counter
2 123 205 5 1
Szczera Opinia

1. Jeżeli jesteś po porządnej szkole wyższej i zastanawiasz się nad pracą w tej firmie, to zdecydowanie Ci to odradzam.Wiedzy nie wykorzystasz, doświadczenia nie zdobędziesz a tylko się "uwstecznisz". W firmie panuje kolesiostwo. Ogarnięci ludzie nie mają tam czego szukać, bo i tak nie awansują a miernej jakości "menadżerowie" nie są partnerami do merytorycznej rozmowy. 2. Jeżeli nie możesz znaleźć pracy i musisz podjąć pracę w tej firmie, to Ci szczerze współczuję - oto dlaczego: - odradzam dział spedycji - pomimo zapewnień o zarobkach itd. dużo tam nie zarobisz. A atmosfera jest taka, że za "złotówkę" z tak zwanej premii grupowej koledzy będą w stanie wydłubać Ci oczy (szczególnie taki jeden warszawiak Z Dziada Pradziada (chyba jednak pochodzi z Otwocka). Na spotkaniach indywidualnych u przełożonego (strasznie chytry burak, który myśli, że się go powinno całować po rękach za to, że się ma pracę) nagminne jest walenie ręką, kalendarzem o stół a nawet rzucanie telefonem o ścianę - cywilizowani ludzie nazywają to mobbingiem. Oczywiście telefony i smsy po pracy to normalka; - odradzam magazyn - za moich czasów w czasie kontroli BHP magazynierzy byli wysyłani do firmy obok, żeby pożyczyć kaski i kamizelki - ludzie byli spoko, można się było w czasie pracy pośmiać, pomimo, że brygadzista łypał spode łba; - firma płaci słabo a nawet bardzo słabo i generalnie panuje tam zasada, aby przyjmować ludzi bez doświadczenia, obywateli ze wschodu i każdemu wciskać, że "jak będziesz pracować (czytaj nadgodziny), to zarobisz ekstra premię (ściema po całości)"; - wspomnę, że Szefowa HR zamknęła kiedyś w pokoju pracownika, któremu zamierzała dać wypowiedzenie, a on biedulek chciał tylko zapytać szefa dlaczego on chce go zwolnić bez słowa po kilkunastu latach wspólnej pracy... Oczywiście jak wszędzie i tam zdarzają się normalni ludzie, z którymi można iść na piwo. Najlepszy podsumowaniem firmy są słowa prezesa na jednej w "imprez wigilijnych", cytuję: "Firma się rozwija. Wiem, że tego nie widzicie po swoich kieszeniach ale ja po swojej widzę." oraz wszystkowiedzącego "oh i ah" syna prezesa do pracowników biurowych: "cieszcie się że macie dach nad głową i ogrzewanie, bo na magazynie chłopaki mają trzy stopnie"

Tak12Nie1
Witek

W sumie firma ma dobre opinie, szkoda, że nikt nie miał chęci napisać coś więcej o pracy i zarobkach.

TakNie9

Co wchodzi w socjal No Limit?

Podwykonawcą firmy Krężel Nowy wpis

Obecny pracownik,podwykonawca firmy Krężel,umowa jest na 1/2-gą etatu,od marca,od kąd się zaczęła pandemia,a tak naprawdę pracujemy od rana do wieczora za takie marne grosze, płacone jest za wykonane zlecenie

rocco Nowy wpis
 Problem

NoLimit i samo mówi za siebie wykorzystywanie pracownika do maximum. Logistyka poziom -1, dyspozytorzy masakra nie znaj ani zaplecza maszynowego ani topografii ciężko im się posługiwać gogle maps ,po prostu ich to przerasta. Trasy wymyślone na poczekanie rozrzut na całe województwo i często zdarza się ze na jeden adres przyjeżdżają dwa transporty. Pogratulować rekruterkom. Jednak z drugiej strony po co zatrudniać ludzi inteligentnych. Podsumowując nie polecam i odradzam jakiekolwiek próby podejmowania tam pracy no chyba że na prezesa.

Hanna Nowy wpis
@rocco

Wspominasz o wykorzystywaniu pracowników w firmie No Limit, bardzo mnie to zaniepokoiło. To co takiego się tam dzieje? Mógłbyś opisać konkretne sytuacje albo przykłady niewłaściwych zachowań?

TakNie

Co wchodzi w socjal No Limit?

@Pytanie

Pracownicy mogą korzystać z pakietów medycznych, karty Benefit Systems, dofinansowania do obiadów, nauki języków obcych, ubezpieczeń. Firma oferuje szereg dodatkowych wydarzeń, z których pracownicy mogą korzystać wedle uznania. W okresie świątecznym przygotowujemy paczki świąteczne. Pozdrawiamy. Zespół No Limit.

Tak1Nie3
Tomek
@No Limit

a po co komu nauka jezykow i inne wydarzenia skoro pracuje sie po 16h?! kiedy niby mam z tego korzystac?

Kozel
 Rekomendacja
@Tomek

Potwierdzam

rocco Nowy wpis

Jaki socjal

michal syn

dzien dobry chcialbym sie zapytac ozatrudnienie w firmie no limits ze swojm autem co sie dostaje od firmy za co trzeba placic ubranie jakie czy trzeba placic za skaner jaki model i jaka oplata to moja pierwsza praca w kurierce

No
@michal syn

Daj sobie spokój, chcesz pracować po 15-16 godzin.

Od kozela
 Problem
@No

Dziś pracowaliśmy 12 godzin za stawkę 140 zł ( dniówka która jest nie zależna od tego czy towar rozwieziesz w 5 godzin czy 20. W umowie mam 17 zł co jest jedną wielką bujdą. Na konto najniższa krajowa, reszta to ręki. O kolejnym dniu w pracy dowiadujesz się mniej więcej 21-22 na którą masz być gotów do pracy(tak już przez rok ) Zbliża się koniec roku a ja nawet nie wiem czy mam się spodziewać pitu do rozliczenia. Pamiętam sytuację na Bielanach. Klientka zamówiła łóżko z ekspozycji które nie wchodzi do windy. Pierwszy termin dostawy dostawcy nie dostarczyli go do mieszkania. Klienta na infolinii informowała że trzeba więcej ludzi żeby je wnieść na 11 piętro. Drugi termin dostawy, ja i kolega (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ofiara firmy
Klient

tak narzekacie na prace . Wozicie dla Ikei i już dwu krotnie wasz pracownik nie dostarczył mi materaca raz twierdził że nie było mnie w domu że dzwonił do mnie przez domofon i na komórkę, drugim razem że materac był uszkodzony o czym również mnie informował, a jemu nie chciało się po prostu go wnieść .Jak się praca nie podoba to ją zmieńcie a nie róbcie z klientów ofiary, Na kierowcę napisałam już skargę bo udało mi się ustalić jego dane. żądałam jego ukarania. Kurierzy są bezczelni i kłamią. Robią zdjęcie adresu nie wychodząc z samochodu. To za co mają wam płacić. Po takim numerze kierowca powinien zostać wylany na zbity pysk z wilczym biletem. ofiara waszej firmy

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w No Limit?

Szczera Opinia

Tak12Nie1
Niezadowolony
@Szczera Opinia

Dobrze ujęte. Kolesiostwo jest na porządku dziennym. Wystarczy że komuś podpadniesz i już możesz czekać na wypowiedzenie. Zdarza się że proponują ci ekstra kasę jak kogoś sprzedasz (później sam też tracisz pracę). Nie ma szans na awans i jakikolwiek rozwój. Nie polecam. Jak szukasz pracy to nie w tej firmie. Szkoda czasu

Tak5Nie
a ch.uj Cię to obchodzi
@Szczera Opinia

Generalnie w każdej pracy jest zasada: albo dajesz się wykorzystywać, albo wchodzisz w układy i wykorzystujesz innych. Rzekłem.

Django Unchained
@Szczera Opinia

Haha, super wypowiedź. Pamiętam ten tekst prezesa na Wigilii, to było bodajże w 2017 roku. Pamiętam to jak dziś, jak można w ten sposób mówić do pracowników i wspólników w gronie około 100 osób? Wstyd i hańba. Ukazuje to podejście wielkiego Pana prezesa do swoich ludzi. Cieszę się, że sam uciekłem z tej firmy.

Tak1Nie1
opinia jest tragiczna

Jesem obecnym pracownikiem NO-LIMIT LOGISTYKA,zostałem (usunięte przez administratora) o kwotę 144,38zł.

@opinia jest tragiczna

Czy sprawa została zgłoszona do przełożonego i do działu Kadr? Jełśi nie prosimy o zgłaszanie wszystkich podejrzeń o błąd do wskazanych osób.

TakNie

Czy rozmowa rekrutacyjna w No Limit odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

W przypadku rekrutacji międzynarodowych rozmowy odbywają się w języku angielskim. W przypadku rekrutacji na stanowiska w spółce polskiej, na których jest wymagana znajomość języka angielskiego, zazwyczaj część rozmowy jest prowadzona w języku angielskim.

TakNie

Czy pracodawca No Limit motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

Obiecuje nadgodziny a potem sie wykręca, dzien w dzien kurierzy dostaja więcej pracy.

Tadek

Ta firma to jakieś wielkie (usunięte przez administratora) które nie powinno istnieć, brak słów żeby to opisać, najlepiej jak ktoś przyjdzie i zobaczy co tu sie dzieje, magazynierzy jeżdżą bez kasków na wózkach, zasady bhp nie obowiązują.. na magazynie (usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracowników, każdy dział niczego nie pilnuje, a każde swoje błędy zwala na "kurierów" ciągle dają zaladunki takie, że bus jest za kazdym razem przeladowany i KAŻĄ to wozić, załóżmy, "kurier" przyjeżdża do klienta z sofa która waży około 100kg,nie wchodzi do windy, po schodach nie da rady wnieść bo klatka za wąska,kurier dzwoni do biura mowi jaka jest sytuacja a ich to nie obchodzi, za każdym razem odpowiadają "macie to wnieść" Jeśli chodzi o pracę busami z "windami" "kurierzy" pracują mniej więcej po 16 i więcej godzin, kaza wnosić lodówki po ponad 200kg na 2 osoby, a zarabiają takie pieniądze ze to az wstyd o tym mówić, unikajcie tą firmę..

Tak4Nie
Emil Dawid Wojciechowski

Firma wykorzystuje ludzi pod każdym względem, ludzie pracują po 20godzin za najniższą krajową. Na magazynie panuje jeden wielki chaos. A to co każą wozić pracownikom w dziele spedycji to jest poprostu śmieszne A mianowicie ponad 2t mebli na Ikei A zaladonkow dziennie jest 2. A odnośnie tzn "wind" praca polega na byciu na magazynie o 3 rano A wracasz o 22. Informacje o tym na którą masz być na magazynie dostajesz o 24 w nocy więc średnio śpisz po 2 lub 3h. POD ZADNYM WZGLĘDEM NIE POLECAM TEJ FIRMY A NAWET PROSIL BYM O UNIKANIE JEJ SZEROKIM ŁUKIEM. Bez pozdrowień No Limit.

Tak5Nie
Witek

TakNie9
Sebastian
@Witek

Jesteś zainteresowany zatrudnienie i z tego powodu szukasz informacji o warunkach zatrudnienia? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/no-limit-sp-z-o-o,7687 jest sporo ofert pracy, więc może wybierzesz coś dla siebie.

@Witek

Ta firma wykorzystuje ludzi na Maxa, po paru miesiącach pracy strzeli Ci cos w plecach za okolo 10 zl na godzinę, zasad bhp to tam w ogóle nie ma. Nie polecam.

Tak6Nie
Legal one

Firma nie chciała podpisać umowy na współpracę z moją firmą mimo iż jesteśmy na rynku od ponad 17 lat. Dziwne i brak logiki .

Jerzy
@Legal one

Jaki był tego powód, możesz mi podać więcej informacji na ten temat? Dlaczego zdecydowałeś się na współpracę właśnie z tą firmą? Liczę na więcej szczegółów w tej sprawie, daj znać.

anonymous

Firma współpracuje z firmą Ikea. Moja 18 letnia córka zamówiła łóżko. Panowie przyjechali i zostawili łóżko na klatce schodowej blokując tym samym przejście. Stwierdzili że łóżka nie wniosa bo jest za wąskie wejście. Córka zaproponowała że rozerwie karton i wspólnie z nimi wniesie w częściach do mieszkania. Ta opcja też panom nie pasowała. Zostawili młodą dziewczynę samą z łóżkiem na klatce schodowej. Ja już nawet nie chce mówić o zwykłej empatii do drugiego człowieka bo empatii w tym przypadku nie ma co szukać. Ciekawa jestem zakresu obowiązków tych panów. BO CHYBA JEST NIE DUŻY.

Tak24Nie2
Zygmunt
@anonymous

Proste nie wchodzi to nie co mieli dziurę kuc w ścianie żeby łóżko wnieść? Ludzie zapłacili to myślą że mogą wszystko!!

Tak8Nie
Kurier ikea
@Zygmunt

Zgadzam się z panem my kurierzy też jesteśmy ludźmi i nam też plecy siadają od tych mebli A ludzie nie widzą że my czasem musimy wnieść po 800 kg na 4 piętro i tak jest nawet codziennie A wczoraj musiałem wnieść łóżko na 7 piętro bo do windy nie weszła zadzwoniłem do ikea że nie wchodzi to mi powiedzieli że klient zapłacił i musimy wnieść bo on zapłacił .ikea ma pracowników głęboko w czterech literach

Tak9Nie
Jarek
@anonymous

Ha ha empatia? Przyjdź do tej pracy na kilka dni to zobaczysz co to jest empatia! Co drugiemu klientowi coś nie pasuje i ma Ciebie za ścierwo! W bloku schody wiadomo ale nawet w domach chcą żeby im wnosić na piętra! Paranoja

Tak2Nie1
Kierownik
@Kurier ikea

Na początku Ikea w no limit była dobra ekipa , teraz to już nie to samo :(

pani po rekrutacji

Dzień dobry, nie polecam działu HR rekrutującego (chodzi o oddział w Pruszkowie). Spotkanie w jakiejś dziwnej sali bez okien, prawie jak w szpitalu psychiatrycznym, oczywiście brak odzewu pomimo że Pan poinformował że po skończonej rekrutacji nawet odmowną decyzję napisze. Na rozmowie więcej omawiania problemów firmy niż zainteresowania przyszłym pracownikiem. Z opinii jakie słyszałam sporo osób ucieka po 2-3 miesiącach na L4

Tak5Nie1
No Limit Sp. z o.o.
@pani po rekrutacji

Szanowna "pani po rekrutacji" dołożymy starań aby odpowiadać na czas kandydatom, dziękujemy za komentarz. Lubimy naszą salkę IT, jest to pewnie kwestia gustu:) Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy Zespół No Limit

Tak7Nie6
Nobody
@No Limit Sp. z o.o.

Beatka nie mądrzy się tylko umów się z Tomkiem B:)

Tak2Nie2

Helena

Szczerze mówiąc nie do końca wiem, o czym piszesz. Dopiero zaczęłam interesować się firmą No Limit, więc przydałyby mi się jakieś konkretniejsze informacje. Myślisz, że taka bliskość składowiska odpadów może już mieć niekorzystny wpływ na zdrowie pracowników?

Nickl

Alfa masz ich doprowadzić do hamowania nie może tak być, że robią co chcą

Oj tak

Do ust Włodek :0 lubisz być tą ostatnią

Mi

Koleżank liczą a następne sumują ;) dla pani

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.