Opinie o SoftServe Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SoftServe Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SoftServe Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoftServe Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Agnieszka

@Pracownik, mógłbyś przedstawić opinię na temat swojej współpracy z Soft Serve Poland? Czy warunki zatrudnienia są adekwatne względem Twoich kwalifikacji zawodowych? Informacja o projektach również będzie pomocna.

Smutna sprawa, jednak to co ludzie piszą o zwolnieniach i odejściach to prawda. Coders Center zostało wykupione przez Softserve i pracownicy z dnia na dzień obudzili się z ręką w przysłowiowym nocniku. Mnóstwo nietechnicznych stanowisk z CC nie było przydatnych w SS, również z punktu opłacalności całej transakcji, a specjaliści odeszli nie widząc dla siebie przyszłości w zupełnie innej organizacji. Smutne to że pieniądze i tzw "deal" były ważniejsze niż ludzie którzy włożyli mnóstwo pracy i serca w firmę :(

Gutek

Soft Serve Poland to dobry pracodawca, dla ludzi pracowitych. Za leżenie nikt nie będzie płacił!!!

jakub k
@Gutek

jak to nie? mi płacą a nic nie robie :D

aa

Firma SoftServe przejeła inną spółkę Coders Center. Chwalą się, że nikt nie został zwolniony w momencie podpisywania wstępnych umów. Jednak już po miesiącu okazało się, iż nie ma miejsca dla niektórych osób. Dodatkowo przejęcie przebiegło tak fatalnie, że coraz więcej pracowników składa wypowiedzenia. Obecnie klimat jest koszmarny. Wydawałoby się, że firma posiadająca ponad 4000 pracowników, ma wszelkie formalności poukładane - nic bardziej mylnego. Rozgardiasz i straszna formalizacja. Nie rozmawiasz z drugim człowiekiem, ale z pionkiem w machinie :(.

Rita Proćków
@aa

Dzień dobry, w wypowiedź powyżej jest nieprawdziwa. SoftServe nie zwolniło i nie zamierza zwalniać pracowników Coders Center. Pozostała część wpisu ma charakter ocenny, z którym nie będę polemizować, a zarzuty próbujące odwoływać się do stanu faktycznego są niespójne (z jednej strony osoba oczekuje poukładanych formlaności, a potem narzeka na formalizację). Pozdrawiam, Rita Proćków, HR Manager

m
@aa

Pracuję tam, to nieprawda. Parę obrażalskich rzuciło papierami i tyle. Nikt nikogo nie zwalniał z tego co wiem.

@m

widzę, że jeden z moich komentarzy został skasowany. Również tam pracuję, a te "parę obrażalskich" to już grubo ponad 30 osób.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

@aa a wiesz może z jakiego powodu złożyli wypowiedzenia? Jeśli ktoś jest zainteresowany to szukają obecnie HR Marketing Specialisti Office Administrator. Ktoś może ma jakieś doświadczenia na którymś ze stanowisk i podzieli się swoją opinią? Każda opinia jest ważna dla osób, które chcą się zatrudnić w firmie.

aa

Również tam pracuję. Dużo osób rzeczywiście złożyło wypowiedzenia. Jednak był też osoby, które zostały do tego zmuszone b o "nie było dla nich miejsca".

ostra baśka

w sumie jak bym się nie obraziła, rozumiem że to dduża firma i wiele rekrutacji prowadzą, nie mogą się cackać ze wszystkimi i wstępna selekcja musi być ostra raczej

kandydat

Dzwoniła do mnie rekruterka. Zupełnie niedoświadczona, na większość moich pytań nie potrafiła odpowiedzieć, większości moich uwag do procesu rekrutacyjnego nie przekazała wyżej. Odrzuciła moja kandydaturę zanim jeszcze proces rekrutacyjny się zaczął, bo firma nie zapewnia relokacji, a ja zacząłem o to pytać. Rekruterka na podstawowym poziomie, raczej sobie później nie poradzi z niczym. Firma też marna, bo nie proponują ze swojej strony żadnych wynagrodzeń tylko pytają kandydatów. Jak powiedziałem rekruterce że jestem otwarty na propozycje wynagrodzenia, to powiedziała że nie może wtedy przekazać mojej kandydatury dalej. A więc musisz powiedzieć swoją kwotę, powiedziałem, to okazało się że za dużo. Firmy nie stać na dobrych specjalistów. Boję się jak praca miałaby wyglądać w tak zorganizowanej firmie. Serdecznie odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą.

Ktoś

Co masz na myśli przez "dwuskładnikowe"? Pensja i premia? Nie tutaj. Pracuję na normalną umowę o pracę i ile było na rozmowie tyle mam na umowie. Normalne warunki, takie jakie powinny być standardem we wszystkich firmach.

Ktoś

No chyba przegiąłeś. Pracuję w SoftServe i zarabiam grubo grubo więcej a nie jestem żadnym menadżerem. Wiem też, że inne osoby także zarabiają sporo ponad to. 3 tysiaki w IT zarabiało się 5 lat temu.

Zostaw merytoryczną opinię o SoftServe Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SoftServe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoftServe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SoftServe Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SoftServe Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SoftServe Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SoftServe Poland Sp. z o.o.