Meritum 24 Sp. z o.o.
counter
1 3 18 5 1
xyz Nowy wpis

Miałam przyjemność (?) odbyć w tej firmie rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko biurowe. Trzy osoby, które przeprowadzały rozmowę kompletnie do niej nie przygotowane, nie wiedziały nawet o co mnie pytać- nawzajem musiały się zachęcać do zadania mi jakiegokolwiek pytania. Dodatkowo moje doświadczenie wpisane w CV zostało wręcz wyśmiane. Co więcej opis stanowiska w ogłoszeniu zupełnie nie pokrywał się z tym w rzeczywistości.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś1
Sebastian Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@xyz

Faktycznie byłem na tym spotkaniu. Niestety był Pan najsłabszym kandydatem z kilkunastu osób, które starałaby się u nas o prace na tym stanowisku. Jest Pan rozgoryczony i pisze Pan (usunięte przez administratora) Proszę chwile pomyśleć, zanim napisze się nieprawdę . Proszę administratora o usunięcie wpisu Pana, który kompletnie pisze nie na temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
@Sebastian

Panie Sebastianie, ale tam pisze "miałam". Nie znam tematu, ale chyba wyłożył się Pan na pierwszym wyrazie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Meritum 24 Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Meritum 24 Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sebastian
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Witam, Tak, są u nas wypłacone świadczenia socjalne. Pozdrawiam, Sebastian Leś

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jerzy
@Sebastian

Fajnie, że o tym napisałeś, bo takie dodatki są zachętą dla przyszłych pracowników. Czy mógłbyś napisać, co wchodzi w skład pakietu socjalnego i czy można starać się o premie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sebastian
Nazwa działu: Marketing
@Jerzy

Witam, Pakiet socjalny to wczasy pod gruszą i bony świąteczne. Premia uznaniowa jest jak najbardziej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
IsamuXPompa

Masno ni????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
ANIA

Witam ????Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji czy w Firmie Meritum są teraz w Czerwcu bądź ogólnie w okresie wakacyjnym teraz jakieś przyjęcia na tą chwilę we firmie??? ... czy firma ta rekrutuje na chwilkę obecną jeszcze pracowników... ??? ☺️poszukuję pracy a z tego co słyszałam to firma ma o sobie dobre zdanie także cieszy mnie to, że na ogół jest fajna atmosfera i zależy mi bo chciałabym się do niej dostać... ????Z góry dziękuję za odpowiedźi ☺️♥️

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Sebastian
@ANIA

Witam, Proszę pytać po wakacjach. Dziękuję za pozytywny komentarz o firmie Meritum24. Pozdrawiam Sebastian Leś

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Przetalent

Jest spoko. Praca jak każda, zarobki jak na strefie. Szefu z Czermina równy gość. Jestem na tak. Piąty rok pracuję i na razie nic innego nie szukam.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Młoda
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w Meritum ponad 10 lat. To co piszecie to jest nieprawda. Atmosfera jest super. Nie wiem kto taki głupoty pisze o jakimś mobingu. Ja jestem zadowolona. Lubię atmosferę w Meritum 24 Sp. z o.o. za: Nikt nie krzyczy jak w poprzedniej firmie na strefie.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
pracownik

Jest mobbing w pracy, zabieraja kase za byle co, kierownicy sa zatrudniani po znajomosci ogolnie bardzo nie polecam tej firmy

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś2
Sebastian
@pracownik

Proszę o zweryfikowanie swojego wpisu i usunięcie nieprawdziwych informacji. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klops

Firma zarządzana przez amatorów i ich rodziny. Od momentu założenia monitoringu ciągły mobbing. Liczone są nawet wyjścia do toalety. Do tego umowę o pracę dostają tylko nieliczni. Po za tym totalny chaos, bałagan i brak przestrzegania BHP co kilka lat temu skończyło się śmiertelnym wypadkiem na zakładzie. Ogólnie nie polecam tej firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście fo pracowników

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Nagły atak spawacza

Szef traktuje ludzi jak bydło bez mózgu, zabierają pieniądze za zbyt dlugi pobyt w toalecie, odejdziesz od stanowiska już jest klopot, na ogół (usunięte przez administratora) przez cały czas, szef bez ogródek przychodzi i mówi że cię obserwuję. Ogólnie polecam jak ktoś chcę czuć się jak w (usunięte przez administratora). Jeśli nie ma człowiek ambicji i godności to polecam.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Administrator

Jak wygląda oferta u nich w firmie Meritum 24 Sp. z o.o. w miejscowości Ziempniów Górny? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Meritum 24 Sp. z o.o. - Ziempniów Górny

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Meritum 24 Sp. z o.o.