Opinie o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych w Chorzów

mik

ale napisali, że nie chcą teraz robić zamieszania, bo pracownicy czekają na kasę przed świętami. I że w przyszłości się będą starać

Xxx

23prim i tak trzeba będzie to podpisać te przejście , więc kto nie będzie chciał wrócić to wystarczy nie podpisać.

Swój

Chciałbym już normalności. Powrotu do huty,normalnej pracy i zero uprawomocnień, zażaleń itp.Chcę pracować i zarabiać na rodzinę u normalnego pracodawcy. Chcę wierzyć że Moris jest ok....A z czasem dołączymy do Węglokoksu. Koledzy dzięki za wytrwałość... Dalej trzymam kciuki za nas...

ups
@Swój

Kolego chyba wszyscy o tym marza po tym roku nerwow i stresu...

Xyz

Tu nie ma co myśleć o odprawach. Warunkiem kupna jest przejście na 23 prim bez możliwości zwolnienia pracowników . Nara

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Xyz

Odprawa jest przyznana z wcześniejszym wypowiedzeniem. Dwa tygodnie wcześniej dla osób które pracowały do 6 miesięcy. Osoby które pracowały 6 miesięcy i więcej przysługuje 1 miesiąc wypowiedzenia. Przypadek upadłości i likwidacji eliminuje osoby które pracowały dłuższy okres z wypowiedzenia 3 miesięcy do wspomnianego 1 miesiąca. ( tj na stałe) Jednak doliczany jest czas nie wykorzystanego urlopu. Jednak wiem że nikt z nas nie będzie musiał skorzystać z tych zasad. Urlopy które mamy trzeba będzie wybrać w grudniu. Nowa firma musi uregulować sprawy prawne. KRS, wpisy itd, księgi wieczyste. Jutro może się coś dowiemy. Pozdrawiam

ziom

Szanowni Pracownicy Dzisiaj przedstawiłem Waszą sprawe pewnej osobie z zakresu POLITYCZNEGO ZAPLECZA nie będę wchodził w szczegóły ale moze coś pomożec , zobaczym !!

@ziom

Sprawi że Węglokoks zostanie naszym pracodawcą?

Baba Wanga
@Pytający

Sprawi że w grudniu dostaniemy wypłacone zaległości plus odprawy.

@Baba Wanga

Bym się nie zdziwił. Podobno to uprawomocnienie dzisiaj jednak. Może jutro coś się dowiemy. Niestety wszystko od początku musimy zaczynać od słów podobno. Czuję się jak sierota. Nikogo odpowiedzialnego za informacje.

yo
@Baba Wanga

Dostaniesz odprawa he bydziesz tytuł za porą groszy za trzech...

@yo

Nie piszcie że za pora groszy. Ma być obliczane z ostatniego normalnego miesiąca zanim było postojowe. Jak wtedy tyle nam stykło to teraz też możemy za to żyć. Chyba że mamy lepsze zarobki w pracach które chyciliśmy. Każdy zdecyduje. Teraz ino patrzeć żeby Moris wpłacił i dostać zaległe i postojowe za listopad. Pozdro.

Zorro
@Baba Wanga

Kolego nie strasz ludzi. Wiem że to był żart ale są ludzie których to nie śmieszy. Wiem że nie chciałeś źle. Hi hi.

@ziom

Ty za tym stoisz? Wiesz coś więcej?

@Pytający

Jasne on za tym stoi hehe tak sobie napisal i tyle żeby pisać....

Ups

Chopy macie jakieś nowe info?

pracownik jeszcze

Witam wydaje mi sie ze kolega kij dobrze napisal, bedzie nam go brakowalo jako kolegi i fachowca. Byl bardzo pracowity w porownaniu z innymi pracownikami pozd

kij wam w oko

Szkoda byl dobrym kolega i pracownikiem, nie jak wiekszosc imbecyli i leserow z wydzialu.........

@kij wam w oko

Wybacz ale nie do końca są to dobre wyrazy współczucia dla rodziny .

mik

bez przesady, można chyba parę postów poświęcić Koledze, a nie naszym "żalom" o pieniądze :(

Hala 3

Nawet jak to ruszy, to nigdy juz nie bedzie tak samo jak rok temu.Trzymaj sie nasz drogi kolego, nigdy nie zapomnimy o tobie:(

Mam dla wad smutną wiadomość.Odszedł nasz kolega,wspaniały gość,zawsze uśmiechnięty i zabiegany.Matcin Buchacz pozostaniesz zawsze w naszej pamięci..

mik

kondolencje dla rodziny... jak ktoś zna datę i godzinę pogrzebu proszę o informację

Jacek

Niestety rok nerwów i stresu zbiera żniwo...trzymaj tam chopie u góry za nas kciuki za kolegów, żebyśmy ruszyli... Nie zapomnimy Cie ....najszczersze kondolencje dla rodziny...

Anna Maliszewska Botorek

W obliczu ogromnej straty jaką jest śmierć najbliższej osoby składamy rodzinie wyrazy głębokiego żalu i współczucia. Ania i Krzysztof Botorek.

@Anna Maliszewska Botorek

aż wstyd pisać o naszych problemach i o zaległych pieniądzach w obliczu takiej tragedii :(

@mik

Zgadzam się. To prawda.....

Yyy
@Anna Maliszewska Botorek

Przestaniecie juz o tym pisac na tym forum to tragedia dla rodziny a.wy sie temat zas do dyskusji znalezil oh

@Yyy

Żaden temat. Nikt więcej by nie pisał. Widać jesteś dobry szukać dziury w całym.

mik

a masz informacje od nich czy z netu? Nie dowiemy się, dopóki nie zaczniemy pracować. Ale to chyba potrwa jeszcze trochę, jakis rozruch itd. Może na wiosnę wszyscy pójdą do roboty :(

Ttt

A masz bezpośrednio informacje od kogoś kto tam pracuje? Albo wyczytalas z netu?

Xyz

To masz złe informacje. W oparciu na jedną wypowiedź z ich forum wszyscy się powołują. To są bzdury. Osoba która to napisała ma teraz niezły ubaw że Walcownia to łykła.

@mik

Do wiosny nie bedzie żaden pracodawca Cie trzymał i płacil postojowe...ktos to kupi to chce mnie po zainwestowaniu w to kasy zysk ....a nie żeby Ci placic za siedzenie zwłaszcza prywatny

@Ttt

skoro płacą rok czasu za siedzenie na tyłku to będą musieli płacić dalej. Najpierw trzeba przeprowadzić chyba jakiś remont, wszyscy na pewno nie pójdą do roboty na drugi dzień. Łatwiej byłoby syndykowi pozwalniać wszystkich w momencie likwidacji. ALe pewnie Weglokoks chcial miec komplet pracownikow.

@mik

Kompletu pracownikow juz nie bedzie duzo ludzi już sie pozwalnialo a duzo nie wróci , jak sie ma odpowiednia kase to rozruch można szybko przeprowadzić....

@Ttt

ale chyba sam przyznasz, że w tym roku raczej to sie nie wydarzy

@mik

No w tym roku raczej nie ale na początku przyszlego bardziej realne ...najpierw trzeba poczekać na uprawomocnienie i wplate kasy bo do konca nic nie wiadomo, mielismy w tym roku tyle niespodzianek włacznie z przetargiem że do konca jest wszystko mozliwe...

mik

a co się stanie jesli ani Moris ani Węglokoks nie kupi Walcowni?

@mik

Jak nie kupi? Przecież Moris kupił. Jeżeli zrezygnuje to przechodzi na następnego chętnego z przetargu.

Brrrr

Historia zna takie przypadki - walka Dawida z Goliatem. Stoimy w boksie startowym. Kibicujemy Węglokoksowi Chociaż Z pustego Salomon nie naleje. Cytaty Roku 2016!!! Pozdrawiam Załogę. Byle do środy....

przetarg
@Brrrr

ciekawe czy przed swietami zobaczymy pieniadze. Jakieś 4000 zł. powinnismy dostać. Oby nie było biedych świąt...

@przetarg

Będzie dooooobrze. Spoko. Trzynastka nam leci. Kasę muszą wypłacić jak Moris wpłaci. Mam nadzieję że pani w kadrach wszystko ładnie obliczyła.Ładnie będą umowy wypisane i ładnie rozpocznie się rozruch. A także ładnie dostaniemy postojowe za listopad. Ładnie wrócimy do huty na warunkach jakich się spodziewamy i ładnie w końcu skończy się ten cyrk.

Brrrr

Trzynasty miesiąc pomyka w moim przypadku na postojowym kolego. He.

?

Tak jak priorytetem miały być inwestycje w naszą walcownie.Nikt już nie uwierzy w żadne opowieści dziwnej treści,straciliśmy poważanie i wiarygodnosć do wszystkich i do wszystkiego co słyszymy,czytamy i widzimy.Dziękuje!

Ktosik

Może tajemnice przedsiębiorstwa stały się dla niego otwarte. Co,gdzie, jak,komu i dla kogo...

XXX

Własnie podobno mówisz a tych wersji podono juz słyszę przez cały rok . Nikt nie może wiedzieć jeszcze jak to będzie a przecieki są niepewne. Ta grubą blachą od początku cyrki az do samego końca a jak juz wydawało się juz , że to koniec!!!! to powtał kolejny problem czemu w przetargu tak sie stało a nie inaczej . Moim zdaniem cała ta gruba blacha nie ma pewnego gruntu , bo cały czas są klamstwa ,ale to jest moje zdanie.

Fajny i miły kolega z pracy

Podobno Moris miał 60 baniek przeznaczonych na walcownie połowę wydał a za pozostałe mamy ruszyć także nie drzyjcie szat na razie jeszcze obaczymy te

Yyyy
@Fajny i miły kolega z pracy

Ja tez tak slyszalem i ze kase ma i chce inwestować wiéc moze nie będzie tak żle...a czy ktos slyszal ze ,,stary" kierownik walcowni ma wrócic?

fgfdgfd
@Yyyy

w co chce inwestować jak on nawet nie wie co kupił

Yyyy
@fgfdgfd

A wiesz to z pewnego zrodla ze nie wie co kupil albo zaś ,,podobno"?

@Yyyy

Tez bym chcial wydac 26 baniek nie wiedzac co kupuje...

Es

Prawda jest taka że nasz poprzedni właściciel maczał w tym paluchy.

Zostaw merytoryczną opinię o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych - Chorzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych?

Kandydaci do pracy w HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych
2.6/5 Na podstawie 939 ocen.

HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych