Meritum 24 Sp. z o.o.

Adres: 89, 39-304 Ziempniów Górny

NIP: 8172176947 REGON: 360477944 KRS: 0000537923

Meritum 24 Sp. z o.o.
1 2 8 5 1

Opinie o Meritum 24 Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

ANIA
 Opinia

Witam ????Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji czy w Firmie Meritum są teraz w Czerwcu bądź ogólnie w okresie wakacyjnym teraz jakieś przyjęcia na tą chwilę we firmie??? ... czy firma ta rekrutuje na chwilkę obecną jeszcze pracowników... ??? ☺️poszukuję pracy a z tego co słyszałam to firma ma o sobie dobre zdanie także cieszy mnie to, że na ogół jest fajna atmosfera i zależy mi bo chciałabym się do niej dostać... ????Z góry dziękuję za odpowiedźi ☺️♥️

Przetalent
 Opinia

Jest spoko. Praca jak każda, zarobki jak na strefie. Szefu z Czermina równy gość. Jestem na tak. Piąty rok pracuję i na razie nic innego nie szukam.

Młoda
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Pracuję w Meritum ponad 10 lat. To co piszecie to jest nieprawda. Atmosfera jest super. Nie wiem kto taki głupoty pisze o jakimś mobingu. Ja jestem zadowolona. Lubię atmosferę w Meritum 24 Sp. z o.o. za: Nikt nie krzyczy jak w poprzedniej firmie na strefie.

Tak4Nie

Klops
 Opinia

Firma zarządzana przez amatorów i ich rodziny. Od momentu założenia monitoringu ciągły mobbing. Liczone są nawet wyjścia do toalety. Do tego umowę o pracę dostają tylko nieliczni. Po za tym totalny chaos, bałagan i brak przestrzegania BHP co kilka lat temu skończyło się śmiertelnym wypadkiem na zakładzie. Ogólnie nie polecam tej firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście fo pracowników

Nagły atak spawacza
 Opinia

Szef traktuje ludzi jak bydło bez mózgu, zabierają pieniądze za zbyt dlugi pobyt w toalecie, odejdziesz od stanowiska już jest klopot, na ogół (usunięte przez administratora) przez cały czas, szef bez ogródek przychodzi i mówi że cię obserwuję. Ogólnie polecam jak ktoś chcę czuć się jak w (usunięte przez administratora). Jeśli nie ma człowiek ambicji i godności to polecam.

Opinia

Jest mobbing w pracy, zabieraja kase za byle co, kierownicy sa zatrudniani po znajomosci ogolnie bardzo nie polecam tej firmy

Sebastian
@pracownik 23.11.2018 12:33

Proszę o zweryfikowanie swojego wpisu i usunięcie nieprawdziwych informacji. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Opinia

Jak wygląda oferta u nich w firmie Meritum 24 Sp. z o.o. w miejscowości Ziempniów Górny? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Meritum 24 Sp. z o.o. - Ziempniów Górny