Opinie o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

antycenzura
Inne

Znów cenzura wkroczyła tutaj na forum. Było 1366 komentarzy. Zostało 1364. Brawo !

Nikoś

Dla każdego zainteresowanego pracą w Minolu: + Stała pensja ok 4500 brutto (plus minus w zależności od działu) płacona 10 każdego m-ca + Dofinansowania do świąt, wakacji- w granicach 200-400zl netto (j.w.) + Karta Multisport- płacisz 90 zl, resztę dofinansuje prezio + Praca biurowa, w ciepłym, suchym miejscu, latem klima ( no chyba że ktoś sobie nie życzy jej włączenia, wtedy siedzisz i po tylku spływa ci pot) + Kiedyś imprezy firmowe (Oktoberfest, wigilie w lokalach na dobrym poziomie, grille firmowe) + Dostęp do czajnika i ekspresu na kawę + Praca mało ambitna dla leniuszkow, którzy ostentacyjnie pokazują wszem i wobec że nie muszą się wysilać (dział ZM), no chyba że jesteś w dziale VS/VI- tak, tam trzeba zapitalać żeby nie było zyebki od TL I tyle plusy. Pozostałe plusy ujemne to: - brak prywatnej opieki medycznej, mimo pracowników powyżej 100 - brak firmowej kawy/herbaty, co w dzisiejszych standardach pracy biurowej zakrawa na nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę koszty prezia w tym względzie - nierówne traktowanie poszczególnych działów (w jednym można oficjalnie nic nie robić i nie ponosi się żadnych konsekwencji, w innym nie masz czasu na siku bo musisz wyrobić tzw. Leistung. Jak nie- masz pogadankę - brak podwyżek po 1,3, czy 5 przepracowanych latach - odhaczanie swojej pracy w trzech różnych programach do kontroli czasu - praca z deczka wyjaławiajaca mózg - pensja 4500 brutto ( tak, celowo w minusach bo w Łodzi to nie jest nawet średni poziom) Jeśli coś zostało przeoczone- uzupełnijcie. Dziękuję za uwagę!

Prawda
@Witek…

5000-5500 brutto tyle mają osoby z kilkuletnim doświadczeniem i to po prośbach o podwyżkę a nowi dostają oczywiście więcej na starcie i po przedłużeniu też, więc nie marudź bo i tak macie lepiej ;)

www
Inne

Czytałem opinie, że praca w tej firmie z danymi jest na tyle skomplikowana, że często trzeba pisać do Niemców, jak to porozliczać. Czy to prawda?

trener mistrzów

Co to za tenisista?

Kuba

zlecenia, podejście do człowieka, opieka merytoryczna oraz potrzebny sprzęt zapewnione przed rozpoczęciem pracy. Dobry kontakt z działem technicznym.

Adam02 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.
Kandydat

Jak wygląda sytuacja w oddziale w Gdańsku? Opinie mówią same za siebie ale od czegoś student musi zacząć (zastanawiam się nad stanowiskiem młodszego administratora danych)

www

nie prawda
@www

Nie tyle skomplikowana praca co słabe szkolenia. Od lat nikt nic z tym nie robi

Grzesio
@nie prawda

To jak wygląda wprowadzenie nowego pracownika w dziale rozliczeń? Trzeba bazować na własnych doświadczeniu i umiejętnościach czy jednak pozostali pracownicy starają się pomóc?

Roman
@www

Nie do końca tak to jest, wielokrotnie brakuje wielu danych, więc partnerzy w de powinni je uzupełnić ra, szybciej raz wolniej, faktycznie szkolenia w brunecie to masakra, jest kilka osób dobrych i dobrze szkolących, ale niektórzy są tam tylko po znajomości, do tego fatalna komunikacja i fatalni team literzy, niektórzy, a moja kierownik działu to po prostu stan umysłu! Firma jest fajna, praca ciekawa ale niestety firmę tworzą ludzie a z tymi w większości już nigdy na szczęście pracować nie będę musiał!

Seba
@Grzesio

Chłopie, szkolenie ma 2 tygodnie, w 2 dni przekażą ci wszystko to coteoretyczne przez kolejne dni ci będą pokazywać różne przypadki przy czym przez kolejne pół roku codziennie i tak będziesz miał inne, przez kolejny tydzień będziesz orientować się o co tam biega, najlepsze że kończysz szkolenie i nie wiesz jak kompa włączyć, support ci powie, no nie wiesz, przecież wszystko ci mowilam a reszte masz na dysku! A o tymzenie przedłuża ci umowy dowiesz się w piątek! PrCa byłaby fajna gdyby l ci niektórzy buce byli inni dla normalnych ludzie, a tam jest tak zealbo wsadzasz palec w (usunięte przez administratora) albo siedzisz cicho choć i tak nie masz gwarancji że zostaniesz! Atmosferę najlepiej widać na przerwach, jak tworzą się grupki, a ta najważniejsza, czyli kółko wzajemnej adoracji obrabia wszystkim duży i patrzy z pode lna jakbys chcial rotwailerowi kanapkę zabrać!

Pola
@Grzesio

Osobiście nie wiem jak jest w dziale rozliczeń czyli DA, ale poniższe komentarze "dotyczą" innego działu, bowiem kierownikiem działu rozliczeń jest mężczyzna, nie kobieta, nie jak niżej piszą. Zastanów się na ile te opinie są wiarygodne, skoro nawet płeć przełożonego im się "myli" ;)

szkolenia
@nie prawda

gdyby tak po każdym szkoleniu były rozdawane przed dział kadr anonimowe ankiety uczestnikom to dużo z tych prowadzących szkolenia musiałoby szukać nowej pracy

Adam
@Pola

Równie dobrze może chodzi o dział DA w Gdańsku? Tam Kierownikiem jest kobieta :)

Diana
@szkolenia

Zależy o jaki dział Ci chodzi, to raz, a dwa, że w pewnym dziale szkolenia często prowadzą osoby, które nie powinny szkolić, bo nie mają tego wpisane w swoich obowiązkach i są przez to wykorzystywane, mimo, że są inne osoby, bezpośrednio do tych czynności poprzez stanowisko oddelegowane. Wytłumacz mi więc, z jakiej racji, osoby które są zwykłymi pracownikami i są wykorzystywane w taki sposób, miałyby jeszcze być pociągnięte do odpowiedzialności? Skoro są inne osoby wyznaczone do tego?

szkolenia
@Diana

Po co się za to biorą jeżeli wiedzą że nie potrafią nauczyc innych? Żeby sie przypodobać?

Że co?
@szkolenia

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, jeśli jest napisane, że są "wykorzystywani" to chyba logiczne, że nie zgłaszają się sami?? Raczej nikt nie jest chętny wykonywać dodatkowych obowiązków za darmo. Dodatkowo to jest wyżej ustalane i dostają takie osoby komunikat "masz szkolić" i tyle. A jak się wtedy komuś coś nie podoba to.... ;)

że jak
@Że co?

co oznacza wg ciebie być wykorzystywanym ?

Diana
@że jak

Proszę czytać ze zrozumieniem, już odpowiedziałam na to pytanie.

Legenda Minola Nowy wpis
@Seba

Na parterze w Brunata Zenner, dziewczynki trwają jak skały. Żaden zuchwalec ich nie tknie, gdyż tenisista je chroni niebywale. Nowi pracownicy, co dzień przychodzą, w firmie jak mięso armatnie, stają. Nie znają zasady, co starym rządzi, więc w ogniu codziennym giną i padają. A dziewczynki z parteru, niezachwiane, patrzą, jak życie się toczy w firmie. One są jak legenda, niezruszone, chronione przez bohatera, w swoim prywatnym niebie.

Pracownik Nowy wpis
@Legenda Minola

Ale pamiętacie przysłowie, że ryba psuje się od głowy? Obwiniacie ludzi, liderów, kierowników ... a zapominacie o człowieku, który tak naprawdę jest za to wszystko odpowiedzialny. Nie podoba się brak profesjonalizmu? Rozumiem to całkowicie. Tylko spójrzcie proszę trochę wyżej, ponad swoje nosy i zadajcie sobie pytanie: Jak do .... ma być dobrze w tej firmie, skoro prowadzona jest w tak prosty i staromodny sposób?

trener mistrzów Nowy wpis

Co to za tenisista?

Olo

Dokładnie najistotniejsze jest to że panuje w tej firmie kolesiostwo, pogarda wobec innych i zasady rodem z januszexów lat 90 :)

No no

Oczywiście że prawda! Potwierdzam. Kolesiostwo pogania polesiostwo! Jak najdalej od tej firmy!

Student
Kandydat

Czy warto aplikować na stanowisko specjalisty ds IT? Jakie warunki pracy? Mam 2 lata doświadczenia na takim stanowisku. Jakie technologie? Jak duży zespół? Dziekuje

Student
Kandydat

Czyli mam rozumieć że lepiej iść do innej firmy IT niż tu? Spróbuję. A kierownik i inni informatycy jacy są ?

Paweł123
Kandydat

Zastanawiam się nad pracą na stanowisku Monter/serwisant. Czy ktoś może powiedzieć więcej na ten temat? Chciałbym się dowiedzieć jaka atmosfera tam panuje, jakie są stawki i podejście do pracownika oraz czego wymaga pracodawca.

nie polecam
@Paweł123

Ty tak na poważnie pytasz?;-)

zdalna
Kandydat

Ile dni pracy zdalnej przysluguje pracownikowi w tygodniu?

Kasia
@zdalna

1 tydzień w miesiącu. Wcześniej było 2/2 ale nie wiadomo czemu to zmieniono

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Inne

Jakie stawki proponuje ten pracodawca na zleceniach montażu podzielników/ wodomierzy ?

zainteresowana
Kandydat

jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

Przepisy
@zainteresowana

Plusy Pensja każdego 10go Minusy Ludzie, Teamleiterin, szkolenia atmosfera obgadywanie brak szacunku wielu szczęśliwych we własnym sosiku nowy-wrog lepsi i lepsiejsi decyzyjność przepływ informacji, i tak ci wmówią że to twoja wina nigdy ich

papapa
@Przepisy

Ale pensja wypłacana na czas to jest obowiązek pracodawcy. Trochę marny ten plus. Poza tym zdarza się, że pensja na koncie jest dopiero 11 jak się nie wyrobią.

Sylwia
Inne

Powiedzcie jak kwestia umów w firmie? W ogłoszeniu na instalatora piszą o umowie o pracę po okresie próbnym. Czyli ile on trwa i firma jest stabilna? Będę wdzięczna za odzew!

Waldi
@Sylwia

Po okresie próbnym raczej umowa na czas nie określony. Chyba że im się nie spodobasz to Cię zwolnią :)

Ala

Jak to gdzie u teamlainera ???? jeszcze da Ci pracować obowiązkowo 10h w formie nadgodzin bo się nie wyrabiają a jemu Excel się nie zgadza

Hfsb

Na 2 piętrze

miodowa
@Hfsb

za ile? gdzie mam się udać?

werdna

nowi są przerażeni bo lizusy ich przełożeni ich cisną o wszystko. chodzą zastraszeni. niektóre osoby chodzą do pokoju z drukarkami płakać lub chwile odpocząć bo pastwią się nad nimi inni. Część pracowników całe 8 h chodzą bez celu i nic nie robią ale to lizusy przełożonych. ogólna pogarda, brud i lekceważenie ludzi.

Cojakco
@werdna

Oj i tu jest już mocne naginanie prawdy. Widać że jakiś (usunięte przez administratora) się próbuje tutaj wybić. Dużo można zarzucić tej firmie, pracuję tu już dłuższą "chwilę" i mam wyrobione zdanie o prezesie, team liderach, kierownikach, współpracownikach. I stanowczo sprzeciwiam się tym bredniom tutaj nabazgrolonym przez kogoś, kto nawet w firmie nie postawił nogi. Otóż drukarki nie są w żadnych pokojach, tylko na otwartej przestrzeni. Tu trollu pudło. Nikt nie płacze po kątach, bo nie ma ku temu powodów. Normy są do wyrobienia z palcem w nosie. Nikt nikogo nie (usunięte przez administratora). Jeżeli komuś się nie podoba po prostu odchodzi bo nie jest to firma marzeń. Ot dla studenciaków na chwilę, tyle. Więc trollu idź sobie spamować fejkowe brednie gdzie indziej. Ogólnie ocena firmy, suma sumarum w skali uczniowskiej 1-6, to taka dwója, ale zgrozo, nic co ten (usunięte przez administratora) tu napaskudził nie jest prawdą. Może źle użył funkcji kopiuj-wklej, które to wrzuca pod każdą opinię na większości pracodawców tegoż forum Ludzie, miejcie trochę oleju pod kopułą i z dystansem czytajcie wszystko co ktoś napisze w tych jakże mundrych internetach!!!

Werdna

Lub truskawkach jest tu cały przekrój:) jak widziałam to taki mały bazar tam się robi ???? ciekawe kiedy sanepid coś z tym zrobi

Ania
@Cojakco

Myślę że będziesz, bo jest u was grupa trzymająca władzę, starych którzy chodzą jak pawie i są wredni wobedz nowych, szkolenia to porażka, robi je ktoś kto nie ma nawet przygotowania pedagogicznego, kierowniczka to dziunia, która jest piękniejsza niż mądrzejsza, zmieniacie ludzi co 3 mięs, bo wam chemii brakuje, ale myślę że się boicie, swoi dostają najłatwiejsze repy a nowi dygaja szuwary, komunikacja to kolejna żenada, szkoda mówić, jak jesteś coś wart to nawet nie myśl , to najgorszy pracodawca jakiego w życiu spotkałam, i to nie dlatego że niemiecka, to nie prezes ale wasze bagienko Polak Polakowi wilkiem, w tej firmie nie ma żadnej radości wśród ludzi

Jagódka

Prezes ma pracowników w (usunięte przez administratora) Szy. Ludzie prosić się muszą o podwyżki, czekają na odpowiedź od niego po 3-4 miesiące. No chyba nie tak to powinno wyglądać. Radzę Pańciowi się ogarnąć bo dużo dobrych pracowników wkoncu się zdenerwuje I pojdzie tam gdzie ich docenia.

pobudka
@Jagódka

Obudź się. Przecież Ci dobrzy, którzy nie zamierzali czekać tyle na podwyżkę już dawno pracują w innych firmach. Zarabiają godnie i opowiadają jak to było w brunata-minol-zenner jako anegdoty

Jagódka
@pobudka

To pewnie dlatego przyjmują teraz tyle osób. Miało nie być przyjęć na Backoffice A co chwila nowi przychodzą. No tak Panie Stein.... Zatrudniaj na zaś I płać nowym więcej niż doświadczonym, bo ci doświadczeni zaczynają otwierać oczy. Ps. Po ile truskawki?

Jola
Inne

Zauważyłam ofertę na specjalistę ds.aplikacji. Jednak pisaliście o słabych warunkach w firmie. Macie na myśli umowy śmieciowe czy brak premii?

Skryta
@Jola

Umowa o pracę, pieniądze słabe , atmosfera do (usunięte przez administratora) chyba że lubisz być traktowana z góry i poniżana jak czegoś nie potrafisz. Oczywiście później zwolniona :)

Zdzis

Obiektywna. A czego ty się wstydzisz? Nie podoba sie? to zmień prace. Tutaj można naprawde przyzwoicie zarobic, ale trzeba chcieć robić coś więcej więcej niż wklepanie 30 urządzeń lub csow dziennie. Takie sa realia. Można przejsc z działu do działu, na inny projekt. Opcji jest akurat mnóstwo. Ja sama siedze w jednym dziale kilka lat bo mam jeszcze slaby niemiecki, ale ucze sie bo chce zarobic wiecej w innym dziale a nie siedziec jak inni po 15 lat i narzekać i nic ze sobą nie zrobili!! A na dodatek jeszcze normy im sie nie chce wyrabiac..

papapa
@Zdzis

Da się dobrze zarobić? Czyli dają już za dobrą znajomość niemieckiego rynkowe 10-12k brutto?

smerf
@papapa

dla Zdzis pewnie dobry zarobek to 5500 brutto:))))) Po przejsciu do innego działu zarobi 5650 brutto dlatego uczy się niemieckiego

@smerf

Jeśli ktoś ma niskie wymagania, albo traktuje tą pracę jako dobry start to ok. Da się zarobic, ale oczywiście są firmy, które płacą dużo, dużo lepiej. Mają one też dużo wyższe oczekiwania. Osobiście uważam, że osoby z niemieckim C1 i angielskim B2 są w stanie zarobić o wiele, wiele więcej niż nasze 5800 brutto, lub w co poniektórych przypadkach do 7500 brutto

Buhaha
@Pracownik

7500 brutto bo widz może z 10osob z nadgodzinami oczywiście na które jest przymus bo jak nie to prezes kręci nosem i każe ich kierownikom przykręcić śrubę żeby je robili.

Zwei drei
@Buhaha

7500 brutto było okej (i tylko okej, nic super) dwa lata temu. Jak ktoś zna język, czy to niemiecki, czy jakiś skandynawski lub bałkański, i ma trzycyfrowe IQ, to za mniej pracować nie powinien.

Myśliciel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jedni przychodzą, inni odchodzą, a jeszcze inni tu wracają.... Serio? Praca fajna, wynagrodzenie też spoko, ale niektóre decyzję osób tu rządzących są co najmniej niedorzeczne...

Inez
Inne

No jak szukam pracy w normalnej atmosferze a po wejściu w najnowsze wpisy widzę jakieś komentarze o obgadywaniu sie i tak dalej… jest dział którego mam po prostu unikać czy jednak nieważne jak tu trafie to wszędzie będzie tak samo?

Blue
Inne

Rozmowa o pracę nie skoncentrowana na języku. Dopytwanie dlaczego chce się tam pracować skoro nie wyraża się zainteresowania branżą, motywacja pracy z językiem i chęć zdobycia doświadczenia nie wystarcza. Pytania o umiejętności jezykowe .... tylko jedno dość banalne jak z zakresu ćwiczeniówki z gimnazjum. Zero testów językowych. Odpytywanie z wiedzy specjalistycznej która według ogłoszenia nie jest wymagana, po złej odpowiedzi wybuch śmiechu prowadzących rozmowę i brnięcie w pytanie tak aby pogrążyć drugą osobę. W trakcie odpowiadania osoby sobie pomiędzy sobą żartują i nie wyrażają zainteresowania odpowiedziami. Nie polecam.

Inne

zostało wspomniane także, że w tej firmie rzadko używa się jezykow obych mimo, że same stanowiska maja jezyki w nazwie...

xyz
@122

a nie zostało wspomniane, że otrzymasz osobistego tłumacza (czytaj: kierownika) w przypadku gdy nie będzie Ci się chciało samodzielnie pisać maila lub dzwonić do niemieckiej filii?

@xyz

niemiecki i angielski ogólnie okazały się być niezbyt ważne. A co masz na myśli mówiąc osobistego tłumacza?

to ważne
@122

Nie musisz znać niemieckiego. Wystarczy że otrzymasz taką wypłatę jakbyś znał niemiecki. I gra muzyka:-)))

No nie
@xyz

Chyba raczej chodzi ci o to, że to pracownik znający DE na dobrym poziomie musi bywać tłumaczem dla kierownika i dla trenerów. Ciekawy jestem czy wciąż wysyłają te same maile z Quali z błędami gramatycznymi z poziomu A2...

Sss
@Blue

Wyniki produkcyjne spadły. Od stycznia będzie zniesiony całkowicie HO.

green
@Blue

Jak oceniasz prowadzenie rozmowy przez rekruterkę?

Wercia
@Sss

Faktycznie jak teraz patrzyłam po paru ofertach, które mogą być spokojnie wykonywane jako praca z domu to stacjonarka jest wpisana. Ale serio myślicie, że HO jest powodem tych wyników? Na podstawie czego firma to stwierdziła, że to wdrażają? I czy część osób odchodzi?

biegła
@xyz

W jakiej wysokości dodatki językowe do pensji otrzymują osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego? Chciałabym to wiedzieć skoro mam za kogoś pisać maile i rozmawiać w jego imieniu przez telefon

Ewa
@No nie

Serio są kierownicy, którzy nie znają niemieckiego? Znam kilku i wszyscy pięknie mówią po niemiecku..

Xyz
@biegła

@biegła zrezygnowałam z ubiegania się o pracę po tak niemiłej (żeby nie powiedzieć gorzej) rozmowie o pracę

Bluee
@green

Osoby prowadzące były niemiłe, cały czas żartowały wzjemnie do siebie, nie czekały aż dokończysz zdanie, przerywały, śmiały się. Weryfikacja języka była w formie jednego pytania z lektur które podobno są na germanistyce :) a jak nie miałeś tej lektury bo hmm różnica wieku między Tobą a rekruterkq to pewnie 20 lat a świat się zmienia to musisz koniecznie opowiadać o książkach na widzimy się osób prowadzących rozmowę np o tematyce fantastycznej :)))) nie myślcie ze to zart tak wyglądają tam rozmowy, czuć od początku że nie chcą Cię zatrudnić a poniżyć

volt
@Bluee

Zastanawiam się jakie kompetencje ma rekruterka prowadząca tam rozmowy. Patrząc na poziom prowadzonych rekrutacji nie dziwie się że mają problem z pozyskaniem ludzi do pracy

Bluee
@volt

Myślę, że tak przepytają kandydatów których z góry nie chcą zatrudnić. Po prostu traktują to jako" pokaz siły "

kotek
Kandydat

Firma zapewnia kawę, herbatę i cukier? Jak tu jest?

@kotek

Kawę + dystrybutor z wodą do wyboru: ciepłą, zimną, zimną gazowaną

kotek
@:)

Czajnik elektryczny jest?

X
@kotek

Jest i nawet ekspres do kawy ;)

kuchenne ewolucje
@X

Jest full wypas. Czajnik, ekspres z kawą. Nie ma cukru ani herbaty. Ale kto pije w tych czasach herbatę lub używa cukru

tak

Mam podobne odczucia. Dochodzi jeszcze obgadywanie poza plecami w tzw kręgach przyjaciół

AAA
Inne

O podwyżki widzę, że zapytania lecą a ja dalej nie znam stawek na stanowisku które by mnie interesowało. O młodszym administratorze danych myślę. Czemu w ogłoszeniach nie podają wam widełek? zawsze jest coś do wynegocjowania?

Zostaw merytoryczną opinię o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 249 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130