MSE

Opinie o MSE

Paweł1990

Teraz w MSE (oczywiście na kopalni Silesia) podnieśli stawki - po technikum dostaje się 2400 zł brutto, czyli ok. 1900 zł na rękę, a po 3 miesiącach obiecują 2900 zł brutto. W każdym razie firma Mining Services and Engineering płaci grosze, nie warto się tam przyjmować.

ryl

MSE to jakaś kpina byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, daja 1500zl na rękę+premie jakieś 20%. Zapraszam do alpexu na cCzechy 4200zl.

Zostaw opinię o MSE - Jastrzębie-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSE