Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Lepiej zostań w domu epidemia koronawirusa w zakładzie ludzie wyrzucani z mieszkań, niektórzy siedzieli w kwarantannie nawet 5 tygodni. Wpisz sobie Tonnies corona w Google. Jedź dostaniesz siedemset pięćdziesiąt euro wypłaty na otarcie łez a tyle to w markecie w PL zarobisz. Wszędzie ale nie tam.

Witam. Wyslalem tam Cv i wlasnie mialem telefon z Niemiec z propozycją przyjazdu. Mam pytanie - czy to DSI to są te zakłady mięsne, czy jakas firma posredniczaca. Tu po komentarzach widac, jakby to byla agencja pracy, a babka przez telefon mi mowi, ze umowa jest bezposrednio z pracodawcą.

Pan
@Adam

To jest pośrednictwo pracy tam była epidemia na dzień dzisiejszy nie wiem jak jest niby od przyszłego roku ma się to zmienić że będą bezpośrednio Niemcy zatrudniali ludzi do pracy wiem że opinie zakład Ma bardzo złe były pracownik

Witam słyszałem ze ludzie tam nawet 1000 eu teraz nie mieli na wypłaty masakra

Marek Kowalski

Piszę do was już kilka razy i na Messengerze i na poczcie nikt nie odpisuje a ja chcę tylko odzyskać swoje dokumenty Przesłałem też kopertę z adresem też nikt na nią nie odpisuje tak chcieliście gdzie ja mam się zgłosić żeby odzyskać swoje dokumenty Proszę o odpowiedź

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leszno
kriss8425

jakie sa zarobki

Kobieta

Zwalniają ludzi niby za porozumienie stron ale to bajki trzeba zwrocic się do sądu pracy ciekawe co wtedy wyjdzie czy mogę Tak zwalniać czy brygadzista mosze szarpać pracownika Tak że bluzka nie wytrzymala ,obelgi wyzwiska i inne rzeczy

Sakul

(usunięte przez administratora)Nic pozytywnego o tej firmie nie można powiedzieć. Bałagan bałagan i jeszcze raz bałagan jest w tej firmie. Nie dbają o pracowników tylko o swoje pełne brzuchy. Jak na pośredników to wyciskają z ludzi ile się da i mają ich w (usunięte przez administratora) Pan od BHP mówił żeby nie przejmować się negatywnymi opiniami ale jest w nich wiele prawdy. Mieszkanie zależy czy ma się auto jak tak to dalej od zakładu jak nie to bliżej. Pracy dużo ale za te pieniądze to lepiej pracować w innym miejscu niż u nich. Odpuście sobie tę firmę. To są (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś wytrzymał tam więcej niż miesiąc to jest mocnym zawodnikiem. Przy tych pieniądzach jakie płacą nie ma sensu u nich pracować. Nie polecam DSI jako pracodawcy.

Doda

Witajcie powiedzcie Pracujecie w danej firmie przy mięsie Dlaczego nikt z was nie ma książeczki zdrowia książeczka sanepidowska to jest podstawa przy pracy jakiejkolwiek zwłaszcza przy mięsie w tej firmie to naprawdę jest wielki bałagan że nikt na to nie zwraca co robią pracownicy Jak się zachowują co się tam w ogóle dzieje Kto w ogóle rządzi tą firmą chyba ten to wcześniej wstaje zwalniając pracownika podsuwają mu dokumentację traktują pracownika jak idiotę

Pani

Czy naprawdę ktoś się weźmie za tą firmę co tam się teraz dzieje to jeszcze gorzej niż przed pandemią do zakładu pracy nie wpuszczają tak jakby dzisiaj na przykład pobieranie wymazu na 1 chip wchodzą po dwie osoby w biurze bałagan w zakładzie bałagan to jednak trzeba gdzieś dalej oddać ten zakład pracy żeby ktoś to zobaczył co tam jest grane i co się tam wytwarza musi to ktoś zobaczyć bo inaczej to tam się nie da pracować

Jaki jest wkład kierownictwa DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Maly

Co to za pytanie ,żaden wkład jak by mogli to by człowieka zgnoili, ale z tego co się orientuję to nie długo będzie sielanka ,ludzie zebrali się w grupę, posiadają nagrania rozmów i filmiki o zachowaniu się przełożonych i chcą wystąpić wspólnie do odpowiednich organów i przedstawić jak wyglądała do momentu plandeki pracą im będzie więcej takich ludzi to dobierzemy się im do tylkow.

Jak najwięcej zdoic pracownika i wypychać własne kieszenie taki jest ich wkład!!!

Kobieta

Nie wiadomo czy faktycznie się zmieni cokolwiek pracownik a szefostwo jeśli brygadzisty traktują pracownika jak (usunięte przez administratora) do podłogi Jutro raczej mało się zmieni choć brygadzista jest Polakiem tak jak pracownik to co tu czekać na zmiany jakiekolwiek

Babka

Tak NIK nikogo nie szanuje ,a brygadzisci zmuszaja do pracy wyzwiskami szarpaniem i to mają być w Polacy którzy dwie Polaka poniża i gnębi

Arek

Ja pracuje na rozbiorze 12 dni i jest gitttt... Zobaczymy jaka będzie wypłata,mieszkanie ok ....

pppss
@Arek

Witam, i jak?

@Arek

Jak na razie był koronawirus zarażenie w firmie ,kwarantanna, a teraz miasto ma nam płacić bo firma zamknięta ,Pozdrawiam

Xvnika

Hej. Na22 czerwca 2020, planuję wyjechać, okolice Szczecina. Czy ktoś mógłby może odezwać się do mnie nawet w wiadomości prywatnej na e-mailu (niolka55832wp.pl) i opisać szczegóły stanowiska. Mam 20lat, więc boję się, że mogą mnie tam jako młodą dziewczynę wykorzystywać do najgorszej roboty, choć tego aż tak się nie boję. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto poświeci mi swoje 5minut i odpowie. Pozdrawiam,

@Xvnika

Dohechałaś czy nie?

Już dawno powinni dsi zamknąć te przewały co tam robią z potrąceniami za buty sprzęt i ubrania , kary wymyślone, rozliczenia za nadgodziny czy urlopy !! Zmiana przepisów od stycznia przyszlego roku zabroni zatrudniania przez pośredników! W końcu wirus pochlonie tę firmę!

Xenia

Witam, jedzie ktoś na 22.06 ?

Srre
@Xenia

Tak, ale busem.. wiec chyba bez roznicy(?) szukam odpowiedzi czy ktoś wie jak z wypłacanymi pieniędzmi i jak wyglada ich zakwaterowanie?

@Srre

Ja jeszcze nie wiem czy, bo trzeba być na 7.30 pod firmą. Znalazłam busa na 2 w nocy w Rheda. Zastanawiam sie nad autobusem i pociągiem. A jakim busem?

Srre
@Xenia

Dragon, Przewoznik z miejsca do miejsca:) Z Tego co się orientowałam, jest tam poczekalnia nocna, wiec można spokojnie w środku przeczekać. A czy jedzie ktoś z parą?

Rafał
@Xenia

I co jedziesz bo nas odwolali

@Rafał

Wyjazd odwołany, zakład zamknięty przez pandemię.

pppss

Czy książeczka sanepidowska jest potrzebna? Co w ogóle jest potrzebne do wyjazdu, czego nie zawarli w wiadomościach, jakieś porady?

BS

Sorki :-) na 15.06.20

Witam jedzie ktoś do pracy Rheda Wiedenbruck na 02 .06 572564922 na mieso

Janusz

Witam Jade 11.05 moge zabrac kogos ze soba okolice Zielonej Gory.

agi
@Janusz

witam, możesz coś napisać czy dojechałeś i jak wygląda praca? obecnie jest oferta pakowacz _magazynier (proste prace na linii produkcyjnej przy pakowaniu, ważeniu, etykietowaniu). mój @(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)