Opinie o No limit w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No limit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w No limit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No limit w Pruszków

Krysia

Ile zmian jest w tej firmie w pruszkowie?

Baśka
@Krysia

Ile placa na dyspozytora miedzynarodowego ? Warto w ogole aplikowac, czy strata czasu ?

Ciekawy

Czy ktoś orientuję dyr jak na na imię ta dziewczyna z czarnymi włosami która sprząta ostatnio miała chyba dwa tygodnie drugie zmiany

@Ciekawy

A jest jakis problem z nia?

Ciekawy

Dlaczego problem? Ja pytam tylko o imię

Ile osób liczy zespół programistów w no limit? Czy jest duża rotacja?

@Zainteresowany

jest to bardzo mały zespół nie rotujący

@pracownik

Biuro jest Warszawie czy Pruszkowie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No limit, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Pruszków
Dyspozytor INT

Hej. Zachęcam do aplikowania do działu dystrybucji zagranicznej w No Limit, jeżeli znasz dobrze angielski to praca jest bardzo ciekawa. Wartością tego działu jest zespół, otwarty, zaangażowany, pomocny. Nikt nie zostawi Cię samego z problemem. W pracy będziesz mógł rozwijać się w międzynarodowym towarzystwie i mieć realny wpływ na swoją pracę. Aplikowanie do tego działu było jedną z lepszych decyzji jaką podjąłem :)

yt
@Dyspozytor INT

nawet nie umiecie napisać posta który by nie wyglądał jak pisany przez kogoś z HR. żałosne.Ładnie to tak podszywać sie za dyspozytora int , jeśli sie nim nie jest?

No Limit
@yt

Drogi Dyspozytorze INT, Dział HR dodaje swoje komentarze i opinie jeśłi jest to uzasadnione:) Pozdrawiamy i życzymy dużo pozytywnych myśli

@yt

yt dzięki za sugestię, chyba muszę się zastanowić nad rozwojem w HR :) Jak chciałbyś się czego dowiedzieć o dystrybucji nie tylko tej zagranicznej zapraszamy do Pruszkowa. Chociaż wydaje mi się, że ty już wszystko wiesz, nie tylko o dystrybucji. Pozdro i sukcesów :)

Artur
@Dyspozytor INT

Bardzo entuzjastycznie wyrażasz się o zatrudnieniu i zachęcasz innych do pracy. Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Liczę, że się odezwiesz.

@Artur

Artur wszystkie otwarte procesy rekrutacyjne są dostępne na naszej stronie. Zachęcam do sprawdzenia :)

Atabe
@Dyspozytor INT

Potwierdzam. Świetne miejsce do rozwoju dla osób ambitnych.

aell

Wytrzymałem trzy miesiące jako dyspozytor. Na papierku wszystko pięknie, na rozmowach zapewniali o super warunkach, szybkiej podwyżce po okresie próbnym, a w rzeczywistości to tylko wyzyskiwanie pracownika. Przez trzy miesiące mogę zliczyc na palcach jednej ręki ile razy udało mi się stamtąd wyjść równo po 12 godzinnej zmianie. Pół h, godzina czy nawet 2h dłużej niż umowny czas pracy to standard. Oczywiście nadgodziny nie są wypłacane, nie możemy ich także odebrać. Kierownik tłumaczy to faktem że są ciężkie czasy, a jak przychodzi lato to wychodzi się wcześniej i nikt tego nie rozlicza :D Po okresie próbnym kierownik nie patrząc w oczy proponuje 200 zł brutto podwyżki, gdzie obiecane było 500. Po tak zawrotnym bonusie nadal nie możemy liczyć na 3000 na rękę (mimo wieku poniżej 26), a pracuje się 7 dni w tygodni. Przy 12 godzinnej zmianie nie można liczyć nawet na przerwę, chcesz zjeść to odgrzej sobie coś na szybko i siadaj do kompa odbierać telefony. Ogólnie w firmie szkoda kasy na działający sprzęt oraz nowych pracowników. Przy takiej kadrze nie jest możliwe wykonanie swojej pracy w 12h, codziennie 2h przed 'końcem' pracy zdajesz sobie sprawę że to kolejny raz gdy będziesz musiał (usunięte przez administratora) kolejne nadgodziny za darmo. Kierownictwo dziwne, dyspozytorzy bardzo fajni goście, no może oprócz fałszywej pani dyspozytor. Ogólnie nie polecam, szkoda zdrowia za taką kasę

MM

Czy ma ktoś informację jaką stawkę oferują w dziale obsługi klienta ?

Xoxo
@MM

W 2019 2500 do ręki to był max.

Markus

Witajcie. Jak wyglada praca w lokalnym IT w Pruszkowie. Można się nauczyć nowych rzeczy, atmosfera i zarobki są OK? Znowu pojawiło się ogłoszenie na specjalistę do tego działu i tak się zastanawiam czy takie szanse rozwoju i przejścia na inne stanowiska czy to po prostu takie rotacje.

IT były
@Markus

Rotację bo nikt nie chce pracować w takim zespole. Dyrektor Tomasz B wyżej .... niż... ma narobił sobie układów z prezesem Andrzejem i synem Maćkiem bo razem jeżdżą na motoroli, więc jest nie do ruszenia pomimo to jakie ma podejście do swoich pracowników. Ogólnie szkoda czasu i szczególnie NERWÓW na tych ludzi. Miał swojego przydupasa Pawła - prawa ręka ale też odszedł

@IT były

Rozumiem więc, że jedynym powodem rotacji pracowników jest niezadowalająca Was atmosfera pracy tak? Chciałabym więc się dowiedzieć jak wyglądają inne warunki pracy. Czy możesz mi je przybliżyć? Byłoby miło.

Kurier - Przewoźnik

Dzień Dobry Czy dostanę tutaj informację gdzie mógłbym się kontaktować w sprawie świadczenia usług dla No-limit swoim Busem do 3.5 T (plandeka z windą) Warszawa / oddział Pruszków w formie jednoosobowej działalności gospodarczej? kontakt - daniel.dymek24@onet.pl Pozdrawiam

Anonimus

Witam. Jak dostac sie do pracy na magazyn ? Zatrudnienie jest bezposrednio przez firme czt przez jakas agencje ? Jak wyglada rekrutacja ?

@Anonimus

Proponuję wysłać CV, na ich stronie ciągle widać ogłoszenia. Jeżeli spełniasz oczekiwania to na pewno ktoś sie odezwie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Luzik

Jeżeli się dostaniesz to umowa jest od pierwszego dnia

Stefen

Witam. Ostatniego czasu wszedl nowy projekt HM na magazyn 3. Jak zwykle pani Halina w gronie zajmujacych i pilnujacych ludzi. Gdzie nie omieszkam napisac ze nie jest liderem, Brygadzista i kierownikiem a ma czelnosc zwrócić uwagę kierownikowi strefy ze nic nie robi i ze siedzi przy komputerze skoro ma inne projekty do zrobienia. Zastanawia mnie to dla czego nikt tym sie nie zajął skoro to nie pierwsza skarga na ta pania. W sumie to mama Kierownika to jej wszystko mozna. Napisano z telefonu LG

Edzia

Witam czy firma zatrudnienia również osób bez doświadczenia w pracy czy tylko z doświadczeniem ,No limit w Pruszkowie ,moze ktoś napisać ,i ile tam jedt zmian,

@Edzia

Z tego co się orientuje to zawsze zatrudniali bez doświadczenia, ale w obecnej sytuacji może być różnie.

Poszukujący
@Edzia

Podobno są 3 zmiany na magazynie. Tak posiedzieli na rekrutacji ale Teraz chyba nie jest tak łatwo się dostać. Miałem ostatnio rozmowę i nie zatrudnili mnie, a mam dobre CV. Wszędzie teraz takie sito robią że to szok bo to już moja czwarta rozmowa była. Ktoś wie gdzie w okolicy zatrudniają?

misjonasz

Któryś raz wracam do Nolimit i jestem zaskoczony. Praca na zwrotach była najfajniejsza. Przełożeni ok i ogólnie atmosfera dla ludzi. Teraz widzę i słyszę że ludzie nie chcą tam trafić. Nie można porozmawiać z brygadzistami i kierownikami. Najgorzej jest z młodą blondynką która za bardzo jest kierownikiem. Te inne są milsze i nawet pożartują. Widać to tak że ta pani blondynka lubi wysokie stanowiska i swoim zachowaniem chce kogoś się pozbyć. Widać ma bliski kontakt z kierownikiem magazynu.

Gall Anonim
@misjonasz

Dla mnie spoko jest na magazynie 3. Ludzie jak ludzie każdy na swój sposób jest miły. Najpierw trzeba poznać człowieka żeby go oceniać. Pewne uwagi lepiej zachować dla siebie.

La la lalunia
@misjonasz

Ciekawe jak daleko ona zajdzie w ten sposób ????

Pakito

Pracuje w Pruszkowie od niedawna. Te opinie były trochę starszne ale nie jest tam tak źle. Narazie jest ok. Najgorsze tylko że tam są 3 zmiany ale można się przyzwyczaić

Toś się rozpisał :D

Jaki jest styl zarządzania kadrą w No limit?

Dobry :)

kj

pytanie o oddzial w poblizu pruszkowa czyli Radonice. Zatrudniaja tam teraz na magazyn?. Jakie wymagania itp?

@kj

Do Radonic jest ogłoszenie wiec chyba szukają a czy do Pruszkowa szukają? Mam tam blisko to może bym poszedł trochę dorobić (usunięte przez administratora)

kj

Ogłoszenie jest sprzed jakiegoś czasu i sobie "wisi" na OLX. Mi chodzi o to czy aktualnie zatrudniają.

Dariusz

@luki a z czego wynika taka atmosfera w IT ?

Luki

Odnośnie pracy w IT W chwili obecnej rozwijają dział it , poszukują ludzi ale atmosfera jest słaba. Ludzie odchodzą po kilku miesiącach ze względu na atmosfere (usunięte przez administratora) W chwili obecnej jest jeden administrator i 3 osoby nad nim którzy są od kontroli. (usunięte przez administratora)

Dab
@Luki

W IT nie polecam, więcej osób zarządzających niż robiących robote

No Limit
@Luki

Każda uwagi jest dla nas cenna. Kultura uwagi wiele nam mówi o tym kto tę uwagę pisze. Proszę opierać się na faktach, swoje zastrzeżenia każdy z nas zawsze może zgłosić tu i teraz. Życzymy wiele dobrego.Mniej hejtu więcej serdeczności:) Pozdrawiamy.

Windows XP
@Luki

jak się oczekuje w IT siedzenia na necie i nic nie robienia to do urzędu albo do podstawówki uczyć podstaw Excela i Worda. Jaki jest koń każdy widzi. Zła atmosfera? ciekawe... Że jest nawał roboty no to jest to nie wakacje. Jest trochę do poprawienia ale robota jak robota. Zawsze jest za dużo pracy i za mało płacą. W chwili obecnej jest 4 administratorów a nie jeden. Każdy by chciał być Bilem a robić ni ma komu.

Windows 7
@Windows XP

Zła atmosfera to chyba przez PS...pawla Nie nadaje się do pracy z ludźmi... tyle w temacie.

Gosc1
@Luki

Z tego co się orientuję to najwięcej tematów ogarniają firmy zewnętrzne, bo sami maja mala wiedze albo im sie nie chce.lokalne IT jest bo jest, podłączyć myszkę itp

Zostaw merytoryczną opinię o No limit - Pruszków

• Jak się pracuje w No limit?

Zobacz opinie na temat firmy No limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No limit