Opinie o Sośnica Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sośnica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sośnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sośnica Sp. z o.o. w Gliwice

Praca w KWK

Dołączam się do pytania, kiedy będą przyjęcia na Kopalnie KWK Sośnica?

Praca w KWK Sośnica
@Uri

To skoro są przyjęcia to czemu do mnie nie dzwonią? Dlatego, że jestem kobietą? Potrzebuje tej pracy, złożyłam dokumenty i chcę pracować na powierzchni, gdzie tylko jest miejsce

Praca w KWK

Dołączam się do pytania, kiedy będą przyjęcia na Kopalnie KWK Sośnica?

Krol Nowy wpis
@Praca w KWK

Człowieku cały czas są tylko trzeba mieć znajomość. Zobacz ile na przeróbce nowych twarzy ...I dziwna zbierznosc nazwisk z kadrami :-)

Praca w KWK Sośnica Nowy wpis
@Krol

Nie mam jak zobaczyć bo czekam na tą pracę, telefon z Centali. Nie mam siostry, brata, ciotki, wujka, ani ojca, matki na kopalni aby moje nazwisko było wśród innych. Dokumenty wszędzie są poskładane gdzie się dało. Czy to tak trudno zrozumieć, że chcę pracować

Uri Nowy wpis
@Praca w KWK

Cały czas są przyjęcia!

Praca w KWK Sośnica Nowy wpis
@Uri

Kiedy będą przyjęcia nowych?

Piotrek
@Nowy

Z tego co jest mi wiadome po Świętach ma ruszyć 1 tura nowych do przyjęć

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Sośnica Sp. z o.o.?

Zwykle jest do końca lutego jeśli chodzi o papierowy pocztą. Ale można na gov.pl sobie podejrzeć i pobrać. W księgowości pytałeś o rozlicznie bo może dadzą co do ręki zamiast wysyłać to będzie szybciej, nie?

Brałeś udział w rekrutacji do Sośnica Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

To jak tutaj jest z pracą? Widzę, że były jakieś nieporozumienia co do tego, o jakiej firmie mowa, ale ja jestem pewna, że chodzi mi właśnie o tą. No tylko że ofert pracy żadnych nie mogę znaleźć, mają w ogóle jakieś miejsca dla osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia?

Honorata

Myślę, że doszło tutaj do grubego nieporozumienia. To nie jest profil KWK! Kopalnia ma na goworku swój oddzielny profil, a ten należy do spółki, w której owszem mają udział i KWK i związki chyba, ale profil działalności, to sprzedaż sklepowa. z przewagą żywności :D Macie lub mieliście jakiś sklepik na kopalni? To jego profil :)

@Honorata

Pani Honorato, proszę dokładnie przeczytać nagłówek: "Opinie o Sośnica Sp. z o.o. w Gliwice Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sośnica Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sośnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej".

Jaki jest wkład kierownictwa Sośnica Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nadavaryjny

Kiedy 4 lata temu odchodziłem na emeryturę, nie zauważyłem jakichkolwiek działań kierownictwa K.W.K. Sośnica w budowaniu dobrej atmosfery wśród pracowników. Mam nadzieję, że to się zmieniło...

Na jakie zarobki można liczyć na KWK SOŚNICA

Dowódca zastępu

Czy ktoś ma informacje jak wygląda praca w terenowej służbie ratowniczej ? Jakie warunki,płaca, atmosfera?

Sąsiad

Witam, mam pytanie odnośnie MEGA HAŁASU z szybu kopalni, jest strasznie uciążliwy w dzień nie wspominając już o nocy nawet przy zamkniętych oknach, do niedawna był mniej denerwujący ale od kilku tygodni nerwicy można dostać, da się coś z tym zrobić? czy gdzie to zgłosić???

tez sasiad kopalni
@Sąsiad

o którym szybie mówisz tu pole zachód czy wschód mieszkam pod szybem niedaleko i nie narzekam

Bobi.

Pracowalem w Sosnicy bardzo dawno temu i gdyby nie wojsko to kto wie jak by sie to potoczylo. Bylem mlodym czlowiekiem zafascynowanym praca w kopalni a teraz jak czytam te wszystkie wypowiedzi to az sie noz w kieszeni otwiera. Od 24 lat w USA i zawsze milo wspominam czas na Sosnicy. Moze kiedys jak bedzie okazja to zjedzie sie turystycznie na dol… Pozdrawiam wszystkich z Sosnicy i nie tylko.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z K.W.K "SOŚNICA? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ktoś

Bo mają dość tej (usunięte przez administratora) i żeby nazwiskami nie żucać bo rodo to naczelny każe reszta robi

Jakie godziny pracy obowiązują w K.W.K "SOŚNICA?

Qwe

Godziny pracy... takie jakie naczelny sobie zazyczy...

Nadavaryjny

Wyjeżdżasz jak zrobisz robotę ????

Dariusz
@Qwe

Weekendy też są pracujące? Lepiej za nie płacą?

Ktos

Cała kopalnia jak i dozór to jedno wielkie dno ciągłe opóźnienia wyjazdów, straszenie przez dozór, nadgodziny najgorsza kopalnia na jakiej pracowałem

Irena
@Ktos

A po co w sumie starszą? :(

@Ktos

W kopalni najtrudniejsze jest pierwsze 25 lat a później już super! Emeryt

Irena
@Nadavaryjny

;) No tak. A podczas tych pierwszych lat co oceniłby Pan za najtrudniejsze?

@Irena

Pani Ireno, chętnie odpowiem na Pani pytanie. Wolalbym jednak nie robić tego publicznie. Jeśli nie ma Pani nic przeciwko, to podaję mój adres email: aiggrzybek@gmail.com Bardzo proszę o kontaktw w tej sprawie.

Pogromca Osłów

Powiem tak, pracowałem na kilku kopalniach ale tu jest najgorzej z wszystkich kopalń. Dział Bhp nastawiony jest na karanie mandatami pracowników, nigdzie tego nie ma. Dniówki to paniole po 60/70 złotych. Dlatego jest bardzo duża rotacja pracowników. Dozór wyższy ma ego większe niż gumowce / buty w których chodzą. Szafki wszystkie z karaluchami. Kopalnia zawszona i zakaraluszona. Ludzie jeżdżą fajnymi furami w kredycie. Nie którzy udają ważniaków a słoma z butów wystaje. Duże wykorzystania pracowników, w kilka osób dozór chce jechać przodkiem i mieć jeszcze roboty uboczne zrobione. Wyjazdy żenada, często i gęsto 14:30,z 1 zmiany odbijanie dopiero dyskietek przez lampownią. Na zmianach podobnie z wyjazdami. Jednym słowem (usunięte przez administratora) totalne, dyrekcja zadufana w sobie jak typowi egoisci. Pandemia ludzie chorują i decyzje dyrekcji są dążyć do postępu kopalni, efekt 460zarażonych. Dyrekcja czyli Pan Naczelny oraz Krzg udowodnili że są egoistami i nie potrafią kierować ruchem. Mogę się tak wypowiedzieć czy wydać opinie ponieważ zakazilem się chorobą covid 19 na terenie KWK Sośnica w Gliwicach. To jest obłęd, jeszcze niektórzy pracownicy twierdzą że będąc zakażonymi na covid 19 przysługuje pracownikowi 80%natomiast zakażonymi przysługuje 100%L-4. Są również oszustwa na premiach, a sztygarzy nie dzwonią do górników jak jest awaria żeby do pracy nie przyjeżdżać tylko z pracy wraca się do domu mając urlop, tylko co kiedy ktoś dojeżdża np z Chrzanowa czy innych dalszych miejscowości. Dopiero kiedy zapytałem czy sztygar zwróci za paliwo, to schował się do biura a kierownik kazał zostać w pracy. Kopalnia bezmózgów. Nie jednemu należało by pięściami udowodnić gdzie jest ich miejsce, ale nie wolno. Zdecydowanie NIE POLECAM tej kopalni.

On
@Pogromca Osłów

L4 płatne 100 procent? Ciekawe

Akp
@On

Pewno chodzi o to że 100 procentowe L4 czyli 80 procent wynagrodzenia a nie liczone z postojowego , chłop trochę napisał ,kopalnia ma ogólnie ponad 2tys załogi ,nie wiem ile z tego dołowców ale wygląda to kiepsko

dddd

Gdy do Portu Północnego w Gdańsku 16 kwietnia wieczorem przypłynął największy masowiec, jaki został dotąd obsłużony w polskim porcie, żadnej fety nie było. Wręcz przeciwnie - towarzyszyła temu cisza. O fakcie dowiedzieliśmy się tylko dlatego, że wizytę tę odnotował branżowy PortalMorski.pl. Statek ten to Agia Trias. Jednostka ta charakteryzuje się nośnością 185 820 ton, do Polski przypłynęła wypełniona... węglem z Kolumbii. Węgiel został Gdańsku rozładowany, statek 20 kwietnia wieczorem odpłynął.

Ick

Są jakieś przyjęcia na kopalnie

Czy dyżury międzyświąteczne w K.W.K "SOŚNICA obstawiają najmłodszymi stażem?

Pyrka

Do kiedy jest koncesja? Kiedy to w koncu Zamkna?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie K.W.K "SOŚNICA?

???

Taki tu miod ze nikt nic nie pisze czy wstyd ze sie pracuje na tej kopalni?

admin

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy K.W.K "SOŚNICA mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sośnica Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sośnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sośnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sośnica Sp. z o.o.?

Sośnica Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Błonie 6 A
    44-103 Gliwice
  • NIP: 6310101276 REGON: 271191085 KRS: 0000153895

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042