EnMS Sp. zo.o.

Mielec

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 48 ocen.

EnMS Sp. zo.o.
5 48 6 1

Opinie o EnMS Sp. zo.o.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja?

Magdalena Molek
@Wiktor 24.06.2018 14:50

Tak, prowadzimy w chwili obecnej dwa procesy rekrutacyjne. Ogłoszenia znajdzie Pan na portalu Pracuj.pl. Jeżeli Pana wiedza i doświadczenie spełniają warunki zachęcamy do złożenia aplikacji.

Administrator

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z EnMS Sp. zo.o. to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Cezary

Patrząc na opinie na tym wątku mogę powiedzieć tylko, że to super firma, polecam!!!

Tomasz Stankowski
@Cezary 05.03.2018 23:02

Dzień dobry, Jeżeli Pana kompetencje pokrywają się z działalnością naszej firmy, serdecznie zapraszamy do złożenia CV i współpracy.

Diana

Patrząc z perspektywy kilkunastu lat doświadczenia oraz pracy u czterech dobrych pracodawców, EnMS Polska wyróżnia: indywidualne podejście do pracowników wyrażane przez uwzględnianie ich potencjału w delegowaniu zadań i pozycjonowaniu w zespole; inwestowanie w rozwój kompetencji pracowników poprzez finansowanie szkoleń, materiałów i pomocy merytorycznych niezbędnych przy realizacji projektów; uwzględnianiu prywatnych potrzeb pracownika przy planowaniu harmonogramu pracy; prowadzenie polityki personalnej opartej na harmonii życia zawodowego i prywatnego pracowników. Te wszystkie czynniki, przy jednoczesnym terminowym wypłacaniu wynagrodzenia, wysokim standardzie prowadzenia firmy oraz dobrej atmosferze w zespole sprawiają, że praca w EnMS Polska stanowi źródło satysfakcji.

Tomasz

Pracuje w EnMS Polska, biuro Kraków. Jest to rzetelna firma, zgrane zespoły projektowe, szansa na rozwój. Pracodawca zapewnia różnego rodzaju szkolenia i kursy. Wynagrodzenie mam zawsze na koncie przed 10-tym. Z dodatkowych benefitów (oprócz np. multisportu) Pracodawca ostatnio zapewnił nam dofinansowanie do masek przeciwsmogowych. Mieszkający w Krakowie wiedzą o czym mówię. Potrzebujesz doradcy energetycznego --> zapraszam do EnMS Jesteś doradcą energetyczny --> zapraszam do EnMS

Dominika Bokwa

Firma EnMS to firma profesjonalna, dbająca o pracownika, zapewniająca rozwój poprzez ciekawą pracę oraz liczne szkolenia. Atmosfera oraz relacje między ludźmi powodują, że do pracy przychodzi się chętnie. Jako osoba tam pracująca wiem, że mogę liczyć na pomoc i wsparcie osób doświadczonych i nigdy nie zostanę zlekceważona. To samo mogę powiedzieć o szefostwie - dla nich naprawdę liczy się człowiek.

Krzysztof Leń

Współpracuję z firmą przy różnych projektach. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Firma stawia na profesjonalizm oraz wysokiej jakości usługi, dopasowane do potrzeb klienta. Dotrzymywane są terminy płatności oraz zawarte umowy.

Łukasz Bokwa

To co nasuwa mi się na myśl o firmie EnMS gdy słyszę jej nazwę lub widzę logo, to przede wszystkim PROFESJONALIZM. Nie ma szans na fuszerkę, zadania wykonywane z największą starannością, nie ma szans żeby dokument wychodzący pod tym logiem był zrobiony, byle jak, na sztukę. Sprzęt do pracy na najwyższym poziomie, Zarząd bardzo mocno inwestuje w rozwój, w przyszłościowy zespół - nie oszczędza się na ludziach. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, miła, zespół bardzo chętnie wymienia pomiędzy sobą doświadczenia, wszyscy są pomocni dzięki czemu nie dochodzi do niezdrowej rywalizacji. Zarządzanie - klasa światowa. Gdy wejdziesz do biura poczujesz tą harmonię i porządek - polecam!

Magdalena Molek

Praca w EnMS to szerokie możliwości rozwoju, ciekawe projekty i zgrany zespół. Polecam!

Bogusław Kobyłecki

Enms Polska to firma nie dla wszystkich, zatrudnienie znajdują młodzi i starsi stażem pracownicy , którzy wyróżniaja się wiedzą , starsi również doświadczeniem , ale przede wszystkim osoby o wysokiej etyce moralnej, wspaniali pracownicy ale też znakomite osobowości. Jeśli spełniasz takie oczekiwania przyjdź, a sam zobaczysz profesjonalizm w budowaniu Twojej kariery w otoczeniu wspaniałych ludzi, którzy na co dzień służą Tobie dobrą radą i pomocą. Wynagrodzenia są na bieżąco regulowane , a premie kwartalne mogą Ciebie przyprawić o kolorowy zawrót głowy.

Agnieszka Makuszyńska

Jako osoba pracująca w EnMS Polska od roku mogę śmiało polecić tę firmę. Uczciwy pracodawca dbający o rozwój zawodowy pracowników i zapewniający wszystkie niezbędne narzędzia pracy, liczne szkolenia, terminowe wypłacanie należności i premie uznaniowe. Dodatkowo wysoki poziom zarządzania zespołem.

Tomasz Stankowski

Witam, pracuje w firmie EnMS Polska od półtora roku na stanowisku umożliwiającym mi wgląd w szerokie struktury całej grupy. Miałem okazję pracować wcześniej w firmie konkurencyjnej i z całym przekonaniem stwierdzam, że EnMS z profesjonalizmem podchodzi zarówno do zarządzania projektami (struktury i narzędzia projekowe), organizacji pracy (nigdy nie zabrakło mi do niczego do pracy) oraz spraw pracowniczych (wypłaty ZAWSZE na czas, benefity, szkolenia wewnętrze, wyjazdy integracyjne oraz zespół chętnie dzielący się wiedzą). Dziwi mnie komentarz powyżej. U nas rotacji pracowników od kiedy pracuje nie ma.

Extreme

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tej Firmy. Nie mogę jej nic zarzucić, niedopasowanie to zazwyczaj problem dwóch stron. Mam już pewne doświadczenie zawodowe i mogę śmiało stwierdzić, że wypadają o wiele lepiej niż moi poprzedni pracodawcy.

Cenzor

Dlaczego znikają komentarze o tej firmie? Co to ma znaczyć?

Student

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w szkoleniu która znajduje się w ofercie "tej" firmy, czy ktoś był by mi w stanie udzielić informacji na temat: podejścia do szkolenia, wiedzy prowadzących w zakresie Efektywności Energetycznej, pomocy, i innych zaobserwowanych przez siebie opinii na temat jakości i efektywności tego szkolenia.

Do Student
@Student 28.02.2017 09:31

Poszukaj innych firm np. SGS z W-wy.

Zostaw opinię o EnMS Sp. zo.o. - Mielec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EnMS Sp. zo.o.