie i również wyjaśnić sytuacje z nadgodzinami z poprzedniego plany. Uśmiałem się, kiedy powiedziałem o wszystkim pani do mnie powiedziała że jak chcę odebrać swoje pieniądze muszę się najpierw zadzwonic i umówić ponieważ ona tych pieniedzy nie ma.Aha? fajnie że muszę się umawiać aby dostać swoje ciężko zarobione pieniądze. Przypomniałem również o sytuacji z poprzedniego planu i wyjaśniłem sprawe z nadgodzinami. Pani faktycznie liczyła ile faktycznie powinni mi wypłacić mówiąc opryskliwym głosem „no to ile obiecała panu ta Justyna?” XD w każdym bądź razie wyszło 100 i 50groszy. 50 groszy otrzymałem od razu bo tyle miała xD co śmieszne, powiedziała że szefowa wyślę pieniądze tylko muszę podpisać umowę (już drugą) , sobie myśle ok. No więc pożegnałem się ale oczywiście jak pieniedzy nie widziałem tak nie zobaczyłem. Napisałem jakieś 2 tygodnie później do Justyny która napisała mi że szefowa Joanna jest na urlopie haha niezle. Później sceneria stworzyła meila w którym można było ubiegać się o niewypłacone pieniądze. Więc również meila wysłałem, dostałem odpowiesz że informacja jest przekazana, ale pieniedzy nie było. Kiedy otrzymałem pieniadze? kiedy zacząłem ich cisnąć w komentarzach że są (usunięte przez administratora), kiedy w meilu napisałem że popadają w długi i gdybym miał możliwość (a nie miałem tej możliwości ponieważ w tamtym okresie byłem za granica) poszedłbym do biura i zrobił raban. I tak pyk pieniądze na drugi dzień były na moim koncie :) z Sceneria trzeba jechać równo, przestałem chodzic do nich na plany bo to kombinatorzy nie z tej ziemii. Dodatkowo pamietam jak byłem na tym poprzednim planie gdzie mieli wypłacić nam nadgodziny i pamietam słowa Pana Leszka. „MACIE DWIE OPCJE ŻEBY DOSTAĆ PIENIĄDZE, MOŻECIE IŚĆ DO BIURA ALE NA WASZYM MIEJSCU WYGODNIE BĘDZIE JAK NUMER KONTA Z INFORMACJAMI WYSLECIE DO MNIE DO EWY LUB DO JUSTYNY”. No wiec napisałem o wszystkim do Justyny po czym nie dostałem żadnych informacji, wygarnąłem jej to a ona do mnie że nie mam mówić do niej takim tonem. Aha? wrzuciła mnie na 12 godzinny plan wiedząc ze mam na popołudniowa zmiane, pisze do niej o pieniądzach za nadgodziny i tłumaczy się chumorkami reżyserów. Wierzcie mi , to nie chumorki reżyserów, sceneria tak mówi no bo co ma powiedzieć ???? tak najłatwiej ;) a najlepsze jest to ze mimo tego dalej dostaje SMS z propozycjami statystowania i co nie zablokuje numery tak przychodza mi kolejne , Aha siema XD

Oszukana Nowy wpis

Zaproponowano mi stawkę 250 zł za noc zdjęć. W drodze na zdjęcia na umowie dostałam 150 zł…. Po czym tych pieniędzy nigdy nie zobaczyłam. Minęło już 4 miesiące. Jestem zbywana i ignorowana. Nie mówiąc już o złym traktowaniu statystów i braku jakiegokolwiek szacunku. Sprawa napewno poleci wyżej :) nie polecam!

Joanna Nowy wpis
@Oszukana

Przede wszystkim zapraszam do kontaktu . Jeśli uważa się pani (usunięte przez administratora)proszę się przedstawić z imienia i nazwiska a napewno sprawa zostanie wyjaśniona . Pani post niestety nic nam nie mówi. Proszę o kontakt bezpośrednio z księgowościa pod tel 513430433

Joanna W. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Szczerze odradzam Agencję !!! Podjęłam współpracę w czerwcu, jako specjalista ds. obsady. Zmuszona byłam zrezygnować po niespełna 4 tygodniach. Praca wiązała się z ogromnym stresem oraz brakiem zorganizowania ze strony osoby zarządzającej. Już w ciągu pierwszych 2 tygodni musiałam tłumaczyć się z niezrealizowanych płatności dla statystów, którzy otrzymując ode mnie propozycję zleceń szukali możliwości odzyskania zaległych pieniędzy. Zatrudnianie statystów odbywało się na zasadzie zbierania zgłoszeń spływających przez propozycje opublikowane na grupach Facebookowych. Agencja deklarowała się wypłacać wynagrodzenie od każdego umówionego statysty w kwocie kilku złotych (oznacza to brak podstawy). Trzeba liczyć się z sytuacją, gdy pracownik umawia np. 40 statystów na plan, poświęca na to swój czas, a w efekcie produkcja rezygnuje z zamówienia osób, dzień zdjęciowy spada pozostawiając osobę z obsady bez wynagrodzenia. Oczywiście na tego typu sytuacje, Agencja nie ma zazwyczaj wpływu natomiast, a pracownik zgadzając się na stawkę od umówionej osoby, musi mieć tego świadomość. Poprzez okres współpracy miało miejsce wiele niezrozumiałych sytuacji, m.in. szukanie osób na ostatnią chwilę, kilka godzin przed planem za inną - wyższą stawkę, niż statyści, którzy dobrowolnie zgłosili się kilka dni wcześniej na plan. Jako pracownik otrzymywałam dziesiątki telefonów z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, dlaczego ludzie z łapanki mają wyższe stawki, niż te które sumiennie się zgłaszają i przychodzą na plan. Agencja wiedząc o tym, że w jednym dniu, kilka produkcji ma plany ( za większą stawkę) i potrzebują dużą ilość statystów, powinna wcześniej reagować na takie sytuacje. Kończy się tym, że pracownik musi w godzinach nocnych wydzwaniać do osób, ponieważ jest problem z zebraniem 20 statystów na kolejny dzień. Kolejna sprawa opiekunowie planu, trzeba liczyć się z 15 telefonami dziennie od samego opiekuna. Niestety niektórzy za bardzo wczuwają się w rolę (tylko nie tę co powinni) - kierownika produkcji. Dodam, że do zadań opiekuna należy m.in odbieranie umów, wypłata wynagrodzenia opieka nad statystami na planie, sprawdzanie listy obecności. Przez miesiąc współpracy z Agencją, brak życia prywatnego, ciągłe telefony, brak wolnych weekendów. Zrozumiałe jest, że są okresy ze zwiększoną ilością pracy, gdzie zleceń ciągle przybywa, ale dla tego pracodawcy nie liczy się pracownik tylko pieniądze. Wezmą każde zlecenie, nie zważając na to czy osoby zatrudnione dadzą radę podołać fizycznie takiej ilości pracy. I na koniec główny powód, który był pobudką do napisania komentarza dotyczącego Agencji to brak wynagrodzenia ze strony pracodawcy dla mnie, jako pracownika. Po zakończeniu współpracy została wystawiona mi umowa o dzieło, na śmieszną kwotę w porównaniu do ilości godzin spędzonych przy komputerze. Jak napisałam powyżej kwota została wyliczona od umówionych statystów ( więc pracodawca nie premiuje dodatkowo za za czas poświęcany np. na wstawanie o 4 rano żeby potwierdzić obecność statystów, którzy mają zbiórkę na planie o 5 rano - 10 zł za statystę obejmuje wstawienie postu na fb, zebranie propozycji, stworzenie arkusza z kontaktami dla danego dnia zdjęciowego, przesłaniem zdjęć produkcji, przekazaniem info szczegółów planu) . Gdy nie ma wystarczającej liczny osób, zbiera się cała drużyna i obdzwania statystów byle dobić do wymaganej liczby osób każdy poświęca czas tylko nie wiadomo kto potem zostanie policzony za umówienie, chyba że podział po 5 zł bo jedna osoba zadzwoniła, a druga wpisała kontakt do bazy ? Wracając do kwestii wypłaty i umowy, pracowałam miesiąc na czarno, bez umowy. Właścicielka twierdziła, że to okres próbny i wystawimy po pierwszym miesiącu. Z jednej stron dobrze, bo mogłam uciec bez żadnych konsekwencji gdy poznałam realia. Po odesłaniu tej śmieciowej umowy, nie otrzymałam wynagrodzenia przez kolejny miesiąc ( termin zapłaty był do 14 dni ) . Tydzień temu grzecznie poprosiłam o uregulowanie płatności. Mija kolejny tydzień, sama właścicielka Joanna, napisała że ureguluje płatność i przeprasza tłumacząc się natłokiem zleceń. Rozumiem raz zapomnieć, ale prosiłam 3 razy, posiadam oczywiście stosowne maile celem potwierdzenia. Dodam, że opinia nie ma na celu nikogo urazić, a przestrzec potencjalną zainteresowaną osobę możliwością współpracy z jakimi warunkami może się spotkać.

Joanna W.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarek
Klient

Witam, Brałem udział w filmie Łuna Konrada Łęckiego i nie wypłacono mi pieniędzy za udział jako statysta. Przestrzegam wszystkich przed agencją SCENERIA z Warszawy.

@Jarek

Witam pieniądze były wypłacane po ostatnim dniu zdjęciowym ! Osoby które nie dojechały po wypłatę muszą czekać na przelew od produkcji . Ponadto informacje są przekazywane na bieżąco dlatego prosimy o nie rzucanie fałszywych oskarżeń i opini firmy .

Ula

@Ula

Witam, dziękujemy :) Proszę o kontakt pod nr 513430433 lub na maila justyna@sceneria.com.pl, postaramy się przyspieszyć przelew, nawet jeśli nie otrzymaliśmy płatności produkcji. Serdecznie również zapraszamy do współpracy.

Sveta
@Sceneria

Jednak nie odbiera pani telefonów.Od miesiąca staram się dodzwonić i porozmawiać z różnymi osobami.Wygląda to tak że oprócz standardowych uprzejmych potakiwań nie mogę na nić liczyć.Nikt nie może mi niczego zapewnić, nikt nie może nic konkretnego powiedzieć od miesiąca czasu.Podejrzewam że to samo dzieje się na tej stronie gdzie pisze pani o kontakkcie telefonicznym, raz pani odebrała po czym jak przedstawiłam swoją sytuację ten kontakt przestał działać a sprawa jak była nie rozwiązana tak i jest.Naprawde nie mam ochoty na takie zabawy w kotka i myszkę bo nie mam czasu,Spróbóję jeszcze do pani zadzwonić ale jak tak to ma wyglądać to zgłaszam tam gdziie trzeba i do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Sveta

Proszę wysłać sms napewno oddzwonimy . Niestety nie zawsze nadążamy obdzwaniac na wszystkie połączenia ze względu na ich ilość .

Anastasia

Witam. Brałam udział na planie 20 lipca ,mówili mi ze po 2ch tygodniach będzie wypłata . Do tego dnia nie mam żadnej wypłaty i niektórzy z Państwa nie odpowiada na moi SMS.

Xyz

Wszystko byłoby okej gdyby robili szybciej przelewy. To w zasadzie jedyna agencja, która ma z tym problem. Nikt nie przychodzi na plan dla przyjemności za śmieszną stawkę, dlatego byłoby uczciwie gdyby nie zwlekali z płaceniem za epizody. To upokarzające upominać się sto razy o własne pieniądze. Natomiast gdy odzywa się do nich prawnik to od razu przelewają pieniądze i nagle problemu z wypłaceniem nie ma. No cóż, liczą na głupków.

@Xyz

Xyz… przelewy za epizody są robione zgodnie z terminem jaki jest w umowie . Kontakt z prawnikiem nie jest konieczny . Pozdrawiam

Rozczarowana osoba

Zgadzam się z tym co jest w wielu tutaj komentarzy. Pani ze Scenerii chyba nie rozumie, jak trudna i często upokarzająca jest praca na planie - to jak statyści są traktowani. Ludzie wciąż się zgłaszają bo najczęściej to osoby o ciężkiej sytuacji finansowej wiec są w stanie sporo znieść. Płatność po planie rekompensuje to ale płatność przelewem.. no to u nich nie wychodzi. Najwyraźniej Pani ze Scenerii nie miała nigdy momentu w swoim życiu, kiedy nie miała za co zrobić zakupow spożywczych i sprawdza się codziennie kilka razy konto bankowe, czy pieniądze dotarły. Życzę więcej wyrozumiałości.. i nie życzę nigdy takiego momentu. To nie są duże pieniędze dla agencji (szczególnie jesi dostali od produkcji za plan) a dla kogos może być to kilka dni życia..

anonimka

jest ok, warunki na planach sa rozne ale zaleza glownie od produkcji, ale jak cos sie dzieje to opiekunowie zawsze reaguja i mozna tez ich zapytac jak ma sie problem. teraz chodze na plan sekrety kontynuacja slubna i stawka jest ok, te osoby co sie powtarzaja maja podwyzszona stawke. warunki srednie ale opiekunowie pomagaja, donosza wode itd. spoko jest to ze placa nie po calej kontynuacji 15 dni tylko kilka razy np po 4-5 dniach co jest bardzo fair

Kasia

Wiecie co tak szczerze i obiektywnie czytajac komentarze, to to jest agencja statystow jak kazda inna w warszawie tylko ze sceneria faktycznie jest chyba najwieksza i ma najwiecej planow.ja z nimi pracuje juz od ponad 2 lat i nie mialam wiekszych problemow. Zbiorki sa rozne i zmieniaja sie godziny czy jakies szczegoly ale to czesto nie zalezy od nich a od produkcji, ale chodze tez na plany z innych agencji i jest to samo, tez sa zmiany.kasa jest w wiekszosci platna po planie i zawsze gotowka.do reki wiec ok:) dziewczyny co umawiaja plany mowia jaka bedzie godzina zbiorki dopiero jak produkcja powie. Fakt najhorzej jak produkcja zmieni zdanie i powie ze chce mniej statystow i to jest lipa ale ja mialam taka sytuacje i dziewczyny mi znalazly inny plan ze scenerii bo naprawde maja duzo. wystarczy spojrzec, przeciez jakby byli tacy zli to by im ludzie nie przychodzili na plan ;p opiekunowie spoko, pozdrawiam najbardziej Ziolka i Ernesta!!!! Dla mnie jestescie git, pozdrawiam cieplo

Statysta

Nie polecam zgłaszać się na plany, po których jest płatność przelewem. Niestety ale wśród statystów i epizodystow duża część osób odradza i potwierdza, że jest ogromny problem z wypłacaniem pieniędzy. Agencja zwleka i mówi, że nie otrzymała pieniędzy z produkcji, co jest nieprawdą - wystarczyło napisać do produkcji (a świat jest mały i nie są to niewiadomo jak trudne kontakty do zdobycia) i okazuje się, że z ich strony przelew poszedł. A agencja wprowadza w błąd i nie wiadomo w jakim celu..

@Statysta

Witam serdecznie, w 90-95% planów płatności są regulowane gotówką po planie. W przypadku statystów którzy nie otrzymali gotówki po planie ponieważ plany są małe i bez opiekuna, można umówić się wcześniej na odbiór wynagrodzenia w biurze. W przypadku epizodystów i statystów specjalnych za wysokie stawki, owszem, z reguły najpierw to produkcja musi zapłacić. Proszę pamiętać też, że zgodnie z umową, agencja ma dwa tygodnie od płatności produkcyjnej na przekazanie wynagrodzenia dla odtwórcy. W przypadku problemów pozostajemy do dyspozycji.

@Statysta

Drogi statysto proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem ponieważ pańska opinia jest fałszywa i niezgodna z rzeczywistością .Obsługujemy olbrzymia ilość planów i przelewy są robione na bieżąco nawet jeśli ze strony produkcji są opóźnienia agencja stara się wypłacać wynagrodzenia wcześniej .

Anonimowa mowa

Jestem całkowicie zawiedziona, rozczarowana i zniesmaczona współpracą z tą agencją. Ciągłe niedomówienia, zmiany planu chwilkę przed planem filmowym, osoby pracujące w agencji kłamią, że zmniejszono ilość statystów lub wymyślają jeszcze inne ciekawe opcje i wyrzucają z listy po czym sami się gubią w tym co mówili chwilę temu. Statyści zostali (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o wynagrodzenie. Opieka na planie różnie - zależy na kogo się trafi. Totalny brak profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam współpracę, jeśli nie chcecie się zrazić planami filmowymi.

@Anonimowa mowa

Niestety jest to codzienna rzeczywistość planów filmowych . Zamówienia zmieniają się codziennie z ramienia produkcji nie agencji . Agencja nie odpowiada za zależności produkcyjne . Zapraszamy na inny projekt , być może wrażenia będą lepsze ! Pozdrawiam

cicha myszka

@cicha myszka

Witam serdecznie, w celu ustalenia przebiegu zdarzenia sytuacji bardzo proszę o kontakt pod nr. 782409385. Bez szczegółów nie jestem w stanie odnieść się do przytoczonej sytuacji. Ponadto chciałabym podkreślić, że każda osoba zatrudniana przez nas doskonale zna wynagrodzenie za zlecenie. Zdarzają się (choć bardzo rzadko) sytuacje, w których stawka ulega zmianie, ale zawsze jest to ogłaszane z odpowiednim wyprzedzeniem, nigdy w trakcie planu. Nie za bardzo potrafię też odnieść się do słów na temat uporządkowywania uczestników. Plany pracy otrzymujemy różnie, otrzymujemy je od produkcji w różnych godzinach. Zaraz po otrzymaniu harmonogramu kontaktujemy się odnośnie szczegółów. Czasem jest to południe, czasem popołudnie, czasem wieczór i nie jest to od nas zależne. Zawsze staramy się uzyskać te informacje jak najwcześniej. Bardzo ciężko wyjaśnić mi sytuację, kiedy nie wiem o jakie zdarzenie chodzi. Nadgodziny regulujemy po płatności produkcyjnej i są one jak najbardziej uwzględnieniane. Zachęcam, tak jak wyżej wspomniałam, do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na naszym fanpage.

Elena

Wczoraj przed planem ratownik testował 40 osób w tych samych rękawiczkach dotykając nosy badanych. Ktoś mu zwrócił uwagę - to wyleciał z planu ??

@Elena

Witam serdecznie, ratownik medyczny nie jest zatrudniany przez naszą agencję, a przez produkcję, nie jest więc naszym pracownikiem. Sytuacja została jednakowoż zgłoszona.

Agnes Truszkowska fbook

Pracowałam z wieloma agencjami od 2007 roku a w dn 19.06.21 ze scenerii. Ocena 1 od poczatku niedomowienia, nierówne traktowanie w zatrudnieniu i płacy , kiepski opiekun planu... brak dopłaty do planu . Polecam Stars z całego serca oraz Kamed i Archetyp zaś popcorn i sceneria NIE!!!! Jeśli ktoś chce ze mną złożyć pozew zbiorowy zapraszam 660251300. Pozdrawiam stowarzyszenie TAOW sztuka dobrostanu.

@Agnes Truszkowska fbook

Witam. Otrzymała Pani informację, że stawka wyższa, której Pani oczekiwała, przeznaczona była dla osób kontynuacyjnych - czyli takich, które zadeklarowały się od początku projektu brać udział w projekcie. Tego dnia nie wyniknęły na planie żadne epizody, a gwary są normalnym zjawiskiem, które rejestruje kamera, aby materiał był wiarygodny. Chcę również podkreślić, że pomimo tego że w trakcie pracy wyszła Pani z planu aby załatwiać sprawy prywatne, nie informując o tym nikogo i nie odbierając telefonów, jest nie fair. Mimo to otrzymała Pani pełne wynagrodzenie za udział w planie. Reżyser w ramach 12 godzin pracy, ma prawo zaaranżować Państwa do różnych funkcji w ramach statystowania w danym dniu.

djp
Klient

Bardzo rozczarowała mnie agencja, ponad miesiąc upłyną a niestety agencja nie wywiązała się z umowy i NIE ZAPŁĄCIŁA za ponad 15 godzin jednego dnia na planie ŚUBUKA:(

Justyna
@djp

Agencja płaci po wpłynięciu wynagrodzenia przez producenta co jest zapisane w każdej umowie . Takie informacje są przekazywane przed każdym planem zdjęciowym . Opinia jest nieadekwatna do sytuacji i nie prawdziwa

Czy firma Sceneria Agencja Aktorska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ania K

Po ostatnim planie zamieszanie z wypłatami, które mieliśmy otrzymać w gotówce( jak byliśmy zapewniani w SMS i dzień wcześniej na planie) nie dostaliśmy wcale. Bardzo nieprofesjonalne podejście do statystów, co tylko świadczy o tej agencji ;(

Joannak
@Ania K

Wszystkie plany z opiekunem dla statystów są płatne po planie chyba że jest to ścisła kontynuacja i umowa zawiera informacje z data wypłaty . Opinia jest fałszywa . Nie miała miejsca taka sytuacja . W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numer 513430433

Ewa N

Sprawa z agencją "Sceneria" się wyjaśniła! Wszystko jest OK! Dodam tylko, że atmosfera na planie była sympatyczna z zachowaniem dystansu społecznego! Proszę się nie zrażać tylko rozmawiać i wyjaśniać! Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Sceneria Agencja Aktorska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sceneria Agencja Aktorska
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chełmska 21