Opinie o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sceneria Agencja Aktorska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sceneria Agencja Aktorska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sceneria Agencja Aktorska w Warszawa

Pomimo wielu negatywnych komentarzy, muszę powiedzieć że współpraca z agencja przeszła pomyślnie. Najpierw radzę skontaktować się w sprawie przelewow, a później wystawiać komentarze. Przelew dotarł i z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z agencja.

Statysta

Brak wypłaty zwlekanie z tygodnia na tydzień po czym kontakt się urywa telefonów nie odbierają nie odpisują na wiadomości ktoś powien się dobrać im do tyłków za te przekręty. Jak można czekać na przelew tych śmiesznych 90zl. Wstyd!!!!

Soja

Nie rozumiem ludzi którzy żalą się i nic nie robią z odzyskaniem większej kasy.tylko piszecie,że dzwonicie i dupa.dawno załatwiłabym taką sprawę.piszecie,że straszą policja,a może tak dla waszego szacunku udać się do prawnika?

Agaa

Kasa do ręki i ok????

@Agaa

To nie ma tu żadnej umowy czy o co chodzi? Ile w takim razie dają do ręki?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sceneria Agencja Aktorska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agaa

Kasa do ręki i ok????

Zgłosiłam się jako statystka do filmu „freestyler” w Krakowie. Moje zgłoszenie zostało zaakceptowane. Miejsce spotkania - nikogo nie ma, telefonu nie odbierają. Poszłam na miejsce, gdzie były nagrywki - okazało się, ze nie ma mnie na liście. Tak samo jak kilka innych osób. Możemy albo czekać godzinę, czy będzie jakieś miejsce, albo jechać do domu. Zwrotu za ubera nie zobaczę. Pani z obsługi bezczelna, traktująca nas przedmiotowo, uważająca się za boginie. O umówię także nie dostałam wcześniej żadnych informacji. Każdy dostawał inne SMS od producenta. Ogolnie porażka, zmarnowany czas i pieniądze na dojazd. Nic nie dało się ustalić, zero organizacji i ogólne chamstwo. Jedyna sympatyczna osoba, która łagodziła sytuacje, to była aktorka Karolina, która podawała własny numer telefonu osobom „bez listy”, żeby się później skontaktować. Reszta, to totalna katastrofa. Nikomu nie polecam współpracy z ta firma i radzę omijać szerokim łukiem. Patrząc po opiniach na gowork, to jednak mogło być gorzej.

Mama

Aż boję się jutro jechać z córką na plan, czytając te negatywne opinie.

Wanda
@Mama

Jestem ciekawa jak poszło i czy rzeczywiście te opinie są zgodne z rzeczywistością? Jak Pani to ocenia?

Gniezno

Odradzam ta pseudo agencje, pieniedzy nie dostalem juz 2. miesiac, caly czas tłumacza sie „przelewem od producenta”, jak widac po opiniach nie tylko ja zostałem zrobiony w balona, nie polecam; dzwonienie nic nie dało, pieniadze miały byc a nie ma, nie polecam

Lizon
@Gniezno

Same firmy jadą !!! a piec nie zrobiony

KAŚKA
@Gniezno

Dstałes w końcu pieniądze? bo faktycznie jak takie jaja z nimi to szkoda czasu

Jolanta

to jak to jest z tą agencją, jedni pisza że płacą od razu z gotówką inni żę kasa na konto i to z długim terminem, to od umowy z nimi zależy ?

Krzysztof Franjo

Mam na imię Krzysztof Jestem Dmochewicz pochodzę z małego miasteczka Twarogi Ruskie przeprowadziłem się do Stolicy a dokładniej do Konstancina bo bardzo marzyło mi się mieszkanie w mieście. W Twarogi Ruskie nie było perspektyw. Jedynie pobliska fabryka Sera, Twarogu. Nabijałem tam mięsko do konserw. Czasami pomagałem też w piekarni mieszać mąkę z wodą. 3zł.45groszów za godzinę pracy to nie dla mnie. Kiedy przyjechałem do Warszawy znajomy polecił mi agencje reklamową i to jest właśnie to co chciałbym robić. W związku że puszki z mięskiem dla piesków nie szły zbytnio ogłosiłem upadłość firmy i zatrudniłem się jako statysta w reklamach. Z początku udawałem drzewo za 50zł od castingu, później otrzymałem zadanie zagrać w noweli Rybki z Ferajny glona. Tak mi się spodobało i piąłem się ku szczeblą kariery coraz wyżej że ostatnio otrzymałem świetną rolę Bogatego Celebryty który wraz z kochanką z Ukrainy tańczy w toalecie ze szczęścia że chłopy położyły nam chińskie płytki w naszym wychodku za stodoło na działce gdzie dostałem w spadku domek po Wujku z Odessy. Płytki wiecie chiński badziew ale troszkę zaświeciłem swoimi białymi nowo wstawionymi ząbkami i ludzie kupujo jak szaleni. A Lerłoj wypłacił mi za to hororarium w wysokości pińset złoty. Czujecie to? Pińcet plus za taniec i to wszystko w jeden dzień. Od razu pobiegliśmy z Tamarą do Restauracji zamówiliśmy sobie po Homarze. Ale kóźwa drogi był... musiałem jeszcze 5 dni zmywać gary. Droga ta warszawa. a zwłaszcza te langłusty. Ale tłuste były do dziś dnia mam trochę smalcu w słoiczku. Przydaje się do polerowania krzesła reżysera na które to miejsce się przymierzam jak szefo pójdzie na emerytura.

statystka

polecam z całego serducha!! wielokrotnie uczestniczyłam w wielu planach. pieniądze od razu pod koniec dnia były wypłacane za każdym razem, więc nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Atmosfera podczas nagrywek również super, a opiekunowie dbają o statystów.

Wanda
@statystka

A długo trwa udział na jednym planie? Cały czas są jakieś zlecenia ?

dzień dobry, jak można się skontaktować z księgowością? niestety dzwoniąc wlącza sie poczta

Britney

Możliwość dorobienia do wypłaty. Plus za płatność gotówką tego samego dnia.

Helena
@Britney

Nie ma opcji kasy na konto ?

Statysta

Pieniedzy jak nie bylo tak nadal nie ma, z „biura” co chwila ta sama odpowiedz, zwykla ściema odradzam agencje i nie polecam z calego serca i doświadczenia

joanna
@Statysta

prosimy o kontakt z księgowościa Wypłaty są wykonywane zgodnie z wplywem środków od producenta

@joanna

haha daj sobie spokoj kobieto

Epizodysta
@joanna

Potwierdzam, kasa zawsze jest na koncie po zapłacie od produkcji. Super agencja

Joanna

Szanowny Panie Robercie i pani Katarzyno . W związku z tym iz termin płatności zawarty w umowie nie został przekroczony prosimy o skasowanie komentarza . Pieniądze otrzymaja państwo zgodnie z podpisana umowa . wszystkie szantaże komentarze i wiadomości z państwa strony zostały zgłoszone do odpowiednich organów.

Marta Popławska

Mnie proszą parę razy w mcu, maja tam kilka projektów, także do każdego kogoś potrzebują. Proponuję się wpisać do bazy, zapisywać na terminy , zawsze dzień przed zdjęciami ktoś dzwoni i potwierdza dyspozycyjność, wtedy można odmówić jak nie pasuje. Buziaki dla całej Scenerii

@Marta Popławska

Agencja jest nie wypłacalna. Blokuje profile i komentarze. 7 miesiąc nie widać wypłaty. Odradzam!!

Epizodystka

Alien69

Alien69

Przy takiej ilości osób której zatrudniają na umowę o dzieło lub też inne umowy to normalne że mogą być problemy z wypłatami tym bardziej że niektórym płaca odrazu po skończonych nagraniach. Ale jeśli komuś bardzo zależy można się dogadać i to w miły sposób problem zostanie rozwiązany. Poza tym na planach catering jak i napoje są za darmo więc to też dodatek do wypłaty w tych czasach gdzie inflacja pełną parą. ????

Radek

Współpraca na najwyższym poziomie. Mam duży dług wdzięczności wobec Scenerii - spełnili moje marzenie o zobaczeniu, jak wyglądają kulisy produkcji filmowej.Wynagrodzenie wypłacone na czas . Pozdrawiam

@Radek

To nie prawda! Nie płacą i już ponad rok nie płacą!! Wielu osobom nie płacą...

Byłam statystyką na planie serialu : " Sexify". Uważam , że Sceneria oferuje wysokie standardy współpracy oraz pełen profesjonalizm. Pracownicy chętnie udzielają przydatnych porad i służą pomocą. Na planie filmowym firma zapewniła bardzo dobrą organizację i pełną opiekę nad statystami. Pieniążki za udział wypłacone na czas. Sceneria budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości. Ania

@Ania

Ładne kłamstwa

joanna
@Statysta

Panie "Statysta" zamiast wypisywać miliony komentarzy zapraszam do prawdziwego kontaktu . Pomimo wielu próśb niestety on nie nastąpił .

@Ania

Nie wypłacalni są!! Nie płacą ponad rok. Ciągle piszemy i rozmawiamy ze Sobą i ciągle nic!! Na dodatek proszą kasować negatywne komentarze???? żenada! Agencja jest nie wypłacalna!

Zostaw merytoryczną opinię o Sceneria Agencja Aktorska - Warszawa

• Jak się pracuje w Sceneria Agencja Aktorska?

Zobacz opinie na temat firmy Sceneria Agencja Aktorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sceneria Agencja Aktorska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sceneria Agencja Aktorska
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Chełmska 21
    00-724 Warszawa