Opinie o Axialus S.A. w Poznań

Axialus to zespół profesjonalistów, którzy uważnie słuchają potrzeb swoich Klientów. Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się tym, co wychodzi nam najlepiej! Dostarczymy Ci kompetentnych pracowników, w zależności od zapotrzebowania.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axialus S.A. w Poznań

Mona

Witam czy pracuje ktoś w Belgii (Mons) na order picker na spożywce?

@Kk

Dobre i to. :) Ale jeśli chodzi o tę pracę na budowie, to często są takie postoje? Jeśli chodzi o pogodę, to w jakich warunkach na przykład się nie pracuje? Mój narzeczony szuka właśnie pracy w tej branży... Będę wdzięczna Tobie i każdemu innemu za odpowiedź... :)

qwery

witam, pracowal ktos na prefabrykatach betonowych w Belgii?

andrzej
@qwery

pracuje już drugi rok. praca jak każda inna na prefabrykacji. Agencja spoko, wynagrodzenie około 2700 eur netto przy minimalnych nadgodzinach, mieszkamy w domu kilkuosobowym, kazdy ma swoj pokoj. ja polecam

Adam Nowy wpis

Pracowałem dla Axialusa kilka lat na dachach płaskich w Belgii. Jako agencja bardzo dobrze traktowali swoich pracowników, był ciągły kontakt z logistykiem i zawsze starali się rozwiązywać problemy na bieżąco. BARDZO POLECAM! Sama rekrutacja jak i wyjazd poszły bardzo sprawnie i panie z rekrutacji bardzo miłe.

@Adam

Brzmi dobrze, powiem Ci. A jak ze stawkami miałeś? I jeszcze kwatery mnie ciekawią, bo z tym to różnie bywa, a (usunięte przez administratora) nie chce się człowiekowi gnieździć.

Na stronie nie mają konkretnych ofert ale piszą że po wysłaniu CV dopasują odpowiednią ofertę pracy w Niemczech albo Belgii. Ktoś już tak aplikował w ciemno i udało się znaleźć ciekawą propozycje? Zwykle kto opłaca transport? Jest dostępny koordynator który pomaga na miejscu wszystko ogarnąć?

Khalim Nowy wpis

Witam. Pracował ktoś w Antwert przy maszynach do pokryć dachowych ? Ma ktoś już jakieś doświadczenie w pracy tam ?

Axialus S.A. rekrutowała niedawno na stanowisko Monter. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Pakowacz

Rozmowa przebiegala nastepujaco: przedstawiajac prace podczas rozmowy tel wydawalo sie spoko, po przyjezdzie do biora we wroclawiu okazalo sie ze darmowe mieszkanie jest faktycznie ale potracane jest 500zl z dwoch pierwszych wyplat. Rozpoczecie pracy podczas roz.tel mialo byc w poniedzialek w biorze okazalo sie ze w srode.:) kontakt po przyjezdzie z rekruterem ograniczony nie odbierala pani tel koordynator na miejscu dostepny tylko raz w tyg mieszkanie oddawal jakis ciapaty niemiec pokoj oblesny brudny. Na innych mieszkaniach jedna lazienka na 4 pary:p zalamka warunki pracy po przyjezdzie calkiem inne oczywiscie bardzo ladnie i zrecznie tlumaczone przez koordynatora by wyszlo ze sie czlowiek myli. Odradzam odradzam odradzam. Tak sie nie podtepuje z ludzmi. Masa lidzi po tygodniu dwoch rezygnuje(nie bez powodu) zrozumcie ludzie ze was oszukaja

Mlodszy koordynator kiedy pytalismy o warunki pracy i dlaczego to tak zle wyglada, oslupial "zgadzam sie z wami ale co wam mam powiedziec" "poprosze od was nr tel porozmawia z wami koordynator ktory dluzej tu pracuje" chyba ma juz wprawe jak zrobic z ciebie debila i wytlumaczyc tak by bylo ze to nie Ty masz racje. Gdyby to bylo przed podposaniem rozmowy to nikt by jej nie podpisal:)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mona

Witam czy pracuje ktoś w Belgii (Mons) na order picker na spożywce?

Weronika
@Mona

A aplikowałaś już moze na to stanowisko? Przedstawili ci warunki?

@Weronika

We wtorek mają się odezwać czy nas przyjmą bo warunki nam przedstawione wydają się dobre jedynym minusem jest to że na tym magazynie jest dość chłodno, ale mieszkanie za darmo za dojazd do pracy zwracają a stawka to 13 z czymś plus 5% jakiegoś dodatku.

Mona

A można prosić o więcej informacji odnośnie pracy tam?

Yyyy
@Mona

Praca spoko, agencja też, zakwaterowanie bardzo spoko, żadnych przykrych niespodzianek nie mieliśmy.

@Yyyy

A opowiesz więcej o zakwaterowaniu? Bo to dla mnie istotne

GG
@Mona

pracowałem przez niecały rok. Potem przeszedłem bezposrednio pod firme w belgii. Dobra praca, placone na czas. tak jak w ofercie. cala ekipa przeszla pod belga.

Aaa
@GG

A dlaczego przeszedłeś bezpośrednio pod firmę w Belgii skoro były dobre warunki, tam są jeszcze lepsze niż pośrednio przez nich? Ta dobra płaca to pojęcie względne, jesteś w stanie podać widełki płacowe? No i czy poza ta dobrą płacą, to jeszcze coś oferowali pracownikom? Czaje się na ich oferty pracy, ale zastanawiam się czy nie będzie tak, że zatrudnię się, wyślą mnie do pracy, a będą postoje i niewiele zarobię

Kk
@Aaa

Wszyscy przeszli pod Belgów bo taką politykę miała firma. Przestojów nie było ,ale w umowie było napisane ze płacą wtedy za gotowość do pracy

Radek
@Kk

O to dobre rozwiązanie. A ile płacą za taka gotowość do pracy bo chyba nie 100% wypłaty, co?

Kk
@Radek

teraz Ci nie powiem na 100% bo nie pamiętam, ale wydaje mi się, ze płacili za 6h pracy. U nas na hali właściwie takie sytuacje nie miały miejsca, ale chłopak pracował u nich na budowie to przy złej pogodnie miał wypłacane

@Kk

Jakie są mocne strony pracodawcy Axialus S.A.?

piotr

bezpłatne kwatery w pojedyńczych pokojach, wynagrodzenie jak dla belga i na czas, solidne firmy w Belgi, dodatki do wypłaty

qwery

witam, pracowal ktos na prefabrykatach betonowych w Belgii?

atrur

wybieram się właśnie

Bronisław
@atrur

I co? jakie warunki ci zaproponowali? Wiesz już coś bo chyba nie jedziesz w ciemno co?

@atrur

No czesc pracowales tam moze wkoncu przy tych prefabrykatach? Bo dostałem dzisiaj propozycje i chce sie cos dowiedzieć

andrzej

Kuba

Niestety Axialus jest firmą nierzetelna. Panie w biurze ładnie kłamią. Wysłali nas do Belgii w trójkę. Mieszkanie to była melina, smród bród. Na drugi dzień zawinelismy się gdzie indziej. Nie warto z nimi działać.

@Kuba

Witam a prosze powiedz mi przy jakiej pracy i w jakim miescie bo rozwazam z kolega wyjazd na prefabrykaty a narazie nic niewiem o tej agencji itd..

Bronisław
@Kuba

Zrezygnowałeś tylko ze względu na warunki na kwaterze? Nawet nie spróbowałeś jak będzie w pracy? Czy pracowałeś tylko zmieniłeś mieszkanie? Powiesz coś więcej?

Maro

Praca przy produkcji prefabrykatów Belgia Okolice Antwerpii lub Hasselt jakies opinie ?? Ktos tam pracowal moze?

Firma jest nie zetelna potrafi upiększać co do nadgodzin możliwość możną zapomnieć wypłaty są zawyżane a co innego do stajesz . Belgii zadzam na prefabrykacji .(usunięte przez administratora) Druga sprawa to jest stodoła a nie hala Kwatery katastrofalne zapomnijcie o kordynatorze siedź w Polsce i nie odbierają telefonu

Lucky
@Gość

Bo koordynator nie odbierze, on ma łapać klientów i was dobrze im sprzedać z zarobkiem dla koordynatora oczywiście.

@Lucky

to jeszcze raz... czy jest szansa na opisanie ich wynagrodzenia za co i le i i czemu? czyli oni już kasy nie dostają odnośnie tego kto ile popracuje czy złoży skargę itp?

kazim

z zasady nie ufam nikomu z Warszawy dotyczy się też biur i agencji pracy

@kazim

A co Twój wpis ma wspólnego z tą firmą? Miałeś z nią styczność, znasz oferowane przez nich warunki zatrudnienia?

RAFAŁ

Cześć. Czy pracował ktoś jako szczepiacz zbrojeń przy prefabrykatach przez agencję Axialus. Bedze wdzięczny za info :)

Zawiodłam się na tej agencji. Kontaktowałam się z Panią, która obiecywała, że w mieszkaniu jest nowa kuchnia i wyremontowana łazienka. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że kuchni nie ma, a łazienka jest w tragicznym stanie. Jeszcze żeby było mało po przepracowanych 2 tygodniach przyszło rozliczenie za 84 godziny, a tak naprawdę pracowałam 100 godzin, fakt wysłano mi wyprostowanie w kwocie (usunięte przez administratora)euro, po szybkiej kalkulacji (usunięte przez administratora) Uważam że (usunięte przez administratora)euro na godzinę za pracę, którą tam wykonywałam to trochę mało, pomijając fakt, że na umowie miałam (usunięte przez administratora) brutto. A teraz nikt nie odbiera telefonów. Uważajcie na tą firmę.

Ktos

Uwaga tez na agencje HR INTERNATIONAL tam tez pracuja ludzie nie odpowiedzialni masakra omijac szerokim łukiem sto razy sie zastanowcie zanim tam sie wybierzecie

Krystyna

Jakie obecnie widzicie plusy i minusy pracy w Axialus w Warszawie? Może ktoś pokusiłby się o takie zestawienie. Powie ono na pewno dużo osobom chcącym starać się o pracę w tym miejscu (sama się nad tym zastanawiam).

Strasznie zagmatwany jest Twój post. Możesz raz jeszcze wytłumaczyć o co chodzi? Jaka jest Twoja opinia odnośnie pracy w Axialus? Nie do końca jestem w stanie wywnioskować czy jest pozytywna czy negatywna.

Dawid

Nie polecam zero kontaktu zero pieniędzy jakaś firma (usunięte przez administratora) nigdzie się nie można dodzwonić nie stosują się do żadnego zapisu z umowy po prostu dramat cały miesiąc pracy za darmo

Mała
@Dawid

Również nie polecam agencji Axialus wypłaty się nie zgadzają o wszystko musisz się upominać zero kontaktu z firmą a kordynator to osoba nie odpowiednią na tym stanowisku żeby co kolwiek wyjaśnić to trzeba mieć stalowe nerwy ????????

Przyszedł dzień wypłaty ani odcinka z wypłaty ani tymbardziej pieniędzy po pierwszym odebranym telefonie kontakt urwany następnych już nikt nie odbierał (usunięte przez administratora) i wodorosty fajnie i miło jest na początku a później za pare groszy trzeba jeździć po sądach pokoje obleśne ściany obrzygane a przez okno widać jak szczur szczura goni. Odradzam wszystkim ta dzika firmę.

Mariusz

Nie polecam .odradzam współpracy z panem Maksymilianem . Jedno obiecuję ,co innego jest na miejscu a co innego się okazuje po podpisaniu umowy . Jeżeli chcesz współpracy z nim to naprawdę się zastanów bo tylko czeka żeby za byle co potrącić pieniądze

Robson35

Powiem tak agencja jak kazda inna byłem z nią dwa razy w Niemczech ale więcej nie chciałbym z nimi współpracować ogólny chaos nie można się dodzwonić do koordynatorów a jak chcesz coś załatwić to tylko obiecanki więc nie polecam

Pozdrawiam.

Witam, widze że wiele osób dostało noty ksiegowe od Axialusa w sprawie nierozliczenia z podatku w niemczech. Ja dostałem dwie listy o łącznej kwocie do zapłacenia 1200 zł ponieważ nie rozliczylem sie z poadtku w Niemczech. Teraz dostałem kolejny list tym razem do zaplacenia 800 zl w ciągu 5 dni. Problem w tym jednak że dostałem w styczniu rozliczenie do podatku w niemczech osobnym listem gdzie jest napisane ile odciagneli mi pracujac tam i ile moge dostac ze zwrotu o ktory moge sue ubiegać. Wiec pytanie jakim cudem oni twierdzą ze sie nie rozliczyłem ? I mam cos do zapłacenia skoro mam czarno na białym że zostalo to rozliczone. Takie papiery powinny przychodzić z urzedu skarbowego, a nie jakis adwokatów Ochman i Społka gdzie ma opinie 5 na 5 wystawioną przez samego siebie i tyle. Jest to próba wyłudzenia pieniędzy przez firme. Ja osobiście będę zakladal im sprawe o wyludzenie pieniędzy w tym że to właśnie oni będą mi płacić. PLUS Nikt nie odbiera telefonów przez tydzien cały od 8 rano dzwoniłem zero kontaku Z Poznaniem, Warszawa i Wrocławiem.

Roman
@Pozdrawiam.

Powinieneś koniecznie wyjaśnić tę sprawę. Nie można od razu oceniać firmy, że to próba wyłudzenia. Pomyłki i przekłamania się zdarzają i należy je niezwłocznie wyjaśnić. Jeżeli nie możesz skontaktować się z pracodawcą udaj się osobiście do siedziby firmy i dowiedz się o co chodzi. Napisz jak uda Ci się wyjaśnić to nieporozumienie.

Weronika
@Pozdrawiam.

Mam taką samą sytuację, byłam u adwokata. Jeśli możesz to prosze daj znac jak sie ma twoja sprawa.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym rozliczenia.niemcy@axialus.pl

Klaudia

Proszę o kontakt w tej sprawie klaudia000rybak@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Axialus S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Axialus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Axialus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axialus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axialus S.A.?

Kandydaci do pracy w Axialus S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axialus S.A.