Oferia.pl

Pruszków

Opinie o Oferia.pl

markus

Hej. Osobiście próbowałem wlasnej działalności, ale bez jakiegoś zaplecza finansowego w naszym kraju jest bardzo ciężko się rozpędzić. Podatki spore, do tego zusu, chrzan z rachunkowością. Koniec końców zacząłem próbować freelancingu na http://oferia.pl/zlecenia/programowanie-it i jak na razie nie jest źle. Konkurencja spora, ale jednak ilość zleceń z it jest ogromna.

majster

(usunięte przez administratora) miałem okazję dawać już zlecenia i powiem, że system działa naprawdę w porządku, powiadomienia mailowe o wszystkich ważnych aktywnościach, spory ruch w serwisie. Nie mam zastrzeżeń.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Oferia.pl - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oferia.pl