Apollo i Delvia
3 24 58 5 1
Zielony Nowy wpis

Przepracowujac 11 dni po 8 godzin musialem zwrocic 322 przy wyplacie pierwszej ostatniej po dwoch tyg 425 w odjeździe z tego istnego miejsca, zawieziono mnie do bankomatu, zostajac ze 100 w kieszeni. Na powrot do Polski. A 2000 tys (usunięte przez administratora) w błoto. Wnioski kazdy sam niech wyciagnie.Swoj swego łoi i kroi.

Siwy Nowy wpis
@Zielony

(usunięte przez administratora)siedziby brak ????. A tak na poważnie umowe z nimi podpisales?

Problem

Przyjechalem tutaj na te szklarnie 1 dzien przepracowalem. I powiem tak dwóch (usunięte przez administratora) sie (usunięte przez administratora) do ludzi ogólnie tu jest kpina mieszkam w domku nr 10a i sa rejony co 3dni 3tyg przerobie i uciekam z tad bo z tego co widzę jakie są opinie i co się tutaj dzieje to to jest kpina i opinie są potwierdzone. Więc jeżeli ktoś sie nie chce rozczarować. To niech tutaj nie przyjeżdża bo jest tutaj do (usunięte przez administratora) Ja w tym momencie zaluje ze tu przyjechalem.

@Siwy

Trzabylo czytać moja wypowiedź ja tam tylko zobaczyłem zaraz się spakowałem i spowrotem do pl...... Przykro że tak

Nazwa działu: Produkcja
@Masakra

No przez ten wyjazd jestem w plecy u kogos duzo pieniędzy niestety nie ma co sie żalić. Teraz czas na moja opinie ostateczna w sprawie pracy tam i pora znokautować to biuru zeby ludzie nie jechali tam po to zeby tylko stracić sporą ilość pieniędzy

@Siwy

Też straciłem sporo kasy jedzenie tam paliwo i wszystkie (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że wkoncu ktoś tam ten półce to naco czeka.... Bo tylko Polak za granicą zrobi cię (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: IT
@Masakra

Tak jak mówiłem czas na moją ostateczną opinie a dla innych przestrogę żeby tam nie jechali. A więc czas na rzetelną opinie 1tydzien jak ktos jest nowy pracuje 48h i to zależy czy panom z ukr.iny ktoś podpasuje bo może jeżeli nie podpasuje bd robił po 48h cały sezon. Tygodniówka po odliczeniu wszystkiego to 420euro za 67h pracy czyli 4dni po 10h i 3dni po 9h. Kto pracuje po 48h nie dostaje tygodniówki dostaje ale po 2-3tyg bo jest na minusie bo za 48h pracy po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia dostaje 275euro co mu nie zostaje wypłacone na konto bo nie ma tych 67h. Minus jest po to żeby z kogoś zrobić niewolnika tzn że 1tydzien kazdy robi 48h zeby byl odrazu na minusie był i żeby wcześniej nie uciec z pracy bo jeśli ktoś tak zrobi nie dostanie reszty swoich pieniędzy . W pracy na szklarni rządzi dwóch panów z ukr.iny co traktują ludzi gorzej jak niewolników w trakcie pracy na szklarni nawet nie wolno się wody napić bo będą krzyczeć na ciebie. Jeżeli się z czymś nie zgadzasz z nimi to padną na ciebie wyzwiska a następne będą cię do końca twojego pobytu gnoić że bd potrzebował dobrego psychiatry po powrocie. Jeden pan z ukr.iny powiedział ze nadgodziny to od szefa prezent czyli można nie mieć tych nadgodzin i będzie się na minusie do końca pobytu tam. Z tego co mi mowilo kilka osob to kobiety na innej szklarni w Monster są tak samo zle traktowane wykonują tam cięższe prace od mężczyzn lub taką samą i tam paniami też rządzą panie z ukr.iny gdzie panie z ukr.iny biorą sobie lżejsza prace od polek. Odliczają też za nr sofi 20euro oraz za umowę polską 17 euro co nr sofi jest za darmo oraz umowa polsko holenderska również gdyż pracownik musi wiedzieć co podpisuje. Warunki mieszkaniowe w 10A tam gdzie ja byłem są fatalne gdy wiatr wieje okna chodzą w środku w pokoju była wilgoć tzn mokre ściany przy łózko na dole. W pokoju grzeje się grzejnikiem elektrycznym gdzie jak się go podłącza światło w pokoju przygasa oraz kabel od grzejnika się nagrzewa z czego może wybuchnąć pożar. Gdy zostało ukradzione jedzenie naszym rodakom i ludzie poszli sie poskarżyć to polak który jest nad panami z ukr.iny zaśmiał sie ludziom w twarz i powiedział żeby sobie na drugi raz lepiej przypilnowali. Ja zostałem zwolniony za opinie napisaną tutaj na nich i za to że panią która jechała zemną po sofi wziąłem na spytki przy 3 dziewczynach w samochodzie czego nie płacą tych tygodniowek za 48h pracy czyli te 286 euro to pani mi powiedziała ze księgowa by nie wyrobiła na tyle osób co jest to bzdurą i że oni płacą po 420 bo niby jej łatwiej rozliczyć wszystkich. i pytałem gdzie zgłosić jeśli dwóch panów z ukr.iny oskarża się o mobing lub że są złośliwi i traktują ludzi jak niewolników to ze do pewnego polaka który jest gorszy od tych dwóch panów. Ten pan mnie zwolnił i zagroził mi że oni też mogą coś o mnie napisać mogą napisać o mnie co chcą tylko ja przez ten pobyt co byłem tam nie stwarzałem problemów i nie jestem ani narkomanem ani alkoholikiem a tym bardziej (usunięte przez administratora) Jestem normalnym człowiekiem i jestem człowiekiem prawdomównym. I jeżeli na siebie zobaczę jakieś rzeczy od tego pana lub od biura zgłoszę sprawę na policje i do sądu. W tym biurze nie są przestrzegane prawa jakie obowiązują polaka w holadni jest to jedno wielkie oszustwo. Bo są też biura które są uczciwe w tamtym kraju i przez takich ludzi normalne biura tracą na ludziach,

@Siwy

Popieram twoja opinie i tak jest. Niestety a opinie możesz legalnie wystawić mam nadzieję że wkoncu się za nich wezna bo naprawdę jest to porażka omijać wielkim łukiem. Tak samo te grzejniki elektryczne w łazience no no bhp to raczej nie przejdzie :) A ta fałszywa polka co tam siedzi i nagrania do pracy nie jest nic lepasz oklamala mnie przez telefon mówić że warunki mieszkaniowe są po 6 osób w domkach....... A okazuje się to trafiliśmy do kontenera na jakąś orgie chyba.....

Siwy Nowy wpis
@Masakra

No jest masakra ogólnie omijać szerokim łukiem moze swojego czasu się ktos za to wezmie ;]

Remigiusz

A ja uważam, że tak dobrego pracodawcy to daleko trzeba szukać, wystarczy dobrze robić swoje!

aaaa Nowy wpis

Akurat Pan nie ma prawa sie wypowiadac na temat pracodawcy i pracy, bo Pan nawet godziny nie przepracowal.

Tak1Nie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Apollo i Delvia?

@Pytanie

Jednyny pozytyw tego zonu to ludzie którzy sie tam znaleźli przez przypadek. A reszta to kaszana i nic wiecej ????

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Masakra

Witam przejechałem do pracy Apollo 1400km. Po dojechaniu i zobaczeniu dokumentów wszystko było ok, dopuki nie zaprowadzono nas do domku 10A, przepraszam kontenera na 30 osób w tym 3 ubikacje i 3 niby kabiny, zimno w toaletach smrud brud...... Po godzinie spakowalismy się i odjechalismy naprawdę nie polecam chyba że ktoś jest przystosowany do mieszkania jak śmieć, ogrzewanie w łazience elektryczny grzejnik co jest nie zgodne z procedurami bezpieczeństwa w pokojach tak samo.... Naprawdę nie polecam byłem widziałem i dojechałem....... Pozdrawiam nowych pracowników którzy już są w drodze......

Tak4Nie

Nie polecam, źle traktują pracownika i mają go jednym słowem w (usunięte przez administratora) W chłodniejsze noce jak i dnie jest bardzo zimno w pokoju, nie działają grzejniki i okna są nie szczelne. Jedynym plusem tej pracy są niektórzy ludzie.

@Pracownik

Dziękuję za wpis na temat Apollo i Delvia. A jak konkretnie objawia się to złe traktowanie pracowników w pracy? Napisz proszę coś więcej.

Patryk

Bylem i na pewno jeszcze tam wroce

Goga
Nazwa działu: Produkcja
@Patryk

Hej jakie tam są warunki pracy? Wybieram się we wrześniu...

@Patryk

A jakiś kontakt tam do biura

@Goga

Hej a jakiś kontakt nasz może? Numer bądź email

Paula

Hej szukam kontaktu do tej firmy niestety na Holenderski numer nie mogę się dogadać, a nikt tam nie zna ang. Czy ma ktoś jakiś inny numer sprawa pilna

Ann
@Paula

A na jaki numer Pani dzwoniła? Bez problemu można się dogadać po angielsku.

@Ann

Na ten podany na necie ale odebrał jakiś Pan który umiał tylko powiedzieć że to zły numer. Jakieś inny kontakt może jest? Może adres email

Paula

Czy ma ktoś numer bo biura Apollo, czy to ta sama firma która ściąga ludzi do Gravenzande??

Ada

Ja Pracowałam tam. Wiadomo że nikt nie jeździ tam dla zabawy ani na urlop. Junit 10 odradzam państwo z okolic Chełma dno. Tak to jest jak zdziada zrobi się Pan. A najlepsze jest to że na dokumencie Solaris są wyszczegolnione nadgodziny 135 % a to bujda gdzie są moje pieniądze w kosmosie stawka jak była 7.75 e tak do końca została. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Eyfbk
@Ada

Można prosić o wysłanie numeru do biura nie moge znalesc na mój nr.bo jak wyjdę to nie znajde 600667191

Fredi

Ale przecież każdy wie do jakiej pracy jedzie i na początku sie godzi a później narzeka. O co chodzi?

Tak3Nie
Jola
@Fredi

No wlasnie. Zanim sie gdziekolwiek pojedzie, trzeba najpierw wypytac o wszystko. Wtedy nie bedzie niespodzianek. No ale jeszcze nie znalazl sie taki, co wszystkim by dogodzil.

Jerzy

A może podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje ludzi i jakie zarobki mogą zaproponować?

Rob

Nie polecam tej firmy. praca nie najgorsza Ale nie płacą za wszystkie godziny tylko 38godzin 360 euro .a godzin jest tyle i o to jest pytanie gdzie te wszystkie pieniądze idą .przez tyle tygodni pracuję się tam 7dni w tygodniu od poniedziałku do piątku po 10 godziny od soboty do niedzieli po 9 to jest 68 godzin a przez Koło miesiąc jesteś na minusie a później na pulsie i to powoli tyle ze dostajesz tylko 150euro za dwa miesiące zależy kto ile tam byl .pobierają oplaty za umowy i sofi numer Radzę unikać domu junitu numer 10 tam to dopiero się dzieję rejony trzy razy w tygodniu po rząd i niektorzy mają się tam za niewiadomo kogo za kierowników taki (usunięte przez administratora)i pozostali myślą ze są tam kierownikami.niektorzy nie sprzątają dokładnie tylko na (usunięte przez administratora) . Ale czego spodziewać się po Polakach .Więc radze kierownikom tej firmy dobrze zastanowić jak ta dalej tam będzie to większość ludzi nie będzie chciala tam przyjeżdżać nie polecam tej firmy jest to wszystko tak pomyślane abyś się narobić a nie zarobić dużo zwłaszcza za wszystkie godziny

SB

Firma Apollo z Wieliczki a może z Krakowa bo różnie podają wraz z panem Stanislav B. traktuje ludzi jak śmieci.

Stefan

Jak się współpracuje z firmą? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Tak3Nie

Nie polecam
@Stefan

Pracy maja dużo bo pracuje się po 10h nawet 7dni w tyg ale niestety przy tak ciężkiej pracy oraz warunków (ciągły kurz, (usunięte przez administratora) gorzej niż na polu) ciężko pracować tyle godzin tyg. Człowiek po chwili cały brudny wręcz czarny. Trzeba bardzo uważa by czegoś nie złapać. Ludzie uciekają i ci się dziwić. Praca bardzo ciężka w skrajnych warunkach.

Tak4Nie

Nie polecam pracy w tej firmie. Kobiety traktuje się jak konie pociagowe. Musieliśmy wykonywać pracę cięższa od mężczyzn którzy tam pracują, mobbing... Cały czas trzeba jak to pracownicy powiedzieli '' coś robic''nie można nawet na chwilę stać bo od razu pretensje. Praca nie adekwatna do warunków... A warunki no cóż... Żadne reguły tam Joe obowiązywały, zdechle myszy.. Brak jakiś przepisów, nic ci się nie należy... Wyliczone maseczki na twarz! ( jedna na kilka dni... Podczas gdy po 2h była czarna od kurzu). Nie polecam pracy przy cebulkach! Dno.

Kalinka

Czy ktoś wybiera się 11.08 na szklarnie? Sortowanie pakowanie kwiatów? Razem raźniej kalinka596@wp.pl

Natalia

@Nick, jako pracownik firmy Apollo, na co zwróciłbyś szczególną uwagę, szukając pracy w tej firmie? Co Twoim zdaniem jest jej najmocniejszą stroną? Użytkownicy tego forum zawsze najwyżej cenią opinie wyrażane przez osoby aktualnie zatrudnione w firmach, którymi się interesują. Zatem warto pisać, jeśli chcemy, aby forum to spełniało przypisaną mu rolę.

Natalia

@Nick czy jesteś pracownikiem Apollo i Delvia i rzeczywiście jest tak jak mówisz? Zależy mi, żeby użytkownicy tego forum mieli pewność pod kątem takich informacji. Jeśli możesz, to rozwiń swą wypowiedź w kilku zdaniach i poinformuj nas, skąd masz taką wiedzę.

@Natalia

Jestem pracownikiem Apollo. Nie wiem skąd wzięła się ta druga firma, Apollo to nie Delvia. To dwie zupełnie inne firmy.

Sławek

Jako tapicer z 10 letnim doświadczeniem jakie mam szanse na zatrudnienie ? Oraz ile byłbym w stanie wyciągnąć, dodam ze akord nie jest mi obcy z góry dzięki za odp

Jasiek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników? Czy trudno jest dostać się?

anonymous
@Jasiek

I jak dostales prace?

@anonymous

Nie jest trudno się dostać do pracy. We wrześniu już zaczyna się sezon i jest dużo pracy.

Natalia

@Mariusz Zamość☺ co miało największy wpływ na Twoją opinię o tej firmie? Atmosfera pracy, którą tworzą sami pracownicy, czy może wymagania? Piszesz, że to "wielka żenada i kłamstwo" - czy w rzeczywistości wymagania względem pracownika były inne, niż początkowych ustaleniach?

@Natalia

Mariuszowi nie chciało się pracować. Wszystkie prace jakie miał wykonać nie odpowiadały mu. Co drugi dzień nie przychodził do pracy. Jaka może być opinia takiej osoby, która jest na tyle nie odpowiedzialana że nawet się nie rozliczyła ani z pracy ani z mieszkania.

Natalia

@Mariusz Zamość Wyrażajmy swoje opinie w sposób rozważny i sprawiedliwy. Oczywiście nie chodzi o to, żeby wszystkie opinie były za wszelką cenę pozytywne, bo istotą tego forum jest autentyczna i szczera dyskusja na temat swoich doświadczeń. Ale nie usprawiedliwia to w żaden sposób tego, żeby zamieszczać inwektywy i ciężkie oskarżenia bez uzasadnienia.

Tak6Nie

Mariusz Zamość☺

Moja opinia o Apollo jest taka. (usunięte przez administratora)Wyzysk człowieka jedna Wielka żenada i kłamstwo. Myślę że o wiele lepiej jest w obozach pracy bo tam przynajmniej mniej gnoją ludzi. Jest to nie do pomyślenia żeby działy się takie rzeczy. Jak ktoś chce tam jechać to radze się zastanowić i znaleźć dobrego psychologa w Polsce. Na końcu dodam że są niewyplacalni. Nie polecam!!!!!!!

Beny21

Jedna wielka sciema oszusty ukraince rzadza pomiataja ludzmi oszusty jakies minusy przy wyplacie sa nie polecam bylem 2 miesiace i do tej pory nie wyplacili kasy nie polecam

ona
@Beny21

Ja tez bylam i wszystkie pieniadze dostalam. Akurat jesli chodzi o pieniadze, to jest wyplacalny.

anonymous

W Apollo bylam 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona. Zarobic sie da, godziny sa, mieszkania w porzadku. Gdy pracowalam bylo na firmie ponad 200 osob i nikt nie narzekal. Jesli komus zalezy zeby zarobic, a nie pojechac na wczasy to polecam.

Sylwia123

Witajcie, powiedzcie mi czy ktoś wybiera sie w najbliższym czasie do pracy na szklarnie pod takim adresem? :: Van Berckenrodelaan 6 2691 JL S’Gravenzande Nederland A jak tam ktoś tam był to jak tam jest? Bardzo bym prosiła o jakieś info bo nie wiem czy tam jechać? sylwia.kubala@vp.pl

tambyły

Jedno wielkie dziadostwo

polak

Witam może mi ktoś powiedzieć o tym miejscu : J.W.Knoppert&zn informacje o pracy: Adres: Van Berckenrodelaan 6 2691 JL S’Gravenzande Nederland

lwów jest nasz!!!!!!!!!!!!!!!

Apollo to jest jedna wielka porażka traktują ludzi jak jakieś śmieci zero szacunku byliśmy tam tydzień i była katastrofa rządzą tam ukraincy i maja polaków za nic wyzywają itp pracujesz cały tydzień od 7 do 18.30 a jak jest goraco na szklarni to nawet nie pozwolą wyjść z rzadka wody się napić bo od razu z morda skacze ta małpa ukraińska NIE POLECAM!!! BYLEM WIDZIAŁEM I JESTEM PRZERAŻONY ZE W OGÓLE TAM CHCĄ LUDZIE PRACOWAĆ CO NIEKTÓRZY JAK SA TAK POMIATANI I WYZYWANI PRZEZ TYCH SZMACIARZY UKRAIŃSKICH!!!!!!!!!!!

fx
@lwów jest nasz!!!!!!!!!!!!!!!

Przyjechalem niedawno do Apollo, pracuje juz dwa tygodnie (wytrzymalem dluzej) i jest w porzadku

Tak6Nie

Zostaw opinię o Apollo i Delvia - Polska

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie