Opinie o No limit w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No limit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w No limit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No limit w Pruszków

Grupa

Jeżeli chodzi o współpracę w Szczecinie jako klient firmy, to jest beznadziejnie. Kupujemy co jakiś czas meble w IKEA, a tylko oni są dla nich przewoźnikiem i to jest katastrofa. Kontakt z magazynem beznadziejny, osoby niekompetentne, ogólnie szkoda słów

Pełna_wiary_w_lepsze_jutro

A jak się pracuje w biurach ? Może ktoś coś powiedzieć o atmosferze?

Jan

@Kaziu22, czy taka jest obecnie sytuacja w tej firmie? Kiedy tam miałeś okazję pracować- być może coś uległo zmianie od tego czasu? Czy zgadzacie się z zamieszczonymi wcześniej opiniami? Czekamy na Wasze komentarze.

Witam.Warto podjąć pracę w firmie No limit na stanowisku brygadzisty? Pozdrawiam

Kaziu22
@Piotr

Czy warto? Jeżeli chce się pracować za 3500 brutto,mieć cały czas obcinana premie, do tego duże wymagania nowego kierownictwa które spowodowało to że uciekają brygadziści z dość długim stazem... Myślę że nie warto,tym bardziej że zostali sami Ukraińcy którzy najchętniej cały dzień by przesiedzieli w regałach plus kilku Polaków którzy też planują odejście. Ale cóż spróbować można,powodzenia :-)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No limit, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Pruszków

Witam.Jak wygląda atmosfera w firmie No Limit w Pruszkowie?Chodzi mi o opinię ludzi którzy pracują,a nie o opinie ludzi którzy myślą,że należy im się kasa za to że są w pracy i szukają tylko okazji by się poobijać.Słyszałem,że pracują tam ludzie już dość długo. Pozdrawiam.

NL tu nie odpoczniesz
@Nowy

Nie idź tam pracuję tam od 2 lat i chce odejść. Na rozmowie obiecają ci premie i wsparcie a tak naprawdę wygląda to tak że dostajesz skaner w łapę i ogień w regały. Narzędzia do pracy lepiej zabierz z domu bo na magazynie ich niema tak jak wsparcia i obiecanej premii . Ale w sumie to rob co chcesz ale moim zdaniem możesz znaleźć dużo lepszą prace , której jest pełno

Scyzor

Banda złodziei i przydupasow poklepujacych się po plecach Ukraina i zlepek patologii pracującej bo musi na czarno i trio kierownictwa bez szkoły ,które nie ma pojęcia o zarządzaniu . Brak narzędzi do pracy ludzie nożyki z domu przynoszą to jest śmiech a wymagania jak z najwyższej Polki nie polecam nikomu każdy inny magazyn tylko nie to (usunięte przez administratora) były pracownik

Bum

Pracowałam w no limit dość długo, aby poznać ludzi, zarząd i całą strukturę. Szczerze- nie polecam. Większość osób które "zaszła" gdzieś dalej ma dobre plecy. Nie docenienie pracownika na porządku dziennym. Jeśli chcesz zostać wyciśnięty jak cytryna A na koniec dostaniesz kopa na rozped. To przykre, ale tak jest.

Luzik19

Przepraszam bardzo nie uważam sie za Żyrardowską Patologie.... Każdy kto tam pracuje przez Pana Zenka zgadza sie na jego warunki..... Osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy i wynagrodzenia kierownictwo stara się przyznawać premie...Miejmy nadzieję że bedzie tylko lepiej.... Każdy ma swoje zdanie tylko nie każdy jest Patologią...... Pozdrawiam....

NL

Pracuje w nolimit w chwili obecnej i szczerze bardzo lubię ten magazyn , ale niestety niezatrudniają ludzi kompetentnych . Mig czyli szef wszystkich szefów niestety oszczędza na wszystkim zamiast zadbać o pracownikow . Kierownicy wewnętrzni w pruszkowie widać ze chcą polepszyć sytuacje ale nie mogą bo maja związane ręce . Powiem krótko , niepowiem niepolecam tam pracy . Ale przyjdź jeśli chcesz mieć pewna posadę i masz chęć Budowania mocnego składu , razem napewno damy radę ;)

TylkoLegia

Powiem tak , atmosfera pracy zalezy od tego na ktorym dziale pracujesz ja bardzo polecam zapas moze i jest tyra w sezonie faktycznie , to brygadzisci spoko kiedrownik spoko oprucz Jacka tego goscia radze unikac bo jest bardzo nieprzyjemny jakby niedostosowany do zycia z ludzmi . a co do zarobków to albo złozyc cv do firmy lub proponuje agencje pracy PlusKadra pieniadze zawsze na czas i dobra stawka .

zenon

Pod żadnym względem NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!! Mają ludzi za nic! brak szacunku do ludzi ,traktowanie ich jak gorszy sort! Pracowałem na sorterze w pocie czoła za marne pieniądze o które najczęsciej musiałem się prosić!!! o umowie można zapomnieć,połowa ludzi pracuje na czarno ,podczas kontroli PIP chowają ich między paletami albo wywożą na miasto! Poniżają pracowników na każdym kroku,szantazują przy każdej okazji zwolnieniem z pracy,zmuszają do pracy po nawet po 16 godzin.Brak możliwości rozwoju i awansu. Awansują wyłącznie podpierdalacze i opierdalacze .Kierownictwo nie interesuje to co mają do powiedzenia pracownicy,tworzą jedną wielką klikę i zupełnie nie reagują na sytuację jaka tu panuje.Nikt już nie chce tam pracować bo się nie da! nerwy,stres ,mobbing!!!!zaczeli przyjmować ukraińców bo każdy rozsadny i myślacy człowiek rezygnuje widząc co się tu dzieje.

Alex

Witam pracowałam w firmie No Limit. Pruszków praca jak każda, inna . Ale odzywki pracowników masakra , to nic odzywki typu kur..... Usłyszałam u kierownika , który krzyczał, na Pracowników. To nie dopomyślenia .Umowy agencyjne stawka śmieszna bo 10 zł plus 2 zł premia .Jak chciałam wrócić do pracy to uslyszałam ,że nie da rady bo jestem nie dyspozycyjna ze wzgledu na to, że mam dziecko. Poczułam się jak śmieć. Niech zatrudniaja emerytów i rencistów lub osoby bez dzietne .Śmiechu warte dyskryninacja Nigdy nie polecam tej firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o No limit - Pruszków

• Jak się pracuje w No limit?

Zobacz opinie na temat firmy No limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No limit