Opinie o No limit w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No limit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w No limit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No limit w Pruszków

Sprawiedliwosci tu nie ma

Widzę że wzięliście się za zwalnianie Kierowników. Fajnie by było jak byście się zajęli ludźmi co są od początku i (usunięte przez administratora), a teraz wysoko awansowali mają kierowników co (usunięte przez administratora)na magazynach wiedzą o tym i mają pozwolone na to. Najlepiej obstawić się rodzina na każdym magazynie . I ślizgać się na ich (usunięte przez administratora) po szczeblach do góry.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu No limit?

Sprawiedliwosci tu nie ma Nowy wpis

Czy w firmie No limit są regularne szkolenia pracownicze?

Stara Nowa Nowy wpis

Nie wiem dlaczego jeszcze kierownik z H4 nie zajał się pilnowaniem swoich pracowników głównie kierownictwa które nic nie robi, chodzą i się kręcą albo zamiast zajmować się praca to stoją razem i każdego obgadują ???????? a pan z h3 to już wogóle niezły z niego gagatek najpierw sam wynosił a teraz to już lepiej nie mówić... ????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No limit, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy No limit zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Tak, jeśli dopłacisz 120 zł xD

No Limit
@Odpowiedź

Nie jest to pełna informacja o systemie Multisport. Pracownik, który uczestniczy w programie Multisport korzysta z dofinansowania w wysokości 50 zł. Koszt udziału wynosi 71 zł dla pakietu bez ograniczeń. Wysokość dofinansowania jest uzależniona od ilości programów z jakich korzysta pracownik (pakiety medyczne, ubezpieczenia, Benefit Systems). Obowiązuje jedno dofinansowane do wybranego świadczenia. Wszystkie są dostępne dla pracowników na preferencyjnych warunkach.

Klient

Mam pytanie czy w firmie no limit q pruszkowie pracuje sie tez w weekendy czy tylko do piatku?

Baśka
@Klient

Do piątku jeżeli weekendy to nadgodziny

Jjjjjjjjj

Płacą jest okres rozliczeniowy co 3 miesiące

Tony
@Jjjjjjjjj

tylko jeśli jesteś brygadzistą

JS

Współpracownicy na ok. Kadra menadżerska na wielki minus. Całe szczęście, ze już nie muszę pracować w tej firmie. Mobbing na każdym kroku. Współczuje pracownikom którzy zostali w dziale w którym pracowałem/am. Mam nadzieję, że niedługo dołączycie do mnie i zmienicie tą firmę. Szkoda, że tak się wszystko potoczyło, bo takich współpracowników mieć to skarb. Liczę na to, ze jak kadra menadżerska się zmieni to wrócę do firmy bo oferuje wiele nowych technologii i rozwiązań w logistyce.

Pracownik były
@JS

Na początku piszesz ze całe szczęście ze już nie musisz tam pracować a później piszesz ze chcesz wrócić ????A w którym dziale pracowałeś ?

JS
@Pracownik były

Wspomniałem ze mogę wrócić jedynie jak kadra menadżerska się zmieni. W innym przypadku nie ma takiej możliwości. Działu nie chce zdradzać, aby nie komplikować pracy przyjaciołom którzy tam pracują jeszcze. A wiem, ze kadra menadżerska tutaj zagłada. Mogę jedynie wspomnieć, ze był tu budynek biurowy w H5.

Wicia

Piszę aby skierować Pana M odpowiedzialnego za ochronę i kradzieże. Od pewnego czasu patrzę z podziwem ile i jak bezczelnie się kradnie na h3. Wiem że tu zawsze było przyzwolenie dla brygadzistow żeby to robić bo i kiero coś z tego ma . Ale to że sie przenosimy nie znaczy żeby karma i zeczy były w całym Pruszkowie warszawie i okolicznych miejscowościach. Pan się przyjrzy brygadzistą i kierownika na h3 bi robią co chcą a wygląda to tak jak by Pan M też pozwalał. A nie długo ta ekipa bd na h5 i ih nie upilnujecie skoro na h3 nie jesteście wstanie tego upilnowc . Żenada.

Nini
@Wicia

Nie pisz takich głupot bo jak nie pracujesz na magazynie to z kąd możesz wiedzieć że ktoś coś wynosi? Po pierwsze jest dużo kamer i nie da się w żaden sposób coś wynieść A tym bardziej karmy bo to są duże gabaryty. Ja już wiem kim jesteś bo cie namierzylem po ip.

Hans
@Nini

Czyli jesteś jednym z tych co do tego procederu się zalicza.

DżejDżej

Co do IT w Pruszkowie to na plus można zaliczyć współpracowników, koledzy są w większości ok. Menadżerowie i team liderzy w to pomyłka, nie wiem kto zdecydował o tym że tacy ludzie "zarządzają" pracownikami.

Mariusz
@DżejDżej

Kogo masz na myśli?

Jaki jest okres rozliczeniowy w No limit? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Maja

6 dnia roboczego każdego miesiąca. Zawsze na czas i bywa że dziewczyny w kadrach i księgowość ogarniają i jest trochę wcześniej.

Pani z biura

A propo Pań sprzątających które sprzątają biura nie raz nie dwa widzę jak jedną Pani z drugiego pietra sprząta zapierdziela a Pani z pierwszego biura szybko wychodzi i sączy kawkę na sofach albo pluje do ochrony w ucho i siedzi non stop marudzi zamiast pomoc koleżance a najlepsze jest to że na h5 na stołówce ona chyba pilnuje czy pracownicy wszystko zjedli zamiast pomoc tej biednej kobiecie .Myślę że dużo osób podzieli moje zdanie.

Masakra

Skoro K.M H3 mial jedna teraz druga to pilnujcie się bo nie wiadomo która bd trzecia .. .

Hermes

Odpowiem krótko, kiero z h5 zwolnił cie bo nie jesteś kobietą jak byś był to by się z tobą dogadał w inny sposób. Wsumie jak i h5 tak h3 kierownik dobry dzidzius jest :) żona z dziećmi w domu a on z brygadzistą się bawi . Jej się nie dziwię bo ona (usunięte przez administratora) zajdzie daleko , wsumie lubi to jak kot mleko tylko po co się chajtala . I na tej zazylej znajomości inni spolpracownicy obrywają! Bo ona robi co chce . .. wkoncu mógł by ktoś zainterweniować.

????
@Hermes

Może ten kierownik zwolnił Cię ,bo złe robiłeś swoją prace?Masz jakiś konkretny fakt co do kierowników ?

He he he
@Hermes

Mial jedna kobietę kierownika swojego ,to teraz bd miec druga wczym problem . Zajmijcie się praca a nie glupotami

Może teraz taki temat Co myślicie o Naszych Paniach sprzątających ?nigdy nikt nie ruszał tego tematu ja będę pierwszy

Ktoś

O które miasto chodzi?

Robert

To może sam napisz pierwszy co o nich sądzisz? Masz jakieś „ale” co do ich pracy?

Nowa-stara

Panie sprzątające to chodząca tragedia. (usunięte przez administratora) wyniosą i trochę (usunięte przez administratora) przelecą podloge. Kibel (damski) od ponad 2lat nie miał umytych płytek na ścianach, o muszli klozetowej szkoda gadać. Czemu nikt z tym nie zrobi porządku ?

Gagatek
@Nowa-stara

Można prosić o więcej informacji na ten temat jaki magazyn ??

BB

Byłem pracownikiem biurowym i dziś bardzo się cieszę, że już nie muszę brać udziału w tym cyrku. Kadra menedżerska - jedno towarzystwo wzajemnej adoracji. Gadania dużo, efektów prawie nic. Na większość tematów zupełna olewka, ciągłe skupienie na snuciu wizji o potędze, podczas gdy podstawy leżą i wołają o pomoc. Większość ludzi, z którymi miałem do czynienia pracuje tylko dlatego, że mają dużą swobodę działania (czyt. nic nie robienia) z uwagi na rozproszenie i brak kontroli, lub są zasiedzeni, lub jeszcze nie nadarzyła się okazja do zmiany. Wszelkie pomysły z jakimi miałem do czynienia były zupełnie nieprzemyślane, z czapki wyjęte. Rozwój? Perspektywy? Pod warunkiem, że wtargniesz do grona wspomnianego towarzystwa wzajemnej adoracji i razem z nimi będziesz tworzyć pozory przed zarządem i podległymi. Premia? Nikt nie wie za co ją dostaje i za co jest mu odbierana. Jedna wielka pomyłka. Nie dajcie się zwieść bajkom opowiadanym podczas rozmów rekrutacyjnych. Zainteresowanym chętnie udzielę więcej szczegółowych informacji na priv.

xD
@BB

potwierdzam, nawet w pracy biurowej padaka, sprzęt i obsługa it na żenującym poziomie, ciągła rotacja. Kadra kierownicza na to baju baju będziesz w raju....

***

Dzień dobry Pruszków H5” chciałem powiedzieć źe kierownik magazynu nie szanuje pracowników nie przyjemna atmosfera,zwalnia pracowników bez powodu którzy pracuja od ponad czterech lat,I dobrze wykonuja swoja pracę,nie dopłaca zarobionych pieniędzy!!!!I to wszystko w czasie wojny! NIE POLECAM

Diana
@***

To ten kierownik w okularach ?

@***

Pracuje w firmie około 5 lat, nie powiem nic złego o kierownikach magazynów, jeżeli chodzi o H5,to powiem ,ze atmosfera jest przyjemną, a kierownik szanuje swoich pracowników i nigdy nie zwalnia osób bez powodu. Pytanie za co została zwolniona dana osoba, skoro pracowała ponad 4 lata ,i do tego momentu wszystko było ok. Może osoba po prostu nie dobrze wykonywała swoją prace? Dobrych pracowników nikt nie zwalnia:)

Ирена
@***

Wszyscy to widzą to sama prawda co się dzieję na magazynie

@Ирена

@A co się dzieje na magazynie? Jaka jest twoja opinia co do pracy na H5?

Wszystkim, którzy postanowili próbować sił w firmie polecam poczytać dokładnie opinie, które są tutaj napisane i wynieść z nich prawidłowy wniosek, piszę to jako były pracownik, więc wiem co mówię :) Pozderki dla HR

bo nie

Jeśli ktoś nie robi dobrze swojej roboty to po co go trzymać. Takich tu nie chcemy.

@bo nie

Myślę, że pozostawienie tego co napisał "pracownik". bez komentarza będzie najlepszą opcją : > Polecam również poczytać, to co tutaj jest napisane "pracowniku" bo chyba nikt tego pod uwagę nie chce brać. Bez odbioru Ciao

Robert

Może zamiast odsyłać do innych wpisów opiszesz jednak też swoje doświadczenia? :) To zawsze coś nowego więc czekam na Twoją odpowiedź!

Grom
@Robert

Ale tam wszystko ci wystarczy

Czy rozmowa rekrutacyjna w No limit odbywa się również w języku angielskim?

pracownik .

tak, lecz tylko przy rekrutacji w których ten język jest wymagany.

Jak jest z pakietem medycznym w No limit? Można dołączyć rodzinę?

No Limit

No Limit ma w ofercie dla pracowników pakiety medyczne. Trzy możliwości. Można dołączyć członków rodziny.

Kostek

Z czym ?

Edzia

Hej przyjmują do No limit w Pruszkowie kobiet do ilu lat i gdzie można aplikować

Edek
@Edzia

Tak nieletnie tez

Zostaw merytoryczną opinię o No limit - Pruszków

• Jak się pracuje w No limit?

Zobacz opinie na temat firmy No limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042