Apollo i Delvia

Polska

Opinie o Apollo i Delvia

Beny21

Jedna wielka sciema oszusty ukraince rzadza pomiataja ludzmi oszusty jakies minusy przy wyplacie sa nie polecam bylem 2 miesiace i do tej pory nie wyplacili kasy nie polecam

anonymous

W Apollo bylam 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona. Zarobic sie da, godziny sa, mieszkania w porzadku. Gdy pracowalam bylo na firmie ponad 200 osob i nikt nie narzekal. Jesli komus zalezy zeby zarobic, a nie pojechac na wczasy to polecam.

Sylwia123

Witajcie, powiedzcie mi czy ktoś wybiera sie w najbliższym czasie do pracy na szklarnie pod takim adresem? :: Van Berckenrodelaan 6 2691 JL S’Gravenzande Nederland A jak tam ktoś tam był to jak tam jest? Bardzo bym prosiła o jakieś info bo nie wiem czy tam jechać? sylwia.kubala@vp.pl

tambyły

Jedno wielkie dziadostwo

polak

Witam może mi ktoś powiedzieć o tym miejscu : J.W.Knoppert&zn informacje o pracy: Adres: Van Berckenrodelaan 6 2691 JL S’Gravenzande Nederland

lwów jest nasz!!!!!!!!!!!!!!!

Apollo to jest jedna wielka porażka traktują ludzi jak jakieś śmieci zero szacunku byliśmy tam tydzień i była katastrofa rządzą tam ukraincy i maja polaków za nic wyzywają itp pracujesz cały tydzień od 7 do 18.30 a jak jest goraco na szklarni to nawet nie pozwolą wyjść z rzadka wody się napić bo od razu z morda skacze ta małpa ukraińska NIE POLECAM!!! BYLEM WIDZIAŁEM I JESTEM PRZERAŻONY ZE W OGÓLE TAM CHCĄ LUDZIE PRACOWAĆ CO NIEKTÓRZY JAK SA TAK POMIATANI I WYZYWANI PRZEZ TYCH SZMACIARZY UKRAIŃSKICH!!!!!!!!!!!

fx
@lwów jest nasz!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.2016 15:38

Przyjechalem niedawno do Apollo, pracuje juz dwa tygodnie (wytrzymalem dluzej) i jest w porzadku

zniesmaczona

koszmar pod kazdym wzgledem!! warunki, place, praca!!! nie jedzcie tam!!!

sana21

Ja bylam tam 4 miesiace i nie narzekam. Z chcecia bym wróciła.

KATASTROFA

Kategorycznie odradzam te "firmy".

Zostaw opinię o Apollo i Delvia - Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apollo i Delvia