Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Kukułka

Czy potrzebują teraz na dział pakowania ? Jaka jest wypłata za miesiąc pracy przy pakowaniu?? Jest lżej niż na rozbiorze ?

Kukułka

Ale jak sama praca wygląda, ile godzin w miesiącu i wynagrodzenie netto po osiągnięciu wszystkiego ??

V8
@Kukułka

Nie wiem ,jeszcze mi nie wypłacili ,dopiero zjechałem no i nie pracowałem całego miesiąca(tam trzeba biegać nie koniecznie za czymś konkretnym ale żeby było widać że coś robisz)a ja tak nie potrafię i nie mam 20 lat żeby mnie ktoś ganiał z kąta w kąt dla swego widzimisię . Co do godzin to szedłem na 13.00 i zawsze na tą godzinę , a wracałem różnie ,ale zdarzało się tak że przyszliśmy do pracy i zaraz jedna osoba szła do domu bo okazywało się ze jest nie potrzebna i często tak było.

SOS
@V8

CZeść.Szukam kogos kto pracował lub pracuje w tej firmie. Kontakt urwał się trzy miesiace temu. Czy mogłbys mi pomoc?

v8
@SOS

Witaj.. W jaki sposób mogę Ci pomóc , jeżeli dam radę to postaram się .Pozdrawiam...

SOS
@v8

Witam V8, bardzo dziekuje za odpowiedz. To jest moj adres mail: marimu@interia.pl. Jesli to mozliwe prosze o kontakt. Serdecznie pozdrawiam

Daniel

A ja sie nie zgodzę z opinią. Pracowalem na kebabie na lini męza Pani Karoliny. Pomocni ludzie , uczynni a na pewno nie chcacy nikomu zaszkodzic. Pan Sebastian to pomagał kazdemu i tlumaczyl tak dlugo jak ktos potrzebowal

Roberto

Wystarczy być dobrym pracownikiem a będzie dobrze!!

Danusia
@Roberto

Potwierdzam! Jestem pracownikiem od prawie dwoch lat, dostaje dodatki do nocek a od paru miesiecy premie.

Frodo

Napisz prosze na jakim dziale pracowales...u nas na froscie kulturka, nie narzekam.

Joasia
@Frodo

Na froście też bylam tam tk to chyba najrolmalniejsza hala chodzi o ludzi:)

Łucja
@Joasia

Widzę, że opinie na temat pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) znacznie się od siebie różnią. A czy firma oferuje wszystkim pracownikom takie same benefity?

Kamillooo

Jak sie siedzi na L4 albo ma sie Problem z alko to jakiego szacunku oczekujesz...

Asia
@Joasia

Ja tez pracowalam na TK i nie narzekam. Kierownictwo spoko brygadzisci tez. A jak wyrabiaja ludzie wydajnosc to kazdy ma dodatek nocny i premie. Jedyny dzial gdzie sie czlowiek nie narobi (jak na rozbiorze) a zarobi. Jesli mialabym polecac prace to dla kobiet tylko TK. 1600 e za 200 godz tyle zarabialam

Janusz

Jade 11.05 moge zabrac jedna osobe Zielona Gora okolice

Gal Anonim

Siema! Jedzie ktoś w najbliższym czasie do tej firmy? Jak jest z przyjęciami. Jest jakaś kwarantanna? Hejka

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Arek

Hej Jdzie ktoś na 4.05 z okolic Wrocławia?

Arek

Jedzie ktoś na 4.05 z okolic Wrocławia?

@galik

Jadę 27.04.2020 ze Szczecina mogę kogoś zabrać

chodaczynska1@gmail.com
@@galik

Ja mam termin na rano 27,jedna osoba ile byś chciał za drogę?

@@galik

Praca ciężka, ale można wytrzymać. Zarobisz około 1350, dostajesz mieszkanie tzn łóżko. Ja w tej firmie wytrzymałem 4 lata i gdyby nie zlikwidowali mojego działu gdzie zarabiałem 1400 - 1500 a czasami gdy był ostry zapier... 1750 to bym nie zjechał. Płacą terminowo, masz ubezpieczenie, dostajesz odcinki z wypłat. Ale nie przyjdziesz do pracy bo.... To zabierają dniówkę, dostajesz karę około 100 euro czasami więcej jak jesteś recydywista i za mieszkanie zabierają 30 euro i tracisz wszystkie dodatki. Czyli dostajesz czysta pensje. Okres wypowiedzenia do 6 mcy 14 dni powyżej 6mc 28 dni. Powodzenia!!!

pati

a jaki jest okres wypowiedzenia w tej firmie ?

Nowyy
@pati

2 tygodnie.

@pati

Do 6 mcy 14 dni, powyżej 6mcy 28 dni.

Robak

Hej, Wybieramy się z chłopakiem do pracy na początku marca-dział pakowanie. Jesteśmy w wieku 23-30 lat, zastanawiają nas opinie na temat tej firmy. Jesteśmy zmotywowani ale trochę martwią nas te negatywne komentarze. Naprawdę jest aż tak tragicznie ? Prosiłabym o rzetelna opinie na temat pracy i warunków mieszkaniowych. (usunięte przez administratora) Bardzo dziękuje ...

Nowyy
@Robak

Zalezy jak traficie I na jaką linie , są linie gdzie nie masz czasu nawet się po kupię podrapac A są linie gdzie masz nawet czas stanąć na pół minuty , minuty ktore są cenne bo kręgosłup może wam szybko wysiąść od przenoszenia kartonów z lini na paletę która niby znajduje się metr od was Ale pośpiech I stres robi swoje. Kartony ważą od 3kg do około 25 więc nie jest zawsze kolorowo.

Oli 26
@Robak

Pracowałem w tej firmie w 2017 r, Jedynym atutem tej firmy jest to co jest w ogłoszeniu: Atutem naszej firmy jest tez terminowo wypłacane wynagrodzenie. Za ok 240 do 260 godz. dostałem czek na 1200 Euro Tyle się pracuje a za ile płaci to inna historia. Pozdrawiam

@Oli 26

To musiałeś podpaść Marzence. Ja za 210 h zarabiałem i 1700 euro ale na inne dziale. Pracowałem tam 4 lata

Przerażają mnie te opinie.. oraz dojazdy do miejsca pracy, nie posiadam auta

Romek
@Michał

Praca nie jest latwa, ale mozna zarobic teraz w czasie wirusa i daja mieszkania. Dojazd musisz poprosic mieszkanie blisko zakladu to wtedy mozesz z buta do pracy. Nie musisz sie nikogo prosic i nie musisz nikomu placic. Ja na poczatek mieszkalem w Guterslohu ale po tygodniu mnie przeniesli i jest git.

Robert

Jedzie moze ktos na 30 03 2020 tam do pracy z wielkopolski a moze z innego wojewodztwa

Lena

Jedzie ktoś 9.03.2020 z Puław?

z Pulaw nie ale tez na na 09.03

Vader

z Lublina :)

Vader
@Lena

Jak jesteś chętna jadę z Lublina

Po co tam jedziecie

magda
@Lena

Hej, jesteś już na miejscu jakiś czas, mógłbyś napisać jak wygląda sytuacja teraz? Jest panika związana z koronawirusem? Jakie warunki mieszkaniowe, wypłaty? Z góry dzięki

Czaro

Hej, jade z kolegą w niedziele (15/03) tam do pracy na pakowanie lub wykrawanie, nie jedzie moze ktos z okolic sieradza ??

Maly
@Czaro

Panowie naprawdę dajcie sóbie spokój z tą firmą ,nie wiele mniej zarobisz u nas A jesteś w kraju i jakoś Cię szanują na to tam nie liczcie.

Rafaello1000

Dzien dobry czy ktos pracowal na magazynie jako magazynier tam

@Rafaello1000

Tak i więcej tam nie pojade

olo

witam mam pytanie czy jedzie ktos w niedziele czyli na 09.03 do pracy Reheda?

@olo

Ja jadę

Janek

Jadę na 16 będę miał 1 miejsce z zielona góra

rrra

A jaki jest okres wypowiedzenia w tej firmie ?

HEJ jedzie ktos 9.03 .2020

Nath

Ja jadę

MORT
@luki

Wyjeżdżam z Bydgoszczy 1.03ok godź 20stej ,dojedziesz i możemy ruszać ;D Pozdrawiam.

Małgorzata
@Nath

Super! Może się teraz dogadacie i na wyjedźcie będzie Wam po prostu dużo raźniej. A ja, korzystając z okazji, chciałabym Was trochę podpytać o kwestie, związane z pracą w DSI. Akurat teraz szukają Pracowników linii produkcyjnej i Pakowaczów - Magazynierów. Powiedzcie, bo to ważne, czy firma zapewnia na miejscu pełne ubezpieczenie?

@MORT

Ok dojadę do Bydgoszczy

@Patrykstg

Dojazd do Bydgoszcz wyjazd okolo 20 tej 1 03 2020 pozdrawiam

@Patrykstg

hej busem czy autem i z jakiej miejscowosci jedziecie

Lena

Ja jadę z siostrą

lena

Jedzie ktoś 9.03.2020 z Puław?

2 03 220 muszę być na miejscu ktoś jedzie z pomorskiego lębork może by zabrał

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)