Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

linda

stąd wiem , że jest 2.02 , ponieważ jadę z chłopakiem nie zdążylibyśmy pozałatwiać spraw na 19.01 i zapytaliśmy o jakiś inny troszkę dalszy termin i powiedziano Nam , że 2.02 , a więc jedzie ktoś na 2.02?

Patryk

Pisac dzwonic... mam jeszcze 1 wolne miejsce. startuje z gdanska i jade autostrada (usunięte przez administratora) armbanduhr@poczta.fm

ted
@Patryk

kolego masz konto na fejsie mozesz sie odezwać

markus

Ostrzegam przed tą firmą.Praca katorżnicza a płacą jedynie 800-1000 euro, w tym potrącane jest jeszcze 50 euro na ubranie robocze.Mieszkanie mogą ci nawet przydzielić 15 km od zakładu więc bez samochodu nie ma się tam nawet co wybierać. Dziennie trzeba przerzucać przez swoje ręce kilkadziesiąt ton np podczas załadunku tirów.Dopiero na miejscu dowiadujemy się na jakie stanowisko będziemy przydzieleni,ile godzin dziennie będziemy pracować i jak daleko od zakładu będziemy mieszkać.Polskie kierownictwo skrupulatnie pilnuje aby twoje tempo pracy pozostało na najwyższym poziomie i żeby jeszcze wzrastało.Kierownictwo traktuje polaków gorzej niż np rumunów. Zanim tam pojedziecie zastanówcie się nad tym 32 razy a jak nawet trzeba będzię to 132 razy bo można stracić zdrowie i nawet w młodym wieku zrobić z siebie kalekę i pozbawić się wszelkich perspektyw na całe życie. Każdy kto tam pojedzie potem będzię ze mną zgodny. Pamiętajcie zdrowie najważniejsze i lepiej w polsce robić za parę groszy niż pozbawić się zdrowia.Kto się ze mną nie zgadza to proszę bardzo niech jedzie i spróbuje tych smaków.Pozdrawiam

krycha

czy ktoś wie kiedy po 19-stym jest następny wyjazd ??

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

krycha

linda skąd wiesz ze wyjazd jest 2.02 ??

Patryk

Jade na 19. Wyjezdzam z gdanska. Ktos chce sie zabrac?? moge kogos zabrac po drodze (usunięte przez administratora)r /> armbanduhr@poczta.fm

aryba39@interia.pl

akturedy jedzesz

linda

Witam , jedzie ktoś na 2.02 ?

pepo

co za kierownik pracuje z okolic dzialdowa 18lat temu tam pojechal jaki on jest czy taki jak piszecie o polaczkach co sloma z butow im jeszcze wystaje

nowy

Juz pierwszy dzien -tragedia. Rozdzielaja grupy ktore przyjezdzaja razem samochodem. Do pracy nawet po 15 km. A praca no coz -nawer 30 ton do przerzucenia. A zarobki do 1000 euro.

nik
@nowy

nazywajom go zajac kawaleg gnoja cwaniaczek niech kiedys uwaza jak bendzie wsiadal do pasata tak gadajom chlopacy

blablabla

zadziwiają mnie te ' super opinie ' o zakladzie ;) Ciekawa jestem kto wypisuję takie głupoty, czyżby pupilki działowe, no pewnie bo jak się ma przerwy 10 razy w ciągu dnia ( kawka, papierosek, ciasteczko ) a potem wchodzi się na hale i szmaci się ludzi na każdym kroku, to tak można pisać o tonnies, że jest OK ;) tak naprawdę nie jest, pod względem pracy można się przyzwyczaić ( odbija się na zdrowiu ) ALE MOŻNA, gorzej z psychiką, ludzie traktują Cię tam jak zwykłą SZMATĘ, drą się, wyzywają, o byle gówno. Kierownicy pOLACY najgorsi, swoich to cisną na każdym kroku, większe poszanowanie mają do rumunów. szkoda ;) wieczne problemy. W pierwszy dzien Cie przyuczaja na drugi musisz sama to robic, a sprobuj sie pomylic, zjedza Cie zywcem. jeden gorszy od drugiego. porazka :D

mik87

Witam bede startowal z okolic tarnowa jesli beede mial z 3 ludzi to pojade autem jesli nie to busem.

Patryk

natalia- wy autem?? moge was skas zabrac jak nie... najlepiej zadz. (usunięte przez administratora)

swoim autem jedziemy

zachodnipomorskie

mik87

Jedzie ktos z malopolski albo okolic

Patryk

Ja startuje w niedziele (wolne 2 miejsca). Jade z Gdanska. Ktos chetny?? Mozemy umowic sie gdzies po drodze jak komus pasuje... Pisac maila szybko armbanduhr@poczta.fm

mik87

A gdzie sa te chojny. Jakie wojewodztwo?

mik87

Na 19 tam macie byc. Z kad jedziecie?

@mik87

z chojny a ty z kad jestes???

mik87

Od kogo jedziesz od machury

mik87

Dam ci znac dzis wieczorem czym bede jechal

mati89

??????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)