Opinie o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

recepcja

co tak często zmieniają się sekretarki na recepcji?

Bruno .

Cala filozofia rekrutacji w tej firmie polega na tym , ze by znalezc frajera z biegla znajomosci jezyka za kwote niewiele wieksza od placy minimalnej . Jesli szukaja robotnikow za paciorki , to moze lepiej skierowac sie w strone Afryki zwrotnikowej lub plemion stepowych srodkowej Azji ? Pomysl gratis .

zdalna

wiadomo ile będą dopłacać za pracę zdalną?

A
@zdalna

Można pracować zdalnie?

Joanna
@zdalna

Ano fakt, idą nowe przepisy. Ja tu szukam info właśnie o pracy w firmie. A może ktoś powiedzieć, jakie narzędzia czy sprzęt daje firma do domu do pracownika? Laptop? A drukarka też?

Drukarka
@Joanna

A do czego potrzebna będzie Ci drukarka?

duch czasu
@Joanna

dostajesz cos prawie jak laptop tj. komputer z dwoma monitorami 24 cali. I tak sobie spacerujesz z nimi co dwa tygodnie na zdalne 2 tyg.

Magdalena
@Joanna

Z tego co wiem dostajesz cały zestaw, tzn. monitor plus stacje, drukarki nie dostajesz

Thomas

Odradzam rekrutacje w tej firmie .

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wygląda rekrutacja do tej firmy i jak długo ona trwa?

Otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na teams. Zauwzylem, ze w zaproszeniu jest sam prezes. Czy to normalna praktyka, że prezes przychodzi na rekrutacje?

Tak
@Zainteresowany

Tak

@Tak

Rozmowa z prezesem po niemiecku czy po polsku? Jakieś podpowiedzi z czego dobrze się przygotować?

Xyz

Serio tak ciężko odpowiedzieć? :)

@Zainteresowany

Jak już będziesz po rozmowie, to napisz jakie miałeś pytania.

To zależy

To nie jest do końca prawdą. Prezes rozmawia również po polsku. Pracuję w firmie już kilka lat i również miałam rozmowę z prezesem. Odbywała się po polsku i trochę po niemiecku, żeby sprawdzić poziom języka :)

Joanna
@To zależy

Ale nie widzę tu odpowiedzi. To ta rozmowa z prezesem na rekrutacji jest w końcu po jakiemu? I czy cv też wysłać w dwóch językach, czy wystarczy po polsku?

Stein

Tragedia…..

Rozczarowana
@Stein

Zakres obowiązków oraz czas na ich przyswojenie nieadekwatny do pensji i benefitów. Duża rotacja brak wsparcia norma do wyrobienia i podział na "elitę" i resztę

Teresa
@Rozczarowana

Jak firma reaguje na ewentualne prośby o podwyżki albo o podniesienie standardu benefitów? W ogóle to mogę się dowiedzieć, jakie te benefity tak właściwie macie?

benefity

- multisport - pracodawca dopłaca 40 zł xD - luxmed za 1 zł - kawa

Es wert
@Teresa

Warto wnioskować. Podobno im dłużej się czeka na odpowiedź, tym wyższa kwota, np. jeden mesiąc to 100 zł, dwa to już 200 itd. Co do benefitow to jak wyżej. Luxmed, multisport, fwb w niektórych działach, premie świąteczne.

cierpliwa
@Es wert

jak ktoś czeka 3 lata na podwyżkę co wtedy? Ile się spodziewać?

3 jahre
@cierpliwa

Tyle to chyba nikt nie czeka. 3 miesiące bez odpowiedzi? Nara.

Zegarek z jajami

A jak tam na drugim pietrze, spoko ludzie? Bo będę pracował tam po lewej stronie.

hybrydowo

czy można pracować w systemie hybrydowym lub zdalnym?

Na ten moment
@hybrydowo

Na ten moment osoby, które pracują conajmniej rok, mogą chodzić na Home Office na 2 tygodnie. Czyli 2 tygodnie w biurze, 2 tygodnie w domu. Są ustalane tury tak. Pod koniec miesiąca zwykle jest informacja, czy Home Office zostaje przedłużone i kto jest, w danej turze. Lista jest wstawiana na wspólny dysk, widzisz wtedy swoje imię i nazwisko i daty kiedy możesz iść na Home Office ( jeśli nie chcesz, dajesz znać, że nie chcesz).

HO
@Na ten moment

Super jest noszenie 2 monitorów 24 calowych i przewodów i stacji roboczej co 2 tyg do domu i z powrotem do firmy. Odłączanie i podłączanie. Oczywiście musisz sobie sam, sama podłączyć wszystko. Naprawdę super

Teresa
@HO

A firma nie ma tylu monitorów żeby wam dać i do domu i do biura?

HO

Nie

Nikuś
@HO

Cóż, skoro pracownik nie zgłasza, że chodzenie na HO co 2 tygodnie z mońkami jest po prostu głupie oznacza, że akceptuje taki stan rzeczy. Nie mówi że to beznadziejne w obawie że prezio w ogóle zniesie możliwości chodzenia na HO. Niestety nasza tzw. górnolotnie brzmiąca Rada Pracownicza powołana nie wiadomo po co, bo kompletnie nie spełnia swojej roli póki co nie kiwnie nawet swoim małym radowym palcem. Może by tak ci ludzie zaczęli wstawiać się za sprawami ogółu i coś jednak dobrego zrobili w kwestii np HO? Może by zmienić tryb HO np 2 tygodnie w firmie a miesiąc HO? Nikt by chyba nie protestował

Rada
@Nikuś

Przecież ta rada to już chyba w ogóle nie istnieje. A osoba co podpisywała się jako przedstawiciel tej rady nie pracuje już tutaj od pół roku. Mówię o dziale VSZM, bo nie wiem jak to wygląda w innych.

Conoc69
@HO

Właśnie ze zmiany HO z miesiąca znów jest powrót na tryb 2 tygodni. Dlaczego? Cóż jedna, może dwie, góra 8 osób po prostu doniosła preziowi że im się to nie podoba bo w dziale VS będą mieli więcej HO niż oni, zapewne dział ZM. Także można w tej firmie pod pier dolić kogoś a prezio powie Ok fajnie. Tacy ludzie tu pracują. Żadnej solidarności, jedności, sympatii. Fajnych ludzi można znaleźć na jednej ręce, no może dwóch, ale do liczenia takich fajnych osób nogi już się nie przydadzą

nie fajnie
@Conoc69

Dlatego ktoś kto ma doświadczenie w pracy w innych firmach odchodzi z minola. Doświadczenie z minola nie jest żadnym plusem w CV. Jest zupełnie odwrotnie. Nie dziwią mnie wpisy o zm bo nawet na łódzkim rynku pracy Ci z zm 'wypracowali' sobie negatywną opinię wśród przyszłych pracodawców. Piszę to z doświadczenia z rozmów i pytań zadawanych podczas rekrutacji do innych firm

Fakt
@nie fajnie

Czy chcesz przez to powiedzieć że znasz osoby z działu ZM które odeszły do innych firm, gdzie ktoś ich znał? Łódź to jednak małe miastko

Ajlawju

Nie jest to prawda, więc z łaski swojej nie wprowadzaj tu ludzi w błąd, siejąc tym samym ferment i oburz wśród swoich kolegów/ -żanki z pracy

Opa
@nie fajnie

Nie gadaj głupot! Dział zm jest dość obszerny, pracują tu różni ludzie z różnymi umiejętnościami, wykształceniem, doświadczeniem zawodowym. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka a pracodawców w Łodzi jest wielu. Wszyscy pracujemy w jednej firmie i powinniśmy mieć do siebie jakiś szacunek a nie że jeden dział to śmierdzi a inny pachnie, a inny jeszcze coś tam.... Ludzie są złośliwi i tego typu komentarze są pisane po złości bo jeden dział ma więcej pracy, a inny nie, bo inny ma fajniejszego kierownika a jeszcze inny więcej nadgodzin (tylko przykłady) Każdy powód może być dobry dlatego trzeba podchodzić z dystansem do tego co się czyta.

A teraz?
@Na ten moment

Można pracować zdalnie? Na jakich zasadach?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisku specjalista ds. jakości? Czy pracownicy dostają premie?

Trulal

Ogólnie rzecz biorąc, porównujac z innymi, na marne. 4500 brutto na dzień dobry

Emilia
@Trulal

Piszesz, że to kwota na dzień dobry. Wszyscy tyle mają czy zależy ona jakoś od doświadczenia itp? Po jakim czasie można negocjować tą stawkę?

pensje
@Emilia

Gdyby pensje były rynkowe, nie byłoby chętnych do nadgodzin. A że są jakie są, ludzie sami się zapisują i siedzą po 10 godz. dziennie kosztem życia prywatnego:-))

@Emilia

Po upływie 3 miesięcy można spodziewać się podwyżki. Można też pisać co roku wniosek, ale nie zawsze zostanie on zaakceptowany. Pensja zależy od tego ile powiesz na rozmowie rekrutacyjnej. Podwyżki są bardzo delikatne i nieregularne. Jeśli chodzi o stanowiska, jest tu spory bałagan i ktoś powinien się w końcu zastanowić czy nie warto uregulować finansowo stawki od stanowiska i ilości wykonywanych zadań.

Albo chociaż uwzględnić staż pracy. Żenujące jest, że osoby, które nic nie potrafią, nie mając żadnej wiedzy dostaną na start niż ktoś, kto sporo umie i pracuje np 3 lata.

@123

Ale też jest wielu pracowników, którzy pracują bardzo długo - ponad 5 lat, a niewiele robi lub niewiele umie.. Lepiej uwzględniać Leistung..

@456

Nie wiem, którego działu dotyczy ta opinia, ale w moim, osób pracujących ponad 5 lat, samodzielnych, znających kilka różnych tematów i mających pojęcie co właściwie robimy i jak radzić sobie z problemami, można już zliczyć na palcach jednej ręki... Wszystkie zdolne i pracowite osoby uciekają właśnie dlatego, ponieważ nie czują się doceniane, a z tego co wiem kolejne już aktywnie szukają innej pracy... Niedługo nie będzie nawet kto miał szkolić tych nowych...w zasadzie nigdy nie było już tak blisko, aby doprowadzić do tego stanu.. Do tej pory jakoś się udawało, ale myślę że niebawem to się skończy...Po co mają się starać, skoro nowa osoba dostanie więcej na start, zrobi połowę tego co Ty i nie wiadomo, czy dobrze.. W dodatku premia, która nie wystarczy nawet na jedne zakupy w biedronce + liczba nowych osób w grupie powoduje, że nie wiem jak byś się starał i tak nie dostaniesz najwyższej stawki, chociaż różnice między tymi stawkami i tak są śmieszne... kto będzie się starał za dodatkowe 50 zł.. Pracownik powinien być traktowany indywidualnie - wliczając w to staż pracy, ilość poznanych tematów, stanowisko, Leistung, ilość błędów oraz samodzielność... Nie rozumiem jak może się opłacać inwestowanie w ciągle nowe osoby, które będą w pełni produkcyjne za jakieś 3 miesiące, albo i nie, przy zupełnym braku prób zatrzymaniu w firmie wartościowych osob... Czy nie lepiej byłoby mieć stały zespół wyszkolonych ludzi, które w miarę potrzeb można przesuwać z tematu na temat, niż 10 poznających dopiero pierwszy, które zrobią tyle samo ile może 3 doświadczone.. Rozumiem, że w dużej firmie zawsze będzie rotacja, nowe osoby są potrzebne i żeby kogoś przyciągnąć do siebie trzeba zaproponować odpowiednio więcej, niż kilka lat wcześniej, ale jednoczenie chyba warto byłoby próbować zatrzymać ludzi przy sobie na dłużej.. A nie liczyć, że jakoś to będzie... Myślę, że firma dużo traci finansowo i wizerunkowo przez to, że odpuściła zupełnie dbanie pracownika i jego ścieżkę kariery.. A potencjał jest i wcale nie jest tak, że są same wady.. Wystarczyłyby drobne zmiany i na pewno wielu ludzi zostałoby tu na dłużej...

Osoby są weryfikowane i te, które nie wykazują się zdolnościami pozwalającymi na sprawne wykonywanie swoich obowiązków, muszą się pożegnać z zespołem. Krzywdzące natomiast jest to, że rozwiązania które sprawdzały się kilka lat temu, obecnie nie mają racji bytu. Aby firma mogła wnieść się wyżej powinna stać się bardziej profesjonalna. To właśnie profesjonalizmu brakuje tutaj najbardziej. Firma traci obiecujących pracowników.

nick

Jakoś na co dzień nie widzę tej weryfikacji. Wręcz przeciwnie, te osoby najczęściej i najwięcej krzyczą o podwyżkę.

Mały George

Jak wyglądają możliwości rozwoju w dziale IT?

@Mały George

Jakiego rozwoju ? Jeśli chcesz sie rozwijać to w innej firmie:)

głos rozsądku

@Hmm

Czemu? Co takiego Twoim zdaniem jest tu nie tak, że tak uważasz? Możesz rozwinąć?

Kurs

Jak wygląda oferowany kurs językowy?

zaobserwowane
@Kurs

Na kursie językowym widać dopiero na jakim poziomie znają język osoby, które pracują na trochę wyższych stanowiskach i z wyższymi pensjami. Zastanawia jak oni komunikują się na co dzień po niemiecku lub kto za nich to robi

Santa Claus

Czyzby dofinansowanie do swiat zostalo wyplacone dopiero po swietach ??? w sumie logiczne jak na te firme???

@Santa Claus

Może dopiero w przyszłym roku bo ma być ciężki... drożyzna itp. Widać że firma się troszczy o nasz budżet...

6 króli
@Santa Claus

Jest w tym jakaś logika. Im więcej dostaniesz przed świętami tym więcej wydasz. Dofinansowanie świąt powinno być wypłacone po 6 króli

Czeko
@Santa Claus

Z dofinansowania kupili w tym roku trufle :D

@Czeko

To będę jeść po jednej każdego dnia... trzeba się delektować...

Blabluś
@Santa Claus

Czego tu nie rozumiecie? Kasa na wczasy pod gruszą była we wrześniu, dofinansowanie do świąt będzie na Wielkanoc. I to i to święta.

@Blabluś

Nie no spoko... może wtedy snieg spadnie...

kandydat

ile można zarobić w działach z j.niemieckim? ile na start a ile po próbnym?

Xxx
@kandydat

4500 brutto xdddd zapraszamy

kandydat
@Xxx

ile to na rękę?

Gujt
@kandydat

A sprawdź sobie w kalkulatorze wynagrodzeń. Coś mało rozgarnięty z ciebie "kandydat" więc do pracy w Minolu się nadasz

masakra
@Xxx

Przecież więcej zarabia magazynier w magazynie w Łodzi. I jeszcze pół tyle może dorobić z nadgodzin. Poważnie ludzie zarabiają tutaj tylko 4500 zł brutto?

Nik
@masakra

Nordea daje 4 tys na rękę w okresie próbnym

do Nik
@Nik

zapomniałeś napisać że Nordea daje tez bardzo dobre benefity i komfortowe warunki pracy oraz zaplecze socjalne

Rout
@masakra

Tak, i to nie jest nieśmieszny żart

@Nik

Po okresie próbnym na ile można liczyć? Wiesz może?

Ilona
@Rout

a praca z tym niemiecim tutaj sama w sobie to jak wygląda czy wiadomo? ma ktoś jakieś porównanie jeśli chodzi o specyfikę z innymi firmami i czy wiadomo coś o lepszej kasie na nowy rok?

WOlf

Cześć jakie macie opinie na temat pracy w dziale DT?

Spook

Znam niezle dunski i bardzo dobrze niemiecki . Gdzie bardzij oplaci sie aplikowac? Sa w tej firmie stanowiska gdzie mozna czesto uxywac obu jezykow?

nick
@Spook

Zastanów się czy dobrą wybrałeś firmę. Znajomość duńskiego i niemieckiego otwiera drzwi do znaaaacznie lepiej płatnej pracy w innej firmie.

Spook
@nick

W jakij firmie dla przy kladu w Lodzi? Ile z tymi jezykami dostaje w zenner?

TU
@Spook

Próbuj , tu nie licz na informację jak od Prezesa firmy. Każdy sam negocjuje swoje warunki.

Internet
@Spook

Wg ogłoszeń w internecie za duński dają tu niby 5500-9000 brutto. No ale to dość szerokie widełki. A za niemiecki, cóż...

Emilia
@Internet

Widełki dość szerokie. A czy oprócz tej wypłaty można dostać jakieś premie? Jak to wygląda?

Czy na stanowisku Specjalisty ds. realizacji projektów dla klienta niemieckiego obsługuje się tylko klientów z Niemiec, a na pozostałych stanowiskach klientów z pozostałych krajów? Jaka jest różnica pomiędzy tymi stanowiskami? Ogłoszenia wyglądają podobnie... Na czym polega opracowywanie zleceń wewnętrznych? Na wszystkich stanowiskach wymagana jest znajomość j. niemieckiego? Czy wszystko wykonuje się w tym języku? Dzięki za odp. :)

temperatura

mógłby ktoś napisać jaka temperatura jest na parterze? można wysiedzieć normalnie przy biurku?

Odlot

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę do Brunata Zinner na stanowisko Młodszy specjalista do weryfikacji danych. Czy mogłabym prosić o odpowiedź na pytania jak wygląda tam praca? Jakie panują warunki? Jaka jest atmosfera? Czy często występują nadgodziny? Dziękuję

Max
@Odlot

Jak już będzie Pani po rozmowie, czy mogłaby Pani napisać jak ona wyglądała i o co pytali?

czytelnik
@Odlot

Czytałaś opinie tutaj? Na pewno znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania

Odlot
@czytelnik

Czytałam, ale chcę się utwierdzić w opiniach

Lodz

Jakie są warunki finansowe na początku zatrudnienia ? Wymagana jest biegła znajomość języka niemieckiego ?

realia
@Lodz

Człowieku, z biegłą znajomością niemieckiego mało kto tu przychodzi. Jeżeli już przychodzi to na krótką chwilę. Widać to najbardziej w dziale vs zm, w którym szybko można zorientować się że często teamleiter lub inny specjalista potrzebuje tłumacza w postaci kierownika żeby zrozumieć co Niemcy od niego chcą. Ktoś kto zna język i widzi te żenujące sytuacje nie zostaje tu długo

Wynagrodzenie
@Lodz

Na początku dostaniesz około 4100 - 4500 zł brutto, w zależności od wykształcenia i niemieckiego, doświadczenia, a później 200 zł brutto podwyżki po umowie próbnej. Dostaniesz również raz do roku dofinansowanie do świąt oraz wczasy pod gruszą. Jeżeli chodzi o język niemiecki, nie jest wymagany biegły, z A2-B1 już się dostaniesz

?
@Wynagrodzenie

A mniej więcej ile wynosi takie dofinansowanie do świąt i wczasy pod gruszą?

?
@Wynagrodzenie

te kwoty to raczej netto (na rękę)?

Nie
@?

Nie, to kwota brutto

nie do wiary
@Wynagrodzenie

I są chętni do pracy za takie stawki???? Takie przedziały wynagrodzeń są w Łodzi dla prac.biurowych ale w kwotach NETTO. Na produkcji pracownik otrzymuje dużo więcej.

Paco
@Lodz

Nie polecam tej firmy , pracuje od 3 miesięcy" ktoś wcześniej powoedzial już , zgadzam się z tym , brak interwencji przełożonych, Ploteczki odgadywanie za plecami. Klany , Udawanie dobrych znajomych tworzy zła atmosferę w której nie da się pracować. Wykluczanie z grupy znajomych gdy zaprotestujesz ich zle zachowanie w stosunku do ciebie. Ciągłe zmiany czepianie się (usunięte przez administratora) Niejasno pisane. wytyczne. Słabe zarobki

@Paco

A do którego działu aplikowałeś, dział rozliczeń z Dunskim czy ten z niemieckim?

Tygrys
@Paco

Ogólnie chodzi o to, że na początku jako nowy pracownik jesteś sprawdzany pod każdym względem. Twoje zlecenia są trzepane przez Quali, jak walizka talibów na lotnisku. I tylko od twojego słabego lub twardego poczucia własnej wartości zależy, czy nie osiągniesz dna emocjonalnego. Możesz mieć poczucie własnej beznadziejności i pewnie dlatego też jest taka rotacja pracowników. Ludzie nie wytrzymują presji. A wszystko dlatego, że szkolenia są na żenującym poziomie,brak stałych formularzy dla kliento6, gdzie wpisywaliby konkretne dane/problemy/materiały itd itp. Wówczas podejrzewam błędnie wystawionych zleceń byłby np 1% a nie 50. Taka to rzeczywistość minolowa

Krzych

ALe z A2 sobie mozesz nie poradzic m wiec warto miec dobre B1 plus ,

@Tygrys

A dofinansowanie do wczasów pod gruszą kiedy jest wypłacane? Dla dzieci też coś jest? Jeśli tak, to kiedy jest też wypłacane? Jest jakiś harmonogram, kiedy to będzie? Są to sensowne pieniądze?

jabłoń
@Wczasy

o wysokości dofinansowania do wczasów pod gruszą szkoda nawet opowiadać. Tak "duże" są to pieniądze

Puma
@Tygrys

Zapomniałeś dopisać że to sprawdzanie nie dotyczy działu ZM. Tutaj presja?? Sprawdzanie? Dobry żart. Po zmianie kierownika jest jeszcze większy luz i swoboda. Nikt nie przejmuje się normami. Można je wykonać szybciej niż policzone

Mysz
@Puma

Bzdury. Może niektórzy potrafią szybciej wyrobić normę, ale dla większości to nie jest łatwe.

@jabłoń

A kiedy wypłacają? Coś wiadomo wcześniej ?

@Wczasy

Za pracownika dopiero w następnym miesiącu po zrealizowaniu urlopu, na dzieci płacą też, ale nie wiem czy przed urlopem czy po

D
@Puma

Czy możesz rozwinąć skrót działu ZM?

Nic
@D

Kto pracuje ten wie

Conoc69
@Lodz

7000 netto na start ale musisz znać niemiecki min na poz. B2 plus mieć co najmniej 2 dyplomy studiów podyplomowych, najlepiej widziane stosunki międzynarodowe i jakiś techniczny- najlepiej z Politechniki, bo wiadomo, będziesz zajmować się sprawami liczników wody, ciepła itp.a to wymaga otwartości umysłu i zdolności analitycznego myślenia. Profesjonalny dział HR i PR jaki mamy (tu najważniejszą postacią jest pani prezesowa) zapewni ci 3 miesięczne profesjonalne szkolenie, z czego połowę tego czasu spędzisz w Stuttgardzie z przemiłą niemiecką ekipą, która opowie ci o wszystkich technikach pracy w Minolu. Zapewne też powie co robić żeby dostać tytuł PR (Pracownika Roku) plus nagrodę za dobre wyniki. Jak dobrze przejdziesz proces rekrutacji, czyli przejdziesz przez ponad 1h rozmowę kwalifikacyjną, oczywiście w j. niemieckim, wezmą cię potem do pokoju technicznego na kolejną 1h żebyś rozwiązał test ja inteligencję gdzie m.in. będziesz musiał odróżnić poszczególne liczniki wody od siebie, nazwać fachowym nazewnictwem HKÖ i wyliczyć odpowiednie BWF to dadzą ci jeszcze na koniec RWM do zainstalowania plus piszczącą RWMkę do naprawienia, ale to to zrobi każdy także nie bój nic. Po pozytywnym przejściu wszystkich kroków, zostaniesz zaproszony/-a do tzw. pokoju zwierzeń, gdzie będziesz mógł/mogła opowiedzieć co byś chciał/-a mieć zapewnione w firmie, i jeśli nie będą to mocno górnolotne zachciewajki to i kawa i herbata, mleko, cukier plus syropy do kawy i bita śmietana zawsze będzie w kuchni na ciebie czekać. No, a potem się obudzisz :-D

Morfeusz
@Conoc69

Zgadzam się w 100%, ponieważ na rozmowie obiecują same wspaniałości, profesjonalne szkolenie, miłą atmosferę, a jak już dasz się nabrać, to rozczarowanie ogromne. Szkolenie prowadzone chaotycznie i w błyskawicznym tempie. Praktycznie żadnego wsparcia podczas realizacji pierwszych zadań.

praca
@Morfeusz

Dziwne, że znajdują się jeszcze tacy którzy dają się nabrać. Można przecież podczas rozmowy o pracę poprosić o możliwość pójścia do konkretnego działu i osobiście przyjrzeć się pracy zatrudnionych tam osób. Stosowane wiele razy przez wiele osób

wakacje
@Wynagrodzenie

Ile można spodziewać się jeśli chodzi o dofinansowanie do świąt i wczasy pod gruszą? Czy oprócz tych dodatków są premie miesięczne?

@wakacje

No wiesz spodziewać się możesz ale ile dostaniesz to nigdy nie wiesz ... Generalnie to starczy na jedną dobę z wyżywieniem... nad polskim morzem lub w górach, Na pewno :)

plaża
@Hmm

a w jakiej odległości od plaży lub gór ta doba w kwaterze z dofinansowania wczasów z brunata?

Morfeusz
@praca

Oj zapewne, można pójść do poszczególnego działu jeszcze przed podpisaniem umowy i zagadać ????cześć, jak się macie, proszę opowiedzcie o tym jak się tu pracuje i czy warto. Absolutnie usłyszysz prawdę i cała prawdę. Serio??? Owszem ludzie dają się nabrać, ponieważ podczas rozmowy kwalifikacyjnej każda ze stron stara się pokazać w jak najlepszym świetle. Natomiast rozczarowanie jest ogromne. Przemawia za tym ogromna rotacja pracowników z Działu Technicznego jak i chociażby Handlowego.... więcej mówić nie trzeba..

Zostaw merytoryczną opinię o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 247 ocen.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ