Opinie o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Zegarek

Firma oferuje elastyczne godziny pracy. Czy do 8:30 trzeba zjawić się najpóźniej w pracy czy można później?

...

Dlaczego jest aż taka dysproporcja w płacach, jeśli chodzi o osoby nowo zatrudnione oraz te, które pracują już X lat? Dodam, ze są to osoby na tych samych stanowiskach. Osoby z doświadczeniem zarabiają znacznie mniej, niż osoby, które dopiero się uczą...

germanistka
@...

a te pracujące X lat na jakim poziomie znają język niemiecki?

Bylo niebylo
@...

A podaj te dysproporcje? To jest np 3000 netto do 4000 netto czy większa?

@germanistka

Na różnym poziomie. To nie ma znaczenia. Liczy się statystyka opracowanych zleceń, brak reklamacji i zadowolenie po stronie niemieckiej ze współpracy. Każdy musi się dogadać ale przede wszystkim wykonać cel.

@germanistka

No znajomość języka nie gwarantuje Ci że będziesz w tej firmie dobrym pracownikiem. Osoby mówią dobrze po niemiecku ale nie potrafią rozliczać... Za to inni świetnie rozliczają nie znając na wysokim poziomie języka...

xyz
@germanistka

Znajomość języka nie odzwierciedla wysokości wynagrodzenia. Fakt jest taki, ze osoby nowe zarabiają więcej, choć wcale tego języka dobrze nie znają. Szkoda, ze starsi pracownicy nie są doceniani...

@GFI2

Tu nie na znaczenia czy mówisz doskonałym niemickim czy łamanym. Konkret to dobra statystyka. Im znasz lepiej tym Tobie będzie lżej.

?

Czy są bezpłatne kursy językowe? W jakiej formie online czy z lektorem?

Z lektorem
@?

Z lektorem tylko. Kurs języka niemieckiego raz w tygodniu, w firmie, musisz się wyklikac na godzinę z systemu i odrobić ( nie wlicza się w czas pracy- co jest logiczne :D)

Tak to prawda. Uwazajcie na mezow bo jest pare polownic bez skrupułow

Ola

Bo jest obraźliwa.

Hmm

Prawda w oczy kole. Ich obecność w firmie jest zbędna...

Lohan

Oni maja wiele za uszami

Hmm

No i niech się buja teraz z tym brzydalem bleee. Szkoda czasu na rozpacz pewnie zaraz znów znajdzie sobie inną ...

Po

Spokojnie i tak już cała firma o tym plotkuje

Kochanka nie z Minola

Kobieto ogarnij się, ty płytki osobniku, od kiedy to pracodawca zagląda pod kołdrę swoim pracownikom. Może to jeszcze kiedyś nastąpi jak (usunięte przez administratora) jeszcze porządzi jedną kadencję,ale na szczęście póki co jesteś żałosna z tymi swoimi wywodami. Nic się nie dzieje bez przyczyny, może trzeba było lepiej zadbać o swój zwiazek a nie wzbudzać litość i pogardę, próbujesz grać Dzieckiem na emocjach fee. Od tego jest sala rozpraw w sądzie na sprawie rozwodowej. Tutaj zamieszczamy merytoryczną wiedzę o firmie i pracodawcy, a nie bawimy się w ploteczki rodem z PUDELKA. A propos oszczerstw które padły w twoim wpisie , pamiętaj, że tacy jak ty kończą sądzie. Z łatwością można ustalić adres IP jeszcze moment i tam spotkasz się Twarzą w twarz z tymi których oskarżasz. Żałosna jesteś i płytka, żal mi ciebie

@Po

A Wy co ,nie macie co w pracy robić tylko ploteczkami się zajmujecie. Zanurzcie te swoje puste łby w monitory przed wami to może jeszcze się do czegoś przedacie. W przeciwnym razie jesteście tylko nawozem

Kochanka nie z Minola

A ty co z prehistorii jesteś, czy z zaścianka? Jak świat, światem ludzie się kochają, potem nienawidzą , dalej rozchodzą albo nie, walą się w rogi za przyzwoleniem drugiej strony ,albo i nie taki life. Skup się na pracy (usunięte przez administratora) a nie na ploteczkach rodem z taniego szmatławca

"W całym 2020 roku było w Polsce 144,9 tys. ślubów i 51,2 tys. rozwodów." z google.. .. 51 2000 osób ma teraz wpisywać na go worku na stronach firm swoje prywatne zażalenie do tych firm o rozpad... Rozumiem żal.. emocje.. ale od tego jest jednak sfera prywatna obojga ludzi.. czy trojga.. czy gabinet terapeuty, sala sądowa jak ktoś tu napisał. Nie znam prywatnie tych osób. Ale jako pracownik tej firmy.. no nie podoba mi się taki wpis. Wszyscy tu ciężko pracujemy, pracy jest .. od .. bardzo dużo. I ja osobiście jako żeńska część pracowników nie chce widzieć tu takich nagłówków wpisów. To miejsce na merytoryczne opinie o pracodawcy a nie na prywatne sprawy ludzi.

cenzura?
@Kochanka nie z Minola

cenzura na forum? wpis autorki informujący Nas o kochance zniknął

Hjkl
@cenzura?

Prawdopodobnie ktoś z zainteresowanych zgłosił to adminowi jako wątek zupełnie nie związany z tematyką forum

zzz
@Hjkl

Jest jak najbardziej związane z tematyką forum. Dotyczy kierowników a nie zwykłych pracowników. Dobrze wiedzieć z kim mamy do czynienia, jakich ludzi firma zatrudnia i komu powierza kierowanie działem. Nie każdy chce współpracować z takimi osobami. Co innego gdyby dotyczyło szeregowego pracownika

Ble ble
@zzz

Jak ci się nie podoba życie prywatne kierownika, to może się zwolnij. Taki pomysł...

kla kla
@Ble ble

Obawiam się że takich osób którym nie podoba się nowy kierownik i jego mizerne zaangażowanie w prace jest więcej

Rfkglj
@kla kla

To może by warto powtarzać głośniej, dlaczego nowy kierownik tak bardzo oszczędnie angażuje się w swoje obowiązki, co lub kto mu w tym przeszkadza, co demotywuje (może pensja) , a kto skutecznie odwraca uwagę od tychże obowiązków, wszak praca, firma, biuro nie jest miejscem na romanse a na wykonywanie swoich obowiązków. Nowe obowiązki nowego kierownika warto by znać i egzekwować. Jak się nie da to głośno o tym mówić, może trafi ten argument "do góry". Pytanie kolejne- jakie to specjalne cechy osobowościowe czy zawodowe spowodowały że właśnie ta a nie inna osoba przejęła obowiązki MZ? Może ktoś zna odp na tę zagadkę?

No nie
@Rfkglj

A ja jestem bardzo zadowolony z nowego kierownika, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, według mnie jest w porządku. A jego życie prywatne to wyłącznie jego sprawa.

racja
@Ble ble

Bardzo dobry pomysł. Nie chcę żeby moim kierownikiem był ktoś taki. Nie chcę mieć z kimś takim do czynienia

zzz
@Rfkglj

Też jestem zainteresowana jakie padną odpowiedzi na te pytania. Mam wrażenie, że brakuje mu jeszcze tylko osoby do parzenia kawy i herbaty

Pudelek brazylijski
@Kochanka nie z Minola

Że niby mąż, żona i kochanka mają się gdzieś spotkać? Tego jeszcze nie grali. Dajcie znać jak będzie już termin spotkania

merytoryczna

Zapomniałaś napisać że 9 na 10 kochanek rezygnuje z pracy w firmie w której pracownicy dowiedzieli się o takiej osobie od zdradzanej żony. Nie z dumy ale ze wstydu wobec współpracowników

@Anna

A co konkretnie masz na myśli? Możesz wyjaśnić?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
dofinansowanie do świat

Jakie jest dofinansowanie do świat wielkanocnych?

Pfff
@dofinansowanie do świat

Niestety żadne, nie ma na co liczyć. Trzeba się cieszyć, że chociaż na Boże Narodzenie coś jest.......

Morgenfruh

Żart. Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną, na którą nie stawił się mój ewentualny przełożony. Teraz czytam o pracy zdalnej dla chorych przybywających na L4. Jak będzie Januszex po niemiecku, Helmutex? Będę ich ominął szerokim łukiem.

rozmowa
@Morgenfruh

a jak oceniasz poziom rozmowy? sprawdzają jakieś umiejętności?

Pawelski

Warto aplikować z duńskim lub szwedzkim? Jakie są realne zarobki dla osób bardzo dobrze znających oba te języki+niemiecki na B1? Słabo brzmią niektóre opinie tutaj, ale może sytuacja zależy od działu?

KandydatIT

Dzień dobry, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda rekrutacja, praca, zarobki, itp do działu IT?

rzeczywistość
@KandydatIT

Poważnie chcesz aplikować do tej firmy? Zorientuj się najpierw jak wygląda tu dział IT, czym się zajmują, ile miejsca do pracy mają i jak "mała" jest rotacja. Na rozmowie nie zapomnij zapytać o "bogaty" pakiet benefitów Myślę że wtedy ochłoniesz

KandydatIT
@rzeczywistość

Właśnie aplikowałem na specjalistę ds organizacji i rozwoju zleceń, a oni zaproponowali mi dział IT. Stąd moje pytanie o tę firmę i widzę, że nie jest ciekawie tam.. A jak ogólnie ludzie?

....
@KandydatIT

Kierownik it to złoto tej firmy. Od kwietnia w minolu opieka medyczna! Darmowa kawa, jeszcze brak herbaty. Nic tylko się zatrudniać :)

cukrownia
@....

cukier też będzie?

???
@....

i to ma zatrzymac lub przyciągnąc do minola osoby które znają jezyk niemiecki lub angielski? smiechu warte u innych firm w Łodzi jest to standard o ktory nie wypada nawet pytać

Workwork
@???

Może otwórzcie własne biznesy. Będziecie mieli co tylko chcecie xD

Lora Kraft
@Workwork

Nie każdy musi otwierać własny biznes, bo i Wasz bez tych ludzi nie mógłby funkcjonować, a wystarczy, że będziecie szanować pracowników, ich wkład i zaangażowanie, to jaką jesteście firmą świadczy fakt, że są bardzo złe opinie o Was w całej Polsce, szczególnie jeśli chodzi o podejście do klienta, także proszę troszkę sobie może usiąść. W dodatku pracownicy którzy odchodzą z Waszej firmy są czołowymi pracownikami w innych , a dokładniej mówiąc zostali przez was wyrzuceni..... No bo nie w interesie firmy okazało się ludzkie podejście w biznesie, lepiej łapać ile się da, koste es, was es wolle.

Lodz

Jakie są warunki finansowe na początku zatrudnienia ? Wymagana jest biegła znajomość języka niemieckiego ?

Nik

Do pana prezesa szanownego, pracowników aktualnych i przyszłych: Sieć Lidl Polska w piątek zapowiedziała podwyżki dla pracowników sklepów i magazynów. Jak przekazano, wynagrodzenia wzrosną od marca 2022 roku. Sieć Lidl Polska poinformowała, że na wzrost wynagrodzeń przeznaczy łącznie 125 mln zł. Po zmianach - jak czytamy w komunikacie - "pracownicy sklepów będą zarabiać od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia". Obecnie jest to przedział od 3550 zł brutto do 4350 zł brutto. "Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto" - wskazano. W przypadku pracowników magazynów po podwyżkach zarobki wyniosą od 4350 zł brutto do 4750 zł brutto na początku zatrudnienia. Obecnie początkujący otrzymują pensje w wysokości od 3750 zł brutto do 4500 zł brutto. "Już po roku pracy wzrośnie do poziomu – 4550 zł brutto do 5000 zł brutto. Po dwóch latach zatrudnienia wyniesie od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto, a po trzech latach pracy od 5100 zł brutto do 5500 zł brutto" - przekazali przedstawiciele sieci. Nikt o zdrowych zmysłach do Minola nie przyjdzie, a odpływ już pracujących może mocno prezia zdziwić....

aktualna
@Nik

taaa.. już widzę ten odpływ pracujących do innych firm. Szczególnie tych "pracujących" w ZM.

Bylo niebylo
@aktualna

Nie, no, ze złotej kaczki się nie rezygnuje. W ZM opieprzacze zostaną ????

Aaa
@aktualna

Ale Wam się ten ZM nie podoba

@Bylo niebylo

Tak w ZM zostaną wszyscy którzy partacza robotę i nie potrafią poprawnie spisać z dokumentu danych tylko trzeba po nich sprawdzać wszystko. Żenada ... Nie mówiąc już o wprowadzeniu w systemie wymiany urządzeń. Kierowników w ZM jak mrówkow a pracownicy piszą do innych działów bo nie wiedzą jak zrobić wymianę urządzeń...

Lidl

tylko do Lidla, do Lidla bo promocje tam parking ram pam pam pam :D

kandydatka
@Nik

Chcesz powiedzieć że w minol zenner są niższe zarobki niż w Lidlu?

Gggg
@kandydatka

W rossmanie na magazynie też płacą więcej. Bez znajomości języka i studiów

VS

co dzieje się w dziale niemieckim VS że co chwilę ktoś odchodzi?

XxX
@VS

Ploteczki odgadywanie za plecami. Udawanie dobrych znajomych tworzy zła atmosferę w której nie da się pracować. Wykluczanie z grupy znajomych gdy zaprotestujesz ich zle zachowanie w stosunku do ciebie. Ciągłe zmiany czepianie się (usunięte przez administratora) Niejasno pisane. wytyczne. Słabe zarobki

Ndjd
@VS

Nierówne pensje. Robimy to samo, dluzszy staz, a ktoś ma 500 zł więcej np.

Hmm

Dlaczego premie świąteczne są nierówne? Na jakiej podstawie są przyznawane?

@Hmm

Zależą od stażu pracy podobno...

Żabka
@Hmm

Ktoś przekroczył wysokość premii przyznaną w Biedronce?

Paranoja
@Nope.

Ja po 6 latach pracy dostalam w tym roku 100 zł premi świątecznej a w zeszlym 250 zł. Ktoś ma podobna sytuację z tendencja spadkową?

Kla
@Paranoja

Dlatego że pewnie dostałaś duże dofinansowanie do Świąt.

Bic
@Hmm

A kto ci pozwolił wymieniać się informacją na tematy finansowe? W tej firmie jest to zabronione. Nie można się porozumiewać na temat pensji, premii i innych takich.

Bic
@Paranoja

Może nie wykazywałaś się wystarczającym zaangażowaniem. Udając że pracujesz, w dziale ZM nie jest to wyjątkiem, nie dziw się

?
@Bic

Na podstawie jakiego przepisu jest to zabronione?

@?

Czasami jest zapis w umowie, że nie można ujawniać wysokości swojego wynagrodzenia. Warto jednak dodać, że działa on poza firmą. Osoby zatrudnione w jednej firmie mogą rozmawiać o zarobkach, premiach i jeśli umowa tego zabrania to jest to wbrew prawu pracy, czyli zapis ten jest automatycznie nieważny. (Obowiązuje tzw. zasada równego traktowania pracowników, więc można upewniać się, że inne osoby na danym stanowisku otrzymują podobne wynagrodzenie) Pracownik ma również prawo poprosić firmę o ujawnienie raportów ze średnią płąca na swoim stanowisku, również z podziałem na płcie. Nie można zmusić kolegi z pracy, żeby powiedział ile zarabia. Jeśli jednak sam podzieli się taką informacją to nikt nie złamie żadnych zasad i zapisów w umowie.

Minol
@Nope.

To prawda

TOM
@Bic

Oj Minnoludku jakie zabronione? Skąd to wnioskujesz? Pracownik może podać wysokość swojego wynagrodzenia jeżeli robi to w celu wyeliminowania dyskryminacji płacowej w firmie. Pracodawcy muszą przestrzegać zasady jednakowego wynagradzania za jednakową pracę. Nie ma jednak przepisu, który nakazywałby im publikowanie realnych widełek wynagrodzeń osób wykonujących tę samą pracę w tym samym dziale. Wysokość wynagrodzenia pracownika stanowi jego dobro osobiste i jest objęta tajemnicą, której pracodawca nie może naruszyć. Pracownik może zaś przekazać informację o swoim wynagrodzeniu, jeżeli dokonuje tego w celu wyeliminowania dyskryminacji płacowej. Czytaj więcej : (usunięte przez administratora)

Opieka medyczna

W ofertach pracy firma oferuje prywatną opiekę medyczną. Czy ma ktoś więcej informacji na temat tej opieki medycznej?

Nie ma
@Opieka medyczna

Nie ma czegoś takiego

Bożena
@Nie ma

No jak nie ma skoro oferują? Czyli kłamią? Nie wierze...

Heh
@Bożena

To się zatrudnij i uwierzysz ;) serio chyba nie dawno też ktoś dodawał wpis i nic się nie zmieniło. Pomysł na medyczny pakiet był rzucony z kilka lat temu, ale to był " pomysł" nikt nie wrócił już do niego i sprawa została zepchnięta pod dywan. Jeśli nie wierzysz to zapraszamy, ale to co się tu dzieje na forum to w 90% prawda ;) pozdrawiam

@Heh

NIE MA PAKIETU MEDYCZNEGO.

@Bożena

Będzie opieka. Wszystko jest na etapie poważnych negocjacji.

@GFI2

No ale tyle lat już negocjują... To skoro tak to pewnie będą super mega warunki w super extra klinice ? Może w Warszawie ? Albo za granicą ?

EDDY

Jakiej pensji można oczekiwać na stanowisku z językiem chorwackim?

chorwacki
@EDDY

z językiem chorwackim na rynku łódzkim można oczekiwać pensji minimum 6000 na rękę

Dunski
@chorwacki

To jestem ciekaw co zaproponuje Minol. Znajomy w dziale duńskim za język duński dostał na start 6000.. ale brutto

Eddy
@chorwacki

Tyle też zaznaczyłem w ankiecie. Niestety nikt się do tej pory nie odezwał a minęło już kilka tygodni. Chyba jednak poza budżetem :)

olaf89

Dlaczego ludzie odchodzą? Po 3, 4 .8 latach pracy osoby mają mniejszą podstawę( a tym samym pensję) , mimo wieloletniego zaangażowania, doświadczenia niż osoby nowo zatrudnione. Pan X pracuje 5 lat i ma 3000 zł na reke pani y pracuję od nmiesiąca i ma 3500 ? Totalnie motywacja do pracy spada. Przyjdzie nowa osoba dostanie 500 zł więcej bez doświadczenia. Gdzie logika? Osoby ,które dużej pracują powinny więcej zarabiać, nawet mówi o tym Prawo pracy, iż osoby wykonujące to samo zadanie winny otrzymywać tę samą pensję. Ogólem firma spoko ale mogłaby więcej dobrego robić dla pracownika.

logika
@olaf89

widocznie tak wyceniane jest twoje zaangażowanie i praca

B.
@logika

Ale jak wyceniane jest zaangażowanie skoro nawet nie znają pracownika nowo zatrudnionego. To jest bzdura co piszesz

Inspekcja Pracy
@olaf89

Jeżeli nie ma rozmowy i porozumienia z pracodawcą w kwestii sprawiedliwego wynagrodzenia pracowników, proszę to zgłosić do Państwowej Inspespekcji Pracy. Jest to nierówne traktowanie pracowników, a nawet dyskryminacja.

Aaa
@B.

Nie znają nowych pracowników, ale co powiedzieć o kierowniku, z którym pracujesz 5-6 lat i nadal myli cię z kim innym, albo w ogóle nie wie jak masz na imię. Nie wspominając że nie kojarzy gdzie siedzisz, które twoje biurko. Firma ludźmi stoi, skoro takich mamcie TL, kierowników itp "ważnych osobistości" , to czemu oczekujecie fajnej i porządnej firmy?

@Aaa

Ciekawe czy przy takiej liczbie osób ktoś byłby w stanie zapamiętać wszystkie imiona i nazwiska i miejsce, w którym się siedzi. Trochę zrozumienia.

Po
@ja

No jak ktoś pracuje w firmie np. ponad 5 lat to chyba wypadałoby zapamiętać przynajmniej imię

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Minol ZENNER Sp. z.o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Asystentka. Jak oceniacie tego pracodawcę?

nie do wiary

Znowu szukają asystentki?

Bożena
@nie do wiary

Czemu znowu? Możesz nakreślić bardziej sprawę? Bo jeśli faktycznie szukają to ja się chętnie zatrudnie :)

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Minol ZENNER Sp. z.o.o. jako Lektor. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Nope.

Do Minola na żadne stanowisko nie warto. Poczytaj komentarze i zastanów się, czy chcesz się w to bawić.

zima

Zapytaj na rekrutacji ilu lektorów już było i dlaczego tak szybko zrezygnowali

chętnie
@zima

Wpadaj, może chociaż niemieckiego się nauczymy w tej firmie.

WITZ

pracowalam w tej firmie dosc krotko w VSZM. Nie wiem dlaczego ci ludzie tak przezywaja. Pod okiem kierownikow mozna sie czasem obijac caly dzien i nikt nie zwroci uwagi. Kilka teamleiterow tam siedzi , a ludzie robia co chca, gadaja, siedza przy jednym biurku cale dnie , to taka ostatnia lawka w szkole. Czesto slyszalam "dobra 2 godziny do konca, musze zaczac pracowac". Nie mowiac juz o innym dziale, ktory chodzi prawie na godzinne posiadowy w kuchni. I potem to ci sami ludzi chca miec wyzsze pensje.. Ja odeszlam po krotkim czasie, nie podobala mi sie atmosfera, stosunek starszych pracownikow do nowych, poziom tych ludzi i to , ze kierownik i teamleiter mieli to wszystko gdzies. Moze gdyby inni ludzi zostalabym dluzej. Fajnie dostawac kase za to, ze prawie nic sie nie robi. Z tego co zauwarzylam , znajomosc niemieckiego nie jest wymagana. Kazdy sobie pomaga w pisaniu , czytaniu . Wazna jest tylko znajomosc programów.

Nrjr
@WITZ

Obijają się, bo jak wiedzą, że nowe osoby mają 1000 zł więcej pensji to się im odechciewa pracować.

Hhh
@Nrjr

Odechciewa ale jednak pracują:) widać jaki maja szacunek do własnej osoby i jak bardzo są pożądani na rynku pracy.

głos
@Hhh

Oni dobrze wiedzą, że nie znajdą nowej pracy. Co mają odpowiedzieć podczas rekrutacji na pytanie: "co umiesz?" Za samo siedzenie, patrzenie w okno i prowadzenie jałowych, niskich lotów dyskusji żaden inny pracodawca nie płaci. A tu.. nawet samodzielnie nie zgłoszą się po podwyżkę bo mają problem powiedzieć proste zdanie po niemiecku

Jaknie
@Hhh

Argumentacja bardzo niskich lotów, prostacka. Ludzie w Minolu siedzą, bo mają na głowie kredyty, małe dzieci na wychowaniu czy schorowanych rodziców pod opieką i albo nie mają czasu biegać na rozmowy kwalifikacyjne gdzie indziej, albo już siły na to. Albo po prostu mają blisko do firmy i nie muszą spędzać kilku godzin tygodniowo na dojazdach. Łatwo kogoś oceniać. Co? Ideał się znalazł i jaki elokwentny i inteligentny!

Żenada
@głos

Żenujące, że trzeba się ZGŁASZAĆ po podwyżkę..

Wręcz przeciwnie
@Jaknie

Jeśli ktoś ma na utrzymaniu chorych członków rodziny czy dzieci to zwłaszcza z tego powodu powinien zatroszczyć się o lepiej płatną pracę. Wiele firm oferuje stały home office lub znajduje się w dużo lepszych lokalizacjach. Szukanie nowej pracy to nie tygodnie spędzone na poszukiwaniach i przygotowaniach a kilka maili z wysłanym CV, poświęcone 20-40 minut na jedną lub dwie rozmowy i gotowe. Jeśli komuś zależy na bliskich to taka inwestycja jeśli chodzi o czas to nie jest dużo i znajdzie się siłę...

opinia
@WITZ

Trafne spostrzeżenie

Zainteresowana

A co sądzicie o pakiecie medycznym, pracodawca oferuje to w ofercie na (usunięte przez administratora) czy się opłaca ? Ile kosztuje? Jest może w nim pakiet stomatologiczny?

Hehe
@Zainteresowana

Nie ma żadnego pakietu medycznego.

kandydat
@Hehe

Jak wygląda rekrutacja?

@Zainteresowana

No wspaniała opieka medyczna na NFZ albo prywatne wizyty płatne we własnym zakresie... No i oczywiście badania okulistyczne co kilka lat i pomiar ciśnienia ... Generalnie wszyscy zdrowi :) opieka medyczna nie jest potrzebna ... Odporność zbiorowa osiągnięta... Pracują najsilniejsi... Jeśli chodzi o pakiet stomatologiczny to warto mieć zdrowe zęby bo z tymi zarobkami to nie stać raczej na leczenie w dobrej klinice stomatologicznej :)

@Hmm

nie rozumiem dlaczego w nowych ofertach pracy podają że jest prywatna opieka medyczna

FUJ
@pracownik

Bo będzie za kilka lat. Zarząd już zaczął myśleć nad tym!

@FUJ

4 lata temu już zaczęli myśleć...

Minol
@Hmm

Zarząd chyba myśli tylko o niebieskich migdałach

Magdalena
@pracownik

To prawda, że podają, ale na stałe stanowiska. "Student do wprowadzania danych" nie ma benefitów.

Dofinansowanie

Kiedy będzie dofinansowanie do świąt?

nick
@Dofinansowanie

w Biedronce w tym roku tak jak w poprzednim każdy pracownik otrzyma na święta dodatkowo 1 tys.zł. Liczę że tu będzie więcej

@nick

Ha ha jesteś marzycielem :) ale dobrze trzeba miec marzenia ....

@Dofinansowanie

Po świętach... Po co Ci kasa... Pracujesz w miedzynarodowej firmie to zarabiasz ... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 247 ocen.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ