4 Dodaj opinię
4 430 1061 5 1

Opinie o ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń

Tomek

Ktoś wie jakimi robotami będzie się zajmować ten nowy oddział odmetanowania pod jsw? Bo słyszałem że niektóre pracę zostaną dalej dla firm

@Tomek

Podobno przodki mają jechać ewentualnie przebudowy.

Tomek
@Ja

Ta i może jeszcze obsługiwać odstawe i fedrowac na ścianach haha

Zokol Nowy wpis
@Tomek

Jeszcze nic pewnego czy taki oddział powstanie, na pewno będą stacje na powierzchni przejęte i to chyba na tyle.

Grześ Nowy wpis
@Tomek

Kolego a myślisz, że w jakim celu kopalnia otwiera nowe oddziały? Przecież nie po to by mieć większy stan zatrudnienia na papierze, tylko by coraz więcej robić sobie samym a tym samym ograniczyć koszty...

On Nowy wpis
@Grześ

Żadnych nowych oddziałów nie będzie na dole, chyba mało wiesz ale plany zmieniają się z dnia na dzień, oddziały będą na powierzchni, czyli stacje, poza tymi które już są na Boryni.

sto czternastka Nowy wpis

Jak wygląda robota na Zofii. Tam podobno gruba mo 2 ściany i Zoki mają 2 ściany. Daje to rade? Może tak się podzielą. Są jeszcze gruby gdzie wierci ZSRG a to też wszystko do jednej kieszeni Exme idzie.

Chopek
 Rekomendacja

A Ja bardzo dziękuję Panu Prezesowi jak i zarządowi za premie barborkowa. Pracuje krótko ale podoba mi się ta praca i firma. Jak mam problem to idę pogadać z kierownikiem czy z nadsztygarem i zawsze znajdziemy wyjście bądź doradza co zrobić żeby każdy był zadowolony. Ale wy twierdzicie że to "waflowanie" otóż nie. Bo osoby w biurze to tak samo ludzie jak każdy z nas. I polecam każdemu te firmę i polecać nadal będę.

Tak11Nie5
@Chopek

Twoja głupota nie zna granic

@Chopek

To nie są ludzie to są ...........

@Damian

Głupotą jest robić z siebie wiecznie ofiarę paj..cu, zamiast zrobić coś ze swoim smutnym życiem.

Haha

pytani retoryczne

Jeżeli ktoś ma w umowie ze dostanie taka czy inna premie, a potem ta umowę zrywa (3mies wypow.) , to czemu się dziwi ze ta umowa już nie obowiązuje???

Jako taco tiko
@pytani retoryczne

W umowie masz podane wynagrodzenie zasadnicze za pracę, czyli ... zeta brutto za dniówkę oraz inne składniki wynagrodzenia: patrz regulamin wynagrodzenia. Szkopuł w tym, że regulamin wynagrodzenia to temat tabu. W moim przypadku nie dostałem takowego nawet do wglądu. Może inni mają inne doświadczenia. Ps. Jedno jest pewne: każdy ma zapewnioną minimalną krajową. Nic poza tym, chyba, że w gratisie zapewniono Cię o chorobach zawodowych, itp. Żyć nie umierać :)

Nie rozumiem
@pytani retoryczne

Umowa i jej warunki obowiązują do końca 3- miesięcznego wypowiedzenia więc przestanie obowiązywać po ustaniu wypowiedzenia a więc warunki jeśli nie zostały zmienione wypowiedzeniem zmieniającym umowę nadal obowiązują. Dlatego nie rozumiem czemu piszesz „to czemu się dziwi że ta umowa już nie obowiązuje”...

Nowy

Witam czy są przyjęcia

Tak3Nie1
ja
@Nowy

Wendeta

Olo

Niesamowite opowieści prezesa że wykwalifikował pracowników może tak ale pracownicy nie robili kursu w ramach szychty tylko poza nią poświęcili swój prywatny czas i pieniądze na dojazd a teraz mówią zdrajcy i że uciekają pod jsw każdy idzie tam gdzie jest lepiej

Tak9Nie
jojoijo
@Olo

płaczecie piszecie źle i źle i zamknij ryj i chyć sie roboty a nie mosz mało to psioczysz h**uj ci w (usunięte przez administratora) pe**dale

Wdh

A ja dodam jeszcze że mówił że tego tak nie zostawi że wyśle pismo do Warszawy my niejesteśmy niewolnikami tej firmy było trzeba się obudzić rok szybciej i zadbać o ludzi żeby nie odeszli a nie 60 odeszło 60 przyjeli i tak się to dalej kręci

Tak5Nie
Czarna owca

W tym wszystkim tylko jedno dziwi... Dlaczego grupa exme pali mosty za osobami odchodzącymi pod JSW skoro za niedługo będą musieli siłą rzeczy z nimi współpracować tylko że już na innych zasadach podwładności. Oby się wtedy co niektórym menadżerom oczy nie otwarły ze zdziwienia. Osoby odchodzące posiadają za dużą wiedzę na temat funkcjonowania firmy więc może być ciekawie od lutego. Pozdrawiam wszystkich wygnańców.

Tak17Nie3
@Czarna owca

Haha ja bede pierwszy ktory chetnie zda raport nadsztygarowi wentylacji!!!" I zobaczymy mine bandigo i nurka.

Tak3Nie3
Grill z czarną owca
@Jo

Kolejny piszący wafel na odwyku od żelków. Nauczony kapowania na wszystkich byle obstać, a tu klops :( nie ma komu - wszyscy zainteresowani ploteczkami na L-quattro lub na opiece. Żal.

Tak7Nie4
@Jo

Luzuj zwieracze... Jeszcze poza obietnicą nic nie masz, umowy nie podpisaleś. Na razie to raport możesz zdać ale twojej starej

Tak12Nie
@Ja

Chcesz to juz moge zdać smieszny czlowieczlu i skonczy sie wasze ciulanie.

Tak2Nie2
ja
@Ja

ty nawet śmieszny nie jesteś tylko żałosny. Ja pracuję uczciwie ,ale za to chyba ty masz coś za uszami i sam " ciulasz " skoro o tym wspominasz. Więc weź i sam siebie podp****ol . (usunięte przez administratora) zawsze pozostanie mendą

Tak5Nie1
He
@ja

Smieszny jestes. Piesek zokowski !!! Wie i to bardzo dużo.

TakNie2
Olo

Tak panowie ciekawe czy tata dzisiaj odwiedzi naszą barburkie z pniówka może zrobi lepsze przemówienie niż nurek bo jego przemówienie to była żenada

Pkl

W lutym zmieni się zozdawanie kart (usunięte przez administratora) niebydzie siedział sobie tak wygodne w biurze tylko będzie pikował do dziury

Tak podziękowali ..
Nazwa działu: Finanse

Wszyscy zadowoleni z premi Barborkowej A tym co kończy się umowa O pracę dwa lata pracy..w Zok Zostali wyeminowali z premi, co cały rok wszyscy pracowaliśmy... Żal Żal.. Odział pniówek idzie w zapomnienie.. Miejcie

Tak2Nie2
@Tak podziękowali ..

W ZOKU jest super.... można się o tym przekonać słuchając (usunięte przez administratora).

kery
@Jo.

kery do (usunięte przez administratora)?

@kery

Przyszły nadsztygar mechaniczny.

Ratownik

Kaj jest moja opinia czemu prawda boli i usuwacie

SZKUT

Dokładnie, ktoś robi sumiennie cały rok a nic nie dostał bo był zatrudniony w grudniu ale po Barbórce. Żenada a tak dobrze kiedyś gadano o tej firmie ale ja mam powoli inne zdanie jak z resztą inni. Ciśniecie tym którzy odchodzą pod Jsw ale każdy z was by odszedł bez mrugnięcia okiem, tylko różnica jest taka że ich chciano a was NIE. Proste. Jak się nie ma innej opcji to się gnije w (usunięte przez administratora) kierownika. Banda pociotkow atakujących normalnych ludzi którzy chcą czegoś więcej w życiu niż plaszczenia się i ponizania dla premii. PS mam w (usunięte przez administratora) hejt i (usunięte przez administratora) mnie to czy się komuś podoba to co pisze bo żyje w wolnym kraju i mam do tego prawo. Pozdro dla odważnych!

Tak14Nie3
infolinia
@SZKUT

Za pracę cały rok to dostawałeś wynagrodzenie co miesiąc. Premia jest nagrodą i nigdy żadne premie nie były wypłacane osobom na próbnym i na wypowiedzeniu. Więc teraz nie płacz tylko idź w swoja stronę. Tam też poczekasz rok na swoją Barbórkę, bo w JSW warunki są dokładnie takie same. Cóż dwa lata bez Barbórki - Twój wybór kolego. Oby Ci się wiodło, życzę z całego serca, nie z zazdrości. Ja wybieram to co znam i mam każdego miesiąca.

Tak13Nie10
Szczur
@infolinia

Ty to widzę że pracujesz bardzo długo w zoku. Bo ja 9 lat i jak się przyjmowałem we wrześniu to dostałem dwieście parę złotych barbórki,ale dostałem.A Ty piszesz że osoby na próbnym nigdy nie dostawały.

Szczur
@infolinia

Widzę że jesteś znawcą tematu. Więc jak wytłumaczysz mi jak ja przyjmowałem się we wrześniu a w grudniu dostałem dwieście parę złotych barbórki,ale dostałem! Musisz mieć strasznie długi staż skoro piszesz że NIGDY osoby na próbnym nie dostawał barbórki.

Infolinia
@Szczur

Tak, przyznaję ci rację. Dopiero od dwóch lat zasady dla Barbórki są takie jak w kopalniach, że trzeba przepracować cały rok, aby dostać. Wcześniej to była premia świąteczna, kwotowa, nie była przeliczana według dniówek.

Pracownik JSW
@Infolinia

Zanim coś napiszesz to się upewnij! Pracuje pod kopalnią od paru miesięcy i dostałem i Barbórkę i zyski po trzech miesiącach pracy. I nie pracowałem w SIG-u Warunek pod kopalnià być zatrudnionym przed 01.06. roku w którym jest barbórka - więc głupot nie gadaj! Ludzie kopalnia to kopalnia inny świat i nie porównuj firmy do niej!

Pracuje pod JSW to wiem
@infolinia

Żadne dwa lata bez barbórki - głupot tu nie wypisuj. Jak ludzie będą zatrudnieni od lutego to wszyscy dostaną Barbórkę, czternastkę, węgiel i zyski jeśli będą - wszyscy jak jeden mąż! Zatrudnieni po 01.06. danego roku nie dostają barbórki w danym roku tylko na następny! Nie siejcie tu propagandy - przecież z tego co nam wiadomo cała załoga z ZOK-u składała podania pod JSW czyli chciała odejść. Ktoś przemyślał sprawę i dlatego dostaliście taką Barbórkę ale to dzięki tym co odchodzą bo dali firmie do myślenia ...Z górniczym pozdrowieniem;)

Tak4Nie1
Chyba sie mylisz
@infolinia

Barborke pod jsw dostaniesz za kazdy przepracowany miesiąc w danym roku. Wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

Jako tako tico
@Szczur

Może szybciej- bardzo krótki staż.

jendzik

Prawda jest taka i nie mówię tego złośliwie ,ze dostaliśmy wyższe barbórki ponieważ Ci na wypowiedzeniach jej nie dostali . Za rok już nie będzie tak kolorowo-wspomnicie moje słowa .

Qqrock

Żeby nie wypłacić barbórki osobom na wypowiedzeniach? Zoku wstyd....ładnie nas ukaraliście. Pozostałym życzę wszystkiego dobrego z okazji Dnia Górnika i obyście się wszyscy kiedyś dostali pod JSW. Pozdro! :)

Tak5Nie2
Jo

Co wy mocie z tymi szczurami ino szczury i szczury na Boryni mocie szczury czy jak, jakiś uraz z dzieciństwa z tymi szczurami?

Krzysztof

Ktoś usuwa komentarze które są nieprzychylne !

Szop pracz
@Krzysztof

Ktoś jest adminem z firmy !!! Moje wszystkie usuwali bo wszystkie kogoś kult w serce

Cichy

Jeżeli ktoś przyjął się pod firmę 4.12.2018 to czy dostanie premie barbórkowa?

infolinia
@Cichy

Czy myślisz, że kadrowa czy księgowa siedzą tu i czytają, żeby ci odpowiedzieć? Nie wiesz gdzie się należy pytać o takie rzeczy? Kto cię przyjmował do pracy - gowork, że się TU pytasz? To nie jest infolinia dla pracowników tylko masowa plotkarnia. Chcesz znać plotki a nie fakty to siedź tu dalej, zaraz ci jakiś kolejny orzeł ortograficzny pewnie odpisze to będziesz wiedział bzdury w tym temacie i tyle. Czy wam abonament na telefon podnieśli, że tak ciężko zadzwonić we właściwe miejsce i zapytać? Czy już żaden nie potrafi rozmawiać tylko wali w klawiaturę? Oj jak ten internet ogłupia.

Tak5Nie3
jo cie fest
@infolinia

A ty skąd odpadłeś? Pewnie jeden z tych co nie odróżnia różnicowego od depresji, za niedługo będziesz się mógł wykazać kunsztem... sam siedzisz i czytasz te plotki a innym wytykasz, nie podoba się to nie wchodź i się nie udzielaj, chyba że działasz w imieniu firmy co by mnie zupełnie nie zdziwiło. Wierz mi ale ten sposób komunikacji z firmą jest w zasadzie jedyny, kiedy i gdzie nie zadzwonisz to tylko słychać "jo nie wiem". Jeśli chodzi o gramatykę i poprawną polszczyznę to popracuj nad stylistyką i interpunkcją...

Tak7Nie1
Gykop

No nareszcie! Ni ma jak pod jsw ale tak to mo wyglondac aż się chce iść do roboty Jeszcze niech urlopy górnicze_zdrowotne przywroca i jsw może mie w rzic pocałować Szczęść Boże

Tak6Nie2
Pjana
@Gykop

Nie bądź taki hop do przodu .bo za 3 lata będziesz szukał roboty w (usunięte przez administratora)

@Pjana

Ni ma strachu dom rady może przyda na twój oddział i serwis bydymy razem buły malować na żółto

@Gykop

Miało być se bydymy ruły

mastnie

Nareszcie premia barbórkowa z prawdziwego zdarzenia. Co do osób na wypowiedzeniach to od zawsze nie dostawali premii dodatkowych. Oczywistą sprawą jest że im się to nie podoba czemu dają tutaj upust, ale nikt kto choć chwilę sie zastanowi nad tym po co pracodawca płaci ludziom dodatkowe pieniądze, nie będzie zdziwiony dlaczego postąpił tak a nie inaczej.

Tak2Nie3
spoko
@mastnie

wez tylko pod uwage fakt ze ta premia jest wyplacona z zysku wypracowanego w tym roku, z zysku na ktory pracowali WSZYSCY

Jo.

Z okazji Barbórki dozorowi z Pniówka życzę, żeby w końcu zainteresował się robotą i wykonywał sumiennie swoją pracę w zakresie "organizacji pracy". Natomiast kierownikowi żeby ogarnął worda i posiadł umiejętność robienia obłożenia.

Tak7Nie
Wiertok
@Jo.

A powiedz jeszcze kto tam jest kierownikiem teroz?

Szmyra na ciuliku
@Wiertok

Zodyn

Czytelnik
@Jo.

Kolego nie worda a exela ale to już wyższa szkoła jazdy ????

zokol

jaki mieliscie tytul przelewu?

szpatok
@zokol

jo miol w tytule nie odchodz nie opuszczaj nas kochamy ciebie

Młody

Jak nic nie da to się zaraz zwalniam w każdej innej firmie zarobie te same pieniądze lub nawet lepsze

Tak7Nie
Borynianin
@Młody

To idź już. Na co czekasz?? Jsk ci się nie podoba to uciekaj szczurze z ranki.

TakNie2
@Borynianin

Szczury was wygryzą:-)ale tylko dozor wyższy i zazdrośników co się w język ugryźć nie potrafią}:‑)

myszołek
@Jo

pseudo managry sa juz podobno pozamiatane foter jest fest zly

Tak2Nie1
Rylowaty
@Młody

To forum jest spalone ktoś namiętnie kasuje informacje które nie leżą komuś na sercu

Szczurek
@Borynianin

Borynianin nie bądź śmieszny i zważaj na słowa bo ze szczurami będziecie musieli wspołpracować...chętnie Cię poznam w realu...pozdrawiam szczur z Boryni

wygnaniec

oj tate tate tos pokozol za te kilkanascie lar pracy i poswiecenia nie wyplaciles czlowiek wlaczyl na kazdej szychcie i wiercil wiela wlezie w wodzie(usunięte przez administratora) w sypiacych przodkach pod otworami z kierych (usunięte przez administratora) ponad dwa kubiki solanki jak angielski (usunięte przez administratora) zadzwonil to sie siedzialo do zamiany jak ten (usunięte przez administratora) zadzwonil i kazol wymienic na koronke ktora wierci wszystko i wszedzie to sie wymienialo i sie wiercilo jak trzabylo tachac kostke przez pol gruby to sie tachalo jak czlowiek byl chory to leb pod pache i dawaj do roboty i za to wsztstko tak zes tate podziekowol? to jo ci tez dziekuja i zebu ci sie czkalo do konca a od lutego zoboczysz co to moc wygnanca

Klp

Bezmałaś wczoraj był (usunięte przez administratora)złożyć życzenia na podziele poprostu mugł sobie darować te przemówienie lepiej go nie komentować jeden warty drugiego on i (usunięte przez administratora) boki zrywać

Waluś
@Klp

#mógł# .... i wy chcecie dobrze zarabiać jak nawet po polsku nie potraficie pisać

Tak1Nie3
Oko

Tak firma z tradycją wziął tym na wypowiedzeniu i podzielił tym którzy zostali niby zostali bo się nie dostali pod jsw

Tak7Nie1
Pniowczok

Tym na wypowiedzeniach oczywiście nie wypłacili barbórki mimo ,że każdy pracował na nią cały rok. Cóż się dziwić to w końcu Firma. Dziękuję bardzo.

Tak7Nie2
????

PREMIA SUPER.... DZIĘKUJĘ.

Tak9Nie5
Guma do dławika
@????

Również dziękuję, tak powinno to wyglądać ! Korzystając z okazji Wszystkiego najlepszego z okazji Barbórki Szczęść Boże

Tak7Nie4
Ten kto bacznie obserwuje.
@????

Dziękujemy bardzo Zarządowi za premie!! Życzymy wszystkiego najlepszego na Barbórkę oraz na nadchodzące Święta.

Tak7Nie5
Młody

Tata tak sypnył że aż z nieba sypie

Bidok
@Młody

Wiadomo coś o tej Barbórce? Będzie jakiś przelew?

Rylowaty

Zostaw opinię o ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń - Jastrzębie-Zdrój

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie