Opinie o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Ktoś

Witam serdecznie. Czy są (a jeśli tak, to jakie) możliwości rozwoju i awansu dla osoby z bardzo dobrym niemieckim? Do jakiego działu warto aplikować i czy w ogóle ma się jakiś pośredni wpływ na to, gdzie zostanie się przydzielonym? Na co dzień pracuję z niemieckimi klientami, chciałabym utrzymać ten status. Będę wdzięczna za rzeczowe odpowiedzi.

Witajwitaj
@Ktoś

Z b. dobrym j. niemieckim polecam ci raczej pracę w innej firmie niż Minol. Przed wysłaniem CV poczytaj niniejsze wcześniejsze komentarze aby zdecydować czy warto. Masz w nich odpowiedzi na dokładnie wszystkie swoje pytania. Acha. Na otwarcie dostajesz plus/minus 4100 brutto. Stówka w jedną albo drugą stronę.

Kunde

Na jakiej ulicy znajduje się w Gdańsku biuro Brunata Zenner? Można prosić o dokładny adres?

specjalista ds. rekrutacji

Firma szuka znów specjalisty ds. rekrutacji. Z tego co mi wiadomo kogoś wcześniej już zatrudnili. Ta osoba już zrezygnowała z tej pracy?

Conoc69

A może ktoś z tu obecnych skomentuje nagły zwrot sprawy HO?

Aaa

To może nas wszystkich oświecisz jaka jest prawda?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jaka to firma

Trochę zaskakująca polityka tej firmy wobec pracowników. Ogłoszenia brzmią zachęcająco. Jest choć odrobina prywatności w tym open space? A biurka są przypisane do konkretnych osób czy każdy pracuje gdzie jest wolne stanowisko (codziennie gdzie indziej) ? Serio nie można korzystać z telefonu - nie mówimy tu o nic nie robieniu w pracy, ale np. odpisaniu na eska? W takim razie jakie firmy w Łodzi polecacie z dobrą znajomością niemieckiego?

Aslot
@Jaka to firma

Polecam firmę Philips

@Jaka to firma

Bzdura z tym telefonem ale trzeba mieć poczucie dyscypliny bo jak nie to wszędzie będzie problem

Małgosia
@Aslot

Mamy jedną osobę która pracowała w Philipsie i jednak po 3 miesiącach wróciła do Nas do minola, wiec można się domyślać jak jest słabo w philipsie;) Skoro tutaj jest tragicznie a i tak ludzie wracaja za mniejsze pieniądze niz przedtem :)

nickita
@Małgosia

widocznie obowiązki w philipsie przerastały ją haha

Huehuehue
@Małgosia

Ale w Philipsie codzienie trzeba się wykazywać biegłą znajomością niemieckiego i angielskiego, multitaskingiem, samodzielnością. Ktoś widocznie wybitnie nie podołał, skoro wrócił z jednej z najlepszych firm w Łodzi to najgorszej. 3 miesiące to akurat okres próbny ;)

Jaskolka
@Małgosia

Ale jest też kilka osób które poszły do Philipsa i tu nie wróciły. Także jedna jaskółka wiosny nie czyni

Opinia

Bardzo pozytywne w ostatnim czasie w działach niemieckich z 1 i 2 piętra było to że wreszcie "zrezygnował" z pracy kierownik z Łęczycy. Super zmianą byłoby jeszcze gdyby zatrudnili profesjonalną Agencję HR do rekrutowania do tych działów nowych Kierowników i Teamleiterów. Przyciągnęłoby to młodych ambitnych ludzi do Brunaty i ograniczyło obecną dużą rotację pracowników.

Tylko tyle
@Opinia

Tak, ale nadszedł nieoczekiwanie czas pana krzyżówki, zebry.... Jak zwał tak zwał. Raz jest, raz nie ma, raz jest, raz nie ma. Więcej go nie ma niż jest... Nigdy nie wiesz czy będzie czy go nie będzie... Ot zgrywus taki. Wszak ma na głowie zgoła inne problemy niż zarządzanie zasobami ludzkimi w dziale VSZM... Także kiero z Łęczycy był przy tym obecnym człowiekiem rzetelnym, stabilnym, a że niekompetentnym.... Cóż, był pożytecznym id..tą ale niegroźnym. Tęsknimy. A obecny? Cóż, ohne Komment!

Blabla
@Tylko tyle

A jakiego zachowania byscie oczekiwali? Że codziennie rano przyjdzie do waszego biureczka i będzie się kłaniał mówiąc 'dzien dobry'? Jest to jest, nie ma to nie ma. Napisalbym, że nikomu to nie powinno przeszkadzać, ale jak widać, niektórzy mają jakieś wyjątkowo wygórowane oczekiwania. Jak ktoś ma większe ambicje, to zawsze może zgłosić się na stanowisko TL.

pytanko
@Tylko tyle

A to wolno tak przychodzić sobie kierownikowi w kratkę do pracy?

Blabla
@pytanko

A to zwykły pracownik jest od rozliczania kierownika? Wydaje mi się, że są odpowiednie osoby, które się tym zajmują i przed nimi powinien się tłumaczyć a nie przed zwykłym X (wpisz sobie dowolne nazwisko pracownika).

@Blabla

No właśnie nie ma odpowiednich osób które powinny rozliczac kierowników. Dlatego pracownicy są zdani sami na siebie...

przykład idzie z góry
@Blabla

od teraz, zawsze gdy kierownik z II pietra będzie pytał mnie o moje nieobecności odpowiem że..: "biorę przykład z ciebie" oraz zapytam: "czy jesteś odpowiednią osobą która się tym zajmuje".

Jaktoktoto
@przykład idzie z góry

Dobre dobre. Myślę że może poskutkować choć może jedynie zdziwieniem zainteresowanego

K

Dlaczego nie ma już imprez firmowych? Czy są jakieś planowane?

D

Czy ktoś może rozwinac skoro działu ZM?

fantastyczny

Tyle słabych opinii, chociaż każdy zapewnie wie, że praca w tej firmie nie różni się niczym od pracy na produkcji na magazynie, schematyczna do bólu, większość projektów polega na klikaniu w dyskietkę, także czego wy oczekujecie ? :))

@fantastyczny

No ciekawe czy to klikanie w dyskietkę to we wszystkich działach patrząc na to ile w ostatnim czasie nowych osób zrezygnowało z pracy w jednym dziale, gdzie czasami trzeba bardziej pomyśleć. Młodzi ludzie po studiach płaczący że nie ogarniają... Bo liczby bo coś trzeba policzyć .. Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka...

@Hmm

Zgadza się. Praca w jednym dziale po wielu latach mnie pokonała. Za trudno, za dużo, za ciężko...Schematy są w każdej pracy, ale to akurat żaden problem. W moim działe jasne schematy byłyby zbawieniem. Domeną mojej pracy była gimnastyka umysłu każdego dnia, a z tygodnia na tydzień coraz wyżej poprzeczka. Jednakże świadomości tego w gronie włodarzy firmy... jakby brak.

zzz
@Xyz była

Współczuję twojemu obecnemu lub przyszłemu pracodawcy jeżeli praca w tej firmie cie pokonała.

@zzz

Jeśli siedzisz na recepcji lub klepiesz dane w ZM, to ciebie z pewnością nie pokona. Są jeszcze normalne prace bez poświęcania dodatkowych 15 min z życia, pilnowania klikania na przerwy i wielu innych atrakcji. Współczuć trzeba wam

Xxx

Ale jest ich garstka.

Hmm...
@zzz

A znasz specyfikę pracy we wszystkich działach? Podejrzewam po opisie, że mowa o DA. A praca w tym dziale niejednego pokonała wiec nie gadaj bzdur.

smieszka
@Hmm...

praca w DA kogoś pokonała?? :-)))) doprawdy? :-))))

Krzys

A jak w minnolu jest z pensjami, ktos cos napisze, ile na start, czy sa doplaty za jezyki?

ODP
@Krzys

Pensje są słabe. Nie ma żadnych dopłat do języka ani lektoratów. Ci którzy znają język na przyzwoitym poziomie uciekają stąd

Znajoma
@Krzys

Kilka lat temu na początek rzucali marne 3500-4000 brutto. Teraz z tego co słyszałam wiele się nie zmieniło. Po kilku latach pracy pensje nie są o wiele wyższe. Podwyżki to czasami jedynie 50 czy 100 brutto. Brak dodatków językowych.

Akuku
@ODP

Powiem tak, za pensje da się wyżyć ale to wszystko, bez szału, niestety.... podwyżka? To zjawisko praktycznie niespotykane w tej firmie, ale jak napisane, zdarzają się i to 50 zł max 100, i ma Ci starczyć na kilka lat, nie zważając na kategorie corocznej inflacji i

Małgosia
@Akuku

Gdyby mój facet przynosił co miesiąc pensje Minola 3600-3800 netto to wygoniłabym go z chaty lub kazała szukać innej roboty. Nie mówiąc już o sytuacji w której powiedziałby że dostał 100 zł brutto podwyżki

Akuku
@Małgosia

Ile??? Skąd wzięłaś netto tyle? Napisane jest wyżej, że to brutto.... przy takim netto jak piszesz raczej w firmie nie było by większego i znaczącego narzekania na pensje, oczywiście zawsze można zarabiać więcej. A podwyżki? No takie są... pretensje do góry. Wybacz, bez obrazy, ale przestawiasz swój obraz trochę moim zdaniem negatywnie

To fajnie
@Znajoma

Skoro piszesz, że się zmieniło oznacza to, że są nierówne pensje. I jest to bardzo niesprawiedliwe. Wypadałoby coś z tym zrobić. Skoro teraz jest inaczej czyli więcej to dlaczego pracownicy z dłuższym stażem mają mniejszą pensje. Kadry tego nie pilnują? Przecież to dyskryminacją powiewa.

ILE ?
@To fajnie

Ile można dostać na start? A ile na max przedłużeniu? Poziom B2.

ruda88
@ILE ?

3500 brutto na okresie probnym, pozniej duza podwyzka na 3600.. poza tym dodatkowa przerwa 15 minut, w dobie pandemii pracownicy siedza kolo siebie jedno przy drugim, zero odstepow, pasowaloby to zglosic do sanepidu bo az szkoda na to patrzec. Poza tym, im pietro wyzsze tym poziom IQ nizszy, proszac o podwyzke dostalam informacje ze firma nie placi zmarszczkowego.. Smiech na sali.

Wynagrodzenia
@Znajoma

Kilka lat temu ? To ile jest teraz ? Znowu wychodzi na to, że są nierówne pensje. Dlaczego nowi pracownicy mają większe wynagrodzenie od tych dłużej pracujących ? Mając mniejsze doświadczenie i czasami gorsza znajomość języka. Co to za sprawiedliwość ?! Powinni wszyscy pracownicy mieć taką samą pensje. Z tych komentarzy często wynika, że są zróżnicowane!!

kandydatka
@Znajoma

pensje 4000 brutto są u pracowników na stałym etacie?

Leon
@Krzys

Po okresie próbnym , wszystkie dodatkowe profity

@kandydatka

Pensje są różne i niesprawiedliwe. "Specjaliści" robiący to samo mają bardzo różne wynagrodzenia. Przeważnie osoby, które dłużej pracują mają mniej niż nowi pracownicy. Na dodatek podwyżek nie ma. Chyba, że samemu się trzeba prosić i błagać. W niektórych firmach dają nawet dodatki inflacyjne już. Teraz 4500 brutto to się zarabia w firmach bez języka obcego i bez wyższego wykształcenia.

Szuruburu
@Krzys

Pensje? To wielka tajemnica. Ale nie licz na więcej niż 4500 brutto, no może ktoś ma i 4700....

@Szuruburu

Ja mam, może trzeba o podwyżkę napisać?

Tagi
@Szuruburu

Pensja niemal identyczna jak na magazynie na Jędrzejowskiej. Tyle że trochę lżejsza bo nie trzeba dźwigać, pracować na trzy zmiany. Ale jednak ktoś kto ma wyższe wykształcenie chciałby mieć lepiej płatną pracę niż ci którzy tego wykształcenia a jakiegoś powodu nie mają więc liczą się z pracą stricte fizyczną.

@Szuruburu

Jak umiesz lepiej niemiecki i chcesz się uczyć, a także jesteś gotów podjąć się pracy trudniejszej niż Datenerfassung, wymagającej analizy danych możesz zarobić w porywach 6000 -6500 zł brutto ( poza wysokim sezonem) W sezonie są nadgodziny, wyższa premia i lepsze wynagrodzenia. Ludzie piszą o podstawie wynagrodzenia 4500zl ale nie dodają, że w firmie istnieje też premia, która bywa całkiem dobra.

@Xyz była

Ile wynosi taka premia?

@.

Pewnie zależy od działu. U nas było ostatnio koło 300zl

Dzięki. A jakie są działy?

Dada
@.

A po co pytasz o premię, jak w tym śmiesznym niemieckim grajdole sucha pensja jest na poziomie biedry. Ludzie zaczynają odchodzić masowo niemalże. I to nie tylko ci co są świeżo zatrudnieni, ale pracownicy kilkuletni, z doświadczeniem, którzy są supportem dla innych, mają SAPa w jednym palcu i niemiecki min B2. Dla takich ludzi w Śminolu nie ma miejsca, bo Sein takich ludzi NIE szanuje. Jest potwarzem premia, podwyżka czy dodatki... Żenua . Najgorsze że prezio uważa że wszystko jest cacy a tu ni choooya!

Fhrj
@Dada

Bo tak

Czy w tej pracy jest kontakt telefoniczny z klientem niemieckim lub siedzibą firmy? Jaki poziom znajomości języka jest wymagany w praktyce?

Nicki

Kontaktu z klientem nie ma, w niektórych działach można się kontaktować po niemiecku z pracownikami z Niemiec, ale to nie jest raczej konieczne. A2 w zupełności wystarczy.

????
@Nicki

Że co?? że A2 wystarczy???? Kto ma za te osoby pisać potem maile do niemieckich filii?? Jest ktoś kto dostaje dodatek językowy do pensji za pisanie za kogoś maili??

@????

Heh Każdy pisze sam. Są jeszcze wzory meili ;)

@????

Jaki dodatek językowy?

Ha ha
@Hmm

W tej firmie nie ma dodatków językowych...

Jendrek
@Ha ha

I bardzo dobrze, że nie ma. W innych firmach dostaje się np. 5000 zł podstawy + 2000 dodatku językowego. Dodatek nie wlicza się wtedy do chorobowego i nadgodzin, wszystko liczy się od podstawy. Tu masz np. podstawę 6700 + 300 zł brutto premii, więc w razie choroby odpada jedynie ta końcówka i standardowe 20%.

mrówka
@Jendrek

że ile masz podstawy w Minolu????? 6700 brutto masz jak chyba dodasz do swojego wynagrodzenia jeszcze połowę wynagrodzenia koleżanki obok :-))

Ha ha
@mrówka

Dobre dobre...

Dział
@Jendrek

W którym dziale się tyle zarabia?

Teresa
@Dział

Sugerujecie że to niemożliwe? Znacie wypłaty na każdym stanowisku? Nie sądzę :D

Dobra dobra
@Teresa

To na jakim stanowisku takie wynagrodzenie?

Matka Kalkuta z Teresy
@Dobra dobra

Normalnie wisiały oferty w internecie jeszcze jakiś czas temu z podanym wynagrodzeniem.

Bullshit
@Matka Kalkuta z Teresy

Minol nie podaje stawki w ofercie...

@Jendrek

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

a tak:
@:)

Jeżeli do działu niemieckiego - ciekawie :-)). Nic nie sprawdzają. Czasem czy umiesz coś wydukać po niemiecku. Guten Morgen, Guten Tag, AufWiedersehen itp. Naucz się tych słów i rzuć jakieś zdanie po angielsku z niemieckim akcentem albo jeszcze lepiej.. z duńskim akcentem a zaświecisz jako poliglota ;-) Być może padnie wtedy pytanie czy byłeś w Danii ;-))) Przemyśl odpowiedź bo od niej zależy za ile i do działu z jakim językiem zostaniesz skierowany. Kiedyś było tak że przychodził na rozmowę kierownik w białych sportowych butach, w bluzie z kapturem jakby przed chwilą wrócił z półmaratonu lub siłowni. Nie do końca wiedział też kto przyszedł na rozmowę o pracę. Wtedy było jeszcze ciekawiej :-)))

Paszka
@Bullshit

Kiedyś podawali, na gratce na przykład xD

otomoto
@Paszka

już i nawet na gratce szukali pracowników??????

Tomasz

4500 brutto

Coo? Brutto to było napisane

Yyy
@Paszka

4500 to nie tak źle? To jest bardzo mało. Jeszcze na dodatek pracownicy mają różne pensje. Ci co przychodzą teraz mają więcej niż stali pracownicy.

@Matka Kalkuta z Teresy

Bzdury piszesz. W żadnym ogłoszeniu Minola nie ma podanej stawki :D

Matka Kalkuta z Teresy
@Marek

@Marek, jak nie, jak tak: https://gratka.pl/praca/specjalista-dzialu-rozliczen-z-jezykiem-dunskim/ob/23418149?oferta-archiwalna

Rybka

Dałoby się wytrzymać za te pieniądze w firmie, gdyby oferowała jakieś dodatkowe plusy. Dziwi mnie, że nie stosuje Prezes takich zachęt, które nic by go nie kosztowały a dla pracowników byłyby dodatkowym plusem. Np. już ty wspomniane HO na miesiąc potem powrót do firmy na dwa tygodnie. Ile rzeczy by to ułatwiło a praca i tak tak samo wykonana. Lub przykladowo możliwość wypracowania sobie dwóch dni w miesiącu wolnych poprzez zostawanie codziennie dłużej w pracy. Nic nie kosztuje to firmy. I wiele wiele innych rzeczy które nie kosztowałyby nic Pracodawcę albo bardzo mało a zachęciłby do zostawania w Brunacie.

Tak _ale
@Rybka

Prawda jest taka, że niemiecki prezes na tyle nie ufa swoim pracownikom, nawet tym długoletnim, że musi mieć ich na oku, tyle... Więc miesiąc na HO chociażby ze względu ograniczonego zaufania nie wchodzi w grę. A wystarczyłoby spojrzeć na statystyki. Podejrzewam że lepsze Leistungi wykręca się właśnie na HO bo odchodzą puste minuty na ploteczki, kawusię, spacerki i czekanie na kibel.... Ale żeby dojść do tego wniosku, że HO naprawdę wszystkim się opłaca, trzeba by mieć odrobinę dobrej woli i serca. A cóż, obywatel WS najwyraźniej ma z tym problem! Tyle!

G
@Tak _ale

Ja myślę, że tutaj nawet nie chodzi o odrobinę dobrej woli czy serca tylko brak ambicji i rozwoju dla firmy. Ta firma stoi w miejscu pod każdym względem. Nie są wprowadzanie żadne pomysły pracowników, ponieważ ma się ich w d_pie. Nie ma żadnych innowacji. Brakuje narzędzi, które mogłyby motywować pracowników, jakieś benefity, awanse lub konkursy. Systemu pochwal również nie ma tylko opieprzanie za pierdoły, które nawet nie mają wpływu na dalszy proces zlecenia. A to demotywuje, a nie motywuje. Podwyzek nie ma, profesjonalnych kursow jezykowych rowniez nie ma, to co jest obecnie nie przynosi rezultatu. A co w tej firmie jest? No nic nie ma co by moglo przyciagac nowych pracownikow. Firma potrafi tak ulatwic i umilic prace, ze dowalą co najwyzej przerwe obowiazkowa, ktorą trzeba odrabiac i jest to w skali roku a nawet tygodnia bardzo meczace. Także jeśli rada i sam prezes nie mają pomysłów na rozwój firmy to niestety, ale pracownicy sami nic nie zrobią tylko odchodzą. Rozwój jest bardzo ważny. Dla człowieka i dla firmy. I wzajemny szacunek także jest istotny. W końcu to dzięki pracownikom i klientom firma prosperuje.

rada
@G

Zamiast pisać takie elaboraty zaktualizuj swoje CV i wysyłaj do innych firm. Myślę że przyniesie to lepszy efekt niż użalanie się jak Ci jest źle

Urlop

Dlaczego dofinansowanie do urlopu jest niższe niż w poprzednich latach?

Ciekawy

Po jakim czasie pracy można liczyć na podwyżkę i ile dają?

@Ciekawy

Po 5 latach między 100 zł a 300 zł

?
@Hmm

Na awans po jakim czasie można liczyć?

@Ciekawy

Nie licz na podwyżkę samoistnie. Nie ma tu mechanizmów / zasad waloryzacji wynagrodzenia. Jeśli po 5 latach stwierdzisz, że już za mało zarabiasz musisz pisać, prosić i uzasadniać. Prezes nie odpisuje, więc powtarzasz się i przypominasz. Po kilku mailach może coś załatwisz.

GFI3
@GFI2

Po 5 latach?! Chyba po 5 miesiącach. No pół roku to najdłużej przy takiej inflacji.

mhm
@GFI3

Chyba ci się firmy pomyliły

Prawda
@GFI2

Sam fakt, ze pracownik musi się prosić i upominać daje do myślenia… Zresztą podwyżka w granicach 100-300 zł, po tylu latach pracy, przy aktualnej inflacji, jest jak splunięcie w twarz.

;-)
@Prawda

ale brutto czy netto?

Mydełko
@;-)

Brutto!

Brunata

Kiedy będą jakieś podwyżki? Ceny wszystkiego ida do góry, a pensje stoją. Może jakieś podwyżki inflacyjne? Może by się firma wykazała w końcu jakąś inicjatywą?

DA9

Witam, pracuję od jakiegoś czasu na 3 piętrze w dziale niemieckim DA9 i generalnie jestem pod wrażeniem. Praca jest bardzo ciekawa, w momentach gdy wpływa formularz od klienta być może jest monotonna, ale na pewno nie przy analizie. Wtedy wymaga głębokiego wpatrzeni się we wszystkie przeszłości rachunku. Kierownictwo, organizacja, kadry jak najbardziej na plus. Polecam firmę Minol Zenner, Plusem jest również poziom niemieckiego, który jest nie jest wymagany jako biegły. Oczywiście w przypadku biegłego j. niem. tudzież chorwackiego, szwedzkiego, włoskiego itd.stajesz się rangą dużo wyżej. Mimo wszystko wydaje mi się w firmie Minol Zenner od języka ważniejsze zrozumienie analizowania dostarczonych informacji,

Bursztyn
@DA9

Potwierdzam

Cześć
@DA9

Czy zmiana nazwy firmy wpłynęła na jej lepsze funkcjonowanie? Czy tak jak w innych korporacjach z zagranicznym kapitałem jest podwyżka pensji?

Siema
@Cześć

Jak najbardziej.

Bursztyn
@Cześć

Cześć Cześć, Potwierdzam. Firma funkcjonuje o niebo lepiej. Zmiana nazwy wpłynęła zdecydowanie na plus. Kierownictwo na plus. Organizacja pracy na plus. Nowy napis na budynku na plus. Wynagrodzenia na plus. Premie na plus. Pakiet kafeteryjny oraz pakiet na plus. Praca marzeń. Jednym słowem BOMBA!

Ciekawe
@Bursztyn

To tak na serio? O ile wzrosła pensja i premie? Co wchodzi w pakiet kafeteryjny? Czym różni się praca na stanowisku Młodszy administrator danych z językiem niemieckim i Specjalista ds. realizacji projektów dla klienta niemieckiego?

Jaaaa

Mam pytanie odnośnie nadgodzin w firmie. Czy te nadgodziny są płatne czy do odbioru? Następnie czy nadgodziny są narzucane odgórnie, czy jest to decyzja pracownika? Zapytam również jak wygląda kwestia premii czy dodatków takich jak wczasy pod grusza itp?

@Jaaaa

Nadgodziny są płatne, dobrowolnie się wpisuje na listę i podaje ilość nadgodzin, jaką chce się zrobić. Wczasy pod gruszą - warunek wykorzystanie 2tygodni urlopu, po tym jest wypłacany dodatek. Premie są zależne od całego teamu, jak pracuje i jaką normę zrobi.

Dzięki
@Do jaaaa

A każda nadgodzina liczona jest według jakiej stawki (standardowej czy np. 150%)?

@Do jaaaa

A te premie to jakiego rzędu? I jeszcze jedno pytanie....czy można liczyć na wsparcie koleżanek/kolegów w firmie w okresie próbnym?

N.
@Jaaa

A byłeś/byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak ona wyglądała?

@Jaaa

Premia jest zależna czy zespół wyrabia 100% normy, 80% czy uda się na 130%.. W każdym teamie się osoby, które dostają kasę za to, że są suportem, ale czy ich wiedza będzie większa niż koleżanki/kolegi obok, to nie umiem stwierdzić, choć się zdarza.

jaaa
@Do jaaaa

Skąd wiadomo na ile wyrobiona jest norma? Pracownik dostaje informację jak wyliczona jest premia?

@jaaa

A skąd, tajne jest wszystko. Dowiadujesz się jak dostaniesz pasek z wynagrodzeniem.

@Do jaaaa

Mam jeszcze pytanie odnośnie przerw... czy wychodzenie do toalety, zrobienie sobie kawy itp. jest odliczane z przerwy 15 minutowej?

odliczana
@Jaaa

najpierw zapytaj ile czeka się do toalety i czy masz na to czas:-))))

serio?
@odliczana

jak to się czeka na skorzystanie z toalety? to ile jest toalet i ile pracowników? jeśli to nie żarty to ile się czeka na możliwość skorzystania z WC?

@serio?

No właśnie.... To co na taki budynek jest jedna toaleta? A poważnie to jak to wygląda z tym odliczaniem czasu?

@Do jaaaa

a jakiego rzędu są to premie miesięczne?

Yyy
@serio?

Czasem nawet cały dzień

@N.

Rozmowa bardzo rzeczowa. Bez zbędnych HR pytań, które nic nie wnoszą. Pani przedstawiła profil działalności firmy, opowiedziała o specyfice stanowiska. Ogólnie bardzo dobre wrażenie.

Dariusz
@Jaaa

I dostałeś się? Jakie stawki proponowali?

specyfika
@Jaaa

A Pani którą tak chwalisz przedstawiła się jakie stanowisko zajmuje? Powiedziała jaka jest rotacja pracowników? Powiedziała że możesz nie mieć czasu nawet na wc podczas gdy inne osoby na tym samym piętrze będą spacerowały bez celu lub robiły sobie długie pogaduszki? Bardzo dziwie się że znajdują się jeszcze osoby które chcą aplikować do tej instytucji

@specyfika

Ale skąd takie zdziwienie? Przecież nie znam firmy. Rozmowa z Panią Renatą. To cos zmienia?

Teresa
@Jaaa

I przyjąłeś koniec końców propozycję pracy?

rekrutacja

Firma prowadzi rekrutację specjalisty ds analizy danych. Warto aplikować?

@rekrutacja

Zdania są podzielone. Ja tam jestem zadowolona :)

@rekrutacja

Musisz sobie przeanalizować ...

@Kasia

Proszę o opinie na temat atmosfery jaka panuje w firmie.

P

Całkowity brak profesjonalizmu ze strony firmy, nie polecam aplikować na stanowiska.

Jak to
@P

Co się stało? Opowiadaj

Idę na przerwę

Jak jest z przerwami? Ile czasu trwają? Czy wliczane są do czasu pracy?

Hjkfl
@Idę na przerwę

Jedna 15 minutowa płatna, druga 15 minutowa bezpłatna. Wszelkie inne odnotowywane w magicznym programie, które potem trzeba odpowiednio odpracować

nowy
@Hjkfl

a te czujniki w kiblach i przy niektórych drzwiach czemu mają służyć?

telefon
@Idę na przerwę

Można mieć na biurku telefon komórkowy w dziale niemieckim vs/zm? można korzystać z słuchawek podłączonych do telefonu? Jedni mówią że jest zakaz inni że można. Jak jest naprawdę?

Vbvx
@telefon

Oficjalnie z przykazu prezia nie wolno

Qwe
@Vbvx

Ale i tak każdy korzysta. Ten człowiek jest niepojęty. Jego awersja do wszystkiego jest niesamowita. Naprawdę, każdy kto zna niemiecki na poziomie B1 i wyżej niech znajdzie sobie lepszą pracę. Jest mnóstwo innych firm. Szkoda czasu i nerwów na Minola.

Ewelina
@Idę na przerwę

A jakie stanowisko? Bo to chyba wszystko zależy nie? I od tego ile godzin się pracuje i w ogóle, właśnie nie mogę się nigdzie doczytać czy tam są nadgodziny jakieś :/

@Ewelina

Są zarzadzane nadgodziny w razie potrzeby, czyli jak ogłaszają Hochsaison to spokojnie można 50 h dodatkowych wyrobić. Pytanie czy masz na to ochotę. O to nikt nie pyta. Spada lawina pracy i musisz działać bo Cię zasypie

Guest
@GFI2

A kiedy jest ten Hochsaison?

nick
@Guest

Pewnie jest przez cały rok :-))))) Mam wrażenie że pensje są tu celowo tak niskie żeby ludzie sami zgłaszali się na nadgodziny

Jicko
@nick

Bardzo możliwe. Tak czy siak, prezio płacąc za nadgodziny extrapensje, i tak relatywnie jest do przodu, niż by miał dać pensję 5 tys brutto, co i tak w dzisiejszych czasach nie jest niewiadomo co. Pozdrawiam wszystkich przodowników pracy! Hoh

Lora Kraft
@Jicko

5000 PLN Brutto i to marzenie w tej firmie ? jaaaa, masakra, nieźle Was robią w jajo, chyba, że Wasz język niemiecki i ogólne umiejętności są na dość średnim poziomie. Nigdy nie staram się krytykować bez powodu, nawet jak mnie ktoś irytuje ale nienawidzę poniżania ludzi. W Niemczech wasi koledzy zarabiają w granicach 3500 euro netto !

Izabela
@Hjkfl

A trzeba korzystać z tych dwóch? Czy można powiedzieć że się chce mieć jedną płatną, a na tej bezpłatnej normalnie pracować za pieniądze?

Nie
@Izabela

Nie, trzeba pracować

@nowy

były czujki pod smarthome na zapalanie świateł i inne ale zostały same czujki ;p

Zostaw merytoryczną opinię o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 247 ocen.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ