ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń

Opinie o ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń

Szkoda

Kopalnioki teraz dostały 3876zl na rękę premii a nam pożałowali parę stówek z okazji 25 lecia firmy.

Młotowiertarka
@Szkoda 23.10.2018 09:54

Stówki się kończą i będą cięcia.

Romek

Rozbudowany pakiet socialny pani Katarzyno wygląda tak ze w ZOKu mają ów multisport, a w ZSRG od ponad dwóch lat NIE MA karty Chętni są z każdego oddziału

Adam
@Romek 15.10.2018 18:51

Czy oprócz karty multisport istnieją inne pakiety lub świadczenia socjalne? Dla wielu pracowników to czasami decydujący argument. Czy pracownicy mogą wykupić bardziej rozbudowaną wersję tej karty czyli Multisport Plus?

@Adam 22.10.2018 18:24

O czym ty gościu w ogóle mówisz? Tak, nawet Multisport super extra professional plus! Możesz wyciskać rury fi 300, biegać na czworaka za ścianą, skakać po "rusztowaniach", a na każdym oddziele jest jakiś trener personalny w postaci kierownika bądź co gorsza jego przydupasów!

pomJAREK_Ch

Chyba nie ma gorszego pracodawcy niż Berger, a naiwni pracownicy tylko go usprawiedliwiają.

Manager z Biedry
@pomJAREK_Ch 18.10.2018 17:38

Nie pisz tych bredni człowieku!! Nie podoba się to zapraszamy do nas do Biedronki tan nie będziesz pracował 25 lat i emerytura lecz znacznie, znacznie DŁUŻEJ!!

4 klamry i smar
@Manager z Biedry 19.10.2018 08:31

A multisport macie jak w Lidl u ?

Na co nam stowki

DZIĘKUJEMY !!!

Katarzyna

@Nowo_nieprzyjęty, może warto jeszcze poczekać na informację odnośnie wynagrodzenia za pracę w weekendy? Czasami niższą podstawę rekompensują wysokie dodatki lub rozbudowany pakiet socjalny. Czy wiesz coś na temat przywrócenia karty MultiSport w firmie?

Ona

Czy ktoś może powiedzieć mi coś o zarobkach nowoprzyjetych pracowników? Bez doświadczenia. Jaka umowa, jaka płaca, jakie dodatki przysługują? I jak płatne są weekendy?

daju daju
@Ona 11.10.2018 05:14

Wypłaty super, dodatki hmmm w zoku są same dodatki np. dodają ci na garb role węża, rura, cement i może jakaś przekładnia też się znajdzie, a jak już garba ch.. j ci strzeli to jeszcze na L4 spółka zaczęła wysyłać dodatkowych uzdrowicieli z domową wizytą lek. med G. i prof. n. med. O. Panowie z BHP tak trzymać... a nowych będzie całe mnóstwo...

Leżanka_Pod_Ociosem
@Ona 11.10.2018 05:14

Dodatki? Niedoczekanie! Płaca? Wystarcza na skromne życie od 10 do 15-tego! Umowa? Na początku czas określony! Weekendy? A po co Ci to? Garba chcesz się dorobić pracując dla wyzyskiwaczy?

Brewhart
@Ona 11.10.2018 05:14

Do zoku nowoprzyjeci się zwolnili albo w najbliższym czasie się zwolnia. Nikt w tej firmie nie chce pracować. Za te psie zarobki. Niech prezes wywali Panią O. Inaczej wszyscy się zwolnia.

Dziękuję pis za 500+
@Ona 11.10.2018 05:14

Wypłaty nie są złe, dzieci mają radość bo raz w miesiącu mają inny długopis po podpisaniu umowy w prowidencie, etc. Nowy zarabia tyle samo co chłop ze stażem, chyba że ten zrobi trzy świąteczne. O dodatkach firma dowiaduje się z forum od ludzi (Jubileusz płacą? ) tak naprawdę to są bony na Wielkanoc, premia wakacyjna i Barbórkowa i wczasy pod grusza, kiedyś była karta sportowa na basen siłownię itp ... drogi Prezesie może przywróci Pan multisport

Ona
@Ona 11.10.2018 05:14

A tak poważnie to ile można zarobić pracując od poniedziałku do piątku? I jak płatne są weekendy?

@Ona 12.10.2018 11:28

Dniówkę masz 80 zł brutto (niezależnie od stażu) to sobie policz. To jedyny pewniak!

Nowo_nieprzyjęty
@Jo 12.10.2018 14:49

80 zł to ja zarabiam w pół godziny, albo nawet w kwadrans..., a ja chciałem iść do ZOKU :)) O cholercia!

Elvis

(usunięte przez administratora) z wypłatą i wyzyskuja pracowników. Kto nie ma znajomości to będzie pracował za marne pieniądze a ci ze znajomosciami mają największą premię Moje sugestie dla ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń: Dajcie zarobić innym Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Uczciwie płacić wszystkim pracownikom a nie tylko wybrałbym

Lolek

Premi nie ma i nie będzie, a i z wypłatą też nie zaszaleli.

Zokol

Prezes ma nas głęboko w D..P..E ! Premi pracownikom nie dał, ale impreza dla zarządu i dozoru wyższego jest w sobotę z okazji 15 i 25 lecia. Śmiech na sali. Dobrze że od stycznia około 40 % załogi idzie na wypowiedzenia.

@Zokol 03.10.2018 18:52

To się pobawili a na wyplate ochlapy dali.

Katarzyna

@były zokol, czy w firmie ZOK pracownicy mogą liczyć na czternastą pensję lub nagrody? Jakie dodatki przysługują nowym pracownikom, a jakie pracownikom z doświadczeniem? Czy w tym aspekcie występują różnice? Czy na rynku pracy SIG jest bezpośrednim konkurentem firmy ZOK? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Zokol

No i gdzie macie ta swoją premię? A już o strajkach nie wspomnę. Jesteście miękkie pionki PREZESA który robi z Was małe Myszki czekające na kawałek sera a sam zajada się cała śmietanka. Żałosne jest te wynagrodzenie w tej firmie! lepiej zarabiają i są traktowane pracownice w biedronce niż w EXME BERGER GROUP ZOK ZSRG I inne dzieci złodziei

@Zokol 05.10.2018 22:46

Nie przesadzaj. Twoja złość wynika z tego że się zwolniles a teraz tego zalujesz.

@Zokol 05.10.2018 22:46

To idź do tej biedry skoro tam taki miód i nie spamuj.

AH

Będzie z wypłatą!

Wdh
@Zokol 05.10.2018 22:46

Kompletnie nie rozumiem tej wypowiedzi, mało zarabiają tylko "nieudoly" więc takim pewnie jesteś, ja bym firmy nie zmienił. Zarabiam lepiej niż kumpel w sigu.

były zokol
@Wdh 07.10.2018 10:55

Tylko, że kumpel w sigu zaraz będzie pok kopalnią i będzie miał 14 pensję, barbórkę, węgiel, nagrody, jubileusze, urlop zdrowotny i kaj co ino ...

Szmira Szmira Szmira

Do roboty lebry a jak się nie podoba to wy(usunięte przez administratora)alać w sig- u od razu wam nasrają 6000 tyś.

Może podam swoje nazwisko
@Szmira Szmira Szmira 05.10.2018 13:59

6000 może nie ale 5500 jak najbardziej !!! Pochwal się swymi zarobkami w przyszłym roku to porozmawiamy. Ciekawe jak długo utrzymają się na takim poziomie??? Bądźmy szczerzy ta firmę nie stać żeby utrzymać zarobki na takim poziomie jak teraz.

Może podam swoje nazwisko
@Szmira Szmira Szmira 05.10.2018 13:59

6000 może nie ale 5500 jak najbardziej!!! Pochwal się wypłata w przyszłym roku to będziemy mogli porozmawiać. Myślisz że ta firmę stać żeby utrzymać zarobki na takim poziomie . !!!?? POWODZENIA

Kawa z warsztatu
@Szmira Szmira Szmira 05.10.2018 13:59

Chłopie widać że się (usunięte przez administratora)znasz ;) i (usunięte przez administratora) wiesz takich trzeba w tej firmie w sigiem zarabiam w (usunięte przez administratora) kasy pewnej kasy której nikt mi nie zabierze i mniej nie dostanę a tu to jedynie wam mogą nasrać na chwilę i potem sprowadza was na ziemię hahaha ;)

rOLNIK mshana citi

Premia miała być 1.10 później do 3go października. Na pniowku ponoć włoski strajk w piątek?

Przekopo
@rOLNIK mshana citi 03.10.2018 18:42

Myślę że oddział z Pniówka nigdy nikomu się nie postawi. Tam każdy robi na swoje konto. Zero całkowite zero zgrania załogi. Same wafle !!! Wszyscy mądrzy na pysku A jak widzą kierownika na podzielę to stają w gacie. Ps . A na czym ma niby ten strajk polegać? Co zamiast 50 m będziecie robić 49m . Powodzenia dozur ma (usunięte przez administratora) na wasze strajki , oni już są jedną nogą na imprezie he he he

Ururka
@rOLNIK mshana citi 03.10.2018 18:42

Premia będzie w piątek.... Tylko nie strajkujcie. Za to traktowanie, wyplaty itd załoga powinna nasrac w piątek na biurko kazdego kierownika a jak to nic nie da to w poniedziałek zrobić to samo na bocznej.

@Ururka 04.10.2018 07:07

Ciekawe. A niby czemu ma być w piątek? Bo kierownictwo sra w gacie jak usłyszeli o strajku. Na 100 % premii nie będzie. Taka jest decyzja zarządu

@rOLNIK mshana citi 03.10.2018 18:42

Kto ci powiedział że miała być premia.

Bolekzmoszzof
@rOLNIK mshana citi 03.10.2018 18:42

Jak tam fachowcy z Pniowka? Strajk się udał? Jak będziecie robić głodówke to przijada wom kroplowka zapodac Piszecie o strajkach wypowiedzeniach buncie jakimś to albo to zróbcie albo już pora zakończyć ten wątek na forum

ex zokol

Obiecanki cacanki ile takich już się przerabiało , otworzcie oczy zok to nie to samo co sig= jsw Ci co myśla ze tak dalej bedzie "kolorowo" tak jak teraz to są grubo w błędzie tak jak powiedziała pani "O" cytuje " niech tylko się skończa przyjęcia do sigu a dopiero sie dowiedzą ile w zoki ma sie zarabiac" także życze powodzenia wszystkim naiwnym ktorzy sie teraz podniecaja zarobk(ami ;d haha dopiero sie obudzicie jak prawdziwi fachowcy was opuszcza (pniowek) nie tacy "fachowcy" wykreowani przez kierownika hahhahahahahahahahah otworzcie oczy bo fachowcy z dni na dzien odchodzą po pierwsze zmiencie umowy i wyje*****bcie te smieszna premie może kogos zatrzymacie , pozdro ex ( o ile durnie wiecie co to znaczy ex , to znaczy byly po angielsku) chmielini pobier se rynkawice haha bo luftowa czeko i smarownica tyż !!!!

@ex zokol 28.09.2018 02:08

Mnie interesuje, kiedy będzie premia? Bo nie wiem, kiedy się zwolnić!

Jo

Czyli sugerujesz, że jeszcze w tym miesiącu powinienem (usunięte przez administratora)

Hh
@Jo 28.09.2018 17:05

Bierz chłopaków i nie czekaj

Jo to pier....dolem
@ex zokol 28.09.2018 02:08

A co to na pniowku za fachowce.... metry w węglu na metanowce to i śleper zrobi....skonczcie siać ferment! !!!

Jo

Panie Prezesie. Daj premię, bo mi juz nawet Provident nie daje takie mam marne życie z pracy dla Pana.

Oparzony olejem
@Jo 28.09.2018 10:46

Przez takich werbusow jak Ty jej niema ! :)

Olej do luftuwy

Nima przelewu.nima nic

PAN paweł
@Olej do luftuwy 01.10.2018 20:39

Uwaga zwolniło się jedno miejsce w aucie. Wyjazd z Żor na Pniowek 11.50 zł w obie strony wygodnym kombi. Za dopłatą możesz posłuchać radia latem klimatyzacja dla vipa obok kierowcy w cenie.

@Olej do luftuwy 01.10.2018 20:39

Nie ma przelewu... nie ma metrów, nie ma pomiarów!

Jo to smola
@PAN paweł 02.10.2018 04:26

Weź się (usunięte przez administratora) za robotę

Zofia

A co wy myślicie że oni się wami przejmują? Będzie to będzie ne to nie Ja tam nie narzekam Bzdury piszecie firma jest ok tylko przyjęli kilkunastu młodych którzy chcą od razu po 4 tyś do tego premie barborke i 14 stke a zamiast robic to siedzą z telefonem i wypisują jak im źle bo mamusia i tatuś kazali iść do roboty żeby darmozjada w domu nie trzymać

Skopcony Onucą xD

Kiedy będą płacić za 25 lecie firmy ? Czekom i czekom .... wie ktoś coś.? Ile tego bedzie ?

@Skopcony Onucą xD 01.10.2018 10:41

Jak ktoś będzie miał przelew niech da znać :)

4 klamry i smar
@Jo 01.10.2018 10:54

Gdzie są moje stowki?

@4 klamry i smar 01.10.2018 15:25

Nikt nic nie wie? I za co ja teraz sobie kupię zimówki?

DoJo
@Jo 01.10.2018 15:28

I nie dali dziady stówek.

@Jo 01.10.2018 10:54

Jeeest!!! A nie to tylko 500+ płacili

Raport wiertacza
@Ptyka 01.10.2018 19:43

Co moja teraz do gara wrzuci wypłata licha jak wigilijny barszcz, data wysoka ahhh po co te obietnice.

Baza ZORDONA 6275

Musza tera parowki z biedry kupić na kolacja ... Liczyłem na jako gotowka :(

Ururka
@Baza ZORDONA 6275 02.10.2018 00:30

Macie jakieś info, co z tą premią? Będą nas dalej wodzić za nosy, że będzie..., że będzie..., że będzie?

@Skopcony Onucą xD 01.10.2018 10:41

Nie będzie żadnego 25 lecia płacone. Nie liczcie na nic.

Skopcony Onucą xD

Tam wiesz prezes zarządza czy dac czy nie też oficjalnego "czegoś " nie usłyszeliśmy tylko pogłoski ale skądś też się wzięły także ludzie liczą ;) nie ukrywam ja też :D przynajmniej jeden miesiąc bym odetchną z opłatami ^^ Niech przekażą kierownikowi po oddziałach żeby przekazali naszym będzie czy nie krótka piłka ;)

Katarzyna

Ostatnie osoby wypowiadające się w wątku o firmie ZOK proszę o zachowanie kultury na forum. Forum GoWork.pl jest miejscem, w którym opisujemy warunki pracy w tej firmie. Prywatne sprawy pracownicze nie są właściwym tematem na forum publicznym. Czy w ostatnim czasie nastąpiły w tej firmie nowe przyjęcia?

Dlaczego
@Katarzyna 30.09.2018 12:12

To dlaczego nie kasujesz tych wpisów z prywatnymi sprawami pracowniczymi? Mam nadzieje ze w końcu jakiś prawnik wam d.....li!!!

Pracownik & Pracownicy

Lepiej później niż wcale, że tak wiele osób zaczęło zauważać, co tak naprawdę dzieje się w tej firmie. Zastanawialiście się ostatnio czy zarobki w ZOKu są konkurencyjne na tle innych firm, mówię tutaj konkretnie o firmach Państwowych działających w podobnych branżach? Poniższa analiza to wykaże, a jako przykład posłuży znana nam wszystkim JSW S.A. (oczywiście posłużymy się danymi publicznie dostępnymi – źródła w komentarzu). Niestety wyniki są gorsze niż złe. JSW S.A. w 2017 roku na wynagrodzenia dla swoich pracowników wydała łącznie ok. 2,732 mld zł(usunięte przez administratora), natomiast przeciętne zatrudnienie w JSW S.A. w 2017 roku wyniosło 20 748 osób(usunięte przez administratora), a więc jak łatwo policzyć średnie roczne wynagrodzenie w 2017 roku na jednego pracownika wyniosło 131,7 tys. zł. Dużo czy mało? Zaraz się dowiemy. Jak wynika z danych ZOKu(usunięte przez administratora) łączne wynagrodzenie wypłacone pracownikom za 2017 rok wyniosło ok. 43,5 mln zł, natomiast średnioroczne zatrudnienie w 2017 roku wynosiło 439 osób(usunięte przez administratora), co daje nam średnioroczne wynagrodzenie na poziomie 99,1 tys. zł. Co z tego wynika? Opierając się na naprawdę uproszczonej kalkulacji (bez podziału na konkretne grupy zawodowe), to pracownik JSW (firmy Państwowej) zarabia średnio o 33% więcej od pracownika ZOKu (firmy prywatnej). Ale zaraz, czy te 99,1 tys. zł to nie jest aby zawyżona kwota? Oczywiście że jest, ale dlaczego? Otóż Szanowny nasz Pan Prezes w 2017 roku zarobił (nie wliczając w to dywidendy) (usunięte przez administratora) – już nie wspominając o zarobkach w 2016 roku. Czy to dużo? (usunięte przez administratora) W ramach sprostowania, podana kwota wynagrodzenie jest to kwota łącznie z kosztami pracodawcy (czyli nie kwota brutto/netto, która widnieje na pasku) – jak ktoś ma ochotę sobie poprzeliczać, zachęcam do skorzystania z kalkulatora: https://wynagrodzenia.pl/kalkulator-wynagrodzen (wystarczy wybrać opcję - koszty pracodawcy). Co istotne, realną kwotę netto dość mocno zawyżają wynagrodzenia nadsztygarów, dyrektorów, itp. Zarząd firmy zapewne myśli, że jak raz do roku poczęstuje wszystkich pracowników 2 tonami kiełbasy i karkówki (Szymocice), to wszyscy będą zadowoleni i jak to już ktoś wcześniej napisał, „robić wszystko i cicho siedzieć”. Może premie jubileuszowe załatwią sprawę? Absurd!

@Pracownik & Pracownicy 25.09.2018 12:49

Prawda i jeszcze raz prawda.

@Pracownik & Pracownicy 25.09.2018 12:49

Nie rozumiem po co to piszesz? Jestem pracownikem fizycznym w zoku nie jestem po stronie zarządu ale to jest FIRMA PRYWATNA jak prezes będzie chciał to może sobie wypłacić i 10mln albo sprzedać firmę Oczywiście że zok już nie jest taką konkurencyjną firmą jak jeszcze parę lat temu ale ludzie tam jednak chcą pracować więc twoje wpisy nikogo z elity nie obchodzą a jak się komuś nie podoba to zawsze można zmienić pracę Przecież ludzie nie będą strajkować

Fifi
@Gdzie są moje stowki 25.09.2018 14:45

Dobrze pisze a jak tobie pasuje ze prezes ma 4 banki a ty 3000 tysi na miesiac to gratulacje pracuj dalej bo ja nie zamierzam i spadam pod jsw

@Fifi 25.09.2018 19:38

Szkoły były otwarte dla wszystkich

Interpunkcja najważniejsza
@Pracownik & Pracownicy 25.09.2018 12:49

Wisienka na torcie. Ciekawe kto ją zje. Myszy? Nie. Kot zaczyna polowanie. Myszom nic już nie zostanie.

były zokol
@Pracownik & Pracownicy 25.09.2018 12:49

Fajna, chłodna analiza. Tak na marginesie w SiGu po 2 miesiącach pracy zarabiam więcej niż w ZOKu po przepracowanych 7 latach.

Byly
@były zokol 26.09.2018 08:52

Hehe ja po czterech też. Pozdrawiam były pracownik z Pniówka.

głupota ludzka
@Byly 27.09.2018 16:40

jak można porównywać prywatną firmę do państwowego giganta? ręce opadają, ludzie nie potrafią pojąć pewnych zależności. Porównaj może z PGG, no tak tam zarobki są gorsze niż w zoku to nie byłoby takiego halo

Klucz
@Ptyka 25.09.2018 20:41

Weź ty się je&nij w łeb najlepiej kluczem do żerdzi szkoda słów

Zokol

Jak chcecie zatrzymać ludzi. Musicie zacząć dobrze płacic wszystkim a nie tylko waflom. Przywrócić urlop zdrowotny i kartę górnika inaczej firma pójdzie na dno. Najlepiej odstąpić spółkę JSW i wtedy wszyscy będą zadowoleni oprócz biurowca i dozoru który będzie niepotrzebny.

@Zokol 26.09.2018 11:19

Miglanc dyć dobrze płacą

...

Wszystkim wierzącym i niewierzącym, upadłym i tym na właściwej ścieżce, wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego jubileuszu naszej firmy. Nawet najbardziej upadły żyje po to by powstać.

Pan_Ktoś

A ja już wiem kto ten tekst napisał!!! Czytałem, czytałem, czytałem i rozpoznałem styl tej osoby ;-))) Fakt, zajęło mi to parę dni ale rozpracowałem zagadkę wartą chyba sporo pieniędzy ;-) P.S. Pozdrowienia dla Pracownika. Czekaj na mój telefon.

Pogrom
@Pan_Ktoś 20.09.2018 21:08

W nagrodę dostaniesz polowe dywidendy????

anonymous
@Pan_Ktoś 20.09.2018 21:08

A jakie to ma znaczenie kto to pisał, istotne co pisze.

Głos_Rozsądku

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego, siostry swojej i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę. (Ezehiel 25:17) Wystarczy!!

Amen!

@Głos_Rozsądku 25.09.2018 20:48

To chyba (usunięte przez administratora) z Boryni pisał.

Mojżesz
@Głos_Rozsądku 25.09.2018 20:48

Ja pierdziele jeszcze kociej wiary tu brakowało

Jo.

Będzie premia z okazji 25 lecia firmy?

Zikk

Dodajcie jeszcze że wnioski o podwyżkę premi są odrzucane przez panią o. Dalej będą zarabiać pupile i wafelki.

Katarzyna

@Pogrom, proszę Cię o nie prowokowanie innych użytkowników do kłótni. Forum GoWork.pl nie jest miejscem na sprzeczki. Staramy się tutaj prowadzić merytoryczną dyskusję, dlatego proszę Cię o trzymanie się głównego tematu wątku. Czy możesz napisać jak wygląda aktualna sytuacja firmy ZOK i jak długo trwa przyjęcie nowego pracownika do pracy? Czy przechodzi się okres próbny?

nowy

Witam dostałem skierowanie na badanie, Przychodnia przy kopalni Jas-Mos. pytanie moje czy to jest Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej NZOZ, Górnicza 44, 44-335 Jastrzębie-Zdrój.? czy jakaś inna?

Szmyra

Tak to ta.

nowy

Dzięki

Vv
@nowy 18.09.2018 23:12

CZeść, masz już doświadczenie na kopalni ? jak przebiegała rozmowa o pracę? pozdro

Rekruter
@Vv 19.09.2018 09:49

Rozmowa o prace w dzisiejszej rzeczywistości rynku: - dzień dobry, chciał bym u Was robić. - masz dwie ręce i dwie nogi? - tak i drugi stopień niepełnosprawności umysłowej. - bierzemy Pana, jest Pan idealnym kandydatem. :D

Hahaha
@nowy 18.09.2018 21:38

Jak mosz końsko maść to se już ramionka wysmaruj na zapas bo jak ci bhpowiec wspolnymi silami zapnie to sie trzy dni i noce bedziesz zbieral

Kro to może pisać...

Na Pniówku to za chwile zostanie tylko kierownik Pan Ch. i jego wierny do końca kompan najlepszy BHPowiec noszący wszystkie przekładnie i silniki wspólnymi siłami na naszych garbach Pan Cz. Swoją drogą to gość zachowuje się tak jakby nic innego prócz roboty nie istniało w jego życiu. Reszta zokoli będzie w sigu a ptem w JSW. No bo z czym do ludzi tam jest Barbórka, 14-stka, zyski, węgiel, urlop zdrowotny, a u nas co jest...

Ptyka

Gdyby to nie była prywatna firma to już by się im przyjrzeli nepotyzm i układy ale co poradzić my mamy robić i cicho siedzieć

@Ptyka 18.09.2018 19:58

Święte prawo właściciela prywatnej firmy, niestety:(

@Ptyka 18.09.2018 20:14

No właśnie o to mi chodzi gdybym ja miał firmę zatrudnilbym połowę swojej rodziny A kto mi zabroni? Można sobie ponarzekać ale co to zmieni?

Jurasek

Włos się jeży... Przejrzałem, poczytałem. Cieszę się, że w tej firmie pracują jeszcze ludzie, którzy potrafią ruszyć głową i opierać się nie tylko na plotkach, ale na dokumentach.

Płuczka

Co jeden to wiekszy cwaniak w łbie pstro zjedli rozumy , jak na metry to kazdy a jak sie cos zdupcy to rece rozlozyc, mlodzi pyskaci i wiedza wszystko chcieli by zagiać calo gruba swoja wiedza zawodowa co do pensji zalezy gdzie pieniadze troche male za takie zangazownie coż... czasami mysle ze dlugo ta firma nie pociagnie...

Zostaw opinię o ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń