ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy użytkowników GOWORK.PL na panelu pracodawcy

EXME Berger Group

ZOK Sp. z o.o.  z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju

Dziękujemy za wszelkie merytoryczne opinie i komentarze naszym pracownikom, byłym pracownikom oraz kandydatom do pracy. Są one dla nas bardzo ważne.

Ze względu na dużą liczbę pojawiających się wpisów zleciliśmy firmie zewnętrznej obserwowanie i analizowanie wpisów pojawiających się w tym miejscu oraz ewentualne moderowanie wpisów sprzecznych z polskim prawem, niezgodnych z Regulaminem GOWORK.PL, nieprawdziwych czy ujawniających tajemnicę handlową firmy lub dane osobowe. W szczególności archiwizowane będą wpisy mające charakter konkurencyjnej oferty pracy kierowanej do osób odwiedzających nasz panel.

Przypominamy, że jest to miejsce gdzie potencjalni kandydaci do pracy mogą uzyskać informację na temat postrzegania warunków pracy w ZOK Sp. z o.o. przez użytkowników portalu.

Jeśli chcą Państwo uzyskać informacje na temat warunków pracy i wynagradzania pracowników w ZOK Sp.z o.o. zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w siedzibie naszej firmy lub kierując zapytania na adres e-mail:

Prosimy również o bieżące śledzenie naszych ofert pracy. Najnowsze oferty dostępne są tutaj:

L......
@Arnold/pniówek

Poważnie jesteś moimi fanem, brawo Ziom

Ja Nowy wpis

Cześć, pomoc dołowa mnie interesuje. wiem, że jeszcze w zeszłym roku szukali do siebie. z tego aktualnego takiej oferty doszukać się już nie mogłem. Czy to bardzo ciężka praca, czy jednak na spokojnie ogarnę?

Kaśka

Witam czy u Was wiertacze będą mogli liczyć na podwyżki? partner może zainteresuje się oferta ale z tego co tu czytam jeszcze parę miesięcy temu pisaliście, że za piątkę to pomagier powinien pracować. chce się więc zorientować czy w najbliższym czasie będą tu inaczej płacić?

@Kaśka

Raczej nie :) Chyba, że komuś w rodzinie:)

@?

Skąd takie przekonanie się bierze? Mnie to zastanawia w jaki sposób obecnie badają ten bardzo dobry stan zdrowia z opisu ze strony. Tak poza tym jeśli ta Pani chciała dla partnera większych zarobków to są teraz określone jakieś normy?

? Nowy wpis

Przekonanie jakieś tam- z reguły bierze z doświadczenia, wieku danej osoby i lat przepracowanych w firmie. Co do badań nie ważne jak badają, ale po co to robią. W jednm przypadku będą szukać schorzeń, a w innym będą lekarze chcieli dowodów, że kandydat jest zdrowy. Tu też ważne jest doświadczenie. W innym przypadku wystarczyłoby badanie laboratotoryjne ( krew,mocz itp.) Jestem przekonany, że z tym bardzo dobrym zdrowiem to poszli po bandzie. Może szukają konia (młodego ogiera) do ciągnięcia żelastwa po spągu zamiast użyć wozu na kołach i kół. Co do pani i jej partnera wydaje mi się, że ta pani wybrała niewłaściwego faceta zamiast postawić na gościa dzianego z niezłym majątkiem- np. ... prezes jakiegoś klubu!

Chudy garcarski Nowy wpis
@Kaśka

Pani kasku. Za 5 to mój tesc chodzi do pieca przyłozyc

Zgniecione jajko

Pany jaka sytuacja na janko? Kierownictwo dalej robi pod górkę czy się opamietali?

Maseł
@Zgniecione jajko

Jest spokój wafle moje się mają ok ;)

leoncio
@Zgniecione jajko

Uwaga na prowokatora . Kijek ci w okolice otworu.

@leoncio

Prowokator, prowokatorem, ja tylko na zaś się upewnię. Nigdy nie było jednak jakichś szczególnych problemów? Ilu tu jeszcze innych przełożonych jest do których można się udać w razie jakiegoś problemu?

?

O jakich szczególnych problemach myślisz?Bo jak masz problem z otworem , albo kijkiem... to Ci nie pomogę. Musisz spytać przełożonych, czy warto się do nich udać w razie problemów.

@?

A są jacyś spoko chociaż czy to jednak od działu zależy? zastanawiam się po prostu gdzie najlepiej jeśli już tu u was trafić. Pod względem atmosfery gdzie dobrze pójść?

Jak chcesz trafić do zoku/zsrg to tylko do dozoru, duże wynagrodzenie, minimalna odpowiedzialność, zjazd o 8 wyjazd o 11, ich ulubione hasło to "W regulaminie jest zapisane, ze dozór nie może pracować fizycznie"

Plecak ze stalarzem
@Marek

Masz rację, dozór nie może pracować fizycznie. Od dawna było wiadome że dozór w zoku ma się jak pączki w maśle. Kiedyś było jeszcze lepiej. Jeśli masz wybór też ubieraj białą czapkę

@Plecak ze stalarzem

Kolego trzeba się było uczyć a nie teraz narzekać to tesz byś nie musiał pracować fizyczne nie jestem pracownikiem dozoru i to tylko moja wina że olewalem szkołę pozdrawiam i

?

Kolejny as. Kształcić się, kształcić się. Czyżby dyplom z Collegium humanum? Firma to taka kuźnia talentów:)

@?

No to czemu się nie uczyłeś? Umysł czy lenistwo na to nie pozwalało każdy miał wybór iwiec nie płacz i do roboty

?

Kompetencje dozoru widać przy byle jakiej awarii itp. Wierz w tą swoja bajkę, że coś umiesz po mądrej szkole. Ps. Wiesz dlaczego dozorowi nie wolno pracować fizycznie pomijając aspekt ubezpiezpieczenia z tytułu ewentualnego wypadku przy pracy? Bo w razie czego jakby robota nie poszła zgodnie z planem to podważyłoby to calkowicie autorytet sztygara. Firma miałaby duży problem :) No to było na tyle w tym temacie.

Student
@?

Ale was dupka piecze, 3 lata imprez na studiach a potem jeszcze lepsza wypłata od was.

Krzysiek
@Student

Hehe, a większość dozoru jest po technikum

Zwykły fizol

Panowie doszły mnie słuchy, że na Brzeszczach koledzy wolą połamać sobie nogi niż iść do pracy. Czy to prawda?

Wojtek
@Zwykły fizol

A czy na Brzeszczach rządzi brat od tego co na jankowicach?

@Wojtek

Wydaje mu się, że rządzi :]

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
20 letnie doświadczenie

Czy firma będzie wypłacać jakąś premie typu „14'' tak jak w PGG i JSW??? Bo flapsy juz maja po 63 zl

@20 letnie doświadczenie

Tak specjalnie dla ciebie powodzenia????

A w jaki sposób wyobrażacie sobie walkę o podwyżki? teraz niedawno został dodany taki komentarz w którym ktoś stwierdził domaganie się przestrzegania BHP a przy tym brak ustosunkowana się do lepszego wynagradzania za prace. czy kiedyś udało się wyegzekwować podwyżki czy jednak trzeba czekać na działania państwa?

?

Zadajesz pytania jakbyś botem był:)

Maryla
@?

A były te podwyżki czy nie? „Państwo zadziałało”? :D chłopak kiedyś na wiertacza chciał tu przyjść teraz z ciekawości patrzę kiedy ewentualnie by mu się opłacało złożyć papiery. Będą w tym roku jakieś zmiany tu w ogóle przewidywane?

Wiertacz metaniarz

Przestaniecie w końcu narzekoc yno roboty się chyccie widza jak co drugi kombinuje z L4 albo na krew, jak oddasz krew to idź do roboty a nie 2 dni wolnego, to że w JSW tak to działa i premi nie ucinają nie znaczy że wszędzie tak będzie, zamiast na L4 weźcie urlop i tak za dużo go macie a nie tylko narzekanie (usunięte przez administratora), jak 5 tyś dla was to mało to polecam zmienić robotę a nie narzekać, chyba że wasze jedyne umiejętności to wiertanie dziur pod ziemią to sorry

@Wiertacz metaniarz

Ale z ciebie nie powiem co 5 tysięcy to dużo w jakim kraju ty żyjesz i gdzie płacisz rachunki ? No chyba że mieszkasz u mamusi to ci powinno wystarczyć pozdrawiam ale zanim coś napiszesz to pomyśl to nie boli ????

@Wiertacz metaniarz

5k to powinien dostawć pomagier, który przyucza się do zawodu wiertacz/metaniarz w dzisiejszych realiach. Reszta fachmanów od 7k w zwyż w zależności od umiejętności. Zwłaszcza że po odwiertaniu 1 otworu metanowego można opłacić już 2 pracowników ;)

Arnold/Brzeszcze
@Wiertacz metaniarz

Przedstaw się kolego a potem pie......Ol kociopoly

Chętny kandydat aby to zmienić

Witam. Mom pytanie jako to jest u nas z społeczna inspekcją pracy ? Pracuje 16 lat w tej firmie, i ani raz nie było głosowania na sipowca? Już nie mówię o oddziałach i sipowcach na kopalniach chociaż to też wałek, ale jak to jest z głównym sipowcem który siedzi na Brzeszczach i od lat nie zjeżdża? Kto go wybiera, co ile jest wybierany i czamu od 16 lat nigdy nie było głosowania na sipowca? Układ jakiś ? Ten chłop ma całą karierę siedzieć w biurze ? Na pewno są instrumenty do odwołania go a co on niby załatwił? Jak Madzia szaleje powinien bronić nas a ma to w (usunięte przez administratora)

@Chętny kandydat aby to zmienić

Na każdym oddziele jest założony zeszyt sipowski, do którego każdy może wpisać nieprawidłowość która zaistniała na oddziele. Po wpisie czyta to sipowiec, przeprowadza kontrolę a po kontroli i rozmowie z kierownictwem na temat nieprawidłowości wpisuje do tego samego zeszytu z datą i własnym podpisem czynności jakie poczynił by zaistniała sytuacja się nie powtarzała. Każdy ma wgląd do tego zeszytu. Jak nie ma wpisów do takiego zeszytu to znaczy, że problemów na danym oddziele nie ma.

Jajogłowy
@Ch4

A jak nie ma zeszytu to co wtedy to znaczy?

@Jajogłowy

Ze sipowiec leci w kulki razem z kierownictwem. Czyli nic nowego i tak jest na każdym oddziele :)

@Chętny kandydat aby to zmienić

Kolego co tak się pieklisz. Abyś mógł (usunięte przez administratora) to komuś roboty musi braknąć... w końcu:) W takim razie dla takiego pokrzywdzonego- szef musi coś wymyśleć, aby ten nie padł z głodu nie mając pracy jak prawdziwy mężczyzna. Taki szef myśli, myśli ... i myśli. No i Eureka:) To od teraz- taki delikwent będzie... przerzucać całe stosy papierów. Szef to musi być dobry człowiek... naprawdę:) Ot cała filozofija:)

Chętny kandydat
@Ch4

Nie chodzi mi o zeszyt - chociaż dzięki za informacje nie wiedziałem o tym. Chodzi mi i same wybory i czemu one się nie odbywają? Przecież są kadencję i wybory chyba co 4 lub 5 lat. A to fikcja.

Klek
@Chętny kandydat aby to zmienić

Sipowiec to nie jest związkowiec Zglasza nieprawidłowości w zakresie BHP a nie walczy o podwyżki

Ch4

Chopy jak przelewy Barbórkowe ? Pochwolcie sie kiery jaki mioł na oddziałach ;)

@Ch4

Na razie to dokładnie zero trzeba poczekac

Glonojad

Jutro po dwie stówki tylko nie chwalcie się nikomu

Mądry po szkodzie:)
@Glonojad

Pewnie tylko wybrani dostaną a reszta się dowie że " barborka to nagroda za pracę o oni nie robią w tej firmie NIC"

@Mądry po szkodzie:)

I jak ostatecznie mieliście? Czy faktycznie te dwie stówki wleciały tak jak pisaliście? Co roku tak jest? i w ogóle czemu od razu nawiązujesz do tego, że ktoś tu może być wybrany? Podasz okoliczności lub cokolwiek by była jasność?

Było więcej niż po dwie stówki opowiadają bajki kto robił to dostał i to nie naj gorzej

To od czego konkretnie zależało to co kto i ile dostanie? możecie to dookreślić? Są konkretne wyniki to wskazania czy jednak tez to takie trochę uznaniowe było?

No...

Widać, że pani pr...s skutecznie udało się zamknąć usta prawie wszystkim. Cuda się jednak zdarzają:)

@No...

Chopy, czy to już ? Chwolymy sie ?

@Ch4

??? Kolego sprecyzuj o co Ci chodzi. Jak masz coś konkretnego do powiedzenia to muuuw. Jak są powody do dumy to wymieniaj po kolei- jak na PKP. Pociąg może przedwcześnie bez Ciebie odjechać he he:) (usunięte przez administratora) Go work strzela sobie w kolano i chodzi na smyczy dając się administratorom prowadzić na smyczy! No. Ale to są prawa rynku... niestety:( p (usunięte przez administratora)

Dobry pracownik

Nie rozumiem ludzi którzy wiecznie narzekają a nie zmieniom pracy, ja pracuje rzetelnie zrobie 4 weekendy i dostane lekko 5 tys takze nie ma na co narzekac, malo jest prywatnych firm w ktorych tyle zarobicie, niebezpieczenstwo zawodowe nie jest jakies durze bo pracujemy przed scianom a za scianom nie dużo, WZIAC SIE DO ROBOTY TO BEDZIE KASA!!! w JSW niektorzy mają mniej niz tutaj polecam ZOK KwK Jankowice

@Dobry pracownik

Ty tak naprawdę? Nie samowite a nie rób w weekend to ile zarobisz?

donaldinio
@Dobry pracownik

Myślę że to prowokacja. Nie dajmy sie wciagać

@Dobry pracownik

Ty tak na poważnie? Świetnie. Sami od środka się rozk.... Brawo mat...:) Gratuluję :)

Rzetelnie 4 weekendy? To tutaj na tyle roboty stale jest, że można tak? ludzi brakuje? W innej firmie to widziałem, że o weekendy konkurencja była. Tutaj się je jakoś klepie czy po prostu przychodzisz i robisz swoje?

No...

Ludzi nie brakuje tylko... kasy:)

Bajlaga M20

Kolego JSW 4 święta 8-9 wypłaty zależy ile dni w miesiącu, trochę przesadziłeś

@Dobry pracownik

A kolego ile lat pracujesz w firmie bo chyba Ci metan szkodzi?

Metan? A macie przy tym opłacane jakieś szkodliwe lub coś w ten deseń? skoro tu wyżej ktoś napisał, że jednak trochę przesadził we wskazywaniu warunków, to jak to będzie w praktyce? Napiszcie bo nie wiem czy praca się dalej interesować teraz

No...

Jaki metan? Jakie szkodliwe? Wszystko mamy opłacane- tylko, że... po taniości:)

@Dobry pracownik

No a jak zmieniom praca to kto będzie robił na ciebie bar....e?

Ołówek

Na pgg płacą 1 barborke i po 2500 brutto premie do wypłaty a jak u nas będzie??

Tylko Zok
@Ołówek

No oczywiście a ciekawe czy tak się będziesz chwalił w 2024 bo twoje PGG nie będzie miała na wypłaty!! 5-7mld zł będzie spółka potrzebowała żeby przetrwać i co jak ich wspomożesz????

Twój stary
@Tylko Zok

Hahaha jak pgg nie dostanie 7mld z rządu to z czego zapłaci zokowcom??? Wylądujemy na bruku szybciej niż myślisz

Sikopij

Chłopy już chyba czas zacząć spekulacje... czy w tym roku coś będzie na barbórke czy znowu tylko tajny list na strefie pracownika że jest źle i życzenia od Pani

@Sikopij

Oby wam Pani prezes po 10koła wypłaciła :)

@nadwiertacz

W zeszłym roku wypłaciła no i co z tego jak mój mąż dał potem wypowiedzenie i odebrali mu to z nawiązką bo mial czelność się zwolnić, 4miesiące premia ucięta o 85%.13 lat wzorowej pracy dla was.Brak słów,karma wraca droga firmo

@WIEDŹMA

ale tak to działa w tej firmie, pracujesz jest ok ale jak się chcesz zwolnić to jesteś najgorszy z najgorszych ...

Jet
@nadwiertacz

Tak jest na całym świecie. Załóż firmę, przyjmij świeżaka, zainwestuj w gościa a jak da wypowiedzenie to podaruj mu kwiaty i daj wyprawkę. Ameby ekonomiczne.

@Jet

No tak, ale to nie jest światowa firma! Będę płakał :(

@Jet

Jasne że tak oni inwestowali w pracownika ,a on 13 lat leżał w pracy .Człowieku ni bądź śmieszny. Nie mogę tutaj napisać całej prawdy bo zablokują mój komentarz ale nikomu nie życzę takiego odejścia z taką pompą. Nigdy w życiu z takimi ludźmi do czynienia porażka po całości także nie wchodź im aż tak głęboko pozdrawiam

@Jet

ale jak juz chłop 15lat przerobił i chce się zwolnić to chyba już swoimi metrami się spłacił firmie i im się "inwestycja w niego" zwróciła

@Jet

Zwalniają się koledzy z dużym stażem pracy i są traktowani tak samo jak nowo przyjeci

Włodek
@nadwiertacz

Pracuj pracuj tyle kor w nie przepracujesz Heniu !

@Jet

Nie tylko nowych pracowników tak się traktuje po kilkunastu latach pracy też ci na koniec uwala premię

@Jet

Tak samo traktuje się pracownika z dużym stażem więc nie (usunięte przez administratora)

No...

Masz zupełną rację. Prawda bardzo boli. W firmie prawdziwe są 2 prawdy: półprawda i najprawdziwsza prawda. Pierwsza to: jesteś najlepszy i niezastąpiony. Druga: jesteś niepotrzebny, małowartościowy. Jak chcesz odeĵść to idź sobie w cholerę. Damy sobie bez ciebie radę, itd.

@nadwiertacz

A może zrobić jakieś podsumowanie szczególowe ile to firma faktycznie inwestuje w pracownika? Może to dałoby jakiś obraz rzeczywistości? Ps. Nie wydaje Ci się, że pracownik nic nie jest winien firmie, a wynagrodzenie jest tylko zapłatą za wykonaną pracę? Co ma spłacić chłop firmie i czym? Jakiś weksel podpisał, czy co?

@No...

ja to wiem, ale opisuje tylko sytuacje jaka spotyka kolegów ;)

@wkuŻona
@Jet

Dawno mnie tu nie było, bo nas już to jakiś czas nie dotyczy ale wpadłam poczytać opinie czy coś się zmieniło, szczególnie przed Barbórką ciekawi mnie jak kolejny rok w raju, a tu widzę ciekawy komentarz. Jak już światowo zainwestowałeś w pracownika, wyszkoliłeś to potem go szanuj, wtedy nie odejdzie. Tak jest światowo, pracownik jak sama nazwa wskazuje to nie (usunięte przez administratora)

Ołówek

Co z barborka?? Kiedy płacą, i ile bo to najważniejsze

Max

Od wody, ognia, wiatru i Zoku uchowaj nas Panie swoją drogą pracowałem tam kilkanaście lat mam takie doświadczenie że mogę tam robić praktycznie wszystko mimo to mnie zwolnili dlaczego... chyba dlatego żeby zaorać ta firmę, teraz jest dno i dwa metry mułu, jacyś Ukraińcy podobno na Pniówku zgroza do czego ta waść Pani doprowadziła.

Zok
@Max

Nawet Ukraińcy nie chcą pracować za taką stawkę jak zobaczyli co moja robić na Pniowku to zrezygnowali..

@Zok

Stawki są niskie? Chodzi o minimalną krajową , czy że niskie w stosunku do obowiązków?

No...

To zależy od ilości klepek:) Rusz głową to nie boli:)

@No...

A te obowiązki? W praktyce jakie są? Kasa to minimalna pisząc wprost? Ciekawi mnie zakres zadań, najlepiej w ujęciu rzeczywistym, bo czasami to co na papierze może się nie sprawdzać? Co w umowę jest wpisane w tym zakresie?

No...

Pytania, które zadajesz są trochę na wyrost. Jak trochę poczytasz na worku, to masz gotowe odpowiedzi. Jak to nie wystarcza to chcąc mieć odpowiedź na zadane pytania- musisz po prostu się zatrudnić i tyle. Co do umowy to jest kwestia jak się dogadasz w tej sprawie i co wynegocjujesz, bądź nie. Respektowanie postanowień umowy to inksza inkszość :)

Witam, po rozmowie dostałem się do ZOK na Pniówku na oddział G11 możecie więcej powiedzieć czy zgodzić się na tą pracę czy lepiej umikac ?

Mo
@Nowy

Ten jeden komentarz i już ci się tylko wydaje że się dostałeś

@Nowy

Popracujesz i uciekniesz powody sam zobaczysz na pasku z wypłaty

Jet

The best.

@Nowy

Czy wiecie czym jest premia uznaniowa na Pniówku to tylko marzenie pozdrawiam dozór wyższy

Czemu uznaniówka w tych rejonach to marzenie? Opiszesz sytuacje? I skoro tak to gdzie w razie czego byłaby ona najłatwiej dostępna? Ogólnie to gdzie polecacie isc robić?

@123

Marzenie jak marzenie. Marzyć każdy może. Uznaniówka ma to do siebie, że jest uzależniona od... uznania. Na papierze( regulaminie wynagrodzeń) ładnie to brzmi : "premia". Premia i premia mogą oznaczać skrajnie różnie pojęcia. Widziałeś chociaż regulamin wynagrodzeń i się zapoznałeś z nim? Nie ważne czy go widziałeś! Ważne, aby był Twój podpis, że się z regulaminem zapoznałeś! Najłatwiej premię dostać (usunięte przez administratora) Sejmie. Jesteś na listach wyborczych? Jeśli nie, to nie przejmuj się. Za 4 lata nowe wybory:)

@Mo skoro dostałem kartki na badania i wszystkie inne kwestionariusze to raczej się dostałem, moje pytanie brzmiało czy warto czy unikać

@Nowy

Czy watro, itd.? Na to pytanie możesz sobie odpowiedzieć na 2 sposoby: 1. zerknij na wcześniejsze wpisy( posty) na portalu i masz 1 sposób z głowy. Jak masz wątpliwości to: 2. bierz robotę i sam się dowiesz co i jak. Nie będziesz sobie pluł w brodę i ewentualnie żałował? Wybór należy do ciebie. Ps. O kasie nie piszę, bo: dla jednych 3000zł z hakiem to dużo, a dla inych to mało. Flapsy to flapsy i nic więcej. No i zaś: dla jednych to jedzenie a dla innych żar... e. Powodzenia:)

Wiecie może, czy w ZOK Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Paweł Hryniewiecki

Witam, chciałbym się przyjac do zoku na jankowice. Czy możecie mi coś powiedzieć o dozorze i załodze na tym oddziale. Zastanawiam się nad jankowicami bo mam najbliżej ze wszystkich kopalń na których świadczy usługi zok, zsrg. Pozdrawiam

Zawsze z Zok
@Paweł Hryniewiecki

Nie polecam, ludzie się zwalniają jak najdalej.

@Paweł Hryniewiecki

Tak pół żartem i pół serio . Coś Ci powiem o dozorze i załodze: "To garnitur szyty na miarę". Tylko na miarę czego? Nie polecam. Zastanawiaj się dalej :) Pozdrawiam.

Zok

Brak podwyżek inflacyjnych

Jurek
@Zok

W ogóle nie ma podwyżek inflacyjnych, czy np tylko w ostatnim roku?

@Jurek

Nie... no... Podwyżki inflacyjne są, albo i nie ma. Wszystko zależy kto, kiedy rzuci papierami. Ryzyko jest takie, że: jeśli masz szczęście to dostajesz podwyżkę, jeśli masz pecha to pozwalają Ci odejść z firmy i odchodzisz z niczym. Ot cała filozofia na temat podwyżek inflacyjnych:)

@No...

Myślę, że nie odchodzą z niczym tylko do lepiej płatnej pracy. Kiedyś w ZOK-u zarabiało się więcej niż pod kopalnią. Kierownicy na podziałach mówili żeby się nie chwalić wypłatami pracowniką kopalni. A teraz, teraz to wstyd się przyznać za jakie pieniądze robi się na dole :/

WIEDŹMA

Mój Mąż przez kilka dobrych lat miał problemy ze wzrokiem dzięki Bogu odzyskał wzrok i dzisiaj pracuje w innej firmie.Tak w skrócie przestało mu się chcieć wchodzić(usunięte przez administratora) i sprawdzać jaki jest poziom doceniania jego pracy przez różne osoby. Niestety na układy nie ma rady. Na koniec taka rada dla dwóch panów z tej firmy nikt nie jest waszą własnością ,a to do czego posuneliście się na koniec to już przekracza wszelkie ludzkie pojęcie. Stanowiska na których jesteście powinny was zobowiązywać do odpowiednich zachowań no ale niestety kultura w tych przypadkach jest pilnie poszukiwana.Pozdrawiam wszystkich Panów wciąż pracujących w tej firmie i życzę odwagi(usunięte przez administratora)

@WIEDŹMA

Czy to panowie z Jankowic ;) ?

Wroblewski tymoteusz
@Ch4

Jest to prawda że oddział jankowice posiada na wynajem inklinometr?

@Ch4

Nie nie panowie z Budryka jeden siedzi wyżej drugi nie co niżej ale też bardzo ważny

Kazdy ma swoją
@WIEDŹMA

Nie tylko na Budryku takie urocze kierownictwo inny oddział na B. Też spowodował że i mój wzrok odzyskał... ale widzę że coraz więcej chłopów jak tylko może to odzyskuje wzrok. Nie dość że pieniądze jak Pani na kasie w biedronce to jeszcze raz byłam świadkiem jak kierownik sobie zadzwonił do męża i ryczał po nim jak po swoim... na szczęście ten etap za nami

@Kazdy ma swoją

Właśnie tak jest myślą że ludzie są ich własnością. Mój Mąż po kilkunastu latach pracy ,tak odważę się powiedzieć wzorowej ,składając wypowiedzenie otrzymał w nagrodę, 4 miesiące premia ucięta o 85% ,zabrana premia wielkanocna no i na koniec zszargana opinia i wiele wiele innych sytuacji o których nie mogę tu napisać i nie chcę już nawet do tego wracać. Cieszę się że podjął taką decyzję i dzisiaj idzie do pracy z przyjemnością i oczywiście za lepsze pieniądze. Mam tylko nadzieję że ci panowie którzy przyczynili się do tego i tak go na koniec potraktowali kiedyś za to zapłacą bo karma wraca i mam nadzieję że tak będzie.

Zdziwiony
@WIEDŹMA

A może zarząd by tak po ludzku wyjaśnił czemu przy tak wysokiej inflacja w tym roku wypłaty dla wszystkich zatrudnionych w firmie nie zostały podniesione?

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.