Opinie o Aldi w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aldi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi w Gliwice

Na kazdym sklepie jest duzo pracy chcieli by zeby pracować za3osoby .Kierownik to Aska i to ona jest ok,pozostali zastępca jak Michał to takiego fałszywego człowieka nie spotkałam inni podobni .Najgorzej te podlizywanie do kierownikõw to masakra Kaska Anka w srednim wieku pracownice ktore tam pracuja od początku to sa zdziry kobiety uwaga na nich,pozostali pracownicy tez bez szału non stop obgaduja na innych.Zarobki nie są rewelacyjne chodz są na czas.Każdy zarabia inaczej a jak sië dowie ile ty np.zarabiasz to masz przesrane,zazdrość!!!!

@pracownik

Nikt ci nie kazal pracowac , jest masa sklepow . Nie wynosi sie rzeczy z pracy , zwlaszcza nie pisze w internecie. Bezmyslna fladro. Widac kto jest zazdrosny :) nie umiesz sie dogadac z ludzmi to w zadnej pracy nie bedziesz w dobrych relacjach z reszta.pracownikow. Gdzie odwaga aby powiedzuec ci sie mysli prosto w oczy? Lepiej na internecie ,przeciez. Polecam wydoroslec i zaczac myslec co piszesz(nikt nie jest bezkarny) . A jesli chcesz lepszej pracy to trzeba bylo sie edukowac , to bys robila za wieksza kase . Pozdrawiam

nie wazne

A czemu pytasz tylko o zarobki robota tez wazna przyjc popracuj i sam zobacz kazdy inaczej zarabia ,Wszystko zalezy co umisz robic

Franek
@nie wazne

Stawka=wydajność ...Zarobki dla przyszłego pracownika sa istotne zwłaszcza że konkurencja też nie śpi...Taka odpowiedź nie spowoduje że ktoś przyjdzie i złoży CV mamy czasy Gdzie człowiek ma być dobrym pracownikiem a nie robolem...Przyjdź i zobaczysz?To nie sa zawody a kwestia istotna.

pinka

ile sie zarabia nikt o tym nie wspomnial, bardzo mi na tym zalezy...

An ka
@pinka

Zależy od rejonu zarobki są ok u nas na sklepie nikt nie narzeka

WRRR

Kupując poranna przekąskę( mając na myśli drożdżowke z jabłkiem) w waszej sieci sklepów, liczyłam na drożdżowke bez owoców z samym Musem która znajduje się w sieci sklepów "Biedronka". A tu niespodzianka- drożdżowka z dużymi kawałkami owocow i cynamonem. Jestem zawiedziona.

An ka
@WRRR

To idź do biedronki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Aldi? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kasia

Kuzwa zajmnijcie sie robota a nie kto lepiej tu narzeka!!!!!!Dobry pracownik tu nie zaglada tyle w temacie????????????????????????????????

Szeryf Jonson
@kasia

Ja tam nie pracuję a zaglądam z ciekawości jak i dla porównania i pocieszenia że są miejsca pracy w handlu gdzie ludzie mają bardziej prze...ane i są traktowani jak śmieci. Prawda jest taka że jak by w waszym Aldi było tak ekstra to nie szukali by ciągle ludzi do pracy. A roboto jak robota trzeba robić. Tylko że jak pracownik jest traktowany przedmiotowo, oszukiwany i lekceważony to niestety firma sama sobie robi wtedy opinie. Rynek pracy w ciagu ostatnich lat bardzo szybko się zmienia. Za niedługo może jedynie Ukraińcy będą odpowiadać na oferty w takich miejscach pracy. Chociaż za takie stawki to nawet oni nie będą robić :) Pozdrawiam ciężko pracujących

Byku
@Szeryf Jonson

Wpadlem po drodze kupic prezent Mojej Pani ale oni to chyba ochrony kurde nie maja tak se chodze jest akcja bo pacze normalnie jak jakas lala z kasy chyba lapie gostka a potem blondyna jakas chyba jakas kierowniczka puszcza goscia na chate chodz typ wczesniej flaszki chcial podprowadzic z tego co skumalem i se mysle ani policji ani nic :D caly sklep mozna wyniesc albo moj portfel O_o czy tam nikt nie widzi wchodzi taki Antonio i sobie towar za friko wynosi se mysle lipa normalnie ze takie rzeczy na sklepie jak klienci maja czy taka se Pani kasjerka sie nie bac drama normalnie pozdro ludziska

basia1

Ta Pani XXX to Marta nie tylko sie nie nadawala do pracy w aldiku lecz w selgrosie ja trzymali tez lecz jej praca byla mierna wiec czy odpisujet o brunetce czy innej osobie to ta osoba nie jest wiarygodna .Ja pracuje w selgrosie i ta Marte znam ta Pania xxxx dobry pracownik nie wypowie sie na forum .Ludzie nie czytajcie bzdur sami sprobujcie w selgrosie tez narzekaja a robic trzeba.

brunetka100

No widac teraz kto tu tak sie przejmuje aldi hahahaha podobno zyjesz poza aldikiem to po co tu wchodzisz zal ci hahaha .Mowia jak (usunięte przez administratora) smierdzi to nie ma co ruszac i to jest na100procent Zawsze sie tu znajdzie osoba ktora bedzie narzekac.Niech kazdy sobie sam podejmnie decyzje co do pracy i sam ja oceni z czasem !!!takie jest moje zdanie a nie pisanie bzdur nie chce sie robic to lepiej narzekac na aldik czy inna firme????????????????????????????????????

brunetka100

No to jak jesteś zajęta to po co tu wchodzisz ???hahahah każdy pisze co chce a jak napiszerz ze tak w aldi się zle pracuje to co swiat naprawisz tym hehehe jeszcze taki się nie narodził aby jemu dogodzić na 100 osób może się znalesc np. 3 co mu to pasuje Nikt nikogo nie zmusza pracować czy to jest aldik czy inny market.W każdej pracy wykorzystują czy to jest handel czy produkcja zawsze się znajdzie osoba która będzie niezadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jeśli pracowałaś az 3 miesiące i tak ci się zle pracowałaś to po co tam byłas trzeba było się zwolnic po tygodniu lub miesiącu za porozumieniem stron a nie czekac az do końca umowy.Nikt tu prawdy nie napisze czy ty uciekłaś czy nie przedłużyli ci umowę każdy mówi co mu pasuje,,,

@brunetka100

Moze i wg Ciebie sie nie nadawalam do aldi. Skroro bylam taka zla to mogli mnie zwolnic.... Moze i liczyc umisz ale pisac to nie bardzo z Polaka to mialas chyba DWOJE naciagana hahaha

brunetka

Ludzie sami sie irytuja nad soba !!!na dzien dobry. Juz by chcieli swoje warunki podac a sami podpisuja umowy i wiedza co do za praca,ale co tam lepiej wypisac na forum.Jeszcze sie taki nie narodzil aby jemu dogodzic.Po co pracujesz w sklepie jak sie nie nadajesz lepiej narzekac hahaha polak zawsze narzeka.A jak sie obserwuje to wszyscy tylko z telefonami po sklepie lataja i nie tylko na sklepie nawet na kasie pisza sms i to jest w porzadku w pracy???Jeszcze Polacy nie potrafia pracowac pierwsi do narzekania:)))

@brunetka

Gdybym sie nie nadawala to raczej by mnie zwolnili po tygodniu pracy a tego nie uczynili. PO drugie nie narzekam lecz pisze jaka jest prawda Ty jako jedna bronisz tak tego cholernego Aldi. Na 15 wpisow jest wiekszosc negatywnych. Bo ludzie nie narzekaja lecz pisza prawde.A jak sie Tobie tak dobrze pracuje to droga Panno pracuj nikt Ci nie broni. Pozdrawiam. Dyskusje uwazam za zamknieta bo mam inne zajecia niz siedziec na opiniach aldi.

brunetka

To jesli tak zle sie pracuje w tym aldiku to po co pracujesz??W handlu jest tak ze nikt nikomu nie dogodzi i nikt nikogo nie trzyma!!!A po co narzekac niech kazdy sam sprobuje tej pracy i niech kazdy oceni ja wobec siebie a nie wypisywanie na forum bzdur!!!!## W kazdej pracy sa lepsze dni i gorsze czy to handel czy inna praca!!!!

@brunetka

Tylko brunetka zobacz ile jest negatywnych wpisow na temat pracy na Toszeckiej... I Po co sie irytujesz kobietko? Nie sadze ze to sa bzdury skoro wiekszosc opini jest tu negatywnych o tym miejscu pracy.

xxxxx

Pracowałam w Aldi na toszeckiej. Kierowniczka sklepu ugodowa nie można jej nic zarzucić. Jeżeli się pracuje tak jak się powinno to nikt nie ma pretensji nie raz był opierdziel ale kierownictwo ma naprawdę bardzo dużo pracy i jak przychodzą ludzie którym się nie chce pracować wiecznie koncert życzeń co do wolnego to się nie dziwię że było takie podejście. W handlu trzeba liczyć się z tym ze jest dużo pracy i pracuje się nawet w weekendy. Zastanówcie się zanim coś napiszecie. Bądźcie fair wobec pracodawcy a będzie to odwzajemnione :)

................
@xxxxx

Pracowałam w aldi i uciekłam po okresie próbnym. Teraz także pracuje w handlu i jest całkiem inaczej. Aż się chce do pracy przychodzić. A praca w aldi to nie była moja pierwsza w handlu wiec mam doświadczenie i w aldi jest strasznie. Może i kierowniczka ugodowa. Ale jak mam zostać na nadgodzinach to powinnam o tym wiedzieć przynajmniej dzień wcześniej. Bo mam dzieci i rodzine i życie prywatne. A praca w aldi nie jest świętą krową i są dużo ważniejsze rzeczy w życiu.

Na umowie pisze ze jesli pracodawca potrzebuje abys zostal dluzej to zostajesz sami ludzie to podpisuja ze sie godza a potem wypisuja na forum czy to jest powazne???Co do przerwy no coz dostane gorsza robote jak zostane swoja przerwe .Czy ludzie nie potrafia sobie radzic to niech mi da gorsza robote i tak na kogos ona musi wypasc a swoja przerwe mam 15minut.A jesli powie tak kilka razy do mnie szef to jego nagram a potem zloze do inspekcji pracy ze aa naruszane warunki pracy a nie wypisuje ba forum .Co wy myslicie ludzie ze do sklepu idzie sie pic kawe .Spozywczy dzial to jest ciezka robota.3osoby na zmianie jedna siedzi na kasie druga wyklada co moze a jak kierownik krzyczy ze wolno pracujesz to nie przejmuj sie rob jak umiesz pracowac a on niech sobie gada co ci zrobi zwolni ciebie hmm to niech to robi .3osoby pracuje na1zmianie i dlatego ludzie musza zostac dluzej.To jest tak firma szuka oszczednosci gdzie sie da.Poza tym ludzie nie sa nauczeni ciezko pracowac.Jedynie dla mnie minus ze towaru zamowia tak duzo ze stoja mrozonki nie w mrozni bo sie nie mieszcza w chlodni to jest glupota po co tyle zamawiac!!!Towar stoi jest miekki i lody sie rozpuszaczaja a potem to sprzedaja sama to widzialam na wlasne oczy.Roboty tam jest duzo ja tam pracuje i pilnuje godzin pracy jak mi cos nie zaplaca to sie upominam radze przyszlym pracownikom to samo robic .Malo gadac a wiecej sie zajac a nie podlizywac sie do szefowej taka moja rada.Ludzie ale pytacie glupie pytania po prostu rece opadaja.

ONkaaaaa
@pracownik

Do Pracownik . Owszem czlowiek sie godzi pracowac na nadgodziny a czy Na Toszeckiej chociaz raz Cie zapytali czy mozesz zostac dluzej ??? BO mnie ani razu!! Tylko mija Twoj czas pracy a Ty kuzwa dalej siedzisz nie interesuje ich to czy masz cos zaplanowane po pracy bo skoro ja do pracy przychodze do pracy np na 8h to chce tak wyjsc a jak nie maja ludzi to ich problem! wiecznie nadgodziny bo nie ma Cie kto zmienic... Przerwy ma sie 30 min wiec czemu ludzie maja schodzic wczesniej sie pytam ???? Ludzie sa nauczeni pracy ale kuzwa normanej a nie wiecznie zle ! wiecznie malo itd zero szacunku ze strony kierownictwa i klepia ino przez telefon na zmianie,... a Ty kuzwa do ubikacji nie mozesz na chwile zejsc bo maja problem jak ktos musi usiasc na kase... Wiec ja osobiscie sie zgadzam z opiniami od osob wyzej bo nie klamia a pisza prawde i moze osoba ktora tam zamierza sie przyjac przeczyta opinie i sie zastanowi.

brak nicku

A długo tam pracowalas? I jeśli miałaś więcej godzin niż na umowie to płacili ci za nie czy zjezdzali. Z godzin? Jak to wygląda w praktyce? Jak kierownictwo tu na Toszeckiej?

@brak nicku

Kierownictwo na Toszeckiej, straszne. Traktują Cię jak śmiecia. Za nadgodziny niby jest wypłacane ale z moich obliczeń wynika że powinnam zarobić dużo więcej. Za te pół godziny dodatkowego czasu które możesz wybrac jako przerwe to nikt Ci nie zapłaci. A na przerwie góra 10 minut pozwalają siedzieć. W miesiącu uzbierało mi się 8 godzin za które nikt mi nie zapłacił. A nadgodziny to coś oczywistego, pomimo że na rozmowie jasno powiedziałam ze chce tylko 1/2 etatu bo wiecej pracować nie mogę. Nie polecam bo to syf.

tablet

od 23.02 ruszaw Aldi promocyjna sprzedaz tabletu 10" wiec pewnie i u nas beda chciali tabletami przeciagnac klientow z tych podrzednych firm jak Media Markt , Media expert itp.

brak nicku

a ja wlasnie sie zastanawiam czy tam podjac prace..ale czytajac opinie to troche jestem zniesmaczona praca tam..na rozmowie zapowiadalo sie ok a widze w praktyce jest zupelnie inaczej..a jak tam kierownicy zastepcy itd? jacys normalni ludzie ?

@brak nicku

Na rozmowie było super, powiedziałam że nie mogę miec wiecej etatu niż 1/2 bo mam dziecko i nie ma mi sie kto nim dłuzej zająć. W Knurowie na szkoleniu było fajnie. Miałam te 20 godzin tygodniowo, ale już w Gliwicach zapomnij. Jest robota to siedzisz do oporu, i nieważne że masz 1/2 etatu. Miałam tyle godzin że prawie cały etat mi się nazbierał. Więc się zwolniłam

Nie polecam nikomu pracy w Aldi Gliwice na ul Toszeckiej. Na grafiku masz że konczysz o 14.30 a wychodzisz o 17 i nikt Cię nie pyta czy możesz zostać dłużej. Nieważne że masz do 15 odebrać dziecko ze szkoły, a jeszcze nie pozwalają wyjść na chwilke zeby zadzwonić żeby ktoś z rodziny dziecko odebrał. Bardzo złe miejsce na prace. A kierownictwo traktuje cię jak śmiecia, non stop za wolno pracujesz, na przerwe nie można i pomimo że masz 45 minut to jak Cie nie ma dłużej niż 10 to jest awantura. Tragedia.

niezadowolona

Zatrudniłam się w nowym sklepie Aldi w Gliwiach i jest tam strasznie. Nikt Cię nie szanuje, zmuszają do nadgodzin i nieważne że nikt Cię nie zapytał czy możesz dłużej zostać, oni to biorą za fakt oczywisty. Wiecznie za wolno pracujesz. Niby pracujesz pół godziny dłużej ale te pół godziny można wybrać jako przerwe w czasie pracy. Tylko teoretycznie bo w praktyce to wyglada tak że Cię szantażują że jak bedziesz dłużej niż 10 minut to dostaniesz najgorszą robote. Więc wyglada to tak że w ciągu miesiąca nazbiera się parę godzin za które nikt Ci nie zapłaci. Nie polecam nikomu tej pracy. Czekam aż mi się skończy umowa i uciekam bo mam szacunek dla samej siebie.....

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi - Gliwice

• Jak się pracuje w Aldi?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi?

Aldi