No Limit

No Limit

Opinie o No Limit

Jola 2

Czy ktoś z Was wie jaka agencja zatrudnia w NL?

@Jola 2 14.04.2016 11:49

Dasza
@WiecznieBezrobotny 25.06.2018 19:55

ProLavoro

Adam

Witam. Omijajcie ta firmę. Na magazynie na księżnej anny jest zero zorganizowania. Niestety często tam pracują ludzie którzy nie mają uprawnień na wózki widłowe a także jeżdzą bez kasków ochronnych. Czemu nikt z tym nic nie może zrobić??? Kostka chodnikowa pod namiotem jest tak nierówna że jadac z paletą jest bardzo niebezpiecznie jak zacznie bujać. Dopiero będzie szum jak dojdzie do tragedii. Ba czasem jeżdzą pod wpływem alkoholu,jest taki jeden.

Karol N.

Pracuję w tej firmie 4 lata. Od dwóch lat firma intensywnie się rozwija i rośnie. Narzekają Ci, którym to przeszkadza bo jest sporo pracy. Generalnie wszyscy mają szansę na rozwój, na polepszenie finansów, awanse tylko nie wszystkim chce się angażować. Część Kierowników jest nie zaangażowana bo im tak wygodniej i nie pomagają w rozwoju firmy. Bez względu na wszystko jest to bardzo dobre miejsce pracy dal tych, którym się chce chcieć.

Skorpion
@Karol N. 19.10.2018 11:55

Jakie awanse człowieku. Niektórzy pracują po kilka lat za tą samą stawkę albo dlatego że najniższą krajową podnieśli... Rzeczywiście rozwój, ładowanie samochodów w deszczu, w śnieg, w mrozie bo nawet No Limit nie stać na namiot, po 1,5 roku dostaliśmy dopiero kurtki zimowe bo trzeba było swoje nakładać.

Melinda17

Firma No Limit w Krakowie to totalna porażka.Kupiłam meble w Agata .meble w sierpniu.Źle wykonany transport.Jeździli kilkakrotnie o zupełnie szalonych godzinach.Później montaż.także źle.Porozbijali szyby,pogubili zawiasy śrubki,źle pozakładali drzwi i tyły witryn.Zostawili po sobie straszny bałagan. Wchodzę w trzeci miesiąc posiadania niekompletnych mebli.Jest to jawny skandal!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Proszę o rzetelne załatwienie mojej sprawy.No limit winien dokonywać ostrej weryfikacji przyjmowanych pracowników.

Kurier anonim

życie kuriera w No Limit to naprawdę porażka. Odradzam każdemu. Ciągle trzeba być pod telefonem, jest o wszystko spina, mam na myśli Warszawa Ikea. Mają nas w firmie za popychadło, a pan Łukasz z bok za bardzo czuje się szefem będąc czasami sam na kacu albo i spożywa alkohol w pracy? na kurierce w innych firmach jest już o wiele lepiej i większy profesjonalizm

AtaBe
@Kurier anonim 16.10.2018 16:37

Nie rozumiem takich wpisów. Przecież w No Limit nie ma kurierów a firma nie świadczy usług kurierskich :)

Benefit
@AtaBe 16.10.2018 23:06

Jemu chodziło na pewno o dostarczenie mebli klientom z Ikea

Jaga

Witam .Mam pytanie czy ktos mogl by mi powiedzieć jak sie pracuje w chwili obecnej na magazynie w Pruszkowie . Czy zmieniło się podejście do pracownika . Dziękuję

@Jaga 27.07.2018 15:44

Nie idź tam radzę Ci jako pracownik

anonymous

Firma współpracuje z firmą Ikea. Moja 18 letnia córka zamówiła łóżko. Panowie przyjechali i zostawili łóżko na klatce schodowej blokując tym samym przejście. Stwierdzili że łóżka nie wniosa bo jest za wąskie wejście. Córka zaproponowała że rozerwie karton i wspólnie z nimi wniesie w częściach do mieszkania. Ta opcja też panom nie pasowała. Zostawili młodą dziewczynę samą z łóżkiem na klatce schodowej. Ja już nawet nie chce mówić o zwykłej empatii do drugiego człowieka bo empatii w tym przypadku nie ma co szukać. Ciekawa jestem zakresu obowiązków tych panów. BO CHYBA JEST NIE DUŻY.

Zygmunt
@anonymous 23.02.2018 18:36

Proste nie wchodzi to nie co mieli dziurę kuc w ścianie żeby łóżko wnieść? Ludzie zapłacili to myślą że mogą wszystko!!

@Zygmunt 27.09.2018 14:46

Zgadzam się z panem my kurierzy też jesteśmy ludźmi i nam też plecy siadają od tych mebli A ludzie nie widzą że my czasem musimy wnieść po 800 kg na 4 piętro i tak jest nawet codziennie A wczoraj musiałem wnieść łóżko na 7 piętro bo do windy nie weszła zadzwoniłem do ikea że nie wchodzi to mi powiedzieli że klient zapłacił i musimy wnieść bo on zapłacił .ikea ma pracowników głęboko w czterech literach

Antek

Dziadostwo(usunięte przez administratora)najpierw sami muszą stać sie profesjonalni a niech dopiero,później szukaja takich ludzi do pracy. Każdy ma wywalone, jeszcze 5-6 lat temu firma byla mniejsza, atmosfera lepsza, teraz zapomnij...

anonymous
@Antek 01.10.2018 21:40

Zgadzam sie ...

NL no more

Witam. Pracowałem w NL w Sosnowcu. Osobiście nie polecam. Chyba że coś się zmieniło ale z tego co wiem to poszło to w złą stronę. Jak zwykle nic o wynagrodzeniu nie ma. Może to i lepiej. Nie słyszałem o imprezach integracyjnych chyba że pracuje się w biurze. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi jak tam jest.

Kraków Gł

Warszawa, Ks Anny Jak chcesz posłuchać obietnic bez pokrycia, jaka ta firma jest wspaniała, a będzie jeszcze lepiej i zarabiać głodową pensję to ... No Limit jest dla Ciebie. Mi potrafili zmienić warunki zatrudnienia jeżeli chodzi o wynagrodzenie po 2 miesiącach pracy (oczywiście na gorsze) bo ... na spotkaniu menedżer tak zdecydował z paniczem czyli synem właściciela. Całkowity chaos i brak jakiekolwiek współpracy pomiędzy DZ (dział spedycji zagranicznej) z DK ((dział spedycji krajowej). Część osób z kurierki, straszne wazeliniarstwo, pycha i spychologia. Za nic mają firmę zewnętrzna zatrudniająca Trenk... ...sami sobie robią co chcą z korzyścią dla siebie a nie pracownika. Dla zainteresowanych...zapisywać, nagrywać rozmowę kwalifikacyjną gdyż potem bardzooo się rozczarujecie:-)

Kuc

Niestety NL nie polecam nikomu. Firma bez profesjonalizmu, podchodzi do pracowników - magazynierów jak rzecz. Jak nie ten to inny, ciągle są rotacje czy to na magazynie na Targowku czy to w Markach w Ikea. Coraz więcej Ukraińców pracuje którym nie przeszkadza praca po 10-12 godzin dziennie. Co miesiąc inna pensja, nie wiadomo od czego to zależy. Tak więc omijajcie ich z daleka, pozdrawiam

Piotrek

Pracuję w Pruszkowie. Dobre miejsce pracy. Płaca na czas, jasne cele i oczekiwania.

@Piotrek 14.08.2018 13:39

(usunięte przez administratora) jak sie nie myle to taki człowiek pracuje na pruszkowie ale w biurze a nie ma magazynie i nic nie wiesz co tam się dzieje

Wojtek

W Pruszkowie jak i Warszawie odchodzą ludzie z dużym stażem - brygadziści, mam znajomego , którym tam pracuje ponad 10 lat to powiedział że magazyn dąży do upadku a ludzie odchodzą do lepszych firm.Brak podwyżek od kilku lat, na premie pracuje Ukraina. Odchodzą również agencje pracy , którzy mają dość być popychadłem.

Tomek NL
@Wojtek 08.08.2018 10:05

Odchodzą bo są słabi, lub firma z nich rezygnuje. Nie byłeś, nie widziałeś nie pisz bzdur.

Maciek
@Tomek NL 08.08.2018 12:42

Jesteś pracownikiem więc się nie dziwię że bronisz swojego... Słabi? pracownicy z dużym stażem? nagle teraz zrobili się słabi... raczej ich doświadczenie pozwala na więcej...

Tomek NL
@Maciek 08.08.2018 13:26

Maciej masz rację. Bronię swojego i opieram soją opinię na faktach. Udanego dnia :)

Mariusz
@Tomek NL 08.08.2018 14:53

Chyba raczej ma mydleniu ludziom oczu:)

Maciek

Czy ktoś wie czy nie potrzebują pracowników do IT?

Krzyś

Cześć, Pracowałem w No limit. Dobre miejsce dla ludzi, którym się chce. Praca niezbyt ciężka, ludzie otwarci i pomocni. Jak dla mnie miejsce godne polecenia. Dużo się tam nauczyłem, po wizycie w tej firmie odnajdziesz się wszędzie :)

Magik
@Krzyś 01.08.2018 17:13

Krzyś , racja , ja też kiedyś tam pracowałem i dużo się nauczyłem i to dziś owocuje ale obecnie Pruszków jest pogrążony w ogromnym chaosie i magazyn jest w ogromnych tarapatach. Nadal mam kontakt z kilkoma osobami które jeszcze tam pracują ale to już tylko marna grupka dobrych ludzi. Szkoda , zdobywałem doświadczenie razem z No Limit a dziś widzę ,że jest bardzo źle . Panie MB proszę się ocknąć i nie słuchać kłamstw ludzi którzy tylko udają, że jest dobrze. To można jeszcze URATOWAĆ!!!

Krzyś
@Magik 04.08.2018 16:59

Też mam kontakt z ludźmi z NL. Z tym dramatyzowaniem bym nie przesadzał ;)

Grupa

Jeżeli chodzi o współpracę w Szczecinie jako klient firmy, to jest beznadziejnie. Kupujemy co jakiś czas meble w IKEA, a tylko oni są dla nich przewoźnikiem i to jest katastrofa. Kontakt z magazynem beznadziejny, osoby niekompetentne, ogólnie szkoda słów.

Rysiek201

Magazynier Warszawa jak i Pruszków - pracownicy traktowani są jak śmieci. Przy obecnej sytuacji na rynku powinni bardziej szanować pracowników fizycznych. Nawet agencje pracy od nich odchodzą.

Atabe

Dla tych, którzy pracują jak należy i chcą się rozwijać- idealne miejsce

Zanęta

Robiłem tam kiedyś i się na ten temat wypowiadałem. Ale zapomniałem o jednej rzeczy z innej beczki. Przypomniałem sobie dzisiaj kiedy zobaczyłem na ulicy srebrne kombi marki Toyota gdzie obok loga firmy "Kasprowy Wierch data xx.xx.xx" xD xD xD ludzie, kogo to interesuje co pracownicy robią poza pracą, ma być zrobione i tyle xD totalna cebula, ja bym nie wpadł na taki pomysł. To że samochody eko na gaz czy inny ch_j to jeszcze zrozumiem ale ja też byłem tu i ówdzie ale żebym się chwalił tym publicznie? xD

zawodnik
@Zanęta 24.04.2018 18:29

Przecież to informacja o zawodach sportowych organizowanym przez No Limit. Zawody są organizowane dla profesjonalnych zawodników i amatorów. Wiele firm tak robi i umieszcza informację na ten temat na swoich samochodach, w swoich punktach, np. Orlen (Orlen Warsaw Marathon). Co w tym dziwnego. Jest powierzchnia reklamowa, jest reklama.

Narciarz
@Zanęta 24.04.2018 18:29

Ale żal. Piszesz a nie wiesz o czym. To jest reklama zawodów narciarskich których No Limit jest organizatorem - Dla wszystkich nie dla pracowników.

Joanna

@Pat23, dziękujemy za Twoją wypowiedź, niemniej jednak zwróć proszę uwagę na to, że wątek dotyczy pracy w Warszawie. @anonymous, być może to nie leżało w ich zakresie obowiązków? Często jest tak, że firmy oferują transport, ale na przykład usługa wniesienia do mieszkania jest już dodatkowo płatna. Na stronie internetowej No Limit znajduje się kilka aktualnych ofert pracy, głównie dla Warszawy i okolic. Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://nolimit.pl/oferty-pracy

xwr
@Joanna 15.03.2018 16:38

górka Szczęśliwicka to akurat w Warszawie!!!

Joanna

@On1234567 - poproszę o dodawanie wpisów zgodnych z regulaminem serwisu GoWork.pl. Takie komentarze utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

ef
@Joanna 14.09.2017 10:02

a ile Pani płacą za podtrzymywanie dobrego imienia firmy? Co? Oj nieładnie

Ciekawy

Jak tam teraz w tej firmie ile i w jakim systemie można zarobić?Lepiej tutaj niż w Demotransie np?

Joanna

@Zanęta, ale co w tym złego? Myślę, że wielu ludzi uzna taką "adnotację" za coś ciekawego. Proszę Cię również, abyś wypowiadając się na forum, przestrzegał obowiązującego tu regulaminu i nie wypowiadał się w wulgarnym tonie. Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w No Limit w Warszawie i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią?

Zanęta
@Joanna 24.04.2018 20:11

Gdyby to było wejście lub dostarczenie przesyłki na Mount Everest albo obsługa takiej wyprawy to faktycznie byłoby się czym chwalić. Wymyślanie na siłę. Z tą ekipą nie chciałbym wejść nawet na Górkę Szczęsliwicką. Amen.

Pat23

Magazynierzy z No -Limit oddział w Poznaniu tam pracują sami (usunięte przez administratora) i ściemniacze nikomu nie polecam tam pracować każdy wchodzi kierownikowi w tyłek

Kolo

Paweł napisz coś więcej jestem ciekaw.

Paweł były

Znam dziewczę To Anka i Maciek chwalą się Jeppem ale teraz jakieś zmiany nikt ich nie lubi żądzą tam a to nie dziewczyna tylko małpisz. On.dobrze że tam już nie robię

Nick

A co powiecie o Racheli pracowała w Demotransach miała xsywke węgorz.Bo w Limicie zrobiła furorę jest nie do ruszenia robi co chce i zarabia ile chce ciekawe co życzliwi mają do powiedzenia o tym wybryku natury.Dajcie info.

spedytor

prosiłbym o numer na magazyn poniewaz nie idzie sie dodzwonic

Jeśli byłoby tak źle to więcej osób pisałoby o tym. Komuś nie odpowiada praca to lepiej będzie jak odejdzie i nie będzie psuł atmosfery w firmie.

Koko

Ja również nie polecam pracy w No Limit w Pruszkowie. Atmosfera jaka tam panuje to masakra. Na dziale miga jest wiele nieuprzejmych osób ,jeszcze gorzej na dziale zwrotów. Tam rządzi Pani Iza wraz ze swoimi "pupilami".Jeśli się nie podlizesz to będziesz pomiatany. Kierownictwo często rzuca wulgaryzmami. Panuje tam chaos, nielad, brygadzisci robią co chcą. Jeżeli ktoś chce tam pracować to tylko o stalowych nerwach.

daniel
@Koko 16.08.2016 06:44

Proszę o kontakt , mam do Pana zapytanie - daniels1985 małpa o2 pl

Zostaw opinię o No Limit - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No Limit