zakłady mięsne MS MEAT

Rheda-wiedenbruck

Opinie o zakłady mięsne MS MEAT

Roberto

Dostałem skierowanie na 27 listopada, ale po tych opiniach to odechciewa się tam jechać i raczej nie pojadę, bo po co wracać po paru dniach do Polski. Przez telefon mówili o tym że kwaterunek 15 km od zakładu, mówię że jak tam dojeżdżać. Oni niby pomogą, ale coś ciężko w to uwierzyć. Człowiek się napalił na ofertę ale nie będę z siebie niewolnika robił bo już u jednego pana w Polsce za takowego robiłem ponad dwa lata. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź czy mogą wyniknąć jakieś konsekwencję z tego że nie przyjechałem.

już nie pracownik
@miki 16.11.2017 14:43
moim zdaniem sa to jednostki warto sprobowac chyba ze mozesz w polsce zarobic ponad 4500 ja jade

to jedz i spróbuj tego jak tam się cięzko pracuje, jak tam się mieszka w fatalnych warunkach przekonasz się na własnej skórze i to nie są jednostki które tu piszą i jednostki które mają negatywne doświadczenia w pracy dla firmy DSI, takich tu dużo przyjeżdżało i szybko wyjechało, ale jak lubisz wycieczki to korzystaj po powrocie napisz swoje wrażenia !!!

chudy
@Roberto 15.11.2017 13:28

Jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial. Mnie sie wydaje ze lepiej pracowac niz w chalupie siedziec bo z tego to nie ma wcale pieniedzy. Ja pracuje jest ciezko ale jakos to ogarniam i troche juz usciulalem.Wpisz swoją odpowiedź

Pablo

Witam mam dojechac na 21 listopada ktos jedzie jeszcze?podaje nr 533816225.

Aaa

Czy te zaklady mieszcza sie gdzies w oklicach miejscowości Sogel w Niemczech?

...

Zna ktoś marcina palę ponoć tam pracuje?

Walery

Zarobiłem ostatnio 5.530 zł , tyle miałem na koncie . Polecam , trzeba tylko zacisnąć zęby .

szkodnikaga40
@Walery 26.08.2017 09:50

O czym Ty człowieku mówisz , zarobisz 1200 euro z tego wydasz na mieszkanie za które firma odciąga , na życie i do Polski mało co zostaje , w dodatku jak się żyje na dwa domy , pracowałam 3 lata to coś wiem na ten temat :(

Walery
@Walery 26.08.2017 09:50

Bzdura. Miałem 285 godzin . Na koncie już jest kwota odciągnięta na mieszkanie np , więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Trzeba pracowac a nie mysleć cały czas o Polsce . Ludzie pojada i juz po 2 tygodniach tęsknią jak małe dzieci . To nie Ameryka tylko Niemcy , mięczaki .

Sona1

Witam czy ktoś jedzie 20 listopada do zakładu mięsnego Rheda-wiedenbruck, i coś powiedzieć na temat pracy i kwaterunku jak tam jest byłam bym wdzięczna za informacje.

Leenaa

Witam. Mam propozycje wyjechania 6 lub 13 listopada. Ktoś jedzie ? Ktoś powie SZCZERZE jakie warunki / stosunki/ zakwaterowanie ?

anonymous
@Leenaa 30.10.2017 19:58
Witam. Mam propozycje wyjechania 6 lub 13 listopada. Ktoś jedzie ? Ktoś powie SZCZERZE jakie warunki / stosunki/ zakwaterowanie...

Jade 12.11.2017 muszę być na 13.11.2017 w biurze

Celus

Witam chciałabym tam jechać lecz mam małe wątpliwości jak wyglada zakwaterowanie czy w miarę mieszkalne warunki No i jak kasa ? Czy ktoś pomoże?

Serum

Niestety to co pisze v8 to wszystko prawda nie jestem zadnym wykolejencem tak jak tlumacza prawdziwe wpisy na forum rekruterzy dsi byłem,pracowałem i potwierdzam praca niewolnicza zero szacunku ciągle w biegu mieszkania katastrofa a na verl to strach wyjść po zakupy ludzie zastanowcie sie poważnie przed wyjazdem zarobki o jakich piszą to przy 250 godzinach pozdrawiam

Karolina

@Golecto dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w zakłady mięsne MS MEAT. Czy powiesz w jakim dziale pracujesz i w jakich godzinach? Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

Golec

Jest git , wszystko zalezy od dzialu na jaki trafisz , sa dzialy zle i dobre. Ja jestem na dobrym , kolega trafil na zly. Praca lekka nie jest ale jak ktos chce pracowac to sobie poradzi.

Karolina

@Golecdaj znać jak tam pierwsze dni w pracy w zakłady mięsne MS MEAT. Czy podoba Ci się? Jak pierwsze wrażenia? Czy ktoś podzieliłby się swoją opinią na temat pracy w firmie? Co powiecie o warunkach pracy w zakłady mięsne MS MEAT?

Golec

Jedzie ktoś 25 września ? Ja jade pierwszy raz zobaczymy jak to będzie. Zapraszam do kontaktu 504287145

Karolina

@beznicku czy mógłbyś coś więcej napisać o pracy w firmie zakłady mięsne MS MEAT? Na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera? Jak długo pracowałeś? Jak wyglądają godziny pracy w firmie?

beznicku

byłem tam dw lata temu. ciężko ale ogolnie ok. jade teraz pod koniec września z okolic krakow. ktoś chętny?? 606945321

mario

PANI SUKIENNIK UDZIELA DOKŁADNIE WSZELKICH INFORMACJI CO I JAK , SPROSTOWANIE :D:D:D

V8

Popieram Cię .Takie zarobki to przy 200/250 godzinach .Co do kwatery to można trafić blisko ,tak jak ja Miałem właśnie ze 2 km .ale warunki to tragedia ,pokój przejściowy i każdy o innej porze wstaje do pracy ,Jedni piją drudzy palą a trzeci np. oglądają pornusa o 3nad ranem bo akurat wstali do pracy i to co dziennie a i jeszcze dość że pokój przejściowy to jeszcze brak drzwi do kuchni .Warunki pracy i kwatery to uwłacza ludzkiej godności .

Robson

Ja mieszkałem w Rhedzie , 2 km na piechotkę. Jade teraz po roku znów . Po pracy zwiedzam miasto ,chodzę na siłownie , na zakupy , jest naprawde przyjemnie . Okolice bajka ! Dostałem też karte rabatową na zakupy w firmowym mięsnym sklepie . Tyle . A na koncie różnie , ale średnio 4500- 5200 zł .

józef
@Robson 29.08.2017 16:03

czego kłamiesz pewnie jestes bliskim znajomym pracowawców ,wiem ze z buta jak nie masz auta sie dochodzi nawet i 5km a zarobisz 5 tys złotych ale masz 250 godzin w miesiacu!!!!

V8
@Robson 29.08.2017 16:03

Ty Robson a ile można zwiedzać tam miasto ono nie jest takie wielkie i atrakcji za niewiele...

MARIO

MAM JECHACNA PAKOWANIE Z KONINA NA 4 WRZESNIA JEDZIE KTOS Z OKOLIC??? JEZELI KTOS TAM BYL I PRACOWAŁ OPISZCIE JAKA TAM JEST JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE I JAKIE ZAROBKI,ROZMAWIAŁEM Z PANIA SUKIENNIK TO POWIEDZIAŁA ZE NIE SIEDZI W KADRACH I NIBY NIE WIE!! CZEKAM NA SZCZERE OPINIE:) DZIEKUJE :)

Edyta Świebodzice
@Edyta Świebodzice 27.08.2017 19:13
Część Mario mój mąż też tam się wybiera na 4 września jesteśmy z dolnego Śląska jedzie busem i też kieruje go pani Sukiennik...

Może ktoś z okolic Wałbrzycha tam jedzie samochodem prosimy o kontakt

mario
@Edyta Świebodzice 27.08.2017 19:13

zostaw mi numer zadzwonie:) mario

Jasio

Byly pracownik,napisz coś o warunkach jakie teraz są

były pracownik MS Meat

MS Meat nie istniej w Niemczech firma została zamknięta 31-12-2016 w Niemczech w to miejsce powstały inne niemieckie firmy jak ktoś szuka pracy w Tönnies to proszę patrzcie na ogłoszenia na portalach z praca. w Tönneis jest około 15 rożnych firm na rożnych działach ja znalazłem zatrudnienie przez DSI GmbH & CO KG

KArolina

Witam wszystkich trochę z innej beczki, ale myślę że dość istotne pytanie. W jaki sposób kontaktujecie się z rodziną/znajomymi? Jest możliwość zakupu kart telefonicznych i z internetem gdzieś w okolicy? jak wygląda sprawa zasięgu?

Jurek
@KArolina 16.05.2017 09:53

Witam, Mój brat Daniel Jurowiec pracował w tych zakładach. Od tygodnia nie mogę się z nim skontaktować. Jeśli by ktoś miał informacje o aktualnym miejscu zamieszkani, bardzo proszę o kontakt pod numer +48 510044942

Madzik

Witam wybieram się tam pierwszy raz z partnerem. Może ktoś powiedzieć coś więcej jak warunki, płaca i praca?

pepe

Witam prosze o informacje czy jest jakaś zmiana na lepsze w tym zakładzie jade 7.05 2017

Beata

Chcę jechać 18.04.17. z Jeleniej Góry. Wybiera się ktoś?

ssetlak
@Beata 06.04.2017 11:53
Chcę jechać 18.04.17. z Jeleniej Góry. Wybiera się ktoś?

witam Ja mam jechac na 24 kwietnia gdyz okazało sie ze nie ma miejsca na 18.04 na pakowaniu. Jak by ktos jechał prosze o informacje ssetlak@o2.pl

dami

Wybiera sie ktos 03.04.2017?

Anka
@dami 26.03.2017 10:55
Wybiera sie ktos 03.04.2017?

I my też jedziemy

@Anka 30.03.2017 19:08
I my też jedziemy

Nie wybierajcie się tam . Będziecie tego żałować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mati_5

@Andzia bardziej miałem na myśli jakby ktoś jechał z woj. Łódzkiego, ponieważ do Ciebie bym miał za daleko

Mati_5

Witam. Wybiera się ktoś na 13.03 do pracy? Woj. Łódzkie. Pozdrawiam

Andzia14
@Kuba W 10.03.2017 12:07
Andzia a ty umiesz jeździć że pojedziesz tak daleko swoim Daewoo tico.

Andzia umie jeździć ale to nie Daewoo Tico i zapewne jest inna Andzia

Kubuś
@Andzia 09.03.2017 17:57
Dzień dobry ja tez sie wybieram tego samego dnia 13,03 jade wlasnym autem to moze gdybys byl chetny pojedziemy razem w kolbasko...

Andzia ja jestem chętny ale na seks...jeśli jesteś zdrowa,ładna i koniecznie musisz mieć duże piersi i ciasną szparkę.

Kukułka

Czy potrzebują teraz na dział pakowania ? Jaka jest wypłata za miesiąc pracy przy pakowaniu?? Jest lżej niż na rozbiorze ?

@SOS 12.04.2017 20:19
CZeść.Szukam kogos kto pracował lub pracuje w tej firmie. Kontakt urwał się trzy miesiace temu. Czy mogłbys mi pomoc?...

Witaj.. W jaki sposób mogę Ci pomóc , jeżeli dam radę to postaram się .Pozdrawiam...

SOS
@v8 21.04.2017 21:06

Witam V8, bardzo dziekuje za odpowiedz. To jest moj adres mail: marimu@interia.pl. Jesli to mozliwe prosze o kontakt. Serdecznie pozdrawiam

Marek79

czy był ktos moze z Was na Verl w styczniu 2017 r. ?Bo szukam osoby , ktora tam mieszka a nie ma z nia kontaktu. Bede wdzieczny za pomoc . Z góry dziekuje .

Anonimowa

Ludzie nie jedźcie tam do pracy tyle wam mogę powiedzieć po roku w zakładzie Tonnies w Rhedzie na uboju. Praca bardzo ciężka , ale nie to jest tu największym problemem. Pośrednik leci w kulki , kroją was jak chcą, ja do dzisiaj mam problemy , nie mogę odzyskać należnych mi pieniędzy .

gandalf

Dla zainteresowanych jadę ze szczecinka przez szczecin mam być na 1 lutego jak coś to pisać ziko55@wp.pl

Ludzik
@lusi 26.01.2017 11:14
hejka a z jakiego biura cię pokierowali

Z Biura pośrednictwa pracy.

gandalf
@lusi 26.01.2017 11:14
hejka a z jakiego biura cię pokierowali

jadę tam jako kierowca bezpośrednio do niemieckiego pracodawcy bez biura pośrednitwa

Czaka

Siema.Jedzie ktoś może na 1 lutego z podkarpacia lub przez podkarpacie.Mój mail czak-78@wp.pl

Gandalf

Jadę do pracy na 1 lutego jak ktoś chętny to mogę zabrać jestem zachodniopomorskie

Pomorskie
@v8 23.01.2017 22:08
Jestem zainteresowany jazdą ,jestem z pomorskiego,Podaj jakiś namiar..

@Pomorskie 24.01.2017 17:08
Witam też jadę na pierwszego lutego jestem z Pomorskiego. Możesz podać mi swój e-mail? Pojechaliśmy razem...

Hejka. hansikcegielka@o2.pl

rumun;)

Byłem ponad rok i nie polecam nie wrócę tam nigdy. Pozdrowienia dla ludzi z chin 3majcie się..

Byłem widziałem wróciłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

praca jak praca. Ale mieszkania tragedia. Na dzien dobry witają Cie współlokatorzy nachlani a z mieszkan wysypują sie miliony butelek. W mieszkaniach w kazdym pomieszczeniu palą , podłoga się klei no chyba ze są dywany z tytoniu. Do tego łózka pietrowe. A materace na łóżkach wyglądają jakby ktoś sie zżygał i nasrał. Nie położyłbym sie na nich. Oczywiscie firma zapewnia nowe materace ale na wstepie kasują 30 euro za wymianę. Co jest nieporozumieniem. Bo skoro nowi pracownicy przyjazdzają należy im zapewnić godziwe warunki. Jezeli komus to nie przeszkadza to proponuje nie zabierac za wiele jedzenia, bo miejsca w lodowce jest po jednej półeczce. Do tego chyba 15 nacji , głównie rumunia, bułgaria. Przyjezdzasz zmęczony po podrozy, męczą najpierw szkoleniem bhp i zalatwianiem dokumentow. a gdy docierasz na miejsce zamieszkania to ręce opadają. Taka jest moja opinia. Byłem w poniedzialek 9 stycznia. Zobaczyłem to co sie dzieje i wrociłem. W takim syfie nie ma warunków. A co do samej pracy.... codziennie inna godzina pracy. Jeśli chodzi o rozbiorke miesa. czasami na 2 w nocy czasami na 3 . zależy od zamowien. Nie dajcie sie zrobic ze to pakowanie albo rzbiorka. jest kilka dzialow i na kazdym sa inne warunki. Generalnie nie polecam, chyba ze ktos chce sie zamienic w rambo za 1000 euro na miesiąc :D

darek

jade tam na 16 stycznia z Poznania

romio

Też mam tam byc na 9ego,ale niestety,wystąpił problem z transportem,,,i jak nie oganę,to nie pojadę...z tego co tu piszą,to może nie będzie czego żałować

Norbi

Zmieniło się coś jak z tą płacą? 1100 eur na miesiąc ile godzin dziennie tygodniowo?Dostałem na 9 stycznia 2017,jednak nie posiadam aktualnie samochodu wybiera się ktoś może?

mmma
@Norbi 30.12.2016 14:31

ja jade jak chcesz moge cie zabrac. skad jestes?

Norbi
@mmma 02.01.2017 15:37
ja jade jak chcesz moge cie zabrac. skad jestes?

Jestem z dolnego śląska blisko Kamienna Góra.

byl, widzial, zmienil robote :p

ACH SO, SIE WOLLEN FÜR UNS ARBEITEN... JEZELI CHCECIE TAM PRACOWAC, TO RADZE WZIASC JAKIES DOPALACZE KTORE BEDA WAS PODTRZYMYWAC PRZEZ 12H ULTRA ZAPIER*OLU, BILET OPEN NA POWROT, JAK NIE MASZ BRYKI TO MUSISZ MIEC FARTA ALBO MASZ PRZESRA*E, MYSISZ MIEC TYTANOWA PSYCHE, JAK NIE TO LEZYSZ, WSZEDZIE MASZ POLSKIE GEST*PO-KABLE, PODPUCHY, PODKLADANIE SWINI, KADRA NAD TOBA MA CIEBIE W ANGUSIE. JAK JESTES GOTOWY ZAMIENIC SIE W RAMBO ZA EURO 900 PRZY 200H TO HIT ROBOTA DLA CIEBIE. BITTE RUFEN SIE UNS AN!

gosciu

zgobywam wiedze teoretyczna oraz praktyczna na cnc w zachodnich niemczech jest duze zapotrzebowanie oraz na elektrykow oraz mechatronikow od razu masz prace za 20e na godz znasz jezyk niemiecki lub angielski to ruszaj ponad 2500e miesiac do reki masz

koleżanka

zgadzam się całkowicie z kolegą Arkiem

Arek

Odradzam każdemu pracę w tym zakładzie ja pojechałem tam w listopadzie ludzie przed zakładem czekali po 5 godz bo w nocy nikt cię nie odbierze ochrona zakładowa przelania czekających ludzi masakra w mojej turze było około 70 osób po 3 dniach zostało z 15 . Straszą kara jeżeli się zrezygnuje 600 EUR ja im wysłałem pismo od radcy to się odczepili odradzam

Arek

wyjazd

Hej, ktoś może jedzie na 21.11.2016 z okolic wrocka?

Jaca

Ktoś na wyjazd w tym miesiącu?

Fifi

No bo nie ma co narzekać @Adi ja chyba Cię nawet znam, powiem Wam, że no wiadomo że praca na mięśie nie jest ani czysta, ani piękna, ale generalnie jak się lubi to można

andlak

..jedzie ktoś tam do pracy 16.10.2016 kujawsko-pomorskie

Szczera prawda.

Robota jak robota. Zależy gdzie się trafi. Dla mnie nie jest to ciężka praca. Po 8 godzin. Ktoś pisał że 500 e na miesiąc? Chyba jak co drugi dzień chodził do roboty. Robiąc pod polakiem w niemczech czego wy oczekujecie? Premi? Dodatków? Zapomnijcie. Masz te 8,6 e i nie licz na dodatki za nocke czy sobotę. Co innego mają ludzie robiący pod niemieckim biurem. Dostają dodatki tak jak powinno być. Nie oszukujmy się, polak jak juz trochę poczuje pieniądz i trochę władzy to drugiego ma za nic. Na dziale gdzie ja jestem robimy około 170 godzin na miesiąc. Czyli normalnie. Bez Premi, dodatków. Raz jest miła atmosfera raz do niczego. Oczywiście jest wyzysk no ale gdzie nie ma?

kależanka

Byłam w tym kołchozie wytrzymałam tylko tydzień jak kolega gontar kołchoz ludzie tam jest wyzysk orka po 10 ,12 godz nie dajcie sie zwariować za 1000e jak tam wyjeżdzałam też tak myślałam kto nie da rady jak nie ja a jednak nie dałam orka i darcie mordy pracownik na pracownika polak dla polaka najgorszy pozdrawiam wybor należy do was ale ja ostrzegam

Zostaw opinię o zakłady mięsne MS MEAT - Rheda-wiedenbruck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakłady mięsne MS MEAT