EnMS Sp. zo.o.

Mielec

Opinie o EnMS Sp. zo.o.

Krzysztof Leń

Współpracuję z firmą przy różnych projektach. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Firma stawia na profesjonalizm oraz wysokiej jakości usługi, dopasowane do potrzeb klienta. Dotrzymywane są terminy płatności oraz zawarte umowy.

Łukasz Bokwa

To co nasuwa mi się na myśl o firmie EnMS gdy słyszę jej nazwę lub widzę logo, to przede wszystkim PROFESJONALIZM. Nie ma szans na fuszerkę, zadania wykonywane z największą starannością, nie ma szans żeby dokument wychodzący pod tym logiem był zrobiony, byle jak, na sztukę. Sprzęt do pracy na najwyższym poziomie, Zarząd bardzo mocno inwestuje w rozwój, w przyszłościowy zespół - nie oszczędza się na ludziach. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, miła, zespół bardzo chętnie wymienia pomiędzy sobą doświadczenia, wszyscy są pomocni dzięki czemu nie dochodzi do niezdrowej rywalizacji. Zarządzanie - klasa światowa. Gdy wejdziesz do biura poczujesz tą harmonię i porządek - polecam!

Magdalena Molek

Praca w EnMS to szerokie możliwości rozwoju, ciekawe projekty i zgrany zespół. Polecam!

Bogusław Kobyłecki

Enms Polska to firma nie dla wszystkich, zatrudnienie znajdują młodzi i starsi stażem pracownicy , którzy wyróżniaja się wiedzą , starsi również doświadczeniem , ale przede wszystkim osoby o wysokiej etyce moralnej, wspaniali pracownicy ale też znakomite osobowości. Jeśli spełniasz takie oczekiwania przyjdź, a sam zobaczysz profesjonalizm w budowaniu Twojej kariery w otoczeniu wspaniałych ludzi, którzy na co dzień służą Tobie dobrą radą i pomocą. Wynagrodzenia są na bieżąco regulowane , a premie kwartalne mogą Ciebie przyprawić o kolorowy zawrót głowy.

Agnieszka Makuszyńska

Jako osoba pracująca w EnMS Polska od roku mogę śmiało polecić tę firmę. Uczciwy pracodawca dbający o rozwój zawodowy pracowników i zapewniający wszystkie niezbędne narzędzia pracy, liczne szkolenia, terminowe wypłacanie należności i premie uznaniowe. Dodatkowo wysoki poziom zarządzania zespołem.

Tomasz Stankowski

Witam, pracuje w firmie EnMS Polska od półtora roku na stanowisku umożliwiającym mi wgląd w szerokie struktury całej grupy. Miałem okazję pracować wcześniej w firmie konkurencyjnej i z całym przekonaniem stwierdzam, że EnMS z profesjonalizmem podchodzi zarówno do zarządzania projektami (struktury i narzędzia projekowe), organizacji pracy (nigdy nie zabrakło mi do niczego do pracy) oraz spraw pracowniczych (wypłaty ZAWSZE na czas, benefity, szkolenia wewnętrze, wyjazdy integracyjne oraz zespół chętnie dzielący się wiedzą). Dziwi mnie komentarz powyżej. U nas rotacji pracowników od kiedy pracuje nie ma.

Extreme

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tej Firmy. Nie mogę jej nic zarzucić, niedopasowanie to zazwyczaj problem dwóch stron. Mam już pewne doświadczenie zawodowe i mogę śmiało stwierdzić, że wypadają o wiele lepiej niż moi poprzedni pracodawcy.

Karolinka
@Extreme 17.10.2017 11:05

Hahahaha. Wolne żarty. Ja też ma doświadczenie zawodowe i przy innych pracodawcach wypadają porażająco marnie. No chyba że porównamy ich do Biedronki to wypadają lepiej. I rotacja pracowników w tej firmie jest też lepsza niż w Biedronce. Wiele osób w tej firmie wytrzymała nerwowo nie dłużej niż dwa miesiące. Po pracy w tej firmie nie jeden przeklinał ( usunięte przez administratora )

Cenzor

Dlaczego znikają komentarze o tej firmie? Co to ma znaczyć?

Student

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w szkoleniu która znajduje się w ofercie "tej" firmy, czy ktoś był by mi w stanie udzielić informacji na temat: podejścia do szkolenia, wiedzy prowadzących w zakresie Efektywności Energetycznej, pomocy, i innych zaobserwowanych przez siebie opinii na temat jakości i efektywności tego szkolenia.

Do Student
@Student 28.02.2017 09:31

Poszukaj innych firm np. SGS z W-wy.

Zostaw opinię o EnMS Sp. zo.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EnMS Sp. zo.o.