Opinie o No limit w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No limit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w No limit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No limit w Pruszków

Izka

Dobrze

DDDJJJ

Zaczęłam pracę w biurze chwilę po tym jak otworzyli się w Pruszkowie i długo nie wytrzymałam. Obiecywali inne zarobi po okresie próbnym na początku, a w rezultacie usłyszałam "Firma nie może sobie pozwolić w tej chwili na podwyżki". W biurze była atmosfera lizusostwa w stosunku do kierowniczki i każdego z kadry zarządzającej, kto tylko nawiedzał biuro. Starsi stażem pracownicy (większość, bo byli też i spoko) bawili się świetnie we własnym gronie. W stosunku do nowych wyżywali się i odreagowywali swoje niepowodzenia, albo wykorzystywali ich do wykonywania za nich pracy. 'Szydera' to był chleb powszedni tam. Nigdy nie pracowałam w tak niezdrowej atmosferze. System płacowy wyglądał tak, że miało się wynagrodzenie podstawowe + premia. Na koniec mojej pracy spytałam kierowniczki czy wypłacona zostanie mi należność za nadgodziny, potwierdziła, że tak. Nadgodziny mi wypłacili, ale zabrali całą premię. Na magazynie ludzie naprawdę spoko. Kierownicy różni jak wszędzie, ale kilku miło wspominam. Mam nadzieję, że się zmieniło i jest lepiej.

Jakie narzędzia pracy zapewnia No limit? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nolimitowy

Samochodów mają dużo. Co drugi kierowniczek ma auto choć nie wiem po co. Pewnie żeby do pracy sobie dojeżdżać wiec pewnie można prywatnie. A nam nie chcą dołożyć na paliwo żeby do roboty dojeżdżać

Martyna

Zwracają koszty dojazdu?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No limit, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Pruszków
aycan28

Generalnie można było by powiedziec napisac praca jak kazda inna,ale nie widzialem na magazynie nigdy takiego (usunięte przez administratora) ciagle zacinajace sie skanery slabe paleciaki czyli podstawowe narzedzia naszej pracy.....poza tym zatrudniaja ludzi na czarno po przez firme nie jakiego zenona cwaniaczka ktory daje ludziom 10 zl na h nie placac ludziom zadnych 50 czy tez setek ...... ludzie pracuja tam po 14 godzin a czasami nawet wiecej i ten zlodziej nie placi im naleznych im 50 po 8 godzinach pracy.....generalnie przewaza tam zyrardowska patologia i ukraincy.... szatni praktycznie nie ma smrod brud ....z cala stanowczoscia nie polecam tej firmy nikomu a na pewno kontaktu z tym cwaniaczkiem zenonem

C
@aycan28

Zgadzam się w 100 %. (Pracownik 6letni)

Zielony
@aycan28

W 99% wszędzie gdzie pracuje Żyrardów tam jest patologia! Złodziejstwo, narkotyki, cwaniactwo... Tak zachowuje się 99% pracowników w wieku 20-30lat z Żyrardowa, 4 na 5 patoli w pracy to właśnie mieszkańcy tego miasta. Zawsze mają fajne promocje produktów z którymi mają styczność w pracy...

Mów do mnie po Polsku
@Zielony

@zielony ty chyba dawno temu pracowałeś w Nolimit bo ludzi z Żyrardowa na chwilę obecną jest tylko garstka i to w większości osoby funkcyjne a nie jakieś gówniarze w wieku 20 lat , pracowałem tam ponad rok i na żadną patologię sie nie natknełem . W krótkim skrócie : 1.Wypisujesz gorsze brednie niż gazeta wyborcza. 2. Patologia jest wszędzie nie tylko w Żyrardowie

Henryk

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje teraz kierowców? Jakieś wskazówki dla nowego?

:V

Witam :) Atmosfera w firmie bardzo przyjemna , ludzie służą pomocą . Kierownicy bardzo przyjemni można z nimi porozmawiać ale potrafią też zmotywować do pracy . Cała załoga jest bardzo przyjemnie nastawiona na nowych pracowników i nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami na tej stronie :)

~~¥
@:V

Mie to zaskczyl pierwszy dzień pracy. Atmosfera dobra, Pani wszystko rozmawiała z nami o firmie. Inne firmy nie robiom takich szkolen wprowadzających dla pracownika. No chyba ze dyrektorom. Jestem wierzący ze później tez będzie dobra praca

Zbawca
@~~¥

Szkolenia bhp na dzień dobry to ich obowiązek. Nie wiem co cie dziwi

@:V

Jak umiesz rozmawiać po ukraińsku to może tak ????

londyńczyk

Zmiany zmiany zmiany...ostatnio juz tylko Polaków zatrudniają. Ktos wie skąd taka zmiana ? Czyżby Ukraina tak opanowała rynek że nikt inny nie chce zatrudniać polaczków ? Czy to juz owoce breksitu ?

londyńczyk

Ktoś
@londyńczyk

Nie trudno się dziwić. Być może Ukraińcy sami nie chcą tam pracować jak za każdym razem każdy kto zapiernicza po magazynie słyszy ciągle że za mało, za wolno, i wielkie pretensje o braki których nie mogą znaleźć w tym pier*****ku.

R.I.P. MCL

Odradzam jakiekolwiek kontakty z działem finansowym !!! Jeżeli cokolwiek znacie sie na finansach to nie idźcie tam do pracy - cofniecie się o 100 lat. Szefowa finansów to taka podwarszawska cwaniara, która tylko dba o swojego Merca. Wszystko jest robione "na gębę" i "na upchanie kolanem". A w tej działce jak ktoś kiedyś się dokopie to i prokurator za to może być...

Adaśko

Kolega mowil ze tam spoko robota. Czy ktos wie czy są przyjęcia na magazyn bo ogloszen nie ma w Internecie? Można zostawić cv na portierni?

Zbawca
@Adaśko

Zanieść cv do kadr

Bartek

Firma z opinia dobrego pracodawcy to widać od razu po wpisach ma forum.

Bamian Dudzaj

Bardzo miła przyjemna atmosfera, świetna kadra brygadzistów. Polecam serdecznie

Studenciaki :)

Lubię atmosferę w No limit za: Miałam przyjemność pracować w oddziale przy ul.Parzniewskiej 18. Uważam że, panuję tam bardzo miła atmosfera. Inni pracownicy są pomocni oraz życzliwi. Polecam każdemu!

Blogo

Rynek pracy jest otwarty. Zamiast marnować czas na narzekanie naforach wystarczy wejść na pracuj.pl i znaleźć pracę odpowiednią. Jest rynek pracownika a, nie pracodawcy.

Paweł1

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat pracy w magazynach. Jest grupa pracowników, która nie akceptuje zmian, braku zgody na niewłaściwe zachowania, dlatego oczernia firmę i ludzi w niej pracujących. Pewnie żadna z tych osób nie pomoże w niczym, nie wpłynie na pozytywne zmiany. Jedyne co potrafią to pisać paszkwile na kogo się da.

Fuck

Nie polecam tej firmy, Ukraińcy zarabiają więcej niż Polacy, dziwie się brygadzistą że dalej tam siedzą, pensja brygadzisty jest o 1000 zł mniejsza niż Ukraińca magazyniera. W innych firmach brygadzista zarabiają ponad 4 t na rękę w tej pseudo firmie 3000, dodatkowo co dzień musi znosić upodleniem i mobbing ze strony przełożonych, za chwile jak Ukraińcy wyjada do Niemiec ta firma padnie bo nikt nie będzie mieć sentymentów by tu siedzieć. Dla dyrekcji pracownicy są nikim, na spotkaniu Rączka to pięknie ujął, nie podoba się to przyjdźcie i bez problemu się rozstajemy tego samego dnia. I tak powinniśmy zrobić zebrać się i jednego dnia rzucić im w twarz wypowiedzenia.

PierdzielTo

Kobiety z dokumentów od kierowców przestraszone, a najbardziej ta blondyna ma nasrane we łbie. Staż najdłuższy, nie zarabia nawet 2500zł do ręki, a robi jak murzyn i się odgraża, że grafiku ludziom pracującym nie zrobi. Aneta jeszcze jak Cię mogę nawet miła, ale pierdzielnik równy. Kierowcom z przed ponad pół roku nie pozapłacali za transport, ŻENADA!!! Nie polecam im ogarniać dokumenty, polubisz się sam Człowieku.......

Marcelina

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić kierowników i brygadzistów którzy będą szkolić ludzi i uczyć ich dobrej pracy tak jak kiedyś Jarzyn z Grażyną i Połe

Rysiek201

Polecam omijać firmę szerokim łukiem, chyba że chcesz być niewolnikiem i wpaść w depresję. Magazynier Warszawa jak i Pruszków - pracownicy traktowani są jak śmieci. Przy obecnej sytuacji na rynku powinni bardziej szanować pracowników fizycznych. Nawet agencje pracy od nich odchodzą. NIE POLECAM

ADOLF

Nolimit podobno a limity maja na wszystko. Tna premie zwalniaja pracownikow poco? Po to zeby kadra kierownicza miala premie tylko o tym mowa kierownicy maja premie a pracownicy nic nie maja. Obiecuja nie wiadomo co. Mobing mobing i jeszcze raz mobing kierownik Zastawny wywiera presje na pracownikach niema szacunku dla pracownikow, podnosi glos na nich osobiscie jak i przy wszystkich. Dzis pewna starsza kobieta plakala przez niego i jak i wczesniej inne kobiety. Nikt nie chce z nim pracowac i chodza na (L4)zeby sie nie denerwowac. A co najlepsze kierownicy kontrole sobie robia i jezdza do pracownikow zeby sprawdzic czy sa chozy. Najlepsza brygada sie zwalnia brygadzisci kierownicy. Kierownik ze zwrotow zaniusl wypowiedzenie to chcieli mu dac dyscyplinarke i przypiac wszystkie bolaczki zwrotow, skonczylo sie wypowiedzeniem za porozumieniem stron. Omijajcie ta firme!!!!!

No nie a oni podobno mają przejąć transport Mebli Agata

Komandos
@Anna

Tak przejeli masakra co wyrabiaja,kierowcy sie zmieniaja co dzien,krzyki i grozby codziennosc widzialem dziewczyny z dok straszne bidule ponoc po nocach siedza non stop 14h bez jedzenie i picia ochrona agata sie smieje ze tez czegos takiego nie widziala.Balagan haos... Uciekac trzymac sie z daleka

Jan

@Rysiek201, jakie traktowanie pracowników konkretnie masz na myśli? Czy podeprzesz swoje spostrzeżenia jakimiś przykładami? Co powiesz w kwestii warunków zatrudnienia? Czy były one w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Zachęcam Cię do zamieszczenia kilku słów na ten temat. Będą one wzięte pod uwagę przez osoby poszukujące informacji o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o No limit - Pruszków

• Jak się pracuje w No limit?

Zobacz opinie na temat firmy No limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No limit